Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: blue840 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
84.753
Cevap
1.076
Favori
5.538.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25402541254225432544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fox candır valla, LA'de Mustang'i kiralamıştım kendilerinden.

modakartalı hocam bu bahsettiğiniz sitenin sunduğuylawww.rentalcars.com arasında fark var mı? Benzer tarihler için rentalcars 100$ daha uygun fiyat sundu ve 3rd party, hırsızlık ve cdw dahil.
  • kişiye özel mesajı gelmiyen arkadaşlar m.h. arayıp sorabilirler.bazen mesaj gelmiyor ama teklif olabiliyor.ayrıca teklif yoksa bile m.h. aracılığı ile bir sonraki ay için talepte bulunabiliyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meceng

Sağolun hocam çok teşekkür ederim değerli bilgileriniz için..

Hocam ben de Fox'u tavsiye ederim, çok iyi fiyatlar olabiliyor. Ayrıca Amerikalıların kupon sitesinden ekstra indirim kuponu da bulunabiliyor, ben indirim kuponuyla %5 indirmiştim ekstradan fiyatı.

http://www.retailmenot.com/view/foxrentacar.com
  • kampanyacı kullanıcısına yanıt
    Aynı fikirdeyim. Zaten ben her zaman otel tercihimi merkezi yerlerden yana kullanırım. Uyarılarınızı dikkate alacağım
  • Hemen o otele de göz atıyorum. Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucastorn

Fox candır valla, LA'de Mustang'i kiralamıştım kendilerinden.

modakartalı hocam bu bahsettiğiniz sitenin sunduğuylawww.rentalcars.com arasında fark var mı? Benzer tarihler için rentalcars 100$ daha uygun fiyat sundu ve 3rd party, hırsızlık ve cdw dahil.

kontrol ıcın ıkısındede 21/26 nısan baktım rentalcars cok daha pahalı ıdı zero dedutıon var mı en onemlısı o onun dısındaaklınıza yatıyorsa oradan kıralayın benım sıteden kıraladıgım arac ıle ufak bır surtme yasadım ama hıc bır sorun olmadan hallodu zero dedutıon oldugun ufak bır tutatnak ıle aldı arabayı sırket . ben o sıetden ve alamodan cok menunum o yuzden bunları tercıh edıyorum gerısı sıze kalmıs

• quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

quote:

kontrol ıcın ıkısındede 21/26 nısan baktım rentalcars cok daha pahalı ıdı zero dedutıon var mı en onemlısı o onun dısındaaklınıza yatıyorsa oradan kıralayın benım sıteden kıraladıgım arac ıle ufak bır surtme yasadım ama hıc bır sorun olmadan hallodu zero dedutıon oldugun ufak bır tutatnak ıle aldı arabayı sırket . ben o sıetden ve alamodan cok menunum o yuzden bunları tercıh edıyorum gerısı sıze kalmıs

When purchasing CDW, the reduced deductibles can still be substantial, with most hovering at about $1,000–1,500 (or more, depending on the car type). Most rental companies also offer a second tier of coverage, called “super CDW” or “zero-deductible coverage” to buy down the deductible to zero or near zero (if you didn't opt for this when booking from home, expect to hear a sales pitch from the counter agent). This is pricey — figure about an additional $10–30 per day — but, for some travelers, it’s worth the peace of mind.

kısaca sıfır odemelı sıgorta almazsanız yukluce bir miktar sıze kacabılır dıkkatlı olun .

• quote:

quote:

quote:

When purchasing CDW, the reduced deductibles can still be substantial, with most hovering at about $1,000–1,500 (or more, depending on the car type). Most rental companies also offer a second tier of coverage, called “super CDW” or “zero-deductible coverage” to buy down the deductible to zero or near zero (if you didn't opt for this when booking from home, expect to hear a sales pitch from the counter agent). This is pricey — figure about an additional $10–30 per day — but, for some travelers, it’s worth the peace of mind.

kısaca sıfır odemelı sıgorta almazsanız yukluce bir miktar sıze kacabılır dıkkatlı olun .

Rentalcars New york için 3 - 16 mayıs tarihine bahsettiğiniz siteden 100$ daha düşük fiyat verdi ve zero deductible fakat 3rd party liability yok ve NY'da bu mecburiymiş, ortalama 10.95$ :) Bu durumda sizin verdiğiniz site daha mantıklı gözüküyor, hangi araç kiralama şirketi olduğunu rezervasyondan sonra mı öğreniyoruz? Rentalcards hepsini gösteriyor ilk bakışta.

• Arkadaşlar b likit fon alip kredi kartından o an ne kadar masraf alınıyor bilen var mı ? Yoksa tamamen masrafsız mı ?
  • arkadaşlar son konular araç kiralama iken bana da tavsiyeleriniz lazım.
    Ağustos ayında miami-new york tek yön araç kiralamak istiyoruz 8 günlüğüne , tek yön kiralama farkını az yansıtacak firma öneriniz var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuPReMaCY -- 18 Nisan 2014; 18:13:09 >
  • yuzde 90 alamo ıle natıonal onlarda cok ıyıdır new yorkda araba kıralama park parası cok pahalı ve park yerı bulmak cok zor bayagı ceza yersın park saatlerını yanlıs anlarsan her yere tren var
  • makelonur kullanıcısına yanıt
    Turkcell ve Avea ile anlaşmaları varmış komisyon almıyorlar. Turkcell ve Avea vermeye çalışın faturaları..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kampanyacı kullanıcısına yanıt
    Peki disneyland a 1 gün ayırsak yeterli olur mu? 4 gece paris e gidicez iki aile 6 ve 10 yaş 2 çocukla.
    Asterix parka gittiniz mi?
    Bu arada öneri için teşekkürler disneylanda yakın otel ayarlamayı düşünüyordum vazgeçtim

• Merhabalar
    İzmir paris uçak bileti ve otel rezervasyonu yaptırıcam
    Maximiles adios vakıf World paraf ve wings var
    Hangisinden hangisini ayarlamak daha avantajlı olur bilgi verebilirseniz çoook sevinirim

• quote:

yuzde 90 alamo ıle natıonal onlarda cok ıyıdır new yorkda araba kıralama park parası cok pahalı ve park yerı bulmak cok zor bayagı ceza yersın park saatlerını yanlıs anlarsan her yere tren var

Hocam NY'dan arabayı alıp Philadelphia, Washington D.C, Baltimore, Niagara, Boston şeklinde tur çizeceğiz arabayla :) Rezervasyonu yapar yapmaz hangi şirket olduğunu hemen söylüyor mu?
  • modakartalı kullanıcısına yanıt
    Selamlar ustad,
    economycarrentals sitesi en uygun fiyatlari veriyor.
    Yalniz odeme konusu kafami karistirdi.
    Araci sectikten sonra benden kredi karti bilgilerimi istedi. Odemeyi simdi mi aliyor?
    Eger odemeyi simdi aliyorsa, odedikten sonra hangi sirketten arac kiraladigini bana soyleyecek herhalde degil mi?
    Bir de araci teslim alirken kiralama sirketinden fatura talep edebiliyor muyuz?
    Bilgi verebilirseniz sevinirim.
    Tekrar tesekkurler.

Edit: help de okuduğumdan anladığım kadarıyla seçtiğim arac icin arac kiralama şirketlerden birisi tarafından voucher oluşturulup e-mail adresime gönderilecek ve aracı teslim alırken ödeme yapacagım. Bu durumda sanal kart ile simdi ödeyerek rezervasyonu yapabilirim gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meceng -- 19 Nisan 2014; 2:01:35 >

• bu sene 23 nisan ı es mi geçiyor play hala yüzde 23 World torpili gelmedi bu sene

yoksa ben mi kaçırdım
  • bigooo B kullanıcısına yanıt
    Kontorlu hatlarım
  • arkadaşlar bir iki basit sorum var,

öncelikle şunu söylim, nakit avans kampanyası var bana sms gelmemişti, az önce atm'ye gittim ve kartı koyar koymaz %1 kampanyası ekranı geldi, yani sms gelmeyenler bir şansını denesin.

sorularım,

1- harcama sözü smsi gelmişti, nakit avans dahil 3200 harca 100 tl wp, ben bu smse evet diyip yanıtladım mı hatırlamıyorum bunu sormak için mh arasam bilgi verir mi?

2- 2bin tl nakit avans çektim, harcama sözü için, normalde ihtiyacım yok ama hazır çekmişken diğer kartları kapatıcam, acaba bu kampanyadan en fazla ne kadar çekme şansı var?

3- bir de paraftaki gibi mi yani bir sonraki ay mı başlıyor taksitler yoksa ilk ekstrede mi başlıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

arkadaşlar bir iki basit sorum var,

öncelikle şunu söylim, nakit avans kampanyası var bana sms gelmemişti, az önce atm'ye gittim ve kartı koyar koymaz %1 kampanyası ekranı geldi, yani sms gelmeyenler bir şansını denesin.

sorularım,

1- harcama sözü smsi gelmişti, nakit avans dahil 3200 harca 100 tl wp, ben bu smse evet diyip yanıtladım mı hatırlamıyorum bunu sormak için mh arasam bilgi verir mi?

2- 2bin tl nakit avans çektim, harcama sözü için, normalde ihtiyacım yok ama hazır çekmişken diğer kartları kapatıcam, acaba bu kampanyadan en fazla ne kadar çekme şansı var?

3- bir de paraftaki gibi mi yani bir sonraki ay mı başlıyor taksitler yoksa ilk ekstrede mi başlıyor?

Ben şubeden 30.000 aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 25402541254225432544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.