Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.598
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21982199220022012202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni yıl öncesi bütün planlar suya düştü katsayıların düşmesi çok kötü oldu
  • Tamam hepsini anladık da katsayılar öyle pat diye düşürülür mü? İlan edilemez miydi şu günden sonra değişim olacak diye. Banka, o kadar hesap kitap yaptıysa süreyi uzun tutmayıp 10 gün sonra, 15 gün sonra oranlar değişecek deseydi keşke... Şu birkaç gün içinde rezervasyon yapacaklara yazık oldu...
  • Adios'un ruhuna el fatiha.
  • ben dün cruise için aradım premiuma 3.1 verdiler.
  • Günün kötü haberi ... Keske ilan etselerdi once yalan oldu dunya kupasi plani 2 oran yerine 2000 lik bileti 1500 e bulup puanlarla forumdan alanlara aldirmak daha mantikli benim icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

Tamam hepsini anladık da katsayılar öyle pat diye düşürülür mü? İlan edilemez miydi şu günden sonra değişim olacak diye. Banka, o kadar hesap kitap yaptıysa süreyi uzun tutmayıp 10 gün sonra, 15 gün sonra oranlar değişecek deseydi keşke... Şu birkaç gün içinde rezervasyon yapacaklara yazık oldu...

tam zamanıydı çünkü haftaya erken rez. başlayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Tamam hepsini anladık da katsayılar öyle pat diye düşürülür mü? İlan edilemez miydi şu günden sonra değişim olacak diye. Banka, o kadar hesap kitap yaptıysa süreyi uzun tutmayıp 10 gün sonra, 15 gün sonra oranlar değişecek deseydi keşke... Şu birkaç gün içinde rezervasyon yapacaklara yazık oldu...

tam zamanıydı çünkü haftaya erken rez. başlayacak.

Kızmamak elde değil, tam da erken rez. başlayacakken. Zarar gerçekten büyük. Ortalama 2 kişi 7 gece otel için 430 TL WP verecekken şimdi 570 puan vermek gerekecek. Ya da uğraşmayacağız puan muanla.

• herkes bankalara itiraz edip dosya ücretlerini geri alırsa kart ücreti ödememek için binbir yola başvurup puan kazanmak kuyumcudan gidip altın alıp bozdurunca şuan bindiğimiz dalın resmidir.Her şeyin bir maliyeti var sonuçta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam... Oteller için erken rezervasyon olayı tamam da uçak bileti katsayılarının aciliyeti neydi acaba? Kaldı ki otellerin erken rezervasyonları haftaya başlıyorsa banka 1 Ekim'de, 1 Kasım'da tüm oranlar değişecek deseydi. Yapı Kredi'ye yakışmadı böyle yangından mal kaçırır gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: blackeyes

herkes bankalara itiraz edip dosya ücretlerini geri alırsa kart ücreti ödememek için binbir yola başvurup puan kazanmak kuyumcudan gidip altın alıp bozdurunca şuan bindiğimiz dalın resmidir.Her şeyin bir maliyeti var sonuçta.

İyi de kart ücretini almak bankanin hakki degilki burada bankanin savunulacak tarafi yok. Altin konusunda da bu isi yyapanların. fakat banka wengellemek isterse Altin alim/satimi yasak der olur biter. Bankalar paranin havalisinden tutunda hherşeyden para aliyorlar. En çok kazanan şirketler hep bankalar krizde bile.

• http://www.adiospremium.com.tr/popup/pop-world-puanlarin-daha-degerli-kullanimi.htm

Alt sınıra mı çekildi demek bu durumda?

• geçmiş olsun herkese..umarım kısa zamanda düzelir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fragman44 -- 28 Ekim 2013; 19:15:09 >
  • Şansa bak ya. Daha bugün adios kartı için başvurum alındı. Hemen bir şikayet kaydı oluşturdum ve düzenlemenin geri çekilmesi ile ilgili talebimi dile getirdim. Belki herkes bu konuyla ilgili kayıt oluşturursa,bir ihtimal katsayılar tekrar düzenlenebilir. En azından 5 dakikanızı ayırıp,şansınızı deneyin :
    http://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx
  • Adios rüyası inanılmayacak kadar iyiydi, şimdi inanılacak seviyelere düştü :( Teomanın dediği gibi: Her güzel şey bitermiş...

Herkes şikayet etmekte serbest (bende ettim, adiosu tanıttığım kişilere de şikayet etmesini tavsiye edeceğim) ama program katılımcıları o kadar çok arttı ki bu forum artık küçük bir kısmını oluşturur oldu. Bu kadar çok puan kazanımının, seyahat harcamasının da bir bedeli ve bir düzenlemesi olacağı ortadaydı. Umuyorum bu katsayı düzenlemesini dönemlik kampanyalarına uygulamazlar ve o kampanyaları yapmayı bırakmazlar. O yönde bir düzenleme de yaptıkları zaman Adios rüyası bitti sayılır...

http://www.twitter.com/yapikredihizmet :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krombacher -- 28 Ekim 2013; 19:30:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BLUESTREAM

Şansa bak ya. Daha bugün adios kartı için başvurum alındı. Hemen bir şikayet kaydı oluşturdum ve düzenlemenin geri çekilmesi ile ilgili talebimi dile getirdim. Belki herkes bu konuyla ilgili kayıt oluşturursa,bir ihtimal katsayılar tekrar düzenlenebilir. En azından 5 dakikanızı ayırıp,şansınızı deneyin :

Katılıyorum. Ne olursa olsun şikayetimizi yazalım. Bir cümle de olsa yazalım. Banka da karşısındakilerin koyun olmadığını görür böylece... Geri adım atmasalar bile yukarıdaki daha kötü senaryoları erteleme, hatta vazgeçirme yönünde baskı oluşturabiliriz.

• Tam uzakdoğu için bilet alma hazırlığında iken böyle bir durumla karşılaşmak hoş olmadı benim için.. Daha ilk defa adios nimetlerinden faydalanacakken ...
    Parafta katsayı 5 sanırım ama puan siliniyor, nasıl birikecek o zaman puanlar?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BLUESTREAM

Şansa bak ya. Daha bugün adios kartı için başvurum alındı. Hemen bir şikayet kaydı oluşturdum ve düzenlemenin geri çekilmesi ile ilgili talebimi dile getirdim. Belki herkes bu konuyla ilgili kayıt oluşturursa,bir ihtimal katsayılar tekrar düzenlenebilir. En azından 5 dakikanızı ayırıp,şansınızı deneyin :

Katılıyorum. Ne olursa olsun şikayetimizi yazalım. Bir cümle de olsa yazalım. Banka da karşısındakilerin koyun olmadığını görür böylece... Geri adım atmasalar bile yukarıdaki daha kötü senaryoları erteleme, hatta vazgeçirme yönünde baskı oluşturabiliriz.

+1

• vakıfbankta 3 le çarpılıyor
    tüm yapı kredi kredi kartlarını iptal edin.
    bana kart vermedikleri için şikayet ettim sömürüyorlar bankayı diye demekki kaale alıp indirmişler :)
  • MAXİMİLES TÜM ALIŞVERİŞE MİL VERİYOR. EN İYİ İŞ BANKASI
  • 1 yildir tirim tirim biriktirdigim puanlarimla artik market alisverisi yaparim
    Tamda ocak ayinda Türkiyeden gidecekken bu hic iyi olmadi ne güzel puanlarimla 4-5 ay ordan oraya gidecektim

Hep birlik olup sürekli sikayetler birakirsak (özellikle sosyal medya aglarindan) belki eskisine döndürebiliriz , donanimhaber adioscularin gücünü göstermeliyiz

Facebook sayfalarini arkadaslarla birlikte trollemeyede hazirim

• 
Sayfa: önceki 21982199220022012202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.