Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2770. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.746
Cevap
1.077
Favori
5.537.307
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27682769277027712772
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: realgs

Eylül ayındaki LCW puanı ne zaman yatacak (asistan kapsamında)

14 ekimde yatacaktı.benim yatmamış mail attım.
    20/10/2014 tarihli mailiniz incelenmiş olup, Eylül ayı World Alışveriş Asistanı kampanyasına istinaden 2000 puan yüklenmesi için işlem yapılmıştır. şeklinde cevap geldi.
  • Mevcut kartımdan ne uğruna anlamadım fakat 834 worldpuan eksilmiş, 4,17 TL ne için çekilmiş olabilir ki ? Fikri olan var mı ?
  • Güncel puan

Qatar havayolları

istanbul - hong kong

sitesinde fiyat 1400

vakıf sh fiyat 1400 ve 70 tl komisyon 20 tl yıllık uyelik

1490 tl

puan olarak 496,66 puan
  • Arkadaşlar vakıf gold kartım var 5500 limiti var. Sitede 1800 puan avans puan kullanabileceğimi söylüyor. Doğrudur değilmi? Çünkü ykb world kartım 9000 limiti var ve en fazla 500 avans puan kullanabiliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glownshow

Arkadaşlar vakıf gold kartım var 5500 limiti var. Sitede 1800 puan avans puan kullanabileceğimi söylüyor. Doğrudur değilmi? Çünkü ykb world kartım 9000 limiti var ve en fazla 500 avans puan kullanabiliyorum.

1800 puan değil

1800 tl değerinde puan

uçak bileti alırsan 600 world puan

otel alırsan 900 world puan oluyor

vakıfta limitle değil kart tipiyle orantılı
  • Eyvallah dostum. Şimdi biz 3 kişi uzakdoğu yapacaz ailece. Bende world card var ve içinde 500 tl puan var, 500 de avans kullanabiliyorum. Birde Vakıfbank var onda puan yok ama avansla 1 bilet alabiliyorum. Yapı kredi uçuş hattı 2 bilet için 1200 derse , 500 puan 500 avans 200 puanlık kısmıda nakit ödeyebiliyormuyum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glownshow

Eyvallah dostum. Şimdi biz 3 kişi uzakdoğu yapacaz ailece. Bende world card var ve içinde 500 tl puan var, 500 de avans kullanabiliyorum. Birde Vakıfbank var onda puan yok ama avansla 1 bilet alabiliyorum. Yapı kredi uçuş hattı 2 bilet için 1200 derse , 500 puan 500 avans 200 puanlık kısmıda nakit ödeyebiliyormuyum?

Bugünkü sorguma göre ist-kuala lumpur 1998tl 765tl puana, 1870tl phuketse 740tl puana verdiler, bu yüzden kampanya dışı 500tlye bilet çok zor hocam :( bana da lazım hem de iki tane uzakdoğu bileti

• quote:

Orijinalden alıntı: realgs

Eylül ayındaki LCW puanı ne zaman yatacak (asistan kapsamında)

Benim 13'ü gibi yattı o, eşimin henüz yatmadı.

Bu arada Kazan kampanyası yatmadı, listede 2 adet Kazan için tarih verilmiş, ilki Eylül ayı harcamaları değil midir?
  • fortuneteller kullanıcısına yanıt
    Benimde Eylül ayı puanı, çok nadir kullandığım PLAY kartıma yatırılmış.
    Artık sadece puanın yatırılıp yatırılmadığını değil, nereye yatırıldığını da takip etmemiz gerekecek...
  • Merhaba,

Adios ile kaç kişiye bilet alınabiliyor. 2 kişi kendimiz , 2 çocuk içinde bilet alabilirmiyiz. ( Toplam 4 bilet). Bu konuda öneriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: savasg

Merhaba,

Adios ile kaç kişiye bilet alınabiliyor. 2 kişi kendimiz , 2 çocuk içinde bilet alabilirmiyiz. ( Toplam 4 bilet). Bu konuda öneriniz nedir?

Tabiki de alınabılıyor.ben normal şartlarda hangısı ucuz ise ondan alıyorum.misalde son yurt dışına çıkarken iki çocuğun bıletını adios kartım ile eşim ve kendim için olan bıletlerı de puan ile almıştım.refaktçı bılet uygulamasından faydalanmak için öyle yaptım.%25 refakatçi bilet indirimi var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YAPIKREDI KREDI KARTINIZDAN EKIMDE SIZE OZEL KOMISYONSUZ, SADECE %0,99 FAIZLE 9 TAKSITLI NAKIT AVANS!ORNEGIN 1000TL TAKSITLI NAKIT CEKIN, 9 AYDA 118TL ODEYIN!

Mesaji geldi. Mesajda komisyonsuz %0.99 faiz oraniyla diyor ancak
    118x9=1062 tl yapıyor. Yani %6.2 yapiyor. Bu kampanyadan daha önce yararlanan oldu mu?

• doganays D kullanıcısına yanıt
    aylık faiz oranını belirtiyor.toplam değil.
  • Aylık faiz olsa %1 olsa
    1000÷9=111.11 tl

111 in % 1 i 1.11 tl. 9 ayda 9.99 tl yapar.

• Yanlışlıkla kk. na fazla para yatırmıştım.. banka şubesine gittim... Çağrı merkezini arayın bu şubeye isme havale çıkartsınlar dediler. aradım YKB çağrı merkezini , 292 TL fazla yatırdığım ücret için 30 TL havale ücreti istediler.. Ben de vageçtim, kalsın dedim.. bilginize...
  • Eylül ayı ŞOK kampanyası yattı mı arkadaşlar?
  • Arkadaşlar yapıkredinin iPhone uygulaması güncellendikten sonra akıllı cep şifresini üretmemeye başladı. Program kapanıyor kendiliğinden. Sizde de öyle mi? Güncelleme yapmamış arkadaşlar varsa itunes'dan onlarda sorun yoktur. Hiç güncelleme yapmasınlar.
  • opet world kartın 100tl yakıt hediyeli kampanyası vardı. 22 ekim de tanımlanacak kartlara 2 kasım son kullanma tarihi var. Puan SİLİNMEME olayı yakıt puan içinde geçerli midir ? tecrübesi olan var mı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lacin2007

Erzurum - Kars - Kayseri otellerini Adios puile alabiliyormuyuz ? Ozellikle Erzurum XAnadu da bilen varmi ?

Hiç sormadım ama anlaşmalı otellerden ise alınabiliyordur. Olayın Kars'la Erzurum'la ilgisi yok. Önemli olan otelin Adios'un listesinde olması.
    Sanırım birkaç gün önce benim sorduğum gibi kış turizmi açısından soruyorsunuz. Ben 1-2 haftadır araştırıyorum. Xanadu Oteli de bizzat arayıp bilgi aldım. Şöyle ki Erzurum'da Palandöken kayak merkezindeki oteller sayılı zaten. Xanadu ve Polat daha lüks ve bazı şartları daha iyi oteller. Mesela benim gideceğim tarihlerde Polat'ta yer kalmamış! Xanadu ise 4'er günlük paket tarihler belirlemiş. Sadece o tarihleri seçebiliyorsunuz (Tabi bu durum sömestre için geçerli). Palan Otel daha hesaplı ama kendine ait fazla imkanı olmadığından pek tutulmuyor. Geriye Dedeman'lar kalıyor. Biri Dedeman Resort, diğeri Dedeman Ski Lodge... İkisinin de fiyatı aynı. Benim baktığım dönem için gecelik 225 TL idi. Polat 300, Xanadu 400 civarıydı.
    Bunun üzerine ben tercihimi Dedeman'lardan yana kullandım. Dedeman Palandöken Resort (yani yukarıda, zirveye en yakın otel)...

• quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

Eylül ayı ŞOK kampanyası yattı mı arkadaşlar?

8 Ekim'de yatmis gozukuyor hocam
  • 
Sayfa: önceki 27682769277027712772
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.