Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2824. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28222823282428252826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metinalasya

üstad hangi otelleri aldın

İber Garden'ı aldım dostum.
    Ramazan bayramının hemen ertesi haftasından başka bir tarihi izin anlamında ön göremiyorum.
    O haftada sağ olsun tesislerin öyle fiyatları var ki, birde 2 çocuk eklenince fiyatlar inanılmaz noktalara çıkıyordu. (6000-8000 arası)
    Bugün setur iber gardenı ekledi %30 indirim ile, hemen ets ye baktım indirim oranı %35
    Mail attım setura (sağ olsunlar beni kırmazlar :) Öğlene %35 e çektiler bende aldım.
    2 yetişkin 2 çocuk 8 gece süperior oda 3450 lira.
    fiyat çok iyi umarım tesis eski mantalitesin de devam ediyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 15 Aralık 2014; 14:43:56 >
  • otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Bende siz söyleyince baktım bende de iki çocuk var. Fiyat oldukça uygun bende mayıs ayına ön tatil için rezervasyon yaptırıyorum. Başka bildiğiniz var mı 2 çocuk için ücretsiz olan yerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slazenger

Bende siz söyleyince baktım bende de iki çocuk var. Fiyat oldukça uygun bende mayıs ayına ön tatil için rezervasyon yaptırıyorum. Başka bildiğiniz var mı 2 çocuk için ücretsiz olan yerler.

setur portföyünde birde kemerde phaselisler var ama çok tavsiye edeceğim bir işletme zihniyetleri yok.
    mükemmel bir doğayı, mükemmel bir denizi hiç ediyorlar.
    yinede ben sadece denize, doğaya bakarım gerisi hikaye diyenler düşünebilirler
  • MAG M kullanıcısına yanıt
    Altın alabiliyorsunuz ben sordum Kliksa'ya, puan konusunda bir sıkıntı yok, altın dahil
  • Bu sene Setur'un Ege bölgesi otelleri çok zayıf.Palomalarla olan anlaşma da bitmiş.antalya harici düzgün otel bulmak çok zor olmaya başladı seturda.Aralık ortası oldu sizce yeni oteller eklenme şansı var mı?
  • hocam ben iberotel sarıgermeye 2 sene önce (sanırım sizin yorumunuzdu emin değilim ama forumdan bir üstedın yorumu ile) gitti. kesinlikle güzel oteller, çalışanlar vs kaliteli ama çocuk için çok eğlenceli değildi. side farklımı? birde çok fazla yaşlı alman vardı, havuzda etraflarında çocukluları görünce rahatsız oluyorlar gibi geldi. çalışanlarla konuştum bilmem kaç senedir gelenler var, aynı odayı istiyor gelipte falan demişti. kalite olarak iyi ama mesela hiç kaydırak, çocuk eğlencesi yoktu. side farklımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmutti

hocam ben iberotel sarıgermeye 2 sene önce (sanırım sizin yorumunuzdu emin değilim ama forumdan bir üstedın yorumu ile) gitti. kesinlikle güzel oteller, çalışanlar vs kaliteli ama çocuk için çok eğlenceli değildi. side farklımı? birde çok fazla yaşlı alman vardı, havuzda etraflarında çocukluları görünce rahatsız oluyorlar gibi geldi. çalışanlarla konuştum bilmem kaç senedir gelenler var, aynı odayı istiyor gelipte falan demişti. kalite olarak iyi ama mesela hiç kaydırak, çocuk eğlencesi yoktu. side farklımı?

2012 de iber garden ile ilgili çok detaylı bir paylaşımın olmuştu (bulursam kopyalarım) bu otel tam bir çocuklu aile oteli neredeyse herkes alman ve hepsinin 0-12 yaş grubu en az bir çocuğu var dolaysıyla bütün animasyonlar almanca ve biz pek katılmamıştık (gerçi hiç bir otelde animasyon bizim için önemli değildir) bu yüzden animasyon isteyene onermem etrafta çok çoluk çocuk görmek isteyene onermem rus isteyene önermem şaşalı bina isteyene onermem. Baştada dediğim gibi konsept çocuklu aile konsepti havuzu güzel kaydıraları vasat ama var sahili kucuk çakıllı (en beğenmediğim tarafı) gelelim iyi yanlarına yemekler güzel hijyen mükemmel hizmet 10 numaraydı. Ama takdir edersiniz ki hizmet sektöründe bugünden yarına herşey değişebilir ama bu oteli hep takip ediyorum yorumalarda hep daha iyiye gidiyorlar. Ben arkadaşlarıma da aynı tarihlerde bugün 5 oda aldırdım.Saygılarımla...
    NOT: Yatırım tavsiyesi değildir gördüğümü bildiğimi paylaşmak için yazdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dogum günü 5 kat world puan olayını 5tl ye düşürmüşler galiba bugun 100 tl üzeri alışveririnizde 5 tl eksra puan diye mesaj geldi
  • Ya millet bu puanlarla nasil tatil alabiliyorsunuz hafzalam almiyor. Yillik ne kadar bir harcama yapmak gerekir ki orta halli bir tatili hakedelim . bu arada esimin karri adios ama sadece 510 puani varmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

hocam ben iberotel sarıgermeye 2 sene önce (sanırım sizin yorumunuzdu emin değilim ama forumdan bir üstedın yorumu ile) gitti. kesinlikle güzel oteller, çalışanlar vs kaliteli ama çocuk için çok eğlenceli değildi. side farklımı? birde çok fazla yaşlı alman vardı, havuzda etraflarında çocukluları görünce rahatsız oluyorlar gibi geldi. çalışanlarla konuştum bilmem kaç senedir gelenler var, aynı odayı istiyor gelipte falan demişti. kalite olarak iyi ama mesela hiç kaydırak, çocuk eğlencesi yoktu. side farklımı?

2012 de iber garden ile ilgili çok detaylı bir paylaşımın olmuştu (bulursam kopyalarım) bu otel tam bir çocuklu aile oteli neredeyse herkes alman ve hepsinin 0-12 yaş grubu en az bir çocuğu var dolaysıyla bütün animasyonlar almanca ve biz pek katılmamıştık (gerçi hiç bir otelde animasyon bizim için önemli değildir) bu yüzden animasyon isteyene onermem etrafta çok çoluk çocuk görmek isteyene onermem rus isteyene önermem şaşalı bina isteyene onermem. Baştada dediğim gibi konsept çocuklu aile konsepti havuzu güzel kaydıraları vasat ama var sahili kucuk çakıllı (en beğenmediğim tarafı) gelelim iyi yanlarına yemekler güzel hijyen mükemmel hizmet 10 numaraydı. Ama takdir edersiniz ki hizmet sektöründe bugünden yarına herşey değişebilir ama bu oteli hep takip ediyorum yorumalarda hep daha iyiye gidiyorlar. Ben arkadaşlarıma da aynı tarihlerde bugün 5 oda aldırdım.Saygılarımla...

üstad sen önerdin ya oteli
    kısa zamanda fullenir o otel
    Arkadaşlar hızlı olsun bence, daha öncekilerde hep öyle oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

üstad sen önerdin ya oteli
    kısa zamanda fullenir o otel
    Arkadaşlar hızlı olsun bence, daha öncekilerde hep öyle oldu

Bugün daha yeni acentelerde satışı başladı ve sanırım ilk 5 odasını biz aldık :) Ondan sonra yazdım zaten.

• Arkadaşlar merhaba,

Adios Premium kartımda 2300 TL world puanım var. Özel bir sebepten dolayı 31 Aralık'a kadar kartımı Premium'dan, standart Adios'a çevirmem gerekiyor. Bende Premium iken puanları harcamak istiyorum.

Eşimle benim yurt dışı hayalimiz var. Daha önce hiç çıkmadık. Pasaport vize vs işlemlerine çok yabancıyız. Sorum şu; bu puanları yurtdışı tatili için en verimli nasıl kullanabiliriz? Kendi başımıza girsek eş dost akraba yok yurtdışında. Tur ile gitmemizi mi tavsiye dersiniz? Nereye gidilebilir? Tecrübeli arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 sorum olacak tecrübeli bir arkadaş cevap verebilirse çok makbüle geçer.

Türkiyeden çıkış yapılmayan uçuşlarıda puanlarımızla alabiliyormuyuz ?

Örnek Kuala Lumpur dan Boracaya AirAsia İle

**Ayrıca az önce gidiş :istanbul-bangkok dönüş: singapur-istanbul uçuş aldım kat sayı 2,67 gerçek katsayı 2,49 larda felan .

Üstteki Soruyu Niye sormadın setura diyenler olacaktır yetkiliye sormayı unuttum seyahat hattıda 22:00 itibariyle kapandı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerlee1907

Altın alabiliyorsunuz ben sordum Kliksa'ya, puan konusunda bir sıkıntı yok, altın dahil

altın kampanyaya dahil olmaması lazım hocam. bildiğim kadarıyla bankaların kendi sayfalarındaki bilgileri dikkate almak lazım:

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/kliksacom/s-25/c-3084.aspx

Kampanya Koşulları

Puan kampanyası kapsamında 1 - 15 Aralık 2014 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 - 999 TL arasındaki işlemlere 50 TL, tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri işlemlere ise 100 TL Worldpuan hediye edilecektir. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında en fazla 100 TL Worldpuan kazanılacaktır. Kazanılan Worldpuan'lar 27 Aralık 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan'ların son kullanma tarihi 7 Ocak 2015'tir. Kullanılmayan Worldpuan'lar 8 Ocak 2015 tarihi itibari ile geri alınacaktır. Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır. Kampanyaya altın ve kontör alımları dahil değildir. Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir. Kliksa.com ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

• transglobal T kullanıcısına yanıt
    Valla neyse o zaman alan olur sıkıntı yaşar falan benden bilmeyin :D Ben yalnızca kendim için konuyla ilgili olarak Kliksa'ya mail atmıştım onun cevabını ilettim
  • SquallTr S kullanıcısına yanıt
    meraba cok guzel puan biriktirmişiniz tur ile giderseniz 2300*2,18=5014 tl 1740 euro yapar tur alırsanız fransa italya ispanya turlarını eder yani bunlardan bir tanesi tek ülke hiç pasaportunuz yoksa bir yıllık pasaport ta 200+200 den 400 yapar vizede toplamda 169 euro fransa için yani ortalama 500 yapar evraklarınız eksiksizse 1 hafta on güne vizeyi alırsınız yanii hiçbi sıkıntı çıkmaz sizin düşündügünüzün aynısını bende düşündüm ha yurtdışına çıktınmı dersen çıkmadım ama çok araştırdım şunu tercih etmen lazım işim saglam olsun dil bimiyorum diyorsan tur ama dil biliyorsan adiosun avrupa bilet kampanyasını bekle yok onu bekleyemem dersen dubai ye gidiş dönüş bileti snırım 249 tl puana veriyor max biletler 1250 tl olacak ordan da booking turkeyden bi otel ayarla puanının yarısı en az cebinde kalır tura göre yada tur programını al aynı saat aynı otel yap sen ayarla en azından cevrende bi kaç türk olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: SquallTr

Arkadaşlar merhaba,

Adios Premium kartımda 2300 TL world puanım var. Özel bir sebepten dolayı 31 Aralık'a kadar kartımı Premium'dan, standart Adios'a çevirmem gerekiyor. Bende Premium iken puanları harcamak istiyorum.

Eşimle benim yurt dışı hayalimiz var. Daha önce hiç çıkmadık. Pasaport vize vs işlemlerine çok yabancıyız. Sorum şu; bu puanları yurtdışı tatili için en verimli nasıl kullanabiliriz? Kendi başımıza girsek eş dost akraba yok yurtdışında. Tur ile gitmemizi mi tavsiye dersiniz? Nereye gidilebilir? Tecrübeli arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var :)

Dostum hiç çekinecek bir şey yok.ilk kez çıkıyor olman ve dil olmaması çok önemli değil.sakın turla gitme.aynı durumu bizde yaşadık.biz birde 3 yasında çocukla gittik.bende hiç yurt dışına çıkmamıştım.pasaport 2 günde çıkıyor.vize için idata üzerinden İtalya konsolosluğuna başvurduk.3 günde vize aldık hemde 6 aylık.ucak biletlerini Avrupa kampanyasıyla aldık.sende kampanya beklersen iyi edersin puanlarını çok degerlı kullanıyorsun.
    otelleri bookigden ayarladım.avisten araç kiraladım.
    12 günde 2500 km yol Yaptım.
    gittiğim yerler roma-sorrento-capri adası-amalfi sahilleri-Floransa-Venedik-Pisa-nice-Monaco'-Cannes-Como golü-Milano.
    Zaman yetse Barcelona'ya kadar geçecektim.harika bir deneyim oldu hiç zorlanmadık.
    Vaktin müsaitse sende bu puanlarla buyuk bir Avrupa turu yaparsın.
    Biz mesela sımdı aynı vızeyle yılbaşında Paris'e gidiyoruz.ucak biletlerini yine puanlarla Avrupa kampanyasından aldım.
    Sende hiç zaman kaybetme ilk iş pasaporta başvurunu yap zaten ondan sonra arkası geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim tavsiyem bu mevsimde Maldivlere gitmeniz hem yurt dışı hem vize yok hem de mis gibi güzel bir tatil yaparsınız
  • ekim fatura puanlarınız yattı mı?
  • Somestre tatilinde Maldivler'e gitmeyi dusunen varsa Aeroflot ucuslarina goz atsinlar. Moskova aktarmali Maldivler 1200 TL civarina biletler var.
  • 
Sayfa: önceki 28222823282428252826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.