Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2962. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.738
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29602961296229632964
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazen yenigunun ilk saatlerinde suresi dolmus puanlarin gecici olarak silindigi oluyor ama merak etme sabah kalktiginda puanlarin geri gelmis olacaktir. Kalici olarak silinmiyor yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihlaw

Arkadaşlar 30 temmuzda İspanya seyehatim olacak . Bunun için şimdiden vize başvurusunda bulunsam erken mi olur yoksa sıkıntı olmaz mı

Son zamanlara bırakıp heyecan yaşamaktansa bence erkenden başvurun aheste aheste işlemleri yaparsınız. Hemde içiniz rahat etmiş olur. Ben 15 gün başvurmuştum Almanya için son gün çıktı yoksa kalıyordum. Ne olur ne olmaz.
  • fatihlaw kullanıcısına yanıt
    Hocam ben İtalya'ya erken başvurmuştum. Vize firmasındaki bayan takvimi açıp günleri saydı. 100 günden daha fazla varsa kabul etmiyorlarmış. Genel uygulama mıdır bilmiyorum ama sonuçta bu da schengen.
  • fatihlaw kullanıcısına yanıt
    3 ay önce vize başvurusu kabul ediliyor.
  • neeenanana N kullanıcısına yanıt
    23 nisan TK1033 11:55 gidiş 27.04 TK1034 13:50 dönüş 2 yetişkin bir çocuk için 1.100TL'ye parası ile bilet aldım. Bu kadar uygun fiyatlı bilet için puan harcamaya gerek görmedim. Oteli ise 7 yaşındaki oğlumla ilk yurtdışı gezimiz olacağı için ona hitap etmesi için seçtik. Çok da iyi yapmışız. Aquaworld Ramada 4 gece Checkin Chill out paketi satın aldık 700€. Bookinturkey.com da otel fiyatları daha yüksek kalıyor. Süit odada Sabah ve akşam yemekleri dahil + aquaparka ücretsiz giriş. Hayvanat bahçesine ücretsiz bilet veriliyor bu paket ile. Aquaparkındaki bütün havuzlar 30-32 derece sıcak su ile dolu. Üstü tamamen kapalı olduğu için çocukla çok rahat edersiniz. Ayrıca spa bölümünde 36 derece termal havuzu var. Çocukları emanet edebileceğiniz Bongo kids bölümü çok iyi. Kahramanlar meydanına karşılıklı olarak günde 4 kez ücretsiz shuttle servisleri mevcut. Biz ikinci günhttp://www.budapestetur.com/'dan özel araçlı Budapeşte turu aldık 105€, cumartesi de tam gün özel araçlı Ezstergon-Vişegrad-Zsentendre turunu 160€ ya aldık. Kesinlikle değdi. Rehberimiz Caner bey harika biri. Ailesi ile giden olursa mutlaka en azından bu iki turu satın alsın derim. Budapeşte diğer Avrupa şehirlerine nazaran daha ucuz(Roma,Paris, Barselona vs.). Yerel yemeklerini mutlaka deneyin. Bize yaklaşık olarak gezi,yeme içme ve hediyelik eşyaları satın alma ile 4.000TL civarına denk geldi. Oteli puan ile alırsanız Chill out paketi alamazsınız hemde %10 peşin ödeme indirimi kazanamazsınız. Unutmadan , çocuğunuzun boyu 140cm altındaysa kaydırakların çoğundan kaymasına izin vermiyorlar. Sadece dalga havuzunun oradaki botlu kaydıraklardan kayabilir ve çocuk havuzundaki kaydıraklardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: -engin-

sizin hatanız :)

hostel size öyle dediğinde hemen booking.com'la irtibata geçseydiniz o zaman görürdünüz hostel nasıl takla atıyor sizi ikna etmek için.

booking.com'dan yaptıgım bir rezervasyonda otel bana doluyuz diye telefon etti. Ben de bunu booking'e söyledim.

booking'in otele söylediği, aynı standartlarda veya daha üstü kalitede oteller önermeseydi. Ben otelin bana önerdiği seçenekleri istemedim.

Adam bana binbir rica minnet etti de öyle tamam dedim, biz anlaştık iptal edin diye.

budapeşte de aynı şey oldu. otel bana çok daha üst standartlarda bir otel önerdi. farkını da onlar vermeyi teklif ettiler.

tabi bunlar hep booking.com'da oluyor.

O yüzden booking.com her zaman ilk tercihim olacaktır.

Hotels.com'da yaşadığım sorunu booking.com'da yaşamış olsam eminim beni bu şekilde uğraştırıp, mağdur etmezlerdi

Bu konuyla ilgili başka bir sıkıntıyı da dile getireyim de . hotels.com kullanırken bir daha düşünün.

Eğer Türkiye internet sayfasından rezervasyon yaparsanız. Fiyatlar TL olarak çıkıyor. Ödeme onayınız da dahil olmak üzere her şey TL olarak gözüküyor.

Ama iş karttan çekilen paraya gelince dolar olarak çekiyorlar. Dolayısıyla daha fazla para ödemiş oluyorsunuz.

Bu işin düzgünü ya Tl çekilmesidir ya da ödeme onay sayfasında şu kadar dolar karşılıgı ekstrenize yansıtılacaktır diye bir ibare olmasıdır.

Ben herhangi bir dolar ibaresi olmadan 677 Tl ödedim. Kredi kartıma 251 dolar yansıtmıslar. Bu da 704 tl olarak yansımıs ekstreme.

• normal adios kartım var. ocak ayından beri bir türlü alamadım şu premium kartı. bordro istediler gönderdim. daha sonra kart çeşidi ve özelliği değiştirme formu istediler onu da gönderdim. bugün tekrar aradım eski başvurunuzda gelişme yok diyerek 3. kez yeniden başvuru aldılar. olumsuz sonuçlansa anlarım da böyle anlamsızca sonuçsuz kalmaması ve bir sebep söylenmemesi çok saçma. bu premium karta dönüşüm işleminin bir püf noktası var mıdır?
  • karamsar1İ kullanıcısına yanıt
    Limitin belli bir tutardan yüksek olması gerekiyor. 8 bin TL falan galiba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limitim o tutarın altında. Yalnız limit yeterli değilse bile 4000 üstü gelir beyan edince veriliyor kart.

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boombip

quote:

hotels.com üzerinden rezervasyon yaptım.

kapadokyadaki otelden mail gelmiş, rezervasyonu kabul edemiyoruz diye.

hotels.com'a da ulaşamıyorum.

otel diyor ki rezervasyonu online iptal edemiyoruz diyor. onlar da ulaşamıyormuş kimseye.

bu nasıl iştir ya...

paramı nasıl geri alabilirim

booking.com'da sorun çıkar ama hotels.com'da çıkmaz. iletişim bölümünden ulaş hemen dönerler.

tel: 0212 375 5226 (pazartesi-cuma 9.00-22.30 arası)

otel yetkilileri hotels.com'a ulaşamadıklarını belirttiler. Bu şekilde sorun yaşıyorlarmış hotels.com ile.

hotels.com TR numarasına ulaşamayınca ingiltereyi aradım.

oradan oteli aradılar ve otel doluymuş rezervasyonu iptal ediyoruz dediler ve ettiler.

otel doluymuş ne demek ya

daha da hotels.com'u kullanmam heralde.

umarım para iadesi de sorunsuz yapılır..

aynısını bana booking.com yaptı hostele gittim. biz aslında doluyuz, booking.com'un sisteminde hata var diye beni kapı dışarı ettiler. viyana'da 7-8 otel gezdim. boşuna arama cumartesi bu saatte boş otel veya hostel bulamazsın dediler. ben de metroda sabahladım. daha sonra iptal talebinde bulundum. beni kabul etmeyen hostel, rezervasyonum olduğu halde gelmediğimi, parasını çatır çatır tahsil edeceğini söyledi. mail ile otele ve bookinge olayları yazdım. gelmediniz, yalan söylüyorsunuz dediler. booking.com ise "otel gelmediğinizi söylüyor. yapacak bir şey yok" dedi. parayı da aldılar. hem sokakta kaldım, hem para ödedim. nasıl ama

Uzerinden fazla gecmediyse bankaya itiraz kaydi olusturun catir catirgeri alsinlar parayi.

• 29 Nisan – 26 Mayıs 2015 tarihleri arasında Worldcard ile Şok Marketler’de farklı seferlerde yapılacak 4 adet 25 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 10 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir.Banka kartları için kazanılan puanlar 18 Haziran 2015 tarihine kadar yüklenecektir. Kampanya katılımı için SOK yazıp bir boşluk bırakılarak kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile 3160‘a gönderilmesi gerekmektedir
  • Mayıs ayında GG, HB, Kliksa gibi yerlerde Worldpuan kampanyası var mı?
    Harici harddisk alacağım, 500'e tamamlayım da 50 WP gelsin istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deblod

Mayıs ayında GG, HB, Kliksa gibi yerlerde Worldpuan kampanyası var mı?
    Harici harddisk alacağım, 500'e tamamlayım da 50 WP gelsin istiyorum.

HB yok kesin.gg belli değil.

• karamsar1İ kullanıcısına yanıt
    Müşteri limitinin 8000 tl olması ya da gelir belgenin en az 4000 tl olarak bildirmen gerekiyor yoksa yukseltmiyorlar

• Yarın için çıkabilecek kampanya tahmini olan var mı ? Dayan bigün daha derseniz de anlarım
  • 1,5 yaşında çocukla birlikte haziranın 2. haftası gidebileceğimiz bir otel arıyoruz.
    Hem çok sıcak olmasın hem de çok rüzgarlı olmasın ki çocuk hem bunalmasın hem de hasta olmasın. Onun dışında bir lokasyon tercihimiz yok.
    Fiyat olarak gecelik 200 tl'ye kadar çıkabilirim.
    Önerisi olan var mı arkadaşlar?
  • Yurtiçi güncel oranlardan haberi olan varmı arkadaşlar(Normal adios)
  • dh5959 D kullanıcısına yanıt
    Yurtiçi otel diyorsan daha dün aldım. 772 tl=330 wp katyası 2.339 Adios premium
  • bende telefonla sordum adios için 2 premium içim 2,5 dedi. Puan biriktirenler için bulunmaz birşey.
  • beyler harcama hedefinde faturaları ilgili web sitelerinden (igdaş'ın sitesi, avea'nın sitesi gibi) yatırdığımızda sayılıyor mu ? acil cevap lütfen, bugün son günü malum :(
  • 
Sayfa: önceki 29602961296229632964
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.