- x
Samsung WAVE S8500 Firmware Güncelleme
424 Cevap95540 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

519 Mesaj
2 Ekim 2010; 19:25:03 

Bu klavuzu hazırlamamdaki amaç, forumdaki samsung wave kullanıcılarının kies üzerinden yüklenmesi mümkün olmayan Samsung tarafından yayınlanmış yazılımların telefonunuza yüklenmesidir.

Telefonunuza yazılım yüklemek riskli bir işlemdir. İşlem sırasında ve sonrasında oluşabilecek herhangi bir sorun durumunda mesuliyet sadece ve sadece size aittir.

Öncelikle ihtiyacımız olan Multiloader 5.62 programını indiriyoruz... Link : Multiloader

Mevcut stabil en son yazılım xxjid tir.

en son çıkan full yazılım XXJID dır ve direk yüklenebilir...

Yazılımlar:

XXJF7(Full) : indir

XXJG5 : indir

XXJH1 : indir

XXJH3(Full) : indir

XXJID(Full) : indir

XXJJ9 : http://www.multiupload.com/FVURDT07HY

XXJK1 : indir

XXJL2: http://www.multiupload.com/VENDU3Z6SU

Programı açtığınızda; bu ekranı göreceksiniz.

LSI6410 u tıklayın sonra boot change ve Full Download seçimlerini işaretleyin.

0

İndirdiğiniz firmware eğer full değilse sadece LSI6410 işaretlenecektir...

Yazılımı indirdikten sonra bir klasöre açın ve programdaki her bir satırı doldurun. (Dosya uzantısına göre)

1-)Telefonunuzu kapatın sim kartınızı ve hafıza kartını çıkartın...

2-)Ses kısma tuşu + kilitleme tuşu + Kapatma Tuşu (No tuşu) aynı anda bi süre basın ekranda "Download Mode" yazıcak.

3-)Usb bağlantı kablosuyla telefonunuzu bilgisayara bağlayın.

4-)Multiloader'de "port search" tuşuna basınca Aşağıda " Ready - Lismore " yazmalıdır. Yazmıyorsa "Download" tuşuna basmayın.

5-)Dosyalar telefonunuza yüklenecektir (15-20dk) daha sonra telefonunuz yeniden başlıcak.

Yazılım yükleme işlemi tamamlanmıştır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakpadir -- 30 Aralık 2010; 20:57:17 >

Burak PADIR
TEKA - Purchasing Manager

978 Mesaj
2 Ekim 2010; 19:46:32 

peki bu FULL ve FULL OLMAYAN firmware'lerin arasinda ne fark var?full olmayan firmware'ler eksik midir yoksa baska bir anlami mi vardir.tesekkurler....

519 Mesaj
2 Ekim 2010; 19:56:55 

full firmware tüm yazılımı değiştirir diğerleri ise sadece değişiklik yapılan modüllerdir.

yani xxjf7 ye g5 upgrade yaparsanız f7 den g5 e. g5 ile değişmeyen dosyalar f7 den kalır.

Burak PADIR

1813 Mesaj
2 Ekim 2010; 21:20:56 

ben f7 üzerine g5 ve h1 yüklediğimde kamerayla ilgili sorun çıkmıştı, kamerayı kullanan barkod programı bozuk çalışmaya başlamıştı, belki hard resetle çözüme ulaşılabilirdi, ama ben i1 sürümünü full olarak direk yükledim ve şimdilik problem yok.

SGS III- JB4.3: ANDROID 4.3 NA7, Echoe Rom v5

978 Mesaj
2 Ekim 2010; 21:33:04 

peki kardes,benim onceki firmwarim XXJF7 ydi ve sonra kies'le bu XXJH3 oldu.daha sonra ben downloader 5.64 la en son cikan italyan surumu XIJI1 'i yukledim ve turkcesi de var bu surumun.daha sonra mesajlara girdigimde ''mesaj yaz'' bolumune tikladigimda telefon sonuyordu ve sonra tekrar yaniyordu.daha sonra *#5239870*# tikladim ve sonra da *#27236*# tikladigimda ITV sectim yeniden (cunku ITV seciliydi) ve telefon kapanip acildiktan sonra hersey normale dondu ve su an hic calismayan ve normal olmayan bir sey gormedim.benim size sormak istedigim direk olarak yukledigimiz firmwareler yani once 2-3 firmware yuklenmeden yuklemek normal mi?simdi benim yukledigim bu son surum XIJI1 uygun mudur? tesekkurler...

978 Mesaj
2 Ekim 2010; 21:36:14 

rahatbek kardes iyi de samfirmware'de XIJI1 firmwar'i icin dikkat edersen *no full firmware diye yazi yaziyor....demek ki bu surum full degildir..

1813 Mesaj
2 Ekim 2010; 23:10:02 

pardon ya unuttum, artık kafa kalmadı. bir tarafan galaxy s'i takip ediyorum, wave hanımın eline düşüyor, bana da galaxy s geliyor.
h4 full idi i1', de üstüne yükledim. samfirde ji1'e yükle deyince ji2 olarak görünüyor, ancak ji1'dir o dosya.
şimdi ji2 çıkmış. onu bir yükleyip deneyeceğim.
bir de dil paketleri full sürümle gelir, o yüzden ek yüklemelerde değişmez. jh4'te türkçe yoktu o yüzden şu andaki ji1'de bende türkçe yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rahatbek -- 2 Ekim 2010; 23:32:23 >

978 Mesaj
3 Ekim 2010; 2:41:27 

peki arkadaslar,ben direk olarak XIJI1'i yukledim....telefonu aldigimda XXJF7 surumu yukluydu.sonra kies'ten yukseltmem icin XXJH3 yaptim fakat telefon surekli acilip kapaniyordu,acilip kapaniyordu devamli....en sonunda baska care olmadigi icin en son cikan XIJI1'i yukledim ve normale dondu cihaz......simdi benim anlamadigim son surum full olmadigi icin telefona bir problem cikmaz mi ilerde?su an cok sukur bir eksigini gormedim....

1531 Mesaj
3 Ekim 2010; 10:47:18 

Arkadaşlar, peki bir üst sürümden eski bir sürüme dönmek mümkün mü? Ben kies üzerinden jf7'den doğrudan jh1'e yükselttim, jh3 yüklemek istiyorum ama bu sırayla yüklemek doğru olansa jf7'ye dönüş yapmak gerekli sanırım.

1813 Mesaj
3 Ekim 2010; 11:16:52 

jh1 den jh3 e geçebilirsin. jf7 full olduğu için istediğin zaman dönebilirsin.

1531 Mesaj
3 Ekim 2010; 12:11:32 

Teşekkürler :)

Bu arada jh2 full tr için ne zaman çıkacak ya da çıkacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wristcutter -- 3 Ekim 2010; 12:27:41 >

175 Mesaj
4 Ekim 2010; 0:58:15 

burakpadir hocam bu xxjf7 türkçe mi?

₪ HTC One™ ₪

Android 4.2.2 (Jelly Bean) \\ 4.7 " Full hd Super LCD3 - Gorilla Glass 2 Ekran \\ 1920 x 1080 Pixel Çözünürlük. (468ppi) \\ 1.7 GHz - 4 Çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 İşlemci \\ 2GB RAM \\ 32GB Dahili Hafıza \\ 4.3 UltraPixel AutoFocus & Led Flash Kamera \\ BoomSound Özellikli 2 Stereo Hoparlör \\ 2300mAh Batarya \\ TV Out - Mhl \\ 802.11 a/b/g/n/ac Wifi \\ LTE (4G) Bağlantı \\
[/center]

519 Mesaj
4 Ekim 2010; 1:41:55 

xx ile başlayan sürümler avrupa yazılımlarıdır içerisinde türkçe bulunur...

Burak PADIR

978 Mesaj
4 Ekim 2010; 1:46:04 

quote:

Orijinalden alıntı: burakpadir

xx ile başlayan sürümler avrupa yazılımlarıdır içerisinde türkçe bulunur...

iyi de kardes benim onceki surum xxjf7 'den kies'le guncellemeyle xxjh3 oldu fakat diller'de turkce dil destegi yoktu....onun icin ben en sonunda xiji1 i yukledim..

519 Mesaj
4 Ekim 2010; 1:50:59 

kiesten xx ile başlayan firmware almanız için avrupa menşeili telefona sahip olmanız lazım benim bahsettiğim yazılımlarla arasında farklılık olabilir.

ancak içimden bir ses sizin yüklediğiniz ve türkçe bulamadığınız yazılımın xejh3 olduğunu söylüyor ki o da rusya yazılımıdır içinde türkçe yoktur ( sadece tahmin )

Burak PADIR

519 Mesaj
4 Ekim 2010; 1:59:45 

yazılımların rar şifreleri :

samsung-firmwares.com veya samfirmware.com

xxjh3 linki eklenmiştir.

Burak PADIR

978 Mesaj
4 Ekim 2010; 2:05:57 

kadir kardes ben zaten avrupa dan yasiyorum yani daha dogrusu balkanlarada (makedonya) telefonu da makedonyadan aldim....ve ilk tikladigimda surumsoyleydi: xxjf7 daha sonra kies'ten xxjh3 guncelledim.ve dillerden de gordugum kadariyla daha cok balkanlar icin yapilmis bir yazilidir dilleri de soyleydi:hirvatca,sirpca,makedonca,bulgarca,rumunca vs,vs....benim sizden anlamak istedigim su:ben telefonumda tr dili olmadigi icin son cikan italyan surumunu yukledim xiji1 ve su an cok iyi gidiyor telefon.ancak kafama takilmadi da degil,bu surum full olmadigi icin yanlis bir seyler yapmamis miyim?onceden tesekkurler.........

519 Mesaj
4 Ekim 2010; 13:05:20 

h3 ten i1 e geçtiyseniz sorun olmamıştır.Çünkü ikisinin arasında başka bir full olmayan yazılım yok.

Burak PADIR

336 Mesaj
4 Ekim 2010; 17:52:25 

Arkadaşlar PİL performansı için en iyi firmware hangisi ???? Lütfen bu konuda yardımcı olabilirmisiniz...

519 Mesaj
4 Ekim 2010; 19:05:23 

quote:

Orijinalden alıntı: cemyk

Arkadaşlar PİL performansı için en iyi firmware hangisi ???? Lütfen bu konuda yardımcı olabilirmisiniz...

Benim deneyimlerime göre ap mode ile birlikte kullanıldığında xxjh3 4 güne kadar dayanıyor.

ap mode'a almak için

arama ekranında *#8740# yapın.

Burak PADIR

1531 Mesaj
4 Ekim 2010; 22:19:01 

Bada 1.2 çıktı (FW S8500XXJID) ve Swype geldi:)

175 Mesaj
5 Ekim 2010; 1:42:42 

jh3 de full mü acaba hocam?boyutu jh7 gibi 300 mb olduğu için sordum.telefona direk onu yükleyemez miyiz?

₪ HTC One™ ₪

Android 4.2.2 (Jelly Bean) \\ 4.7 " Full hd Super LCD3 - Gorilla Glass 2 Ekran \\ 1920 x 1080 Pixel Çözünürlük. (468ppi) \\ 1.7 GHz - 4 Çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 İşlemci \\ 2GB RAM \\ 32GB Dahili Hafıza \\ 4.3 UltraPixel AutoFocus & Led Flash Kamera \\ BoomSound Özellikli 2 Stereo Hoparlör \\ 2300mAh Batarya \\ TV Out - Mhl \\ 802.11 a/b/g/n/ac Wifi \\ LTE (4G) Bağlantı \\
[/center]

519 Mesaj
5 Ekim 2010; 1:58:45 

quote:

Orijinalden alıntı: carpediem81

jh3 de full mü acaba hocam?boyutu jh7 gibi 300 mb olduğu için sordum.telefona direk onu yükleyemez miyiz?

haklısınız (full) diye belirtmeyi unutmuşum...

Burak PADIR

978 Mesaj
5 Ekim 2010; 2:55:36 

quote:

Benim deneyimlerime göre ap mode ile birlikte kullanıldığında xxjh3 4 güne kadar dayanıyor.

ap mode'a almak için

arama ekranında *#8740# yapın.

hocam,bu ap mode de ne demek oluyor?bu arada benim yukledigim xxij1 italyan versiyonunda pil cok iyi dayaniyor,tamam ben de cok konusmuyorum ama internete giriyorum,mesaj aliyorum,arada bir kamerayi aciyorum su ana kadar 4 gun dayandi ve hala iki kutu var.ancak arada bir pc'ye de telefonu bagliyorum ki bildiginiz gibi o anda telefon sarj oluyor,herneyse 4 gun garanti bu firmwayle telefon dayaniyor.....yeni cikan bada 1.2 versiyonunu yukleyen oldu mu?bi bakalim ne fark var son cikan versiyonlara gore......herkese tesekkurler.

519 Mesaj
5 Ekim 2010; 3:04:21 

ap mode güç tasarrufu modu gibi bişey, göze batan bi performans düşüşü de görmüyorum oyunlarda dahi.

1.2 versiyonunu yükledim bikaç güzel şey eklenmiş.

flash 10 hala yok :S

Burak PADIR

978 Mesaj
5 Ekim 2010; 3:38:28 

ne eklenmis kardes,soylermisin?meraktan catladim simdi...internet browser'da bir degisiklik var mi?daha hizli olmus mu browser?dokunmatik hassasiyeti gelismis mi?bir de bu son surum FULL degil mi?194mb olmasina ragmen full diye biliyorum.....

519 Mesaj
5 Ekim 2010; 4:29:08 

evet son surum 194 mb ve full.direk yukleyebilirsiniz.swype özelliği gelmiş ve kesinlikle bir önceki surumden daha akici.

can sıkıcı bir durum ise hala flash 10 destegi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

978 Mesaj
5 Ekim 2010; 13:50:05 

cok sagol kardes allah senden razi olsun,sizin gibi insanlar sayesinde hem bilgilendik hem de firmware yuklemeye alistik.....bir sey daha sormak istedim.basak forumlarda windovs 7 olan pc lerde kesinlikle yuklenmemek isteniyor telefon kilitlenebilirmis.....ben yukledigim son surumu xiji1 bilgisayarimdan yukledim ki w7 yuklu,ancak hic bir sorun cikmadi.....simdi size soruyorum belki sans eseri bir sey olmadi, bir kez daha denemek ve 1.2 bada'yi yuklemek xxjid bir sorun cikar mi?sizin pc 'niz w7 mi yoksa xp mi?artik xp mi kaldi insanlarda,herkes w7 yuklemis durumda......tesekkurler.

44 Mesaj
5 Ekim 2010; 14:51:54 

ben bir sorucam ilgilenirseniz sevinirim, telefonum telpa samsung servisinden JVJH1 KO yazılımı yüklü halde geldi, bu yazılımla direk bada 1.2 yeni çıkan yazılımı sizin ilk mesajda anlattığınız şekilde yükleyebilirmiyim ara geçişler olmadan, windows 7 üzerinden yükleme yapıcam ilk defa deneyeceğim bunu sizce sorun çıkarmı bu sürüm full ve stabilmi acaba lütfen bilgilendirebilirmisiniz?

519 Mesaj
5 Ekim 2010; 15:04:47 

son sürüm full yazılımdır gösterdiğim gibi direk yüklerseniz sorun olmaz.

multiloader programı windows 7 ile uyumludur ancak kullanıcı denetimi açık bilgisayarlarda sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır denmesi gerekmektedir.

kullanıcı denetiminin açık olup olmadığını bilmiyorsanız her ihtimale karşı yönetici olarak çalıştırın.

benim 2 bilgisayarımda da windows 7 yüklü 64bit ve 32bitte de denedim bi sorun çıkmadı...

Burak PADIR

337 Mesaj
5 Ekim 2010; 15:11:45 

bada 1.2 sürümü yukarıdaki ilk mesajda varmı

XXJH3 bada 1.2 midir

değilse link verir misiniz

bir de hangi sırayla yükleyelim teşekkürler

Samsung S8500 (Bada2.0) & ULTRA B.U.X 3-Android 4.3.1 Wave
Samsung NP900X3A-A01

44 Mesaj
5 Ekim 2010; 15:14:44 

quote:

multiloader programı windows 7 ile uyumludur ancak kullanıcı denetimi açık bilgisayarlarda sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır denmesi gerekmektedir.

kullanıcı denetiminin açık olup olmadığını bilmiyorsanız her ihtimale karşı yönetici olarak çalıştırın.

benim 2 bilgisayarımda da windows 7 yüklü 64bit ve 32bitte de denedim bi sorun çıkmadı...

ara geçiş yazılımları yüklenmesi gerektiği söylenmişti de ondan sordum, direk yükleyebiliyosak sorun yok, birazdan deneyeceğim windows 7 64 bitte ve yönetici konumunda çalıştır yaparım dediğiniz üzere, bu sürüm yüklendikten sonra eski full sürümlere yine aynı yöntemle geciş yapabiliyormuyuz, garanti için yine telpaya vermem gerekse bana garantiden çıkmış demesinler sonra onun için soruyom, bide gerçekten jh1 sürümünden sonra buna geçmeye değermi dostum son kez bunları da söyle başlıyayım lütfen ?
son cıkan bada 2.0 yazılım linki ilk mesaja eklenebilirmi rica etsem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xasusx -- 5 Ekim 2010; 15:56:23 >

175 Mesaj
5 Ekim 2010; 16:26:52 

quote:

haklısınız (full) diye belirtmeyi unutmuşum...

yani sirayi takip etmeden direk bunu yukleyebilir miyiz?

519 Mesaj
5 Ekim 2010; 17:27:23 

quote:

Orijinalden alıntı: dinazoor2001

bada 1.2 sürümü yukarıdaki ilk mesajda varmı

XXJH3 bada 1.2 midir

değilse link verir misiniz

bir de hangi sırayla yükleyelim teşekkürler

XXJH3 1.0.2 dir XXJID 1.2 dir

XXJID Full yazılımdır direk yüklenebilir...

Burak PADIR

519 Mesaj
5 Ekim 2010; 17:29:30 

Garantisinin gitmesiyle ilgili bi fikrim yok ancak bu yazılım türkiye yazılımı değil avrupa genel yazılımıdır.

XXJID (Bada 1.2) yazılım linki ilk mesaja eklendi...

Burak PADIR

44 Mesaj
5 Ekim 2010; 17:29:51 

indirdiğimiz yazılım dosyasını hangi seçenekle multiloader a göstericez o yazılmamış sanırım, rar dan cıkardık ve masaüstünde duruyor port search e de bastım sonrasında o dosyayı nasıl bulacak biz göstermeden ?

519 Mesaj
5 Ekim 2010; 17:38:19 

Açtığınız klasörün içinde;

boot tuşuna basıp bootfiles klasörünü göstereceksiniz.

Diğerlerini de sırasıyla uzantısına göre dolduracaksınız.
En alttaki 4 satır boş kalacak.

Burak PADIR

978 Mesaj
5 Ekim 2010; 18:57:03 

quote:

sayin burakpadir kardes,benim bilgisayar turkce olmadigi icin (ingilizce) benim bunu nasil yapacagimi sirasiyla aciklamani istiyorum tabii ingilizce nereye tiklayip neyi acacagimi falan,filan.....tesekkurler.

519 Mesaj
5 Ekim 2010; 19:04:10 

multiloader programına sağ tıklayın sonra "run as administrator" a basın.

Gerisi zaten anlattığım gibi,

boot tuşuna basıp bootfiles klasörünü
diğer dosyaların tuşlarına basıp yine o klasöre gidip uzantısına göre tek tek satırları dolduracaksınız.

son 4 satır boş kalacak...

port search basıp aşağıda "ready - lismore" yazısını görünce download tuşuna basın.

Burak PADIR

2807 Mesaj
5 Ekim 2010; 19:49:11 

bir sorum olacak affola. en son sürümü direk yükledikten sonra telefon türkçe olarak kalacak mı?

Apple iphone 5S Beyaz
Sony PSP 3004
Canon 50D - Tamron 17-50mm f/2.8 XR Di II - Canon EF-S 55-250 f/4-5.6 IS II - Jupiter 37AM 135mm f/3.5 - Helios 44-4 58mm f/2.0 Benro A-300F HD1

175 Mesaj
5 Ekim 2010; 19:51:20 

xx ile başlayanlarda türkçe var

₪ HTC One™ ₪

[/center]

336 Mesaj
5 Ekim 2010; 21:02:31 

quote:

Orijinalden alıntı: levis_mk

hocam,bu ap mode de ne demek oluyor?bu arada benim yukledigim xxij1 italyan versiyonunda pil cok iyi dayaniyor,tamam ben de cok konusmuyorum ama internete giriyorum,mesaj aliyorum,arada bir kamerayi aciyorum su ana kadar 4 gun dayandi ve hala iki kutu var.ancak arada bir pc'ye de telefonu bagliyorum ki bildiginiz gibi o anda telefon sarj oluyor,herneyse 4 gun garanti bu firmwayle telefon dayaniyor.....yeni cikan bada 1.2 versiyonunu yukleyen oldu mu?bi bakalim ne fark var son cikan versiyonlara gore......herkese tesekkurler.

evet bende h1 var ve yaklasık 3,5 - 4 gun gidiyor bada 1,2 bende merak ediyorum. eger pil performansı bundanda iyi olursa tadına doyulmaz bu telefonla kendimi rahat hissediyorum çünkü pili gayet iyi gidiyor. iyiki galaky almamışım arkadaşım konusmadasa 1,5 gun zor gıdıyor...

2807 Mesaj
5 Ekim 2010; 21:39:21 

şuan 17kbs ile xxjh3 download oluyor. umarım yapabilirim. xxjid olanda download oluyor ama hangisini yükleyecegime karar veremedim.

Apple iphone 5S Beyaz
Sony PSP 3004
Canon 50D - Tamron 17-50mm f/2.8 XR Di II - Canon EF-S 55-250 f/4-5.6 IS II - Jupiter 37AM 135mm f/3.5 - Helios 44-4 58mm f/2.0 Benro A-300F HD1

519 Mesaj
5 Ekim 2010; 21:45:08 

direk xxjid yukleyin bence.hem son surum hem full.pil performasi ayni gibi ama daha akici kesinlikle.

2807 Mesaj
5 Ekim 2010; 21:52:14 

tamam onu yükleyeceğim. 194 mb 2 saattir download yapıyorum ve hala 1 saat 10 dk gibi bir süre var diyor tamamlanmasına. tamamlandıktan sonra başlayacağım yapmaya.

Apple iphone 5S Beyaz
Sony PSP 3004

2807 Mesaj
5 Ekim 2010; 21:54:43 

suan üstünde 1008091109_LIS_S8500JVJH1_TUR diye bir yazılım yüklü. şarjı full doldurdum aradan 20 dk geçti 6 mesaj aldım 6 mesaj gönderdim şuan şarjı %98 ve bir gün anca gidiyor mesajlaşmayla

Apple iphone 5S Beyaz
Sony PSP 3004

1318 Mesaj
6 Ekim 2010; 0:46:01 

bende LSI6410 yok sadece LSI var bi sıkıntı yaratır mı acaba ve windows xp kullanıyorum

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedric2323 -- 6 Ekim 2010; 0:47:14 >

2,3 GHz Quad-Core İşlemci | Qualcomm MSM8974AB Snapdragon 801 | 3 Gb Ram | LTE 150 Mbps | Android 4.4 Kit Kat | 3.200 Mah Battery |
| Full HD 1920 x 1080 IPS LCD | 5.2 Inc | 4K 3840 x 2160 | 424 PPI | 16M Colors | RDS Radyo | 20.7 Mp G Lens Kamera |

175 Mesaj
6 Ekim 2010; 0:49:16 

quote:

Orijinalden alıntı: cedric2323

bende LSI6410 yok sadece LSI var bi sıkıntı yaratır mı acaba ve windows xp kullanıyorum

sorun olmaz kardeş ben yükledim bu şekilde

₪ HTC One™ ₪

[/center]

1318 Mesaj
6 Ekim 2010; 0:53:10 

quote:

sorun olmaz kardeş ben yükledim bu şekilde

eyw saol bide fota tune etc fps boş kalıyor dimi??

yani böyle

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedric2323 -- 6 Ekim 2010; 0:55:18 >

2,3 GHz Quad-Core İşlemci | Qualcomm MSM8974AB Snapdragon 801 | 3 Gb Ram | LTE 150 Mbps | Android 4.4 Kit Kat | 3.200 Mah Battery |
| Full HD 1920 x 1080 IPS LCD | 5.2 Inc | 4K 3840 x 2160 | 424 PPI | 16M Colors | RDS Radyo | 20.7 Mp G Lens Kamera |

175 Mesaj
6 Ekim 2010; 0:54:25 

evet son 4 bölüm boş kalacak

₪ HTC One™ ₪

[/center]

1318 Mesaj
6 Ekim 2010; 0:56:09 

quote:

evet son 4 bölüm boş kalacak

çok çok saolun şuan yükleniyor inş bi sorun çıkmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedric2323 -- 6 Ekim 2010; 1:01:28 >

519 Mesaj
6 Ekim 2010; 1:52:18 

fazla talep olmaz sanıyordum ama klavuz boşa gitmedi anlaşılan...

Burak PADIR

2807 Mesaj
6 Ekim 2010; 11:20:35 

tariflere gerçekten teşekkür ederim.

telefonda anlayamadığım bir hat kesilme durumu vardı. şuan ortadan kalktı. bada 1.2 de hatla ilgili bir sorun yok görünüyor.

Apple iphone 5S Beyaz
Sony PSP 3004

1 Mesaj
6 Ekim 2010; 12:18:28 

Arkadaşlar,

Windows 7 'de firmware güncellemede sıkıntı oluyor mu?

Gökhan

175 Mesaj
6 Ekim 2010; 14:50:55 

quote:

fazla talep olmaz sanıyordum ama klavuz boşa gitmedi anlaşılan...

evet hocam iyi oldu bu konu sağolun emeğinize teşekkürler

519 Mesaj
6 Ekim 2010; 15:15:36 

quote:

Orijinalden alıntı: ITALICS

Arkadaşlar,

Windows 7 'de firmware güncellemede sıkıntı oluyor mu?

Gökhan

ilk sayfayı okursanız sıkıntı olmadığını anlarsınız...

Burak PADIR

312 Mesaj