- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Acil yardım lütfen! Kredili 2.el araç alanlar veya satanlar
5 Cevap2315 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1812 Mesaj
3 Ekim 2010; 0:46:00 

Merhaba arkadaşlar,
Kısmetse Pazartesi sabahı aracımızın satışını yapacağız. Ama aracı satın alacak arkadaş ücretin yarısını kredi kullanarak karşılayacak. Son aylarda kredili 2. el araç alan veya satan arkadaşlar işlemlerin nasıl işlediğini anlatabilirler mi? Diğer taraftan Pazartesi günü benim de aracımı satınca yeni satın alacağım aracın bedelini vermem gerekiyor. Aynı gün bu işlemler bitermi? Banka bana kredi kullanılan ücreti noter de satış yapınca transfer eder mi hemen , yoksa daha başka prosedürleri de varmı bu işin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tergener -- 3 Ekim 2010; 2:53:32 >

4293 Mesaj
3 Ekim 2010; 0:52:34 

İkinci el araç alacak kişi ihtiyaç kredisi kullanır. Yani bankadan krediyi nakit olarak alır.
Transfer olayına girmeyin, nakit elden versin size parayı noterde. Kimsenin başı ağrımasın.

Kendime 4 kural koydum! Alkol alma, Hızlı gitme, Hızlı gitme, Hızlı gitme. *Sonra kendime 4 kural daha koydum! Hatalı sollama, Makas atma, Emniyet kemeri tak, Daha yavaş git. * En önemlisi "Arabada sevişme!"

Mazut Pawıı ~~ Kendi Mazotumu Üretmeye Çalışırken Kimyager Olacağım.. ~~
Dacia Logan 1.5 dCi 2006 İnci Gri ~~ Bak Logan deyip geçme, üzerim :)
Dead Line

1812 Mesaj
3 Ekim 2010; 0:56:37 

Alacak arkadaşın kredisi 2. el araç için çıkmış durumdaymış. Biraz da maliyeti daha düşük diye 2. el araç kredisi kullanmış sanırım.

4293 Mesaj
3 Ekim 2010; 1:10:44 

Taşıt kredisi bu şekilde verilmiyor diye biliyorum. Ancak galeriden vs. alması gerekir alabilmesi için. Bir yanlışınız olmasın?

Kendime 4 kural koydum! Alkol alma, Hızlı gitme, Hızlı gitme, Hızlı gitme. *Sonra kendime 4 kural daha koydum! Hatalı sollama, Makas atma, Emniyet kemeri tak, Daha yavaş git. * En önemlisi "Arabada sevişme!"

Mazut Pawıı ~~ Kendi Mazotumu Üretmeye Çalışırken Kimyager Olacağım.. ~~
Dacia Logan 1.5 dCi 2006 İnci Gri ~~ Bak Logan deyip geçme, üzerim :)
Dead Line

1899 Mesaj
3 Ekim 2010; 1:15:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Tergener

Alacak arkadaşın kredisi 2. el araç için çıkmış durumdaymış. Biraz da maliyeti daha düşük diye 2. el araç kredisi kullanmış sanırım.

ben arasıra kredilere bakarım.şu ana kadar ihtiyaç kredisinden daha ucuz araç kredisi görmedim

İNTEL CORE i5-2500K+CORSAİR H100i(4,6ghz)| ASUS P8 Z68-V PRO|Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming|2X4096MB G.SKİLL RİPJAXS DDR3 1600 CL8|corsair neutron gtx 240gb ssd+2 TB WD|LG SATA DVD-WR |SAMSUNG 2333T|CORSAİR 600T WHİTE|SEASONİC X760W|3d06=15335

831 Mesaj
3 Ekim 2010; 13:33:44 

siz alacak kişiye proforma fatura verdiniz mi

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel » Acil yardım lütfen! Kredili 2.el araç alanlar veya satanlar
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359