Şimdi Ara

Panasonic'den 13.2MP kameraya sahip telefon: LUMIX Phone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Japon elektronik devi Panasonic, dijital kamera pazarındaki deneyimlerini aktardığı yeni nesil akıllı telefonunun söz verdiği gibi CEATEC 2010 etkinliğinde gün ışığına çıkardı. Firma tarafından LUMIX Phone olarak isimlendirilen yeni model, 13.2 megapiksel çözünürlüğünde CMOS sensörlü kamerası ile aynı sınıftaki rakiplerine fark atmayı başarıyor.

Mobile VenusEngine teknolojisi ile kristal berraklığında görüntüler vaad eden telefon, Siyah, Mavi, Pembe ve Altın Sarısı olmak üzere dört farklı renk seçeneğine sahip. 854 x 980 piksel çözünürlüğünü destekleyen 3.3-inç büyüklüğünde dokunmatik ekrana sahip telefon, videolu görüşmeler için ön kısımda ikinci bir kamera da barındırıyor.

DLNA desteği ile uyumlu medya cihazları arasında dosya transferine olanak tanıyan LUMIX Phone, WiFi ile kablosuz iletişim özelliklerinden de faydalanıyor. İlk etapta Japonya pazarında satışa sunulması beklenen telefon için uluslarası pazarlara yönelik planlamanın nasıl olacağı ve hangi fiyat seviyesinden sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

• güzele benziyor ancak biraz kalın gibi geldi bana birde ülkemize getirirlermi acaba
  • GD 90 etkisi yapacak bir cihaz lazım
  • Daha önce açılmamışmıydı böyle bir konu ?

Tasarım çok başarısız bence.

Tuş takımı berbat ve kocaman.Ayrıca model SE'nin W serisinin sürgülü modellerini andırıyor.
  • ekran bilgileri yanlış değilse bu iphone4'ün retina ekranından daha yüksek çözünürlüğe sahip.. 3.3 inç (iphone 3.5inç) ve 854*980 piksel (iphone 640*960).. neden appleın daha düşük çözünürlüklü ekranı sansasyon yaratıyorda bunun çözünürlüğü daha yüksek olmasına karşın hiçbirşey olmuyor!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

ekran bilgileri yanlış değilse bu iphone4'ün retina ekranından daha yüksek çözünürlüğe sahip.. 3.3 inç (iphone 3.5inç) ve 854*980 piksel (iphone 640*960).. neden appleın daha düşük çözünürlüklü ekranı sansasyon yaratıyorda bunun çözünürlüğü daha yüksek olmasına karşın hiçbirşey olmuyor!!!

Haberde bir hata olmalı. Zira ben çözünürlüğü 854x480 diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

ekran bilgileri yanlış değilse bu iphone4'ün retina ekranından daha yüksek çözünürlüğe sahip.. 3.3 inç (iphone 3.5inç) ve 854*980 piksel (iphone 640*960).. neden appleın daha düşük çözünürlüklü ekranı sansasyon yaratıyorda bunun çözünürlüğü daha yüksek olmasına karşın hiçbirşey olmuyor!!!

Haberde bir hata olmalı. Zira ben çözünürlüğü 854x480 diye biliyorum.

bencede bir hata var..
  • tasarım çok kötü ucuz çim malı telefonlara benziyor. zayıf.
  • Kameralı telefon değilde...
    Telefonlu kamera gibi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.