Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2755. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.747
Cevap
1.077
Favori
5.537.508
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27532754275527562757
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kipa kampanyasından kipa.com.tr'den 200 TL alışveriş yaparak yararlanabiliyor muyuz arkadaşlar var mıdır daha önce bu şekilde işlem yapan?

Bildiğim kadarıyla internetten bile alışveriş yapsak bir Kipa şubesinden çıkıyor teslimatlar, mantıken olur gibi geliyor ama yine de sorayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker136

quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

quote:

Orijinalden alıntı: k-cavus

Kipanın 200 TL alışverişe 20 TL worldpuan kampanyasının koşıllarında; "Kampanya gazete, dergi, kontör, tütün mamulleri, LPG tüp, altın ve alkollü içecek alışverişlerinde geçerli değildir." diye bir bölüm var.
    Sigara vb. alışverişler de aynı pos cihazından geçmiyor mu? Alışverişin sigara, dergi vb. olduğunu nasıl tespit edecekler? Aynı pos cihazından bu ürünleri de alsak geçerli olur mu?
    Konu hakkında bilgisi olan var mı?

Ayni cumle real kampanyasinda da var.
    Ayirt edemezler diye tahmin ediyorum..
    Yine de tecrubeli arkadaslarin yorumu onemli..

Ayırt edemiyorlar. Onlar da teknik olarak ayırt edemeyeceklerini bildikleri için dur biz bunu kampanya koşullarına yazalım da belki bikaç kişiyi bu şekilde caydırırız diye düşünüyorlar.

ayrı tekel gişeleri yoksa ayıt edemezler. market geçer

• crazydentist kullanıcısına yanıt
    D&R'lar kırtasiye sektöründe görünmediği için KAZAN kampanyasına dahil olmuyor. Tecrübe ile sabittir. Bilginize.
  • Arkadaşlar, 4-30 Eylül kişiye özel harcama gelmişti, birde 18-30 Eylül için gelmiş, bu durumda 18 Eylül sonrası harcamalar ilk kampanyaya dahil ediliyor mu, sistem nasıl aynı ay iki kez kişiye özelde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvnt38 -- 25 Eylül 2014; 13:14:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meier

D&R'lar kırtasiye sektöründe görünmediği için KAZAN kampanyasına dahil olmuyor. Tecrübe ile sabittir. Bilginize.

Benim dahil olmustu...
  • arkadaşlar merhaba, acil bir sorum var,

yurtdışı bir sitede euro olarak 820 euro kredi kartından çektiricem,

maliyetler nasıl oluyor, kurdan mı geçiriyorlar, döviz ekstresi mi istesem karlı olur ne yapmalıyım en mantıklı şekilde kullanmak için

acil cevaplarsanız sevinirim, teşekkürler,

ek: aylık harcama limitine karşın puan uygulamasına yurtdışı kredi kartı ile online ödemeler dahil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vindobona -- 25 Eylül 2014; 12:22:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

arkadaşlar merhaba, acil bir sorum var,

maliyetler nasıl oluyor, kurdan mı geçiriyorlar, döviz ekstresi mi istesem karlı olur ne yapmalıyım en mantıklı şekilde kullanmak için

ek: aylık harcama limitine karşın puan uygulamasına yurtdışı kredi kartı ile online ödemeler dahil mi?

kur farkı fala oluyor ve hiç wp vermeyecek başka kart tercih edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

quote:

kur farkı fala oluyor ve hiç wp vermeyecek başka kart tercih edin

zaman yoktu mecbur kullandım, herkese bilgi olsun diye de yazayım,

euro önce dolara çevriliyor, sonra %3 eklenerek merkez bankası kuru üzerinden dolardan TL'ye çevriliyor..

benim hesabıma göre 820 euro'da 40 euro fark olacak.

mh'ye sormadım ama önceden google adwords harcmalarım dahil olmuştu, o nedenle aylık 2800 tl harcamaya 70 tl wp olayından da 70 tl gelecek bu da 25 euro yapıyor yaklaşık, totalde çok zarar yokmuş gibi.

ek olarak 3 taksit yapıyor yurtdışı harcamalara.

adios harici paraf vardı ama hem mh cehaleti hem wp olmaması hem de taksit olmaması nedeniyle aciliyetten dolayı adios ile ödedim.

hayırlısı artık, güncel işlemlere düştüğünde tam olarak ne kadar patladı anlarız..

• quote:

Orijinalden alıntı: 13berat

ARKADAŞLAR METRO KAMPANYASI VAR FAKAT MESAJ ATILACAKMI,PUAN NEZAMAN YÜKLENECEK BİLGİ YOK

METRO XX XXXXXX 3160 a mesaj atılacak.
    22 Ekim'de yüklenecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burst

D&R'ın 75 TL alışverişe yıl sonuna kadar kitaplarda %40 indirim kampanyasına binaen, 100 TL'lik hediye çeki alsak, hem D&R 100 TL kampanyasından hem KAZAN Kırtasiye kampanyasından 10'ar WP kazanıp hediye çeklerini de indirimli kitap alırken kullanabilir miyiz? Deneyen/deneyecek var mı?

Kırtasiye olarak yatıp yatmadığı muamma ama Asist'i unutmayın
  • quote:

Kur farkının anasını ağlatıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deblod

quote:

Kur farkının anasını ağlatıyorlar.

yaptık ödemeyi, korkmuyor değilim ama 50 euroya kadar razıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: matarese

Arkadaşlar tlcardın Ağustos ayı kampanya puanları bugün yatacaktı akaryakıt kafe vs. Kontrol ettim bana yatmamış, yatan var mı??

Tl kart dediğiniz normal banka kartı değil mi? Hesapdaki parayı kullanarak alış veriş yapılan durum yanlış anlamadıysam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada.com hangi sektör olarak gözüküyor acaba? Kazan'a dahil oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khalistrom

quote:

Orijinalden alıntı: matarese

Arkadaşlar tlcardın Ağustos ayı kampanya puanları bugün yatacaktı akaryakıt kafe vs. Kontrol ettim bana yatmamış, yatan var mı??

Tl kart dediğiniz normal banka kartı değil mi? Hesapdaki parayı kullanarak alış veriş yapılan durum yanlış anlamadıysam.

Evet hesaptaki paranızın kullanıldığı normal banka kartı. Bu arada o mesajı yazdığım günün ertesinde puanlarım yattı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRsen_lupEn

Yurtdışı Oteller içinhttps://www.bookinturkey.com da olan oteller seyehat hattında çıkmayabiliyor. Yani orada olanların tamamını alabilirsin diye bir durum malesef yok çoğunluğu var diyelim. yurtiçi bilemeyeceğim.

Ben yurtiçi oteller için yazmıştım.
  • arkadaşlar puan için kart ile fon alırken hangi fondan alıyoruz?
  • World'e Özel teknosa.com'da 50 TL'ye varan Worldpuan Fırsatı!

Kampanya Geçerlilik Tarihi:
    26 Eylül 2014 Cuma - 28 Eylül 2014 Pazar

Kampanya Detayları:

Puan kampanyası kapsamında 26-28 Eylül 2014 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500-999 TL arasındaki işlemlere 25TL, tek seferde yapılacak 1000TL ve üzeri işlemlere ise 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.
    Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında en fazla 50 TL Worldpuan kazanılacaktır.
    Kazanılan Worldpuan'lar 11 Ekim 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 22 Ekim 2014’ tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 23 Ekim 2014 itibari ile geri alınacaktır.
    Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
    Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.
    teknosa.com ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

• Orijinalden alıntı: lvnt38

size ikincisi yeniden tanımlandı mı yoksa hatırlatma gibi mi geldi. yani YKB şöyle yapıyor genelde 4-30Eylül 2000TL harcayın 20TL WP. biraz zaman geçince mesela ayın 18inde 30Eylül'e kadar 1200TL daha harcayın 20TL WP. size de bu tarz mı geldi yoksa iki farklı kampanya mı?
    benim başıma şöyle birşey gelmişti. ben kişiye özel istemiştim. bundan bir müddet sonra YKB otomatik farklı bir şekilde tanımladı aynı ay için.
    ikisini de yaptım ama birisi yattı. aradığımda eğer iki tanesi denk gelirse birisi geçerli dediler ama o ara başka bir durumdan YKB'ye kızdığım için iki farklı kampanya ve ben ikisi için de ayrı ayrı harcama yaptım sonuçta dediğimde iki ayrı puanı da yatırdılar. ne kadar etik tartışılır!!
  • 18 - 30 eylül aralığında harcadığınız her kuruş iki kampanyaya da dahil.

Arkadaşlar da teyit ettiler bir kaç sayfa ötededir. Araştırabilirsiniz.
    Müşteri Hizmetlerine de sordum. Sırf sonra kıvırmasınlar diye. İki kampanya da bağımsız. Sıkıntı yok dediler.

Fon aldım bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 27532754275527562757
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.