Şimdi Ara

Thermaltake'den AMD tutkunlarına özel kasa: Armor A60 AMD Leo Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Thermaltake ilk defa Computex 2010 fuarında tanıttığı Armor A60 AMD Leo Edition isimli yeni kasa modelini satışa sundu. AMD fanatikleri için hazırlanan, 480 x 210 x 500 mm boyutlarında ve 7.1 Kg ağırlığındaki oyuncu kasası, kırmızı ve siyahın bir arada kullanıldığı agresif bir görünüm sergiliyor. EasySwap tasarımlı yan panel sayesinde kullanıcıların 3.5-inç sürücüye kolayca erişebildiği Armor A60 AMD Leo Edition, 5.25-inç büyüklüğünde üç adet sürücüye ev sahipliği yapabiliyor. Giriş-Çıkış panelinde USB 2.0, USB 3.0, eSATA ve ses konnektörlerine yer verilen Armor A60 AMD Leo Edition'da, güç kaynağı alt kısma konumlandırılırken, profesyoneller için su soğutma sistemlerine özel hortum deliklerine yer verildiğini görüyoruz.

Armor A60 AMD Leo Edition, ön ve arka kısmında 120mm çapında (1000 devir/dakika), üst kısmında ise 200mm (800 devir/dakika) çapında üç adet fanla soğutuluyor. Thermaltake, AMD fanatikleri için hazırladığı Armor A60 Leo Edition'ı, yurt dışında 110 dolar seviyesinden satışa sunuyor.

• Zaten bu kasayı da AMD fanatiği dışında kimse almaz, tipi kayık.
  • Nesi var tas gibi kasa yapmislar,farkli olmayi isteyenlere hitap ediyor.
  • Ön panel çok çirkin.
  • rengi turuncu değilde koyu kırmızı veya tok sarı olsa çok daha güzel olurmuş..
  • Bunun orijinal halinin haberini de hatırlıyorum. Şimdi belli yerlerini kırmızıya boyayıp AMD Edition diye satışa sunmuşlar. Ancak orijinali zaten oldukça zorlama bir tasarımdı, bu haliyle de pek iyi olduğu söylenemez. Bir süredir öylesine kasa tasarımları ortaya çıkıyor ki son günlerde gerçekten iyi bir kasa tasarımına rastlarsam kurban kesicek hale geldim.
  • turuncu renk fazla cırlamış.. biraz daha mat bir renk yapsalarmış daha iyi olurmuş..
  • sürücü yuvalarını güzel yapmışlar bazı kasalara bakıyorum 6 tane 5.25 4 tane 3.5sürücü yuvası var sanki millet 6 cd veya dvd sürücü kullanıyor.
  • Turuncu olması ve on panel dısında gayet iyi
  • Logo'da bir mekanizma olmalı, Intel'e geçine bu mekanizmayla logo intel logosuna dönüşmeli ve ya bu lcd de olabilirdi
  • truvatek al geç sprey boya ile halledersin gerisini
  • Sanırım renk körü oldum.Turuncu renk nerde?Göremiyorum nayırr kör oldum.
    Kırmızı değil mi o ön panelin rengi?
  • ön kısmını değişik yapalım derken berbat etmişler
  • Ön kısmı daha iyi olsa birde yan kapağa Amd fusion un ejderhasını koysalar havada kaparlardı.
  • Cok cirkin bir kasa !!! Amd fani olan bunun yerine cooler masterin haf amd editionu'ni alir ....
  • kötü.
  • Kasanın ön tarafını beğenmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 6 Ekim 2010; 23:42:07 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.