Şimdi Ara

Motorola Milestone Ferrari Edition gün ışığına çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Motorola'nın son dönemdeki en başarılı telefonu olarak gösterilen Android tabanlı Droid'in, GSM versiyonu olan Milestone, Ferrari için sınırlı sayıda üretilen özel bir versiyona kavuştu. Yeni versiyonda Ferrari Kırmızısı'na bürünen ve arkasına, gören herkeste aynı etkiyi uyandıran efsanevi şahlanan at logosunu alan telefon, teknik olarak mevcut sürümle aynı özellikleri taşıyor. Ferrari yönetim kurulu üyeleri ve firmanın özel müşterileri için hazırlanan telefon, renkli tasarımıyla spor otomobil tutkunları kadar bayanların da ilgisini çekebilir.

Motorola Milestone Ferrari Edition'ın genel özellikleri şu şekilde;

- 3.7-inç büyüklüğünde kapasitif dokunmatik ekran,

- 600MHz'de çalışan ARM Cortex A8 tabanlı işlemci ve PowerVR SGX 530 grafik birimi,

- 256MB RAM ve 133MB dahili depolama birimi,

- 8GB bellek kartı, 32GB'a kadar destek,

- 5 Megapiksel çözünürlüğünde kamera,

- Li-Iyon 1400 mAh (BP6X) pil

• aletin ismi ferrari ama işlemcisi 1ghz değil 600mhz ne iş :D
  • motorola tasarım olarak her zaman en iyisiydi bu çizgisinide koruyo
  • Ferrari olmayanına da razıyız
  • sadece kasayı kırmızı boyamışlar, aslında kendimiz de yapabiliriz bunu
    iyi fikir !
  • millet dalga geçer bunu kullananla
  • Bu telefonlar dalga geçen telefondan anlamıyordur. Tasarım olarak çok iyi hele kırmızı feci yakışmış. Ayrıca işlemcisi 1.3 Ghz'ye kadar OC yapılabiliyor :)
  • Buna birde Ferrari korna sesini melodi yaptık mı tamamdır
  • Merhaba arkadaşlar motorola milestone uygulama ve oyun nerden indire bilirim ? Androıd market olarak bilginiz yerler varsa paylaşırsanız sevinirim tşk
  • arkadasla bu telefonu nerde bulabilirim yetkili bir satıcısı veya bayisi varmı
  • HD Misafir Star City Teknosa ya gel yardımcı olurum
  • ne biçim telefon bu ne ya
  • benim küçük x10 minimde bile 600mHz işlemci var bu makina zor idare eder bu işlemciyle
  • arkadaşlar bataryasını ben bulamadım bulan var mı aranızda
  • :) kırmızı ve siyah olmamış komple kırmızı olsa mükemmel olurdu bence zaten şu an resimde gördüğümüz telefon bana biraz :) birisinin kendisi için upragade ettiği sıradan bir milestone'a benziyor:D çakma ferrari yani:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.