Şimdi Ara

DealExtreme'den Xbox360 Joystick almayın.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçen ay böyle bir hata yaparak dx'den xbox 360 için kablolu joystick aldım keşke almasaydım tuşlar doğru düzgün basmıyor. Paypal'dan dispute yaptım fakat 3 gündür bir sonuç yok.

Siz siz olun oradan gamepad almayın.

• PayPal'dan dispute yapsan zaten faydası olmazdı çünkü ürün eline sorunsuz olarak geçmiş. (bozuk veya değil bir önemi yok PayPal için)

Ürün eline 2-3 hafta boyunca geçmez ise o zaman PayPal'da satıcı için dispute açıyorsun ama o da uğraştırıyor baya bekleme süresi açısından. Yok işte PayPal satıcı ile görüşüp durumun gerçekçiliğini anlayacakta yok parayı geri iade etme süresi için bekleyeceksin de faso fiso...
  • ürünün yorumları nasıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12henry14

ürünün yorumları nasıldı

asıl şaşırdğım noktada o. herkes 5 yıldız vermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo

quote:

Orijinalden alıntı: 12henry14

ürünün yorumları nasıldı

asıl şaşırdğım noktada o. herkes 5 yıldız vermiş.

garip

dealextreme'i yorum kısmı için seviyorum
    kötü yorum olsada silmiyorlar, bu yüzden gerçeği çok yansıtıyor yorumlar

bende bundan 1 ay önce wii için gamepad almıştım, d&r'da 90liraya satılan ürünün çakması 10 küsür dolardı
    yorumlarda geyet iyiydi aldım ve yorumlar ne kadar iyi dediyse öyle iyi çıktı ürün
    içinden club nintendo şifresi bile çıktı, yanlışlıkla orjinal mal mı yolladılar diye şüphelenmedim değil

sizin üründe ciddi sıkıntı varsa bence bir mail atın
    ilgili olduklarını duymuştum bu konuda

• Ucuz etin yahnisi maalesef kötü oluyor genelde.
  • Gözünü sevdiğimin mymemorysi...

Bazı asalakların yüzünden böyle çakma ürünlere mahkum oluyoruz...
  • İlginç ben almıştım onlardana X360 Joypad ama sorunsuzdu. Baya bir kullandım. Sonra elite alınca (kol beyazdı) kaldırdım bir köşeye.
  • Konunun sahibi olan arkadaştan(GranTurismo ) özür dileyerek bir şey sormak istiyorum controllerlarla ilgili;pc için X360 wireless joystick alırsam çalıştırabilir miyim?Ayrı bir aparat gerekiyormuş sanırım,onu nerede bulabilirim?O aparat olmadan çalıştırma yolu var mı?

Ayrı konu açıp kirlilik yaratmak istemedim,tekrar özürdilerim..
  • mail attım ama sanmıyorum ilgileniceklerini. Gitti para maalesef.

OnrbK dostum wireless controller'ın varsa eğerhttp://www.dealextreme.com/details.dx/sku.31881 bunu alıp okutabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GranTurismo -- 2 Ekim 2010; 22:02:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Konunun sahibi olan arkadaştan(GranTurismo ) özür dileyerek bir şey sormak istiyorum controllerlarla ilgili;pc için X360 wireless joystick alırsam çalıştırabilir miyim?Ayrı bir aparat gerekiyormuş sanırım,onu nerede bulabilirim?O aparat olmadan çalıştırma yolu var mı?

Ayrı konu açıp kirlilik yaratmak istemedim,tekrar özürdilerim..

Aparat bende mevcut PM atarsanız görüşebilriiz. (hiç kullanmadım, pakedinden bile çıkarmadım)
  • beyler mymemoryde gamepad sıparsı versem örneğin şu
    http://www.mymemory.co.uk/Xbox-360-Accessories/Microsoft/Xbox-360-Official-Wireless-Controller---Black türkiye gönderirler mi ve kargo ücreti 1.95 pound mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guardian of the Dark

beyler mymemoryde gamepad sıparsı versem örneğin şu
    http://www.mymemory.co.uk/Xbox-360-Accessories/Microsoft/Xbox-360-Official-Wireless-Controller---Black türkiye gönderirler mi ve kargo ücreti 1.95 pound mudur?

maalesef artık Türkiyeye gönderim yapmıyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

Orijinalden alıntı: Guardian of the Dark

beyler mymemoryde gamepad sıparsı versem örneğin şu

maalesef artık Türkiyeye gönderim yapmıyorlar...

peki zavvi.com var o gonderıyor mu veya bıldıgın turkıye ye gamepad gonderebılıcek sıte var mı?

• tavsiyem aşağıdaki linkten hatalı, bozuk ürün formunu doldurun

http://services.dealextreme.com/forms/Replacement_Defective.aspx
  • quote:

Gözünü sevdiğimin mymemorysi...

• quote:

Orijinalden alıntı: D C X L

quote:

Gözünü sevdiğimin mymemorysi...

Mymemory'e ne oldu ki?
  • ürünü teslim almasına rağmen kargoda kayboldu diyerek para iadesi aldı 10larca çakal, adamlarda bıktı haklı olarak Türkiye ye satış yapmayı bıraktılar
  • quote:

ürünü teslim almasına rağmen kargoda kayboldu diyerek para iadesi aldı 10larca çakal, adamlarda bıktı haklı olarak Türkiye ye satış yapmayı bıraktılar

iyi yapmış adamlar az bile bize. Microsoft'ta Xbox'ı türkiyeye zor getirir daha.
  • quote:

ürünü teslim almasına rağmen kargoda kayboldu diyerek para iadesi aldı 10larca çakal, adamlarda bıktı haklı olarak Türkiye ye satış yapmayı bıraktılar

Az bile yapmışlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.