Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.518
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25432544254525462547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    baya bi içli dışlı oldun valla mh ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krombacher

Hocam bu Mercure otelleri Accor grubunda olduğu için klüp üyeliği yaparsanız statünüz artabilir. Benim çok geç haberim olduğu için size hatırlatayım dedim.

Teşekkürler hocam. Klüp üyeliğini şu anda mı yapacağız? Kaldıktan sonra mı? Biraz detay verebilir misiniz
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Sistem değişti artık olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

sormadım zaten henüz

aktif ileti denilen nalet firmaya ulaşmaya çalışıyorum ama imkansız yani

adamlara ulaşmanın mümkünatı yok

anlamadığım bu kadar kötü bir firma olmasına rağmen neden bankalar bu adamlarla çalışmakta inat ediyor

şikyetvarda 2700 şikayet var ama birine bile cevap vermemişler

ağa gibi dolaşıyorlar kimse gık diyemiyor adamlara nasıl iş anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

Sistem değişti artık olmuyor.

aklımda kalan gibiymiş yani

1 kişi kaç kart olursa olsun 2500 wp sınırlı

o yüzden arkadaştan çıkartmışım demekki

kafa kalmadıki artık

tatile gidemeden kafayı yiyecem
  • cartok kullanıcısına yanıt
    Biz eşim kızım ve ben Parise geçen yıl gitmiştik. 5 gün kaldık.
    Orly ve Degaul için ben Paris Dolmuşunu öneriririm . Gidiş dönüş 125 Euro ama taksi de ondan geri kalır değil.
    Dolmuşu Türkler işletiyor.
    Biz createlde apart ayarlamıştık. Otele anahtar alımı için mesai saati dışında şifreli kasa koyuyorlar, Fransızca bilmediğimiz için Dolmuş şöförü bize yardımcı olmuştu.
    Telefonlarını veriyorlar gece gündüz ne sıkıntı yaşarsanız bizi arayabilirsiniz dediler. Yani çok yardımcı oluyorlar.
  • adam gibi kampanya yok yahu, nisan ayını bomboş geçtik resmen.
  • Güncel puan bilgisi:
    İstanbul-Ankara THY gidiş dönüş 243 TL puan karşılığı 170 TL
    Kart Adios Premium , oran 1,4 , sonuç tabii ki puanla almadım
  • Özellikle yeşil pasaport işlerinden anlayanlara soruyorum:
    1- Şimdi velisinin yeşil pasaport alma hakkı olup kendisi üniversite öğrencisi olan biri, mezun olmadan 1 hafta önce öğrenci belgesi alıp 25 yaşına kadar geçerli yeşil pasaport çıkarabilir mi?
    2- Yeşil pasaport başvurularının illa kayıtlı adrese bağlı il emniyet müdürlüğüne mi yapılmalı? Yoksa Türkiye'nin herhangi bir il emniyet müdürlüğüne yapılabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

Özellikle yeşil pasaport işlerinden anlayanlara soruyorum:
    1- Şimdi velisinin yeşil pasaport alma hakkı olup kendisi üniversite öğrencisi olan biri, mezun olmadan 1 hafta önce öğrenci belgesi alıp 25 yaşına kadar geçerli yeşil pasaport çıkarabilir mi?
    2- Yeşil pasaport başvurularının illa kayıtlı adrese bağlı il emniyet müdürlüğüne mi yapılmalı? Yoksa Türkiye'nin herhangi bir il emniyet müdürlüğüne yapılabilir mi?

Sınır 25 yaş. Öğrencilik dert değil ancak çalışmaya başladığınız anda düşüyor hak.
    İmkan varsa 1 seneliğine bile değer bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

sormadım zaten henüz

aktif ileti denilen nalet firmaya ulaşmaya çalışıyorum ama imkansız yani

adamlara ulaşmanın mümkünatı yok

anlamadığım bu kadar kötü bir firma olmasına rağmen neden bankalar bu adamlarla çalışmakta inat ediyor

şikyetvarda 2700 şikayet var ama birine bile cevap vermemişler

ağa gibi dolaşıyorlar kimse gık diyemiyor adamlara nasıl iş anlamadım

Banka MH arayıp aciliyet durumu olduğunu söylerseniz prosesi hızlandırma imkanınız olabilir.
    Seyahat, düğün vs gibi sebepler olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhade

Biz eşim kızım ve ben Parise geçen yıl gitmiştik. 5 gün kaldık.
    Orly ve Degaul için ben Paris Dolmuşunu öneriririm . Gidiş dönüş 125 Euro ama taksi de ondan geri kalır değil.
    Dolmuşu Türkler işletiyor.
    Biz createlde apart ayarlamıştık. Otele anahtar alımı için mesai saati dışında şifreli kasa koyuyorlar, Fransızca bilmediğimiz için Dolmuş şöförü bize yardımcı olmuştu.
    Telefonlarını veriyorlar gece gündüz ne sıkıntı yaşarsanız bizi arayabilirsiniz dediler. Yani çok yardımcı oluyorlar.

Paris Metro sistemi baya eski. Hepsinde asansör yada yürüyen merdivenler yok. Eğer kalacağınız yer metroya uzak eşyanızda fazla ise sıkıntı yaşayabilirsiniz. Biz Paris Dolmuşu ile nokta atışı sıkıntısız havalanı otel havaalanı yaptık.

• vakıfbank world ile seyahat hattından otel alabiliyor muyduk arkadaşlar? Vakıfbank'ta yeniyim ama uçak için artık Vakıfçıyım :) Hem artı puana geçince insanı tatil için zorluyor. Adios gibi yatarız bigün kullanırız değil :)
  • hotblastmain H kullanıcısına yanıt
    söyledik

ama dönen yok

bugün mesaj attım gelen cevap şu

teslim adresi değiştiğinden o bölgedeki acenteye yönlendireceğiz

yani mevcut adrese 10 gündür teslimat yapmayanlar bide acente deiğişecekte kart bana gelecekte vs vs

dedim yarına kadar gelirmi gelmezmi ona göre hareket edeceğim bakalım ne diyecekler

yarına gelmezse c planı uygulayacam

oda şu

vakıftan benim oteli adisotan kardeşimin oteli ayarlayacağım

1600 tl cepten çıkacak ama artık daha fazla stres sıkıntı çekmek istemiyorum

zaten bu saatten sonra adiosu kullanmam vakıfla yola devam
  • gorefest_nl kullanıcısına yanıt
    alabiliyoruz fakat oran 2,00
    bende artı puana geçince hemen 1 gün 1 gün otel aldım öyle 3 günlük antalya tatilimi uzattım.şimdide dubai bileti aldım eksiye düştüm.uçak alımında oran 3,00
  • mirogluhalit M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Premium için de 2.40 zaten çok bi oran farkı yok. Artıdaki puanları değerlendiririm en azından.

Rodos için otel tavsiyesi var mıdır arkadaşlar seturdan alabileceğimiz?
  • cartok kullanıcısına yanıt
    Önce üye olmak gerekiyor galiba, sonra Accor otel grubunda (Ibis, Mercure, vb.) kaldığınızda hem puan kazanıyorsunuz hem de bazı avantajlar sağlayan statülere ulaşabiliyorsunuz.

Ben en az 15-20 gece kaldıktan sonra öğrendim böyle bir grup olduğunu, daha kalmamış olanlara aşağıdaki bağlantıyı kullanmalarını tavsiye ederim.

https://s-leclub.accorhotels.com/enrollment-light-form-loyalty1.action

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hotblastmain H kullanıcısına yanıt
    Benim imkanım olsa zaten alırım Bizim kuzene çıkartacağız da okul Haziran'da bitiyor. Seyahat Ekim'de... Kriter işe başlayıp başlamama değil de, öğrenciliğin bitip bitmemesi. Öğrencilik de bittiğinden tespit edilirse cezası varmış. (Artık nasıl tespit edilip nasıl bir cezası varsa) O kısma takıldık biz. Risk alsak mı? Yoksa Umuma mahsus pasaporta mı başvursa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krombacher

Önce üye olmak gerekiyor galiba, sonra Accor otel grubunda (Ibis, Mercure, vb.) kaldığınızda hem puan kazanıyorsunuz hem de bazı avantajlar sağlayan statülere ulaşabiliyorsunuz.

Ben en az 15-20 gece kaldıktan sonra öğrendim böyle bir grup olduğunu, daha kalmamış olanlara aşağıdaki bağlantıyı kullanmalarını tavsiye ederim.

https://s-leclub.accorhotels.com/enrollment-light-form-loyalty1.action

Teşekkürler hocam. Üye oldum.

• ayhade A kullanıcısına yanıt
    Kime yazdınız anlayamadım ama en son Paris'le ilgili ben bir şeyler sorduğumdan üzerime alınıyorum ve teşekkür ediyorum. Konforlu bir transfer sağlamışsınız ama biraz pahalı bence. Ben Orly'den Orlybus'ı kullanarak ve kişi başı 8,25 Euro ödeyerek otelimin çok yakınına inmeyi, dönüşte de aynı rahatlıkla ve ucuzlukla havaalanına ulaşmayı planladım. Oteli de ona göre ayarladım. Ulaşım dışında önceden internetten rezervasyon yapmamız gereken veya mutlaka görün dediğiniz yerler varsa mutlaka göz önüne alırım. Tekrar teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 25432544254525462547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.