Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2965. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.735
Cevap
1.077
Favori
5.536.202
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29632964296529662967
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kredi karti Carrefour ve TlCard Haftaicine katilimda sorun mu var? 3160 a Sms atiyorum "carrefour kampanyasi biiti" ve "katilim mesajinizda hata var" diyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcksy kullanıcısına yanıt
    Carrefoursa kampanyası henüz başlamadı, bitiş tarihi 5 Haziran ve puan yükleme tarihi 18 Haziran ama
    kampanya başlangıcı daha World sitesinde ilan edilmedi, bir kaç gün içinde Gıda/Market kategorisinde görünür ve başlar.
  • Bu ay seyahat hattı boş mu geçecek, bu tarihten sonra yeni bir kampanya sanırım gelmez ?
  • çayçorba kullanıcısına yanıt
    Bodrum vogue geçen sene gittim adiosun kampanyasıyla çok güzeldi herşey bu sene puanımız yetmedi yine aynı yere gidecektik. Kesinlikle pişman olmazsınız. Daha detay isterseniz mesaj atabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: murty_

Bodrum vogue geçen sene gittim adiosun kampanyasıyla çok güzeldi herşey bu sene puanımız yetmedi yine aynı yere gidecektik. Kesinlikle pişman olmazsınız. Daha detay isterseniz mesaj atabilirsiniz

çok kararsız kaldık, bugün erken rezervasyonda son gün galiba, bir sakatlık olmasın diye az önce mirada del mar'a rezervasyon yaptırdım:) Çok teşekkürler ilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çayçorba

quote:

Orijinalden alıntı: murty_

çok kararsız kaldık, bugün erken rezervasyonda son gün galiba, bir sakatlık olmasın diye az önce mirada del mar'a rezervasyon yaptırdım:) Çok teşekkürler ilginize.

Mirada del mar otele 4 sene önce gittik, çok büyük bir beklentiniz yoksa sıkıntı yaşamazsınız eğer değişiklik olmamışsa. Tam aile oteli.
  • çayçorba kullanıcısına yanıt
    Mirada'da kaldım güzel bir otel,yemekleri de harika.
  • Arkadaşlar merhaba bundan önce parafly kartım vardı bi de adios aldım yeni ama anlamadığım bazı hususlar oldu. Forumdan okumaya çalıştım ama baya uzun ve değişiklikler olmuş sanırım. Özellikle puan silinmesi olayı nasıl oluyor. Mesela wor'ün kampanyalarında son kullanma tarihi oluyor gittigidiyor kampanyasında olduğu gibi. Adios la yapılanda da siliniyor mu? Zamanı olan bir arkadaş pm olarak kartın genel özelliklerini özetleyebilir mi?
  • Dostlar acilen 7.5 TL değerinde puana ihtiyacım var, bunu kampanya beklemeden 1 günde temin etmenin yolu var mı?
  • Nerde ikamet ediyosun?

• quote:

Orijinalden alıntı: world67

Dostlar acilen 7.5 TL değerinde puana ihtiyacım var, bunu kampanya beklemeden 1 günde temin etmenin yolu var mı?

Mudo, ykm, koton ve network gibi yüksek puan veren yerlere gidip 750 tl civarı harcama yapman gerekir. Mudo da değişmediyse bu oran belki baya düşebilir. Oraya git küçük bir alışveriş yap ne kadar verdiğini gör.Geçen aylarda % 3 ile alışveriş yaptığım oldu. Yine aynıysa 250 tllik gift cart ile bu işi çözersin. Ondan başka yine değişmediyse, ykm koton ve network de genelde %2 ile çalışıyorlar World ile. Ancak değişmiş olabilir. Bunlar benim yüksek puan verenlerden bildiklerim. Ama puan verme çok sık değişiyor, bence en garantisi mudodan küçük bir şey alıp denemek. Sonrada işinize gelirse gift kart almak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavuu_uuu

Arkadaşlar merhaba bundan önce parafly kartım vardı bi de adios aldım yeni ama anlamadığım bazı hususlar oldu. Forumdan okumaya çalıştım ama baya uzun ve değişiklikler olmuş sanırım. Özellikle puan silinmesi olayı nasıl oluyor. Mesela wor'ün kampanyalarında son kullanma tarihi oluyor gittigidiyor kampanyasında olduğu gibi. Adios la yapılanda da siliniyor mu? Zamanı olan bir arkadaş pm olarak kartın genel özelliklerini özetleyebilir mi?

Adiosta puanlar zinhar silinmez.
    padişah fermanıdır silinmez.
  • TL card ve adios card sahibiyim. TL card kampanyalarından faydalanırken puanları adiosa a atma gibi bir şey var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkozi

TL card ve adios card sahibiyim. TL card kampanyalarından faydalanırken puanları adiosa a atma gibi bir şey var mı acaba?

Tlcarddan kazandığınız puanlar 1 iş günü sonra otomatik olarak adios kartınıza aktarılıyor, sizin bir şey yapmanıza gerek yok.
  • Arkadaslar. Daha once yazilmistir muhtemelen bulamadim.
    Marketten 2. 100TL alisverisimi yaptim. Pos slipinde de telime mesaj olarakta kazanim bilgisi gelmedi. Normal midir? Devam edeyim mi 100er TL alisverise. Simdiden tskler.

• ogormek O kullanıcısına yanıt
    YKB'de böyle bildirimleri boşuna beklemeyin :) üye iş yeri olduğuna eminseniz alışverişe devam.

Bu arada :) Sanalpazar parafpara oranını görme şansınız oldu mu?
  • önceden yapıkredinin üye işyerleri bölümü vardı oradan gayet sağlıklı bir şekilde kim üye işyeri kim değil rahatlıkla görebiliyorduk şimdi ise yaklaşık 5 aydan beri sanırım bu olay kaldırıldı ara ara sayfa bazen açılıyor ama eskisi gibi değil!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogormek

Arkadaslar. Daha once yazilmistir muhtemelen bulamadim.
    Marketten 2. 100TL alisverisimi yaptim. Pos slipinde de telime mesaj olarakta kazanim bilgisi gelmedi. Normal midir? Devam edeyim mi 100er TL alisverise. Simdiden tskler.

Slipinizde World puan bilgisi varsa üye işyeri yoksa değil. Slipinize bakın anlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayrıntıcı

quote:

Slipinizde World puan bilgisi varsa üye işyeri yoksa değil. Slipinize bakın anlarsınız.

arkadaşlar slipteki wp kazanım olması o işyerinin kesin üye işyeridir olduğu anlamına gelmez dikkat etmeniz lazım.bazı işyerleri puan verse bile üye iş yeri olmayabilir ona dikkat edin en sağlıklısı ya alışveriş yapıtğınız yerdeki yetkiliye sormak yada yapıkrediyi arayıp mh ya slip üzerindeki üye işyeri nosunu vererek teyit ettirmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: xblacksonx

quote:

Orijinalden alıntı: ayrıntıcı

quote:

arkadaşlar slipteki wp kazanım olması o işyerinin kesin üye işyeridir olduğu anlamına gelmez dikkat etmeniz lazım.bazı işyerleri puan verse bile üye iş yeri olmayabilir ona dikkat edin en sağlıklısı ya alışveriş yapıtğınız yerdeki yetkiliye sormak yada yapıkrediyi arayıp mh ya slip üzerindeki üye işyeri nosunu vererek teyit ettirmek.

Slipte atıyorum kullanılabilir wp 445.45 tl yazıyorsa onun ykb posundan çekildiğinin yani üye işyeri olduğunun garantisi değil midir?. Hayret ilk defa duyuyorum. Bildiğiniz bir örnek var mıdır? Yanlışlıkla bir hata yapmayalım. Müşteri temsilcisine önceleri sorduğumda, bana böyle demişti. Demek yanıltmış.

• 
Sayfa: önceki 29632964296529662967
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.