Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.766
Cevap
1.075
Favori
5.540.569
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22432244224522462247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu arada benim adios premium Extrem kesildi Bendeki kipa puaninda öyle bir şey yazmıyor sizin kart adios premium değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atakninja A kullanıcısına yanıt
    25 kasımda ne var acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: atakninja

10.11.2013 tarihinden itibaren Yapı Kredi kredi kartlarınız için müşteri limiti uygulamamız başlamıştır.Müşteri limitinizi hesap özetinizde görebilirsiniz.

Bide bu var :) Ama 25 kasımda sonrasını merak ediyorum inan

Müşteri limiti ne demek ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slazenger

quote:

10.11.2013 tarihinden itibaren Yapı Kredi kredi kartlarınız için müşteri limiti uygulamamız başlamıştır.Müşteri limitinizi hesap özetinizde görebilirsiniz.

İsterse 5 kartınız olsun her birinin limiti 3 bin olsun. Müşteri limitinize kdr harcayabilirsiniz. O da 6 bin diyelim. Kart limitleriniz işe yaramıcak, müşteri limitine kadar kullandırcaz diyorlar

• mertali kullanıcısına yanıt
    Kipa son kullanım tarihi :)

O premiumu bi bana vermediler memlekette..Bnden duyan bütün arkadaşları aldı bi bana yok sorma gitsin ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slazenger

quote:

Bütün YKB kartların limiti ortak olacak diğer bankalardaki gibi.
  • 25 kasımı beklemeye gerek yok,benim ekstrede 21 kasim yazmis teknosa puanları icin,o gun belli olur.

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    Adiosun puanları silinirse işte o zaman yalan olduğunun resmidir.

Yani kat sayıların düşürülmesi çok etkilemedi beni ama puan silinme olursa işte o zaman gerçekten adios.

• maximiles için 2 kartım var, biri 8000 öteki 7500 TL limitli, müşteri limitimi 10 bin olarak tanımlamışlar.. !5.500 Tl limit bir işe yaramaz artık, 10000 esas alınmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

Bakalim suan itibariyle mobilde kredi karti gozukmuyor gecen haftaki gibi alisveris yapilamiyor bakalim kac puanim daha silinecek

Bende mobilden giremiyorum simdi.
    O silinen puanlari geri alabildiniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: adios06

Arkadaslar seturla anlasmali istanbulda merkezi otel tavsiyesi olan varmi. Cok pahali olmazsa ve taksim besiktas ortakoy bebek nisantasi o civarda olursa cok iyi olur.

????

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Arkadaslar seturla anlasmali istanbulda merkezi otel tavsiyesi olan varmi. Cok pahali olmazsa ve taksim besiktas ortakoy bebek nisantasi o civarda olursa cok iyi olur.

????

Bookinturkey arama kismina istanbul yazdgnzda semtleri ile cikar oradan bakabilirsinizz

• quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

Bakalim suan itibariyle mobilde kredi karti gozukmuyor gecen haftaki gibi alisveris yapilamiyor bakalim kac puanim daha silinecek

Bende herhangi bir sorun yok.
    Mobil şubeden kredikartı bilgilerimi görüyorum.
    Silinmiş puanım da yok.
    Kart adios premium.

• quote:

quote:

????

taksim divan otel
  • faithgebze F kullanıcısına yanıt
    Cevabiniz icin tesekkurler onu biliyorum ama tavsiye istemistim ultra lux oteller disinda guvenilir ve temiz biryer ariyorum

• Tesekkurler, hemen bi bakayim

• Adios kartim var premium basvurusu en kolay nasil yaparim?2 ay once yapmistim premium basvurusu normal adios kart verdiler simdi bir kez daha istiycem ama bu sefer adios'u mu premium'a cevirmek istiyorum.
    Internetten basvuru secenegi var mi mesela...

• Masticore M kullanıcısına yanıt
    premium olması için limitinizin en az 8.000 lira olması gerekiyor. Eğer bu bu tutardan yüksek ise müşteri hizmetlerini arayıp değişim yapabilirsiniz
  • Kampanyalar sayfasında iki tane kliksa kampanyası gözüküyor. Biri 4-20 kasım biri 18 kasım -1 aralık. Sanırım yanlış bişiler var yine :) yani 18 kasımda 1000 tl üzeri alışveriş yapsak 200 puan mı geliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: jam23

Kampanyalar sayfasında iki tane kliksa kampanyası gözüküyor. Biri 4-20 kasım biri 18 kasım -1 aralık. Sanırım yanlış bişiler var yine :) yani 18 kasımda 1000 tl üzeri alışveriş yapsak 200 puan mı geliyor :)

Gectigimiz ramazan ayinda bonus un kampanyasinda 100x5 market bonus kampanyasi ve migros icin 100x4 kampanyasinin tarihlerini cakistirmislardi.
    Mh ile gorustugumde ben bu tarihte alisveris yaparsam iki kampanyaninda kosullarini saglamis oluyorum 2 kampanyadanda bonus alirim degil mi dedim.

Gelen cevap hic bartmadan soyluyorum " ooo oyle sey mi olurmus , sadece birinde gecerli olur ogunku alisverisiniz demisti" bende ozaman hangisinde gecerli olur diyince cevap veremidi ne yani random mu secicekler

Ben tabikide MH he her zaman oldugu gibi inanmadim 500TL lik alisverise 90tl bonusu cebe attik

Eger sizin dediginiz kampanyada da ayni kosullar saglaniyorsa bence olmali diyebilirim basima gelen olayi ornek gostererek.

Hemen dip not olarak belirtiyim , COK ÜZDÜN BENI ADIOS cil cil puan toplamistim oysaki.

• 
Sayfa: önceki 22432244224522462247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.