Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2860. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.905
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28582859286028612862
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Süresi olan puanları, süresiz puana dönüştürürken bunu yapıyorlar. Puanınızın silinme tarihi geldiyse siliyorlar, Adios kullandıgınız için sonraki ilk iş günü tekrar karta süresiz puan olarak aktarıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

arkadaşlar 6x100 = 50TL puan kampanyası için D&R alışverişi geçerli oluyordur değil mi?

6*100 kampanyasına dahil olan internet sitesi (listesi) var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

quote:

arkadaşlar 6x100 = 50TL puan kampanyası için D&R alışverişi geçerli oluyordur değil mi?

6*100 kampanyasına dahil olan internet sitesi (listesi) var mı?

quote:

Burda: Seçili internet siteleri

• Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    farklı üye iş yeri ise sayılır
  • benim hala yıl başı puanlarım yatmadı. itiraz da ettim ama bakalım
  • duduco kullanıcısına yanıt
    direkt mağazadan alışveriş yapmıştım ama bilgilendirme için teşekkürler ;) internette geçiyorsa mağazada da geçiyodur ;)
  • Afyonda termal otellerde puan ile iki kisi bu gece kalmayi dusunuyorum hangi oteli tavsiye edersiniz adioscu arkadaslarim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ukisa U kullanıcısına yanıt
    Alkollü: Güral
    Alkolsüz: Korel
  • quote:

Geçerli hocam

• crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurbuzcagri

farklı üye iş yeri ise sayılır

Kesin bilgi mi?Harcama yapılan kartlar farklı sistem nasıl ayırt ediyor bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

Parafly ile rezervasyon yaptirdim ikbale 4 kat degerli puan kullandim tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: ukisa

quote:

Orijinalden alıntı: cartok

Parafly ile rezervasyon yaptirdim ikbale 4 kat degerli puan kullandim tesekkurler

Tarihler ve fiyat konusu özel değilse paylaşabilir misiniz?

• 2 kisi yarim pansiyon 500 dediler %10 indirim yaptilar 450 tl 112,5 paraf puanla aldim. Somestr ve tek gece olmasi fiyati etkilemis olabilir.

• quote:

2 kisi yarim pansiyon 500 dediler %10 indirim yaptilar 450 tl 112,5 paraf puanla aldim. Somestr ve tek gece olmasi fiyati etkilemis olabilir.

İşlemleri nasıl yaptınız hocam. Detaylı yazabilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: serbulent2910

quote:

2 kisi yarim pansiyon 500 dediler %10 indirim yaptilar 450 tl 112,5 paraf puanla aldim. Somestr ve tek gece olmasi fiyati etkilemis olabilir.

İşlemleri nasıl yaptınız hocam. Detaylı yazabilirmisiniz?

Parafly icin 4440400 ariyorsunuz seyahat hattina baglaniyorsunuz sectiginiz otel zaman kisi sayisi vs bilgileri veriyorsunuz size gerekli puan miktarini soyluyorlar ok derseniz rezervasyonunuz yapiliyor. Otele girince kimlik veriyorsunuz bu kadar. Ben 16:50 gibi yaptirdim 17:00 a kadar yapilabiliyor. Su an ikbaldeyiz. Yemekler guzel, servis guzel, icecekler ucretli(odadaki ikramlar ucretsiz-minibar ucretli) yarim pansiyon ( yemek+kahvalti)

• Arkadaşlar bu günlerde Amerika'ya gitmeyi planlayan var mı? Batarya arızası nedeniyle geri çağrılan ve değişimi yapılacak bir iPhone 5 için yardıma ihtiyacım var. Cihaz Amerika'dan alındığı için değişim de ancak oradan yapılabiliyormuş. Cihazın apple storea teslim edilip 1 hafta kadar sonra da yenisi alınıyormuş. Müsait olan bir arkadaş yardımcı olabilirse çok sevinirim. Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya beyler bu 6x100 kampanyası kapsamında cumartesi ve pazertesi günü iki işlem yaptım migrosdan. bugün baktım ikiside işlem günü olarak pazertesi görünüyor. bu durumda biri sayılmayacakmı? aynı gün olduğu için. ne saçma şey yahu. firma gün sonu almıyor kahrını biz çekiyoruz. +1 dahamı yapmam gerekli
  • Haftaya miami ordan da new orleans ve hatta bahamalar icin bilet alicam,

Adiosu nasil kullanabiliriz arkadaslar yeni aldim karti bilmiyorum,,,world puanlarimi harcadim iki uc gun once, suan world kartta puan yok ortak sanirim bunlar,

Uygun teklif eden olursa direk nakit vrebilirim,

1380 e bir gun de romayi gezerek git gel alabiliyorum, lutfen ustunu teklif etmeyin, transit ucuslari daha cok seviyorum,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killerwhitewhale -- 28 Ocak 2015; 4:26:48 >
  • Laos Vizesi

Selam. 5 mart gecesi ben de THY ile Bangkok yolcusuyum.. Bangkok'dan Kamboçya'ya ya da Laos'a seyehat eden arkadaşlar var mı? 1 hafta Laos, ! hafta Kamboçya , 10 gün falan da Phukette kalmayı düşünüyorum. Laos vizesi alan var mı aranızda arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 28582859286028612862
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.