Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.747
Cevap
1.077
Favori
5.537.516
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25312532253325342535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim, mayısta düşünürsen kişi başı 355 TL puana 5 gece Merit Park otel kampanyası var, uçağı da yine Kıbrıs kampanyasıyla alıp çok yüksek oranla güzel bir tatil yapabilirsiniz. Benim 3 gece olduğu için Merit Park almadım, yoksa otel çok güzel.
  • hocam adios 5. yıl kampanyasında TL puanlar 5 gece için mi yoksa tek gece için mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mart ayı kişiye özel puanları yatan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: melci

hocam adios 5. yıl kampanyasında TL puanlar 5 gece için mi yoksa tek gece için mi?

5 gece için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasım 15-31 aralık 6 fatura 100 wp kampanya şartlarına göre iptal ettiren oldu mu arkadaşlar

vip line ı aradım haziran a kadar durmalı diyor

şartlarda 3 ay ödenecek diyor sadece 6 ay kalmalı dememesine rağmen bu müş.hiz.neden böyle dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzaffer1015

ARKADAŞLAR BİR SORUM olacak yardımcı olan olursa sevinirim mayısta kıbrısa gitmeyi planlıyoruz lakin bir arkadaşım araç kirala daha rahat adayı gezersin dedi yani puanla veya en uygun ne tavsiye edersinşz teşekkürler

1.Adada gezecek birşey yok
    2.araba gereksiz, başa bela
    3.araç için full kasko vb. tarzı durum yok, sonu kötü bitebilir
    4.direkt olarak girneye geçin, merkezdeki otellerden birine yerleşin
    5.en fazla 2 gece
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

kasım 15-31 aralık 6 fatura 100 wp kampanya şartlarına göre iptal ettiren oldu mu arkadaşlar

şartlarda 3 ay ödenecek diyor sadece 6 ay kalmalı dememesine rağmen bu müş.hiz.neden böyle dedi

Ben iptal ettirdim. Bunlar nasıl iş yapıyorlar, anlamıyorum. Haziranı nerden uydurdu acaba.
  • Arkadaşalar kişiye özel harcama kampanyası tanımlatmak için hangi tuşları tıklıyoruz.Bugün arkadaşım aradı öyle bir şey yok dediler anlatamadık.Geçen sene ben tanımlatmıştım ama bu sene değişiklik mi var?
    YKB internet bankacılığında bize yazın kısmıda var ancak uygun konu yu bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakninja -- 15 Nisan 2014; 0:17:33 >
  • Arkadaşlar Merhaba

Acil olarak 0,50 tl'lik puana ihtiyacım var, bugün harcama yapsam provizyonda bekliyor yarın hesaba geçiyor. sabah Opet'ten yakıt aldım, yarın hesaba geçer. Provizyonda beklemeden hemen geçebilecek bir puan kazanma yöntemi var mı, bilen varsa paylasırsa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -engin-

quote:

Orijinalden alıntı: omer14

kasım 15-31 aralık 6 fatura 100 wp kampanya şartlarına göre iptal ettiren oldu mu arkadaşlar

Ben iptal ettirdim. Bunlar nasıl iş yapıyorlar, anlamıyorum. Haziranı nerden uydurdu acaba.

Ben de iptal ettim, iade alma gunü de gecti zaten' rahat olun

• Bu ay da kazan kampanyası istiyoruz, YKB duy sesimizi

• quote:

Orijinalden alıntı: ankizmir

mart ayı kişiye özel puanları yatan oldu mu?

bende onu bekliyorum ama henuz yatan bisey yok, nezaman yatacagini bilen varmi?
  • Müşterilerimiz, 1 - 30 Nisan 2014 tarihleri arasında kredi kartından verdikleri, her yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, maksimum 50 TL değerinde puan kazanabileceklerdir.
    Kampanya kapsamında bireysel kredi kartından verilen talimatlar değerlendirilecektir.
    Kampanyaya bireysel kredi kartından verilecek HGS talimatları da dahildir.
    Kampanya boyunca verilen her talimat için 1 Nisan – 30 Mayıs 2014 tarihleri arası en az 1 kez ödeme yapılmış ve 30 Ağustos 2014 tarihine kadar geçerli olması gerekmektedir.
    Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 6 Haziran 2014 tarihinde bireysel kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır.
    Ödüllendirme yapılabilmesi için müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir.
    Kampanya süresi içerisinde, hesaptan verilen fatura veya HGS talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanan veya kredi kartına verilen fatura talimatı veya HGS iptal edilip hesaptan bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
    Müşterilerimizin, kampanya döneminde aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı vermesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır.
    Kampanya dönemi öncesinde verilmiş olan fatura ödeme veya HGS talimatlarının, kampanya dönemi içerisinde iptal edilip, tekrar aynı fatura veya HGS için talimat verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.
    Cep telefon faturası için verilen otomatik ödeme talimatlarında numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, müşteriye ödül verilmeyecektir.
    Kampanyada Hızlıcep talimatı harici verilen tüm talimatlar ödüllendirilecektir.
    Kredi kartı hesabınızdan ödenen anlaşmalı kurumlara ait faturalarda her bir 0 – 50 TL arası fatura ödemesi için 0,75 TL; 50,01 - 100 TL arası fatura ödemesi için 1,50 TL; 100,01 TL ve üzeri fatura ödemesi için ise fatura tutarının %2,00'si kadar işlem ücreti alınacaktır.
    World Business karttan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir.
    Bu kampanya kişiye özel diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
    Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir.
    Bu şartları sağlamayan talimatlar için verilen puanlar 1 Eylül 2014 tarihinde müşteriden geri alınacaktır
    Kampanyaya katılım için; FATURA yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 3160’a SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
    Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: xmutti

arkadaşlar son günlerde hep Maldivler furyası var, konuşuyoruzda, bora bora veya başka egzotik yerlere bakan oldumu? Maldivlere göre fiyatları daha uygundur diye düşünüyorum. ordada su üstü bungalowlar vs var.

bende 2015 için böyle bir tatil hedefliyorum, olursa 1. sınıf egzotik bir yer, olmazsa phuket bali :)

şeyşeller mauritus ve zanzibara baktım

aşağı yukarı aynı para

maldivlerin direkt ulaşımı olduğu için tercih ettim açıkçası
  • Ramazan bayramı için İzmir-paris biletini en uygun hangi havayolundan ve hangi karttan alabilirim .. Wings-adios-parafly var..refakatçi bilet alıp uygun hale getirebilir miyim??toplam 4 büyük 2 çocuk için bilet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hatırlarsınız Adiosla Singapur Havayollarının 699 puana Uçak+Konaklama+Transferler şeklinde paket kampanyaları vardı.
    Bende 2 yıl önce faydalanmıştım. O zaman işlemlerimizi yapan operatör Seçil Hanım beni aradı.
    Setura benzer bir kampanya yapmak için talepte bulunmuşlar. Ancak, Setur böyle bir kampanyaya ihtiyaç olmadığı gerekçesiyle reddetmiş.
    Seçil Hanımın bizden bir talebi oldu. Setura mail veya çağrı merkezi yoluyla ulaşarak, benzer bir kampanya istediğimizi iletmemiz rica ediliyor.
    Katsayıların düştüğü bu sıralarda böyle bir kampanyanın güzel olacağını düşünüyorum.

Setur Mail: info@setur.com.tr
    Setur Tel: 444 0 738
    Setur Genel Müdürlük: (0216) 554 37 00
  • cartok kullanıcısına yanıt
    İnaşllah yaparlar bende mail attım.. Güzel kampanyalar varmış ama nasip olmamıştı belki bu sefer nasip olur..:)
  • hocam nasıl talep yok, burada kaç kişi bekliyor valla bende bekliyorum.. mail atalım hemen..
  • memmet77 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler kardeşim önerilerin için
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

Arkadaşlar hatırlarsınız Adiosla Singapur Havayollarının 699 puana Uçak+Konaklama+Transferler şeklinde paket kampanyaları vardı.
    Bende 2 yıl önce faydalanmıştım. O zaman işlemlerimizi yapan operatör Seçil Hanım beni aradı.
    Setura benzer bir kampanya yapmak için talepte bulunmuşlar. Ancak, Setur böyle bir kampanyaya ihtiyaç olmadığı gerekçesiyle reddetmiş.
    Seçil Hanımın bizden bir talebi oldu. Setura mail veya çağrı merkezi yoluyla ulaşarak, benzer bir kampanya istediğimizi iletmemiz rica ediliyor.
    Katsayıların düştüğü bu sıralarda böyle bir kampanyanın güzel olacağını düşünüyorum.

Setur Mail: info@setur.com.tr
    Setur Tel: 444 0 738
    Setur Genel Müdürlük: (0216) 554 37 00

Ben ve benim gibi bir çok kullanıcının beklediği bir kampanya, konuyla ilgili Setur'a mail attım. Beklentisi olanlardan da destek rica ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 25312532253325342535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.