Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2884. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.501
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28822883288428852886
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Singapur'da da gayet ucuz yiyecek seçenekleri var tamam genel olarak seviye yukarıda ama İstanbul gibi bakmak lazım kıyaslamalara çok pahalı seçenekler olduğu gibi ucuza alternatifler de var hemen her yerde. Kaldı ki özel/yöresel bir yemek yenmiyorsa şayet marketlerde sandviçten tutunda lokallerin takıldığı görece salaş ve ucuz mekanlara kadar sayısız seçenek her yerde olduğu gibi Singapur'da da mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aras -- 23 Şubat 2015; 15:55:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExxELaNc

Merhaba arkadaşlar,

Uzakdoğu tatili konusunda tavsiyelere ihtiyacım var. Adios Mart ayı kampanyasından 3 arkadaş 14-24 Mart gidiş dönüşlü İstanbul-Kuala Lumpur bileti aldık.

10 günlük tatilde bir kaç ülke görmek istiyoruz ama karar veremedik. İlk 2 gün Kuala Lumpur'da kalmayı düşünüyoruz. Son 3 günü de Phuket için ayırıyoruz. (Geçen yıl da gitmiştik.) Geriye kalan 5 gün için alternatifimiz Filipinler, Endonezya ve belki 1 gün Singapur. Zaman kısıtlı olduğu tek bir ülke seçmemiz gerekecek.

O bölgede 4 günümüzü geçirebileceğimiz, deniz kenarında veya yakınında, fiyatların çok yüksek olmadığı ve gece hayatının da hareketli olduğu yerler hakkında tecrübeli arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum. :)

10 günlük bir süre o saydığınız yerler için devede kulak kalır. görmek istediğiniz yerlerin hepsine gitmiş biri olarak tavsiyem ne 2 gün kuala lumpura nede 3 gün phukete yeter.

bence 10 gün için singapura uçun orayı görün sonra iç hat ile kuala lumpura uçun orayı gezip phuket uçun deniz tatilini yaptıktan sonra geri gelmeyin phuket bangkok uçup oradan tr dönersiniz. hemde azda olsa bir bangkok görmüş olursunuz

• memmet77 kullanıcısına yanıt
    Yeni hizmete girecek olan sueno yada regnum carya puan çoksa tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avans puan da kullanarak yurt içi otel rezervasyonu yaptırmıştım. bugün bir baktımki aynı tarihlerde fiyat 500 tl daha az
    setur puan iadesi yapıyor mu? Bu konuda tecrübesi olan varmı?
    220 tl puan zarardayim

• Beyler ykb limitimi arttirmiyor. Maas bordroda az gozuktugu icin 2200 tl den fazlaya cikmiyor limit. Ne yapmak lazim?

• arkadaşlar opet worldcard taki puanlarımızı adiosa aktarabiliyormuyuz internet bankacılığında puan aktarımı ile ilgili bir işlem göremedim. Aktarım varsa mişteri hizmetlerimi yapıyor bunu
  • fat_old_sun F kullanıcısına yanıt
    Hangi otel ve tarih aralığı neydi hocam?

• Delphin botanik exclusive resort lara.18 - 24 temmuz.
    bu arada yapı kredi seyahat hattı aradaki farki puan olarak iade yaptı.

• Hayat pahalılığı adına, Rusya'daki güncel durum nedir? Ruble değer kaybetti ama bizim için ucuzlayan ne var sizce? Bu sorum aynı zamanda Ukrayna Grivnisi için de geçerlidir???
  • yapı kredi play kartım var, limitim gayet iyi ama dediğiniz kadar puan toplamak imkansız 10 yıldır kullanıyorum şimdiye kadar kazandığım wp 750 tl civarı, nasıl bu kadar birikiyor sizde, aylık 2-3 bin ekstre ödemem olduğu halde ? tüm eş dost hepsinin alişverişini kendi kartınızdan mı yapıyorsunuz?
  • Arkadaşlar play card kullanıyorum, öğrenciyim harcamalarım düşük öyle 100lerce puan biriktirme gibi bir durumum yok. Adiosa çevirmeli miyim sizce? Çevirirsem önceden var olan ve kullanma süresi olan puanlar süresiz hale mi gelecek ve bundan sonra kazanacağım puanlar hep süresiz mi olacak? Öyleyse adiosa geçmemek için bir sebep göremiyorum kart aidatı yoksa eğer tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theistman

yapı kredi play kartım var, limitim gayet iyi ama dediğiniz kadar puan toplamak imkansız 10 yıldır kullanıyorum şimdiye kadar kazandığım wp 750 tl civarı, nasıl bu kadar birikiyor sizde, aylık 2-3 bin ekstre ödemem olduğu halde ? tüm eş dost hepsinin alişverişini kendi kartınızdan mı yapıyorsunuz?

Ozel bi yolu yok. Normal harcama ile puan cok birikmez, Kampanyalari iyi takip etmek gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇayLaK KRaL

Arkadaşlar play card kullanıyorum, öğrenciyim harcamalarım düşük öyle 100lerce puan biriktirme gibi bir durumum yok. Adiosa çevirmeli miyim sizce? Çevirirsem önceden var olan ve kullanma süresi olan puanlar süresiz hale mi gelecek ve bundan sonra kazanacağım puanlar hep süresiz mi olacak? Öyleyse adiosa geçmemek için bir sebep göremiyorum kart aidatı yoksa eğer tabii.

Evet puanlar suresiz. Adiosta kart aidati var.

• Müşteri hizmetlerini arayarak yakıt puanlar hariç diğer puanları aktarabilirsin.
  • theistman kullanıcısına yanıt
    Adios kartla normal alışverişlerle çok sınırlı puan toplarsınız eğer puanlarla seyahat etmek istiyorsanız World kartın aylık 11 x 100 harcama kampanyalarını ve 1000tl üstü 100wp veren kampanyalarını takip etmelisiniz.
    Yoksa bu kartta sadece normal alışverişlerle puan toplamakla seyahat edemezsiniz.
  • AHATYAKUP kullanıcısına yanıt
    Selam,

Ben yaptım, bir dezavantajını görmedim, hatta müşteri hizmetlerini ararken VIP hattını kullanabileceğiniz için çok rahat oluyor.

Puanlara da nakil gerekmiyor.
  • arkadaşlar merhaba bi şey soracağım
    aralık ayındaki otomatik ödeme kampanyasından 40 tl puan kazandım ve yakında taşınacağım
    faturalarımı kapattırmam gerekecek
    ama nisan sonuna kadar kalması gerekli diyordu kampanyada
    acaba bu eski faturaları yenileri ile değiştirme şansımız var mı?
    daha önce böyle yapan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DMustaine -- 25 Şubat 2015; 15:35:00 >
  • fat_old_sun F kullanıcısına yanıt
    guncel oran nedir hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

guncel oran nedir hocam

Adios premium. Güncel oran 2.2

• quote:

Orijinalden alıntı: numberone2000

Müşteri hizmetlerini arayarak yakıt puanlar hariç diğer puanları aktarabilirsin.

Yakıt puanlarda aktarılabiliyor.

Müşteri hizmetlerinden, kartlar arası world puan aktarılmasını istemiştim. Yanlışlıkla yakıt puanları aktarmış :)
  • 
Sayfa: önceki 28822883288428852886
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.