Şimdi Ara

iLife '11 ufukta göründü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPhone, iPod ve iPad ile adı daha çok tüketici elektroniği cihazlarıyla anılan Apple'ın paket programları arasında yer alan iLife'ın yeni sürümü bir süredir merakla bekleniyordu. Apple cephesinden konuyla ilgili herhangi resmi açıklama gelmedi ancak Amazon.de'de satışa sunulmaya hazırlanan yardımcı kitaplar, iLife '11 için geri sayıma geçildiğini gözler önüne koyuyor.

Amazon.de ve Amazon.co.uk'de yer alan kitapların kapaklarına baktığımızda ilginç bilgilerle karşılaşıyoruz. iDVD'siz çıkacağı yönündeki iddiaların aksine iMovie ve iPhoto '11 için hazırlanan kitapların kapaklarında sağ üst köşedeki kırmızı şerit üzerinde iDVD'nin de pakete dahil olduğu yazısı gözlerden kaçmıyor. Ayrıca iLife '11 isimli kitabın kapağında yazan "Mac, iPhone 4, iPod ve iPad için iPhoto, iMovie ve dahası" cümlesi; akıllara iLife 11 ile iOS platformuna da destek verilebileceğini getiriyor.

Gelecek ay içersinde güncellenmesi beklenen dizüstü Mac'lerle birlikte iLife '11'in de duyrulması bekleniyor.

• iPhone 4 le dadindan yenmez:D
  • Adamların en iyi olduğu konu yazılım.. bence bol bol güncelleme ve cihazla uyumlu hale getirip çok fazla satabilirler.
  • <p>Gelecek ay içersinde güncellenmesi beklenen dizüstü Mac'lerle birlikte iLife '11'in de duyrulması bekleniyor. </p>
    gelecek ay abd ye gidiyorum oradan mbp 13' almayıdüşünüyorum güncelleme 13' ler içinde olacakmı fikriniz nedir ona göre erteleyim mbp yu
  • Sizce 13" Macbook Pro, Mac dizustu sistemlere girmiyor mu?
  • Macbook'lar geçtiğimiz aylarda zaten güncellenmedi mi? Ben mi yanlış hatırlıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

Adamların en iyi olduğu konu yazılım.. bence bol bol güncelleme ve cihazla uyumlu hale getirip çok fazla satabilirler.

Birinci cümlenizle ikinci cümleniz çok çelişken. Madem ki en iyi oldukları konu yazılım, neden bir seferde yapamıyorlar da eksiklikleri güncellemelerle kapatmaya çalışıyorlar?
    Yoksa yapıyorlar da, para için mi güncelleme yayınlıyorlar?
  • kasımda çıkması beklenmete
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.