Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2803. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.583
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28012802280328042805
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kubilayn

Ne zaman kampanya gelebilir bilen var mı. Uzakdoğu ya da Güney Amerika kampanyası gelmedi sömestir için. Çok geç kaldılar belkide düzenlemeyecekler artık.

Mart ayından önce uzak destinasyonlar zor gibi onun da kampanyası aralıkta ya da ocakta duyurulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllık 2.500 TL puan kullanma sınırında bir değişiklik var mı ?

• arkadaşlar birşey sorucan. adios yada adios premium kullanıp nuvoya geçen varmı?
    ciddi şekilde düşünüyorum ama sanki avantajından çok dezavantajı var gibi bir algı oluştu bende.

geçmekteki amacım. hesap işletim ücretinden ve havala eft gibi transfer ücretlerinden kurtulmak.
  • marcelor kullanıcısına yanıt
    hocam ben geçtim, kaçırdığım bişey varmı bilmiyorum ama hiçbir dezavantajı yok.
  • bir kişi daha arıyorum :) ondan sonra bende geçeceğim.
    tek sıkıntım otomatik ödeme talimatlarımın durumu ve seyahat hattında karşılaşabileceğim sorunlar. sonuçta ykb 10 kez düşünüp karar vermek lazım.
  • connectpeople kullanıcısına yanıt
    Geçen ay itibariyle değişiklik yoktu bende o sınıra takılanlardanım :(
  • Ölücü yapı kredi. Kaç senedir ilk defa kendiliğinden kişiye özel gönderdi; 100 lira üstü 10 puan toplam 50 tl. Onda da vadesiz hesaba tl olarak yüklenecek diyor.
  • mertali kullanıcısına yanıt
    Aynen, puan var kullanamıyoruz. Katsayılar da düşünce daha çabuk dolmaya başladı 2500limit

• Bana da kişiye özel geldi. 50 tl kredi kartına yatacak diye sevinmiştim. Vadesiz tl hesabındaki 50 tl'yi kredi kartına puan olarak aktaramayız değil mi?

• peki bu 2500 tl limit takvim yılına göremi yoksa ilk puan harcadıgınız andan itibaren 1 yıl süreylemi 2500 tl .

ve premium kartlarda da yine 2500 tl mi harcama limiti ?

eger takvim yılına göreyse aralık ayında harcayalım tüm puanları .
  • kadir_trabzon K kullanıcısına yanıt
    Takvim yılı ve premium farketmiyor.

• Arkadaşlar adios premium sahibiyim. sömestr tatilinde uzakdoğu bileti almak için birkaç defa seyahat hattını aradım. Kafam Allah Bullak oldu. Varış yerim Endonezya dönüş yerim Malezya olduğu zaman 2.2-2.1 katsayı Veriyorlar. Varış yerim Tayland, Singapur veya Malezya olduğunda dönüş ülkesi farketmeksizin 2.5 oranı veriyor. Ben bu hesabı anlamadım bir türlü puanları denkleştiremedim, bugün aradım müşteri temsilcisi. Varış Endonezya olan bilete 2.5 oran çekti, sonra ben itiraz edip her aradığımda farklı oran veriyorsunuz kimi 2.2 veriyor Endonezya için dediğimde hata yaptım dedi, bu adamlar kafasına göremi veriyorlar bu oranı? Ben 2.5 orana Endonezya için tamam deseydim daha sonra yanlış oran verildiği farkedilseydi ne olurdu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • size gelen altın hesabına 50 tl tutarında altın sanırım

bana hem harcama hem altın olayı geldi

3600 tl harcamaya 100 ve 50 altın gelecek bu ykb den

altın için altın hesabı açmayı unutmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

size gelen altın hesabına 50 tl tutarında altın sanırım

bana hem harcama hem altın olayı geldi

3600 tl harcamaya 100 ve 50 altın gelecek bu ykb den

altın için altın hesabı açmayı unutmayın

Hayır altın hesabı değil, vadesiz tl hesabına nakit şeklinde puan geldi. Vadesiz hesap da açmam zaten.
  • Her 100 Tl alışverişe 10 tl toplamda 50 tl kazanmak için FIRSAT yaz gönder diye mesaj geldi. Yazdık yolladık. Kazanacağınız ödül yeni açacağınız hesabınıza 50 TL nakit olarak yatırılacaktır. diyor. Puan yok yani.
  • aliokte A kullanıcısına yanıt
    ban da geldi sms.katılsam mı bilemedim abiler, yapı kredide hesap işletim ücretinden kurtulmanın bi yolu yok mu? mesela otomatik ödeme versek 2 tane, muaf olamıyor muyuz? ona göre hesap açmaya gidicem bankaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 25 Kasım 2014; 11:08:49 >
  • selamlar arkadaşlar.

adios 1000 tl ye 40 tl worldpuan kampanyasına katılmıştım.700 tl harcadım kaldı 300.

şimdi opet 4*100 ile birleşir mi? ordan da extra 25 alırdık?
  • Arkadaşlar merhaba,
    Ekim ayındaki Samsung galaxy s5 mini kampanyasına katıldım. Bir sürü uğraşıp fiş fatura vb. mesaj attım. Kontrol ettiğimde puanların yatmadığını gördüm. Kayıt açtırdığımda alışverişin tek çekim olmadığını bu nedenle yatırmadıklarını belirttiler. Alışverişi ben tek çekim yaptım ancak kendileri kurnazlıkla mesaj atıp isterseniz bu tek çekim alışverişinizi 38 tl farkla 3 taksitte ödeyebilirsiniz diye mesaj attılar bende kabul ettim. Şimdide böyle bir katakulle yoluna giriştiler nasıl yapmalıyım. Tavsiyeleriniz nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inprise

Metro mağazalarında hediye kart uygulaması var mıydı? Yani 250 tl'ye tamamlayabilmek için 100 tl hediye karta yükleme yapıp sonraki haftalarda bu karttan alış veriş yapabiliyor muyuz?

Metro da altın vs satılıyor mu satılıyorsa kampanyaya dahil mi acaba ???

• Eylül ayı fatura kampanyası ve Ekim ayı GIDA & YAKIT kampanyaları için harcamalarımı yapmama rağmen SMS atmayı unuttuğum için puanlar yatmamıştı. Bugün bize yazın kısmından kayıt açtırıp şansımı denemek istediğimde bu üç kampanyanın da puanı gün içerisinde yattı. Böyle durumda olanlar şansını denesin bazen YKB da güzellik yapabiliyor :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 28012802280328042805
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.