Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2896. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
84.749
Cevap
1.077
Favori
5.538.048
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28942895289628972898
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lvnt38

Bu otellerde çocuk politikası nasıl acaba? 3 ve 5 yaş iki çocuk için ek fiyat istemeyen var mı acaba?

kerdeş bendede aynı durum var. biri 6 biri 4 yaşında çocuk için para ödemek istemiyorum bakalım bir seturla görüşücem.
  • Arkadaşlar forumda aradım ama bulamadım gözümden kaçmış olabilir, gittigidiyor'da 100 TL kampanyasından faydalanmak için farklı ürünleri alarak 1000TL'yi geçsek oluyordu değil mi?
  • quote:

PUAN AKTARIMI :
    Anne, baba, kardeş, eş ya da çocuk gibi birinci dereceden akrabalık bağı olan adios kart kullanıcıları ile puanları birleştirebilirsiniz. Puanları birleştirmek için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nın aranması gerekmektedir. Puanlar bu kişilerin dışında bir kişiye devredilemez
    Puan transferi için, Eşler arasında evlilik cüzdanı fotokopisinin genel merkeze fakslanması isteniyor. Kardeşler arası puan transferinde herhangi bir belge istenmiyor.(kimlik bilgilerinde sorun olmayacak)..Sadece transfer edecek kişi müşteri temsilcisini arayıp talimat veriyor 2 gün sonra diğer karta süresiz olan puanları aktarılıyor. Süreli puanlarıda konuda aktaranlar var. Ayrıca 1 derce akrabanız dışında başka bir kişinin kartına o kişiye kendi kartınızdan ek kart çıkartarak puan aktarımı yapabilirsiniz.

Daha önce puan aktarımını ek kart çıkartarak deneyeniniz oldu mu acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Trustuer

quote:

Bu otellerde çocuk politikası nasıl acaba? 3 ve 5 yaş iki çocuk için ek fiyat istemeyen var mı acaba?

kerdeş bendede aynı durum var. biri 6 biri 4 yaşında çocuk için para ödemek istemiyorum bakalım bir seturla görüşücem.

Otelden otele değişen bir kural bu. Bildiğim kadarıyla Ela Quality size uyar. 1 çocuk 12 yaşa kadar, 2.çocuk ise 6 yaşa kadar ücretsiz.
  • lafayette1979 L kullanıcısına yanıt
    1000tl puana sahip ve size ek kart çıkaracak ya da aynı soyada sahip birisinin olma ihtimali çok düşük. Yardımcı olcak biri çıkar umarm. @lafayette1979Bol şans:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkans. -- 4 Mart 2015; 14:36:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotblastmain

quote:

Orijinalden alıntı: Trustuer

quote:

Otelden otele değişen bir kural bu. Bildiğim kadarıyla Ela Quality size uyar. 1 çocuk 12 yaşa kadar, 2.çocuk ise 6 yaşa kadar ücretsiz.

bir yanlışlık var herhalde 2. çocuk 2 yaşa kadar ücretsiz gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: serkans.

1000tl puana sahip ve size ek kart çıkaracak ya da aynı soyada sahip birisinin olma ihtimali çok düşük. Yardımcı olcak biri çıkar umarm. @lafayette1979Bol şans:)

Herhangi bir kişi seyahat hattını arayarak benim ismime bilet alabiliyor diye biliyorum ben?? Yanlış mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lafayette1979 -- 4 Mart 2015; 14:59:54 >
    yanlış biliyorsun
    yanlış
  • Trustuer T kullanıcısına yanıt
    Dün 0-6 da ücretsizdi, kampanyada başvuru fazla olduysa güncellemişlerdir. 0-12 ücretsiz ikici 0-2 ücretsiz yapmışlar bugün.
  • slazenger kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için
  • fthmhmt kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için
  • Uzun araştırmalar sonucu New York Manhattan'da otel işini ayarladım. New York'ta otellerin pahalı olduğu herkesin malumu... Bütün New York'u (sadece Manhattan'ı değil) taramama rağmen kalınabilecek vasat bir otelin fiyatı (hostel değil) 8 gece 2500-3000 arası değişiyor. Kaldı ki bunlara %14,5 vergi ve hizmet ücreti dahil değil! Düşünün durumu. Durum böyleyken Agoda'da şu oteli gördüm:

NH New York Jolly Madison Towers

https://www.agoda.com/nh-new-york-jolly-madison-towers/hotel/new-york-ny-us.html

Burasını vergiler, herşey dahil 8 geceliğini 3000TL'ye ayarladım. Üstelik 3 yıldızlı bir otel... Manhattan'ın ortasında... Metroya yakın... ve belki de en önemlisi Ortak banyolu ve tuvaletli değil!
    Bütçenize uyuyorsa tavsiye ederim!

• Adios Premium kartımda 907 puanım vardı.

Az önce aradım, 8 - 19 Temmuz, Ankara - Boston, Türk Hava Yolları, 2 yetişkin + 1 çocuk gidiş dönüş bilet aldım

Çağrı merkezini dün akşam 19:00 sularında aramıştım. Saat 20:00 gibi geri dönüş yaptılar. Bilet fiyatlarını sordum, kapattım.

Bu sabah önce 11:00'de, daha sonra 13:00'te aradım. 15:00'de geri dönüş yaptılar.

1 yetişkin bilet fiyatı 2520 TL çıktı. Çok ısrar etmeme rağmen 499 puanlık kampanyadan almama izin vermemişlerdi. 20 lira için 200 puan (2 yetişkin) fazla puan verecektim. Tam biletlerin kesileceği esnada, uçakta koltuk boşaldı ve bilet fiyatı 2447'ye düştü. Böylece, 499 puan kampanyasından faydalandım. Toplamda 91 puan borçlanarak aldım. Çocuk bileti de vade farksız 2 taksit ile 2088 TLye geldi.

Darısı diğer Adios'cuların başına

• Mayıs ayında bodrum nasıl olur acaba giden bilen yaşayan var mıdır ? mayıs ay sonuna 5 günlük bir rezervasyon düşünüyoruz da. denizi falan dalgalı mı olur havası falan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murty_ -- 4 Mart 2015; 15:59:12 >
  • aniloztuncer A kullanıcısına yanıt
    Aslında herhangi bir bilet ya da tek bir barem olsa yani sadece 2500 liraya kadar 499TL wp denilseydi. O 20 lirayı, hatta 50 liraya kadar kısmını idare ediyorlar ama siz de bizim gibi alt limitten bilet aldığınız için sınır kesin.
    Geçen yaz Boston'dan da geçtik. İyi bir planlama yaparsanız Boston-Buffalo-New York rahatlıkla yapılabilir. İlk 3 gün Boston, sonra 1 gün Buffalo(Niagara), sonra 5-6 gün New York, son gün New York'tan direkt Boston Logan Havaalanına geçebilirsiniz. Hatta yorulmayız derseniz araya Washington DC bile sıkıştırılabilir (Biz yaptık. Oluyormuş :) ) Bu arada araba kiralama olayına girmezseniz iç hatlar için önceden bilet almanızı tavsiye ederim. Jetblue havayolları bizim Pegasus'un koltuk aralığı geniş ve uçakta ufak tefek ikramlısıdır. Tavsiye edilir. Yine soracağınız spesifik şeyler varsa özelden sorabilirsiniz. Yalnız Boston'da Clam Chowder (Deniz tarağı çorbası) içmeden dönmeyin. Ben kaldığım her gün içtim. :) İlginizi çekerse adresi yine özelden yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: murty_

Mayıs ayında bodrum nasıl olur acaba giden bilen yaşayan var mıdır ? mayıs ay sonuna 5 günlük bir rezervasyon düşünüyoruz da. denizi falan dalgalı mı olur havası falan ?

Bu konuda işin üstatları daha iyi bilgiler verebilir ama Ege'de yaşayan biri olarak Mayıs'ta deniz öncelikle soğuk olur. Dalgalı olması kuvvetle muhtemeldir. İlla Mayıs'ta gidecekseniz Antalya'yı düşünün direkt derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

quote:

Mayıs ayında bodrum nasıl olur acaba giden bilen yaşayan var mıdır ? mayıs ay sonuna 5 günlük bir rezervasyon düşünüyoruz da. denizi falan dalgalı mı olur havası falan ?

Bu konuda işin üstatları daha iyi bilgiler verebilir ama Ege'de yaşayan biri olarak Mayıs'ta deniz öncelikle soğuk olur. Dalgalı olması kuvvetle muhtemeldir. İlla Mayıs'ta gidecekseniz Antalya'yı düşünün direkt derim.

Geçen sene 2-6 haziran antalya yapmış biri olarak pek tavsiye etmem. 15hazirandan öncesini boşverin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkans.

quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

quote:

Geçen sene 2-6 haziran antalya yapmış biri olarak pek tavsiye etmem. 15hazirandan öncesini boşverin

Tatil iptal :) Temmuz-ağustosa bu sene puan yetmedi.

• murty_ kullanıcısına yanıt
    Ben hemen hemen her yıl yazın Bodrum'a giderim. Bu yıl için Ramazan Bayramı öncesini hiç düşünmedim.
    Ben 25 Temmuz- 5 Ağustos arası Bodrum aldım. Geçen aya kadar Adios kampanya bekledim.
    Olmayınca erken rezervasyon Setur'dan Parafly ile 4 katsayı ile aldım.
    Adios Premium puanlarını Uzakdoğu kampanyasında Çin gidiş-dönüş için 5 katsayı ile kullandım, daha cazipti.
  • 
Sayfa: önceki 28942895289628972898
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.