Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2551. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.501
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25492550255125522553
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dortluk

kliksadan yaptığım siparişi bkm express ile yapalım dedik, Akbank postundan geçmiş, puan yatar mı? iptal mı edelim?

edit: Vakıfbank Worldler zaten dahil değilmiş

Moskova'ya 18-24 haziran arası gidecek ve otel arkadaşı arayan varsa bana geri dönüş yapabilir mi? en uyduruk otel bile 200 tl ye denk geliyor, çok masraflı olacak

Hangi posdan çekildiğini nasıl öğreniyorsunuz acaba, ben de bkm express ile alışveriş yapacağım, farklı posdan çekildiğini öğrenebilirsem gerekirse iptal ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alışveriş yaptıktan sonra klimada sipariş detaylarında çıkıyordu yada ödeme yaptıktan sonra bkm ekpress de ödeme yaptıktan sonra ama görünüyor ben iptal ettim alışverişi yaptıktan sonra sende edebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krombacher K kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşlar,

Arkadaşımın düğünü var 3 Mayıs'ta Kherson'da, bu sebeple gidiyorum.
    Gitmişkende gezerim diye, özellikle en batı destinasyonu olan Lviv'i seçtim. 2 gece burada kalıp Kiev'e geçeceğim, 1 gecede Kiev'de kalıp, Kherson'da düğüne katılacağım.

Sorun yaşamadan gidip gelmeyi planlıyorum, tek sıkıntı Ukraynaca veya Rusça yok. İngilizce ne kadar geçerli göreceğiz
  • kliksa dan yatan puanlar silinmiş galiba.
  • BKM için itirazı telefon açmadan yapmanın bir yolu var mı acaba
    Fax, max gibi

• umacar U kullanıcısına yanıt
    Evet her iki kısmı da doğru yapmışsınız.

• umacar U kullanıcısına yanıt
    Doğru yapmışsınız. Randevuya gidince eğer ingilizce biliyorsanız ingilizce görüşmeyi tercih edin. 5 banko ing, 1 banko türkçe görüşme yapıyorlar. Üzerinize ev araba para vs varsa mutlaka belgesini götürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

sonucu bende dört gözle bekliyorum dostum, haber edersen sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krombacher

Bir arkadaş Ukraynada dikkatli olun demiş ama bence imkanınız varsa olaylar sonlanana kadar gitmeyin. Rusya, Kiev müdahele ederse Gürcistan'da yaptığım gibi müdahele ederim diye açıklama yaptı.

valla geçen yıl eylülde aldık biletleri

karda yağsa gidecez ağustosta
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    olumlu haberlerini bekliyoruz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

Doğru yapmışsınız. Randevuya gidince eğer ingilizce biliyorsanız ingilizce görüşmeyi tercih edin. 5 banko ing, 1 banko türkçe görüşme yapıyorlar. Üzerinize ev araba para vs varsa mutlaka belgesini götürün.

Fakat çat pat biliyorsanız hiç bulaşmayın türkçe başlayın mülakata.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

Arkadaşlar geçen sene bahsi geçmişti. Yunan adalarına gidiş için alınan Schengen'in 6 ay çok girişli olabileceği söylenmişti. Aynı durum devam ediyor mu? Yakın zamanda tecrübe eden oldu mu?

Bilgi olması açısından yazıyorum geçen hafta 3.defa başvuran arkadaşıma 1.5 yıllık, ilk defa başvurup sgklı gözüken ve üzerine hiçbir şeyi olmayan arkadaşıma 2 aylık (2 giriş) verdiler..
  • mcksy kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederim
    basvuru sonrasi kac gune randevu
    @mcksy veriyorlar

• oft01819 kullanıcısına yanıt
    tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

Amerika'da 4 farklı yerde konaklayacağım. Tüm iç hat uçuşlarımı Jetblue firmasından aldım ve belli bir kilograma kadar kişi başı ücretsiz 1 parça valiz hakkımız var. New York'ta ağırlıklı alışveriş yapacağımızdan son gün sabah-öğlen New York'tan Boston'a araba kiralayarak döneceğiz. 200 TL'ye jip kiraladım. 200 TL de tek yön ücreti alsalar 400 TL eder (benzin para tutmaz). 3 kişi + 1 bebek + 2-3 valizle uçak yolculuğu yapmak daha pahalıya patlar.

Anladım sagolun araba kiralamayı hangi siteden yaptınız peki hertz den baktım biraz pahalı gibi ama ordada Donemsel olarak indirim kodu veriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: umacar

Selam
    İlk kez usa vizesine basvuruyoruz 3 kisi. Daha once vize alanlara iki sorum var,birincisi Vize tipi b2 olarak olarak isaretledik (turistik amacla gidiyoruz) bu dogrumudur
    İkincisi us contact bolumune ne yazmaliyiz, kisisel bir kontagimiz yok organizasyon kismina kendi otelimizi yazdik zaten ikisinden birini yazmak gerekiyor ya kisi ya da organizasyon bunu dogru mu yapmisiz

Doğru yapmışsınız otel bilgilerini yazmanız yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

Her konsoloslukta değişir bu istanbulda hemen hemen hepsi türkce biliyorlar İngilizce bilmeme rağmen türkce konuşmayı tercih ettim ayrıca götürdüğüm hiçbir belgeye bakmadan vizeniz onaylanmistir dendi

• Merhabalar cok cetrefilli bir ise benziyor , benim merakbettigim ufakbdetayi herkes biliyordur sanirim, yanitlarsaniz sevinirim.

Simdi 3 gece 4 gun vs ucuz y.ici tatil imkanlari falan oluyor , ben 1 mayis icin aldim ancak odemeyi oraya gidince otelde yapacagim. Simdi otele odeme yaparken kartim adios olsa puan kullaninca puan degerli olarak kullanilabiliyormu? Yoksa sadece seyahattl hatti ile alirsakmi oluyor? Puanla otele odeme yaparsam mesela 210 tl puanim varbunu degerli olarak kullanabilecekmiyim? Umarim anlatabilmisimdir :)

• kagan06 kullanıcısına yanıt
    otele ödeme yaparken değerli kullanamassın. rezervasyonu setur üzerinden yaparak değerli kullanabilirsin sadece.
  • marcelor kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam ozaman zatrn indirimli olarak kampanyali paket tur setur vermez bubfiyattan.

Cok sagolun hizli cevap icin

• 
Sayfa: önceki 25492550255125522553
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.