Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2890. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28882889289028912892
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Titanic de lux de ben dört gün tatil yaptım bana sorarsan benim için bitti çünkü gittim gördüm yaşadım ha otel on numara tam bir de lux handikapı denize Sıfır degil Türkler ikinci sınıf vs açık büfesi mükemmel ala Carte restoranları süper havuzu müthiş odalar özellik yatağını cok sevmiştim cok geniş sadece Sahibinden hoşlanmadım ortalıkta dolaşıp duruyordu ben olsam sueno ya giderdim çünkü yeni açılan bi otel her zaman top olur konser de var bende zaten regnum carya ile sueno Arasında kaldım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kharon K kullanıcısına yanıt
    Gecelik mi

• boran729 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hotelin tüm bölümleri yetişir mi diye kaygılıyım gerçi agustos ayında düşünüyorum ama...
  • riccardofree R kullanıcısına yanıt
    Benim bi arkadaşım tüm ailesine yaptı rezervasyonunu anlattığına görede yeni açıldığı için fiyat uygunmuş şu 300 Kişilik kampanyadan mı faydalacaksınız

• Yeni bir kredi karti alacagim yardimlarinizi bekliyorum.
    -ing bankin verdigi pegasus kredi kartini kullaniyorum 2 senedir. Ama yasimdan dolayi kredi kartini bana degil babamin uzerine almistik, alisveris yapar gelen puanlarla da ucak bileti alir dusuncesiyle bu karti aldim. Sonradan ogrendim ki o kart babamin uzerine kayitli oldugu icin sadece babam ucus puanlarindan yararlanabiliyormus, bu nedenle 2 senedir biriktirdigim puanlar diger bi tabirle cöp oldu. Simdi zorla babami bi yerlere gonderemeye calisiyorum.

-simdi 20 yasindayim, kendime bir kart cikarmak istiyorum. Aylik odemem en az 1.000 tl oluyor.
    -ucus basi ortalama 200 tl lik 10 defa ucus gerceklestiriyorum 1 yil icerisinde.
    -5.500 tl lik limit bazen yetmiyor.

Adios karti inceledim biraz, suan ki kullandigim pegasus karta gore ve yaptigim alisverislere gore daha avantajli sanirim. Her ay 1500 luk odemeyle bu kartta sadece 222 puan birikmis. Adios ta bu oran ne olur.

-ya da diger kartlarda.

• boran729 B kullanıcısına yanıt
    Evet kampanyadan faydalanmayı düşünüyorum ikizlerle (2 yaşında) bebekler için de iyidir umarım...
  • Babanızın kartından size bir ek kart çıkartırsanız bildiğim kadarıyla ing'deki puanları kullanabilirsiniz.
  • bozkurtumran kullanıcısına yanıt
    Uçuşlar yurtiçi ise oranlar 1e1 gibi yurt dışında ise dönemlik kampanyalar Avantajlı bence siz hem adios hemde parafly ı cüzdana koyun zaten herkes öle yapıyor duruma göre adios duruma görede parafly ı kullanırsız...

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkurtumran

Yeni bir kredi karti alacagim yardimlarinizi bekliyorum.
    -ing bankin verdigi pegasus kredi kartini kullaniyorum 2 senedir. Ama yasimdan dolayi kredi kartini bana degil babamin uzerine almistik, alisveris yapar gelen puanlarla da ucak bileti alir dusuncesiyle bu karti aldim. Sonradan ogrendim ki o kart babamin uzerine kayitli oldugu icin sadece babam ucus puanlarindan yararlanabiliyormus, bu nedenle 2 senedir biriktirdigim puanlar diger bi tabirle cöp oldu. Simdi zorla babami bi yerlere gonderemeye calisiyorum.

-simdi 20 yasindayim, kendime bir kart cikarmak istiyorum. Aylik odemem en az 1.000 tl oluyor.
    -ucus basi ortalama 200 tl lik 10 defa ucus gerceklestiriyorum 1 yil icerisinde.

Adios karti inceledim biraz, suan ki kullandigim pegasus karta gore ve yaptigim alisverislere gore daha avantajli sanirim. Her ay 1500 luk odemeyle bu kartta sadece 222 puan birikmis. Adios ta bu oran ne olur.

-ya da diger kartlarda.

Adios kartla normal alışverişlerde aylık 1500 TL harcamayla pek puan birikmez. (%0,5 civarı)
    Kampanyaları takip ederek yaptığın harcamalarda, puan biriktirebilirsin. (%10 civarı)

• carino C kullanıcısına yanıt
    Dostum Voyage ler maalesef seturda yok.Ve hiç biri bence voyage zinciri kalitesinde değiller.. Nirvanayı öven çok bu arada...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkurtumran

Yeni bir kredi karti alacagim yardimlarinizi bekliyorum.

-ya da diger kartlarda.

ingpegasus kartindaki puanlar cop olmadi. sen dahil herkes adina puanlarini kullanabilirsin. Bende bu karttan var. Gayet guzel bir kart.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    haklısın reiss!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xblacksonx -- 2 Mart 2015; 2:21:04 >
  • arkadaşlar alışverişlerden world puan kazanma oranı nedir? sitesinde bulamadım.
  • Avans puan ile birlikte 470 TL puanım bulunuyor, Amerika kampanyasına katılmak istiyorum en hızlı şekilde 30 Puan nasıl kazanırım ? Yardımcı olabilecek var mı ?
  • arkadaşlar sanırım artık vakıf worşd ilebilet alınamıo.

mil plus kartı olanlar alabilecek değil mi ?

ayrıca thy sitesinden rezervasyon yapıp adios ta olduğuı gibi vakıf içinde yönlendirme yapabiliyormuyuz ?
  • crazydentist kullanıcısına yanıt
    D&R dan 100 liralık kart alıp internetten kullanabilirsiniz. Ben öyle yapmayı düşünüyorum ama umarım doğru düşünüyorumdur.
  • aranızda otel kampanyasından rezervasyon yaptıran varmı
  • az önce yurtiçi uçak bileti alımı için seyahat hattını aradım. Oran 1,20 miş

239 a alabileceğim bileti 195 e teklif etti, yok artık dedim, ne ara oranlar böyle yerlere düştü yahu
  • İğrenç parafly 4 kat çarpıyor 60 tl pıan işini görürdü

• quote:

Orijinalden alıntı: fırtına333

D&R dan 100 liralık kart alıp internetten kullanabilirsiniz. Ben öyle yapmayı düşünüyorum ama umarım doğru düşünüyorumdur.

Magazadan aldiginiz karti internetten
    Kullanamiyorsunuz...

• 
Sayfa: önceki 28882889289028912892
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.