Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2827. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nedenyoksun Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.766
Cevap
1.075
Favori
5.540.666
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28252826282728282829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu puan olayında bişey soracam. Diyelim 2.0 oranı ile gerçekte 300 TL lik bileti, avans 150 TL ye tekabül eden Puan ile aldım. 1 yıl sonunda hiç puan biriktirmessem geri TL borcu bana 300 TL mi yansıtılyor.?
  • Arkadaslar acil bisey ögrenmem lazim simdi realdeyim ben 200 tllik hediye çeki aldim bundan dolayi 20 tl wp ve her 100 tl ye 10 wp kazanabilirmiyim???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onurforever53 O kullanıcısına yanıt
    Real kampanyasından 200'e 20 & yeni yıl kampanyasından 10 Tl gelir. (Tek seferde 100 TL üzeri işlem 10 TL kazandırır)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurforever53

Arkadaslar acil bisey ögrenmem lazim simdi realdeyim ben 200 tllik hediye çeki aldim bundan dolayi 20 tl wp ve her 100 tl ye 10 wp kazanabilirmiyim???

üç sefer arka arkaya mesaj atman, cevabı hızlandırmaz.

Real kampanyası ve 100 TL'ye 10 wp kampanyası birbirinden ayrı ise evet her ikisinden de puan kazanırsın.
  • Yaa telefondan oldugu icin üstüste gitmiş yoksa hizlandirmakla alakasi yok arkadaslarim hhepinize cevaplar icin tesekkür ediyorum :)

• Arkadaşlar bir sorum var:

Kasım ayında kişiye özel kampanyam vardı ve 29 Kasım cumartesi günü kredi kartım ile likit fon alım emri verdim eksik miktarı tamamlamak için.
    Ancak gördüğüm kadarıyla ilgili harcama cumartesi yapıldığı için 1 Aralık tarihine girmiş.
    Bu durumda hedefi tturup tutturmadığıma bakılırken emirin verildiği tarih olarak 29 Kasım mı baz alınır yoksa harcama hareketlerinde gördüğüm 1 Aralık tarihi mi?
  • Merhaba bir sorum var simdi world uye is yerlerine yilbasina kadar her 100 tl ustu alisverise 10 tl veriyor suan ki kampanya geregi simdi ben birseyler aldim 2-3 kere 200-300 tl Birseyler... Ama kartimin son 6 hanesini mesaj atmayi unutmusum suan atsam o yaptigim alisverisleri kapsar mi? Yoksa bundan sonrakilerimi kapsar sadece

• 3 kişi bangkok - pattaya turu yapmayı düşünüyoruz, buradan adiosçu arkadaşalrdan daha ucuza maledebilir miyiz bu işi ?

http://www.tatilbudur.com/yurtdisi-tur/bangkok-pattaya-sok-promosyon-5-gece-sinirli-sayida.html

şurdan 3 yıldızlı otellerde 1450 liraya geliyor adam başı. puan devri vs oluyorsa adioslarını kullanmayacak arkadaşlara katkımız olsun onların da bize , win win yapalım

• Masticore M kullanıcısına yanıt
    Şu ana kadarkileri de kapsar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesefes

Arkadaşlar bir sorum var:

Kasım ayında kişiye özel kampanyam vardı ve 29 Kasım cumartesi günü kredi kartım ile likit fon alım emri verdim eksik miktarı tamamlamak için.
    Ancak gördüğüm kadarıyla ilgili harcama cumartesi yapıldığı için 1 Aralık tarihine girmiş.
    Bu durumda hedefi tturup tutturmadığıma bakılırken emirin verildiği tarih olarak 29 Kasım mı baz alınır yoksa harcama hareketlerinde gördüğüm 1 Aralık tarihi mi?

Dönem içi işlem tarihi yani 1 aralık gözönüne alınır bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: grun

Ikinci bileti refakatci bilet uygulamasi ile ucretli ve indirimli alabilirsiniz.

Bilgi icin tesekkurler hocam

• afotsis kullanıcısına yanıt
    Merhaba.

29 ekimde eşimle kaldık; Grand Hotel Dechampaigne oteli, linki :

http://www.booking.com/hotel/fr/grandhoteldechampagne.en-gb.html?sid=ce119e701b4b12435b68bf52f4cf07dd;dcid=1;origin=disamb;srhash=1520659968;srpos=1

Oda 2 kişi 100 euro civarında, kahvaltı kişi başı 12 euroydu o yüzden dahil etmedik. Otelin karşısında güzel bir ekmekçi var, hergün çeşitli taze ekmekler alıp kahvaltıyı öyle halletik. Otelin yeri çok merkeziydi, o yüzden tercih ettik. Setur'dan puanla ödedik.

• Arkadaşlar merhaba geçen ayın yirmi beşinde 500 küsür TL, 8-10 parçalı olarak kliksa'dan alışveriş yaparak 25-TL wp kazandım. Kliksa 1 ürünü 2 dir kutusunda eksik ürünle gönderiyor. artık değişimde talep etmek istemiyorum. iade talep etsem 500-TL altına düşerim puanda gider diye düşünüyorum.
    Sizce siparişin verildiğine 20 günü geçtiği için iade talep etsem puanın bende kalma ihtimali olur mu?
  • krevitz kullanıcısına yanıt
    milano'da "ibis milano centro"yu tavsiye ederim. tren garına yürüme mesafesinde üstelik önünden otobüs vs geçiyor. oda başına 70-80 euro civarı.
    Real'den çeki nereden alıyorsunuz(kasa-danışma)? 100 tl lik de alınabiliniyor mu?
  • krevitz kullanıcısına yanıt
    Merhaba, milano'da staj yapmıştım. Çok sevdiğim bir şehirdir. Şehir için sormak istediğiniz bir şey olursa gitmeden pm atın mutlaka. Fiyat seviyesini bilmiyorum ama lokasyon ve kalite açısından mercure milano centro otelini tavsiye ederim. Harika bir noktada bulunuyor. Şimdiden rezervasyon yaparsanız makul olur düşüncesindeyim.
  • Selam beyler, şimdilik yurt dışına çıkmak gibi bir düşüncem yok, ülke içinde de pek gezmiyorum fakat bir kaç yıl sonra olabilir.
    Alışverişlerimi çoğunlukla internet üzerinden yapıyorum ve malumunuz kredi kartlarını özel bir çok kampanya oluyor. Adios kart oldukça cazip yalnız önümüzdeki bir kaç yıl içinde, ufak tefekler hariç, seyahate çıkmayacağım. Ayrıca gene önümüzdeki yıllarda beyaz eşya, mobilya vs çok alışverişim olacak.Adios'ta süreli puanlar bile silinmiyor, beni cezbeden bu özelliği.
    Sorularıma gelecek olursak bu puanları seyahat dışında normal değerinde kullanabilir miyim? (Muhtemelen seyahatte kullanırım ama gene de emin olmak için) Benim için de en uygun kart bu mudur yoksa Bonus veya diğerlerine mi yönelmeliyim?

• Mayista cruise turuna katilacagim.Gemiye binmeden once belirli bir depozito cekiliyormus karttan ve harcamalariniz ona gore odeniyormus.Ekstrede surpriz rakamlar gormemek icin ne yapmami onerirsiniz?Ppn kullansam veya sanal kart olusturup sadece o rakami tanimlasam bittiginde beni bilgilendirseler gibi bir cozum aklima geldi.Sizin daha uygun cozumleriniz varsa onerilerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kermiit

Real'den çeki nereden alıyorsunuz(kasa-danışma)? 100 tl lik de alınabiliniyor mu?

danısmaya gittim oradan aldim istedigin kadar alabiliyorsun belli bi sinir yok :)
    Peki worldcard posundan mı geçiyor? Sigara, alkol posu gibi ayrıysa kampanyaya dahil olmayabilir.
  • 
Sayfa: önceki 28252826282728282829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.