Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2752. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.757
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27502751275227532754
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • worldcard üye işyerleri tüm world üyesi bankalar için aynı mıdır? (yapı kredi-vakıfbank vb)
  • Aynidir. Hepsi ayni program ortagi sonucta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatmank F kullanıcısına yanıt
    yok hocam pek araştırmadım aslında. bir iki kuyumcuya sordum puan oranı ne diye bilmiyorlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozgur42

Metro kampanyası gelmiş:

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/metro/s-4/c-2905.aspx

World'e özel tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 25 TL Worldpuan, 500 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 50 TL Worldpuan!

Kampanya Koşulları

Kampanya 18 Eylül - 9 Ekim 2014 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Metro'nun 500'e 50 worldpuan kampanyasına internet sayfasından yapılan alışverişler de dahil mi acaba, daha önce tecrübe eden oldu mu?

• Arkadaşlar VAkıfbank'tan yurtdışı uçak bileti almıştım, ancak sağlık sorunları çıktı, gidemeyebilirim. Vakıfbank bu durumlarda nasıl yaklaşıyor acaba? Sağlık Raporu, ve belgeler vs ile puanları geri yükler mi? biliyorsunuz ki Vakıfbank'ta puanlar süreli idi, bu durumda neler yapabilriiz?
  • vakıf ta yatırmış bugün carrefoursa puanlarını
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatmank

quote:

Orijinalden alıntı: ravin

ilginç, başka da puan beklemiyordum ama neyse karıştırmayım hiç.
    bi de altın alımında %1-%2 puan veren kuyumcular var mı hala?(Ankara için)

Buldunuz mu ?

Ben Turan Güneş Bulvarı üzerinde RT Kuyumculuk tan alıyorum, %1 normal puan veriyor

• kerocan K kullanıcısına yanıt
    Metronun internetten satışı var mı ki? Link atar mısın?
  • lvnt38 L kullanıcısına yanıt
    İnternetten sanırım sadece kurban siparişi veriliyor. Diğer ürünler için satışı yok gördüğüm kadarıyla.
  • -World Alışveriş Asistanı uygulaması içerisindeki AVM'lerde yer alan Teknosa,D&R,Flo,Lcw,Mudo mağazalarında tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamaya 10 TL (en fazla 30 tl)

D&R alışverişini internetten yapsam olur mu?
  • vakıfbanka ben kayıt oluşturdum ertesi gün yatırıldı. 2*100 olarak yapmıştım. olmaz falan dediler ben siz kayır oluşturun dedim ertesi gün yatırmışlardı.
  • Kardeşlerim, 4800 tl harcamaya 80 puan diye mesaj geldi. Bu harcamaların world üye iş yerlerinden yapılması gerekiyor mu yoksa harcama yapmamız yeterli mi?

• limpony L kullanıcısına yanıt
    Harcama yapmanız yeterli.
  • daha öncede bunun konusu geçmişti sanırım setur aradığımızda bankanın rezervasyon yaptığı siteye girip bakabişliyorduk ama sanırım bu siteler kapanmış

http://magbs.gta-retail.com/

http://asa.gta-retail.com/

bunlardan başka kontrol edebileceğimzi adres varmıdır. zira setur.com üzerinden baktığımız fiyatlar ile seyahat hattının fiyatları arasında farklar var

• YKB, kipayla ilgili tartışmalara son noktayı koydu. kırmızı silinen, yeşil eklenen saha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poster2010 -- 22 Eylül 2014; 15:51:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendisgsm

daha öncede bunun konusu geçmişti sanırım setur aradığımızda bankanın rezervasyon yaptığı siteye girip bakabişliyorduk ama sanırım bu siteler kapanmış

http://magbs.gta-retail.com/

http://asa.gta-retail.com/

bunlardan başka kontrol edebileceğimzi adres varmıdır. zira setur.com üzerinden baktığımız fiyatlar ile seyahat hattının fiyatları arasında farklar var

asa çalışıyor

çalışmıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzzy255 -- 22 Eylül 2014; 16:30:12 >

• mcksy kullanıcısına yanıt
    Olmaz. Hatta world alışveriş asistanına dahil olmayan avmlerde bile harcama yapsan geçerli olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: limpony

Kardeşlerim, 4800 tl harcamaya 80 puan diye mesaj geldi. Bu harcamaların world üye iş yerlerinden yapılması gerekiyor mu yoksa harcama yapmamız yeterli mi?

gerek yok
  • 6500 e 180 lira puan geldi banada aldigim en iyi oran galiba

• yapı kredi puanları silmek için elinden geleni yapıyor.adios kartımla alışveriş yapıyorum diğer kartıma puanı yatırıyor.tesadüf bakmasam puanlar silinecek.2 karttada aynısı oldu.sanırım yeni bir değişiklik süreli puanlar ilk başta süreli kartta yatıyor.
  • 
Sayfa: önceki 27502751275227532754
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.