Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.747
Cevap
1.077
Favori
5.537.511
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25522553255425552556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Isıtmalı yüzme havuzu arayanlarınişine yarayabilir , söyle bir mesaj geldi:
    Hilton Dalaman Sarigerme, isitmali aquaparklari ve isitmali cocuk havuzu ile yaza erken merhaba dedi. Rezervasyon icin son firsatlar setur.com.tr ve 4440738'de!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 25 Nisan 2014; 10:10:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aşağıdaki mesaj geldi.

"YAPIKREDI KREDI KARTINIZDAN SIZE OZEL 0 FAIZ, %1 KOMISYONLA 5 TAKSITLI NAKIT AVANS!"

Buna göre kk ile 5000 TL çekeğim, 50 TL masraf çıkacak ve 5X1000 TL olarak geri ödeyeceğim sanırım, doğru mudur ve bu işlem kredi kartından nakit çekim gibi kişiye özel harcama hedefine dahil oluyor mu, deneyen oldu acaba?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celilbey

Arkadaşlar aşağıdaki mesaj geldi.

"YAPIKREDI KREDI KARTINIZDAN SIZE OZEL 0 FAIZ, %1 KOMISYONLA 5 TAKSITLI NAKIT AVANS!"

Buna göre kk ile 5000 TL çekeğim, 50 TL masraf çıkacak ve 5X1000 TL olarak geri ödeyeceğim sanırım, doğru mudur ve bu işlem kredi kartından nakit çekim gibi kişiye özel harcama hedefine dahil oluyor mu, deneyen oldu acaba?

Teşekkürler.

geçen kampanyada kullanan oldu nakit çekimede dahil oldu arkadaşların yanlış hatırlamıyorsam
  • Arkadaslar

Mayis ayinin sonuna dogru los angeles te olacagim. Six flags magic mountain gidecegim.bileti simdiden almak istiyorum. Buranin biletini daha uyguna alma imkanimiz varmi? Giden arkadaslarin bilgisine ihtiyacim var.
    https://www.sixflags.com/magicmountain/store/tickets#

Saygilar

• JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Ben de önceki sayfalarda görmüştüm ama nakit çekim olarak hatırlıyorum, taksitli avans olarak kullanan varmıydı hatırlayamadım.
  • 19 mayıs haftasına hamburg bileti aldım 2.3 yani minimum katsayı ile işlem yaptılaaar;(

• celilbey kullanıcısına yanıt
    Ben gecen ay aynı şekilde taksitli avans kullandım. Harcama hedefine dahil oldu.
  • arif32 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, o halde hemen kullanayım. Peki extra başka bir hesap çıkarıyorlar mı, bir püf var mı? Yoksa çok cazip duruyor.
  • celilbey kullanıcısına yanıt
    Ekstra hiç masraf yok. kredi kartının limit kadar kullanabilirsin. her 1000 liraya 10 tl faiz var.
  • Güncel otel puan bilgisi

Maldivler 5 gece konaklama

medhufushi island otel

water villa

ulaşım ve herşey dahil

27 temmuz- 1 ağustos

2 kişi 3000 $

farklı kartlar olduğu için gece gece alınıyormuş toplamı bölmüyor kartlara

3 geceyi benim karttan avans puanla beraber 1655 tl = 331000 puana çektik oran 2,33

2 geceyi arkadaşın karttan avansla beraber 1105 tl = 221000 puana çektiksanırım arkadaş net bişey hatırlamadı

yani 3000$ otel yaklaşık 2760 tl = 552000 puana halledildi

bunun 315000 puanı hazırdı 237000 puanda avans kullandım

valla o kadar çok karıştıki işler şuraya yazarken bile kafam karıştı 3 defa hesaplama yaptım

çok şükür bu dertten kurtuldum

uçak+ otel = 3960 tl - 792000 puan harcamış olduk

• quote:

Orijinalden alıntı: vibisi

arkadaşlar seyehat hattı hangi otobüs firmaları ile çalışıyor ? 49tl lik kampanyadan yararlanim diyorum..tşkler

Setur Varan/ulusoy ile calisiyor.. Maalesef..

• arif32 A kullanıcısına yanıt
    Süpermiş, teşekkürler

• JackDaniels kullanıcısına yanıt
    ee hadi geçmiş olsun o zaman. muradımıza erdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

ee hadi geçmiş olsun o zaman. muradımıza erdik.

• selamlar,

yakın zamandawww.priceline.com kullanan var mıdır?
    özellikle new york için bakıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nJOY

quote:

Orijinalden alıntı: na9n

Merhaba,

YKB 75-15 BKM Kampanyasından (daha önce BKM üzerinden müşteri bazında alışveriş yapmış olsa da) Mart ayında "yeni tanımladığı" (örneğin PLAY) kredi kartıyla alışveriş yaparak sorunsuz puanı yüklenen oldu mu?

Tam dedigin durumdayim, yatmadi, kayit actirdim.
    edit: musteri bazinda ilk kez eklemek gerekiyorsa patladi bizim icin bu kampanya

Kayıt açtırdım. Yatırmışlar puanı. Gerçi önce iletişimde güçlük çektiğim temsilciye durumu izah edemedim. Sonrasında farklı bir temsilci tarafından kayıt açılarak çözüldü.

• Tendürek T kullanıcısına yanıt
    kredikartları kanun değişikliğinden sonra otomatikman tüm kuyumcuların üye işyeri sıfatı ortadan kalktı. hangi banka olduğu önemli değil. taksit yapamıyor ve wp veremiyorlar. yani işlemde hata yok.
  • Arkadaşlar 499 TL'ye amerika bilet kampanyası bitmiş sanırım. Müşteri temsilcisiyle görüştüm ve bittiğini söyledi. Bunun uzatılma veya tekrar aktif olma ihtimali nedir sizce? Bilet alacaktım ancak şansıma bitti kampanya şuanda bilet alsam 2400 TL / 3 oran desek 800 TL worldpuana karşılık geliyor. Maille saldırsak mı ?

http://www.adiospremium.com.tr/modalcontent.aspx?modalid=1497

Kampanya biletleri 22 Nisan 2014 tarihine kadar alınmalı, 1 Haziran – 31 Ağustos 2014 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarihler dışında alınacak ve kullanılacak biletler kampanya dışında kalacaktır.
    Kampanya, sadece Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden alınacak olan uçak biletleri için geçerli olacaktır.
    Yapı Kredi Seyahat Hattı'na 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'ı arayarak ulaşılmaktadır.
    Kampanya biletleri gidiş-dönüş uçuşlar için geçerli olup diğer destinasyonlara alınan uçak biletleri ve tur, otel, gemi, otobüs biletleri, araç kiralama harcamaları kampanya dışındadır.
    Kampanyada ödeme 2.500 TL'ye kadar olan gidiş-dönüş uçak biletleri 499 TL karşılığı olan 99.800 tutarındaki puan ve 2.500 TL – 3.000 TL arasındaki gidiş-dönüş uçak biletleri için 599 TL karşılığı olan 119.800 puan kullanımıyla gerçekleşecektir. (Nakit veya kredi kartı ile ödemeler kampanyaya dahil değildir.)
    Kampanya dahilinde alınacak 1 adet gidiş-dönüş biletin normal satış fiyatı en fazla 499 TL puan kampanyası için 2.500 TL değerinde, 599 TL puan kampanyası için 3.000 TL değerinde olabilir. Bu fiyatlar üzerinde satış fiyatı olan biletler kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya kapsamında Avanspuan kullanımını takip eden 1 yıl boyunca yapılacak kredi kartı kullanımları ile tamamlanamayan her bir Avanspuan için, 499 TL karşılığı olan 99.800 tutarındaki puan kampanyasından yararlanılarak alınan biletler için 0,00753 Euro tutarında; 599 TL karşılığı olan 119.800 tutarındaki puan kampanyasından yararlanılarak alınan biletler için 0,00753 Euro tutarında bedel borç kaydedilecek günün TCMB Euro satış kuru üzerinden TL'ye çevrilerek kart hesabına borç yansıtılacaktır.
    Bilet fiyatları karşılığında ödenecek puanlara tüm vergi, işlem bedeli ve komisyonlar dahildir.
    Kampanya dahilinde 1 kişi (kart sahibi) en fazla 2 adet gidiş-dönüş bilet alabilir.
    Biletlerin iadesi veya değişikliği mümkün olmadığından puan iadesi gerçekleştirilemez.
    Biletlerin gidiş ve dönüş tarihleri açık olmamalıdır.
    Taleplerin karşılanması yer durumuna bağlıdır.
    Kampanya dahilindeki biletler belirli adetlerle sınırlıdır.
    Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Arkadaşlar 499 TL'ye amerika bilet kampanyası bitmiş sanırım. Müşteri temsilcisiyle görüştüm ve bittiğini söyledi. Bunun uzatılma veya tekrar aktif olma ihtimali nedir sizce? Bilet alacaktım ancak şansıma bitti kampanya şuanda bilet alsam 2400 TL / 3 oran desek 800 TL worldpuana karşılık geliyor. Maille saldırsak mı ?

http://www.adiospremium.com.tr/modalcontent.aspx?modalid=1497

Kampanya biletleri 22 Nisan 2014 tarihine kadar alınmalı, 1 Haziran – 31 Ağustos 2014 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarihler dışında alınacak ve kullanılacak biletler kampanya dışında kalacaktır.
    Kampanya, sadece Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden alınacak olan uçak biletleri için geçerli olacaktır.
    Yapı Kredi Seyahat Hattı'na 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'ı arayarak ulaşılmaktadır.
    Kampanya biletleri gidiş-dönüş uçuşlar için geçerli olup diğer destinasyonlara alınan uçak biletleri ve tur, otel, gemi, otobüs biletleri, araç kiralama harcamaları kampanya dışındadır.
    Kampanyada ödeme 2.500 TL'ye kadar olan gidiş-dönüş uçak biletleri 499 TL karşılığı olan 99.800 tutarındaki puan ve 2.500 TL – 3.000 TL arasındaki gidiş-dönüş uçak biletleri için 599 TL karşılığı olan 119.800 puan kullanımıyla gerçekleşecektir. (Nakit veya kredi kartı ile ödemeler kampanyaya dahil değildir.)
    Kampanya dahilinde alınacak 1 adet gidiş-dönüş biletin normal satış fiyatı en fazla 499 TL puan kampanyası için 2.500 TL değerinde, 599 TL puan kampanyası için 3.000 TL değerinde olabilir. Bu fiyatlar üzerinde satış fiyatı olan biletler kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya kapsamında Avanspuan kullanımını takip eden 1 yıl boyunca yapılacak kredi kartı kullanımları ile tamamlanamayan her bir Avanspuan için, 499 TL karşılığı olan 99.800 tutarındaki puan kampanyasından yararlanılarak alınan biletler için 0,00753 Euro tutarında; 599 TL karşılığı olan 119.800 tutarındaki puan kampanyasından yararlanılarak alınan biletler için 0,00753 Euro tutarında bedel borç kaydedilecek günün TCMB Euro satış kuru üzerinden TL'ye çevrilerek kart hesabına borç yansıtılacaktır.
    Bilet fiyatları karşılığında ödenecek puanlara tüm vergi, işlem bedeli ve komisyonlar dahildir.
    Kampanya dahilinde 1 kişi (kart sahibi) en fazla 2 adet gidiş-dönüş bilet alabilir.
    Biletlerin iadesi veya değişikliği mümkün olmadığından puan iadesi gerçekleştirilemez.
    Biletlerin gidiş ve dönüş tarihleri açık olmamalıdır.
    Taleplerin karşılanması yer durumuna bağlıdır.
    Kampanya dahilindeki biletler belirli adetlerle sınırlıdır.
    Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

3 oran vermez büyük ihtimal

tüm dünya var ama oda 1temmuz 3 ağustosa arası

• kilecerme kullanıcısına yanıt
    Biten kampanyalar ısrar etsek de geribgelmiyor malesef...

Bu arada bankaların hesap işletim ücretlerini bakiye bulunmayan hesaplara da işletebileceği tarih 28 Nisan geldikçe insanların bilmediği yerlerdeki hesaplarını arama ve kapatma çalışmaları hız kazandı. Bankalar da hesapları kapatmamak için ellerinden gelen her türlü zorluğu çıkartıyorlar.

Hepinizin muzdarip olduğunu ve olacağını tahmin ettiğim bu konu ile ilgili BDDK ya herkes bir mail atarsa hem süresi ertelenebilir hem de kimlik numarası ile bir zamanlar açtığımız ve unurTtuğumuz banka hesapları listelenebilir ve kapatılabilir.

Örnek uygulama: GSM hat sorgulama
    https://hat-sorgulama.btk.gov.tr

• 
Sayfa: önceki 25522553255425552556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.