- x
Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-İlk Mesaj Güncel!!
55654 Cevap2500982 Görüntüleme589 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     728 [730] 732 733 734 735 736 737      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

185 Mesaj
22 Ekim 2013; 11:04:00 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: ugrkrdmn

arkadaşlar bir konuda bilginize ihtiyacım var, benim hem opet world hemde adios kartım var, kampanyalara adiosla katılıp harcamama yapmama rağmen ykb israrla puanlarımı opet karta yatırıyot ve ben her seferinde aktartıyorum, son görüştüğüm müşteri temsilcisi aktarmasam bile adios kartım olduğu için diğer kartlardaki süreli puanlarımın silinmeyeceğini söyledi, doğrumudur ?

Doğru hocam bilgi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hediye çeki ve indirimler için referanslarıma ve dükkanıma bakabilirsiniz

51 Mesaj
22 Ekim 2013; 11:53:12 

arkadaşlar bilgi olsun diye söylüyorum güvenip alışveriş yapmayın ama 2-3 ay önce Play - burger king kampanyasında pendikte 2 farklı burger kinge gittim, yapı kredi posu yoktu. umursamadım çektirdim, puanlar yattı. ordada World posu şartı vardı. bu restoran kampanyasına kayıt mesajı gönderdim ama hiç kullanmadım, hangi restoranda World posu bulacağım arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmutti -- 22 Ekim 2013; 11:53:59 >

Bu mesajda bahsedilenler: duduco @poster2010, @magicjoe Bu mesaja 1 cevap geldi.

Uzaklaştırılmış
15 gün cezanın,
8 gün 7 sa. 32 dk. kadarı kaldı.
22 Ekim 2013; 12:45:05 

karttan karta yapılan puan aktarımları normalde 3 günde sonuçlanıyor dedi MH fakat size göre bu işlem kaç gün sürüyor?
1 haftayı geçti halen transfer olmadı, ne zaman MH'ı arayayım diye düşünüyorum.

1398 Mesaj
22 Ekim 2013; 13:28:57 

quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

karttan karta yapılan puan aktarımları normalde 3 günde sonuçlanıyor dedi MH fakat size göre bu işlem kaç gün sürüyor?
1 haftayı geçti halen transfer olmadı, ne zaman MH'ı arayayım diye düşünüyorum.

Araya bayram girdiği için puanlarla ilgili teknik ekip çalışmalara pazartesi başlamış sanırım 3 işgününde çözülür

42 Mesaj
22 Ekim 2013; 13:40:14 

268 Mesaj
22 Ekim 2013; 13:41:51 

quote:

Orijinalden alıntı: atakninja

http://www.memurlar.net/haber/416756/ :)

o zaman adiosla umreye de gidilir :)

42 Mesaj
22 Ekim 2013; 13:53:24 

Kurbanda kipadan alınca puan felan olmaz diyen arkadaşlarım vardı benimde.

1468 Mesaj
22 Ekim 2013; 14:02:26 

Tahminen Opet kartınızı Adios'tan önce almıştınız, bir şekilde birinci kartınız olarak tanımlanmış.

Mobil şubede favori kart şeçimi diye bir tuş var, aynısı Internet şubede de olması lazım, şu anda hatırlayamadım.

Oradan favori kartınızı Adios yaptıktan sonra puanlarınızın Adios'a yatacağını tahmin ediyorum. Benim birinci kartım Adios olduğundan deneyemedim, sadece bir tahmin.

Bu mesajda bahsedilenler: ugrkrdmn

1 Mesaj
22 Ekim 2013; 14:07:21 

Bazı restoranlarda ykb ve garanti ortak posu oluyor...

Bu mesajda bahsedilenler: xmutti

307 Mesaj
22 Ekim 2013; 14:20:55 

MH bilgisidoğru yöndedir.Yine de içiniz rahat olsun isterseniz puan aktarımları yapabilirsiniz.

Bu arada bende adios un yanına, normal alışverişler ve kampanlar dışında sadece opetten mazot alırken kullanmak için opet çıkartmayı düşünüyorum. Puan kazanımı ve ne kadarlık kazancı oluyor tecrübeniz nedir?

1468 Mesaj
22 Ekim 2013; 15:04:16 

Opet'ten her alışverişinizde %0,25 WP ve %2,75 Yakıt puan (toplam %3) kazanıyorsunuz. Ayda 1.000 TL'yi geçerseniz bu oran %4,75 Yakıt puan (toplam %5) oluyor.

BUnun dışında Opet karta özgü kampanyalar oluyor ekstra yakıt puan kazanabiliyorsunuz.

Ayrıca normal alışverişlerde de kullanırsanız kazandığınız WP kadar Yakıt puan veriyor (kampanya puanları hariç).

Ben sadece yakıt ve kampanyalarda kullanıyorum ama aynı miktarda YP vermesi de aslında güzel.

Kazandığınız W Puanları çağrı merkezinden Adios a aktarabiliyorsunuz. Yakıt puanlar genekkikle süreli oluyor.

Fena bir kart değil işe yarıyor.

Yalnız Opet çalışanları bu konuda çok tecrübesizler, puan harcarken yakıt puan ile birlikte WP'larınızı da harcayıveriyorlar . Dikkatli olmak gerekiyor.

21 Mesaj
22 Ekim 2013; 15:14:19 

Gittigidiyor bekleyenlere kötü haber. 23 Ekim - 4 Kasım 100 TL MaxiPuan Kampanyası düzenlenmiş.

http://yardim.gittigidi...-tl-maxipuan-kampanyasi

1 Mesaj
22 Ekim 2013; 15:14:54 

Kampanyalar bitti yeni kampanya yok...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

3 Mesaj
22 Ekim 2013; 15:22:40 

Hepsi burada umarim world yapar. N 11 yapmaz oldu. Yenicarsim kapandi ekim ayi world icin bos gecti yazik. @m_fatihgumus

Bu mesajda bahsedilenler: m_fatihgumus

307 Mesaj
22 Ekim 2013; 15:29:46 

cevap için teşekkürler.

WP den sonra sözcük dağarcımıza YP de eklenecek o zaman ) WP harcatmamak için ona göre pür dikkat ederiz.

Bu mesajda bahsedilenler: fato65

22 Mesaj
22 Ekim 2013; 16:07:54 

Hafta sonu için istanbuldan 2-3 günlüğüne kaçalım diyoruz İzmir ve çevresi olabilir. Puanla alabileceğimiz ucuz ama kaliteli otel tavsiyeniz var mı. Doğa olabilir.

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/ps3-kol-dualshock-3-123694303

3 Mesaj
22 Ekim 2013; 16:25:05 

Izmir pasha resort otele seturdan bakabilirsiniz. Teras suitleri sahane. Odalarda hamam ve saunalari var. Guzel bir otel.

1398 Mesaj
22 Ekim 2013; 16:31:16 

quote:

Orijinalden alıntı: selo224

Hafta sonu için istanbuldan 2-3 günlüğüne kaçalım diyoruz İzmir ve çevresi olabilir. Puanla alabileceğimiz ucuz ama kaliteli otel tavsiyeniz var mı. Doğa olabilir.

Çeşme radisson blue resort veya çeşme ılıca otel

Birde coolfire bayramda aqua fantasy e gidecekti kuşadasında onunda görüşünü alalım ben son anda gidemedim

ısıtmalı kapalı havuz var bu otellerin hepsinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgisayars -- 22 Ekim 2013; 16:31:46 >

Bu mesajda bahsedilenler: @coolfire, @selo224

1398 Mesaj
22 Ekim 2013; 16:33:11 

quote:

Orijinalden alıntı: sabri0908

Izmir pasha resort otele seturdan bakabilirsiniz. Teras suitleri sahane. Odalarda hamam ve saunalari var. Guzel bir otel.

Adaşım ısıtmalı kapalı havuz varmı, varsa nasıl büyükmü, çocuklar için tavsiye edermisin

1 Mesaj
22 Ekim 2013; 17:22:02 

quote:

Orijinalden alıntı: fato65

Opet'ten her alışverişinizde %0,25 WP ve %2,75 Yakıt puan (toplam %3) kazanıyorsunuz. Ayda 1.000 TL'yi geçerseniz bu oran %4,75 Yakıt puan (toplam %5) oluyor.

BUnun dışında Opet karta özgü kampanyalar oluyor ekstra yakıt puan kazanabiliyorsunuz.

Ayrıca normal alışverişlerde de kullanırsanız kazandığınız WP kadar Yakıt puan veriyor (kampanya puanları hariç).

Ben sadece yakıt ve kampanyalarda kullanıyorum ama aynı miktarda YP vermesi de aslında güzel.

Kazandığınız W Puanları çağrı merkezinden Adios a aktarabiliyorsunuz. Yakıt puanlar genekkikle süreli oluyor.

Fena bir kart değil işe yarıyor.

Yalnız Opet çalışanları bu konuda çok tecrübesizler, puan harcarken yakıt puan ile birlikte WP'larınızı da harcayıveriyorlar . Dikkatli olmak gerekiyor.

avans kullandıgınızda yani kart eksideyken kartı opete çevirmek en avantajlısı
heleki 1000 tl üzeri alışlveriş yapıyorsanız
hem avans wp leri kapatırsınız hemde yakıt puan kazanırsınız

1043 Mesaj
22 Ekim 2013; 17:23:23 

Kısaca bende özetleyeyim Bizde bayramda 3 gece 4 gün Paloma Club Sultan Özdere, İzmir e gittik memnun kaldık. Ben standart oda eniştem 4 kişi oldukları için aile odası almıştı. çocuklar olduğu için Kayıt işlemlerini yaparken yakın oda olmasını rica ettik sağ olsunlar yan yana Superior oda verdiler ücret farkı almadan oda ve manzarası harikaydı zaten baştan 1-0 öne geçtiler. Doğayla iç içe kuş sesleri ağaçlar vs. nar ağaçlarına şaşırdım koca koca narlar var üzerinde yemeklerde harikaydı lezzetliydi 3 gece kaldık ilk gece türk gecesine denk geldik 1 gecede deniz ürünleri gecesine çok şanslıydık herhalde :) yemekler çok güzeldi tatlılarda harika aç kaldım diyemez kimse döner pizzası olsun arkadaşların dediği gibi çok güzeldi otel bu sefer fransız değilde Alman doluydu Alman acentelerle anlaşmışlar Yazın Sezonda çok daha güzel olduğunu söylüyorlar çalışanlar otelde Türk misafir o kadar az var ki çalışanlar türkçe konuşunca seviniyorlar :) türk olduğunuzu anlayınca. Kışın kapanıyormuş otel hemen karşısında bulunan Paloma Pasha Resort açıkmış aynı kişinin zaten. Yağmurlu günde Selçuk'u gezdik Efes antik kent, Meryem ana evi, yedi uyuyanlar mağarası, İsa cami vs. güzel görülecek gezilecek yerler var. Hava güneşli olduğunda da sonsuzluk havuzunda yüzdük Kaydıraklı havuz güzel eğlenceli ama sonsuzluk havuzu gerçekten güzel bir havuz. kapalı havuzuda var ısıtmalı ama küçük otel genelde çocuklu aileler var animasyon ekibi güzel çocukları eğlendiriyorlar çocuklu ailelere tavsiye ederim bir daha gidermiyim evet kesinlikle giderim bir daha bu kadar şanslı olurmuyum orasını bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 22 Ekim 2013; 17:27:00 >

Eski nick Sanli90 -- Honda Vtec 2006 - Canon 550 D - Samsung R530 - Samsung Galaxy NOTE

1398 Mesaj
22 Ekim 2013; 18:42:24 

Çok teşekkürler

Bu mesajda bahsedilenler: seas79

1 Mesaj
22 Ekim 2013; 18:44:11 

Hepsiburada nın son puan kampanyasından puan kazanan arkadaşlar iptal yada iade varsa bu puanları da almışlar haberiniz olsun

1 Mesaj
22 Ekim 2013; 18:46:43 

Hocam kampanya yayına girmeden nasıl ulaştın kampanya bilğisine ya...

Bu mesajda bahsedilenler: srkncal

79 Mesaj
22 Ekim 2013; 18:51:03 

PALOMA PASHA için çok dikkatli olun derim.

Ağustos sonunda bir hafta kaldım, açıkçası sıkıldık. Deniz ve havuz dışında neredeyse hiç aktivite yok. Çocuklar için de pek eğlenceli değil.
Servis kötü, çünkü yemek ve barda çalışan kişi sayısı çok az, yetişemiyorlar.

Bunun dışında yaşadığım hikayeyi biraz daha detaylı anlatayım:
İşim nedeniyle çok önceden plan yapamıyorum, tatilden bir hafta önce Setur'u arayıp tavsiye üzerine gitmeye karar verdiğim Club Sultan Özdere'ye 2 oda rezerve ettim. Son gün öğleye doğru Setur'dan bir görevli arayıp çok şanslı olduğumuzu, Paloma Grup'un bizi daha PAHALI olana Paloma Pasha otele upgrade ettiğini söyledi, ancak onay alması gerekiyormuş benden. Ben de özellikle Club Sultan'a gitmek istediğimi söyleyip onay vermedim. Tamam deyip kapattı. sonra akşam, yani otele girişimizden yaklaşık 12 saat önce geç saatte arayıp yapacak birşeyleri olmadığını Club Sultan'ın full dolu olduğunu söyledi, Pasha'ya gitmek zorunda olduğumuzu belirtti. Son anda yapacak birşey olmadığı için kabul etmek durumunda kaldık, çocuklar tatil diye ölüyordu.

Ertesi gün otele gittik, sorunsuz giriş yaptık, ama ben şikayetimi görevliye ilettim. Pasha'nın daha PAHALI olduğu için şanslı olduğumu söyledi. ben de PAHALI olmanın daha iyi olduğu anlamına gelmediğini söyleyip şikayette bulundum. Neyse tatili biraz mutsuz bir şekilde tamamladık. son gün müşteri ilişkileri rastgele gelip halimizi hatrımızı sordu. Aynı konuyu gündeme getirdim, ama o günden bugüne ne arayan oldu özür için ne de soran. Aynı şekilde Setur'dan da bir özür alamadık.

Club Sultan'a önümüzdeki sene gidip şansımı deneyeceğim, ama bir daha Paloma Pasha'ya asla gitmem.

885 Mesaj
22 Ekim 2013; 20:16:43 

quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

o zaman adiosla umreye de gidilir :)

kişiye özel istediklerimiz değil sadece bankanın tek taraflı verdiklerine caiz denilmiş.

Referanslar;SrkNz;bukalemuns,MODDA,trulli,ice_blue;nucro,amaninmorkoyun,mokoko,fastfurious,sarpertas,PsyChOpaTh,sarpuli,saruman,HardveyrManyaı

693 Mesaj
22 Ekim 2013; 20:35:39 

quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

kişiye özel istediklerimiz değil sadece bankanın tek taraflı verdiklerine caiz denilmiş.

Umre programı yapabilecekler detayını paylaşırsa sevinirim

Sheer Driving Pleasure

61 Mesaj
22 Ekim 2013; 20:53:11 

Hong Kong üstatları... Iphone 5s apple store harici nerden alınır? Daha önce güvenilir adresler verilmişti sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim

1 Mesaj
22 Ekim 2013; 21:16:55 

Az önce hepsiburada mağduriyeti ile ilgili açtığım yeni konu sıcak fırsat felsefesine aykırı olduğu için editör tarafından hemen silindi. Şark kurnazlığından gelecekte başkalarının olumsuz etkilenmemesi için yapılan uyarı hangi mantıkla silinir anlamış değilim. Her neyse, konu ile ilgili yazdığım mesajı aynen kopyala - yapıştır yapıyorum:

Arkadaşlar 15 yılı aşkın süredir Hepsiburada' dan defalarca alışverişim olmuştur. Ancak son alışverişimde yaşadığım sorun nedeniyle artık bu site benim için bitmiştir. Malum alışveriş sitesi sıklıkla kredi kartı kampanyaları ( özellikle worldcard' a yönelik ) uygulamaktadır. Birkaç ay önceki kampanyada 500 tl alışverişe 100 tl worldpuan kampanyası vardı. Ben de 500 TL.' nin biraz üzerinde sipariş oluşturdum, ancak 10 gün kadar sonra 20 TL.' lik ürün stokta olmadığı için kredi kartına bedel iadesi yapıldı ve sipariş toplamı 500 TL.' nin altına düştü. Halbuki daha önceki uygulamalarında olduğu gibi (kendi sitelerinde yazan kurallar da hala böyle ) alacak dekontu düzenlemeleri gerekmekteydi. Böylece alışveriş karşılığı verilen 100 TL. worldpuan YKB tarafından geri alındı. Adios forum sayfasında benim durumumda olan başka mağdur arkadaşlar da var. Ben bu şark kurnazlığı sonrasında hepsiburada ile olan dostluğuma son veriyorum. Bundan sonraki hepsiburada alışverişlerinizde benzer mağduriyeti yaşamamanız için dikkat etmenizi öneririm.

Bu mesajda bahsedilenler: boran729

0 Mesaj
22 Ekim 2013; 21:22:26 

[font="Trebuchet MS"]Bugün iş çıkışı Zorlu Center D&R'a gittim. Hediye çeki kalmamıştı. Benle beraber 4-5 arkadaş daha vardı. Bazıları oyun vs. alıp sonrasında iade yöntemiyle hediye çekine çevirme yöntemini kullanacaklarmış. Neyse, bu hafta için hediye çeki gelecekmiş. Alışverişimizi yapıp, 60 WP attık cebe. Hadi bakalım, darısı yeni kampanyalara...[/font]

50 Mesaj
22 Ekim 2013; 21:39:36 

quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

Hong Kong üstatları... Iphone 5s apple store harici nerden alınır? Daha önce güvenilir adresler verilmişti sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim

Iphone 5S 16gb Kamboçya'da satış fiyatı 700 usd , bu fiyatı yeni aldım orda yaşayan bir arkadaştan..
Uzakdoğuda Samsung galaxi s4 ve I phone 5s 16gb telefonların orjinallerini alabileceğimiz en hesaplı yer neresi sizce? Kuala Lumpur eletronik eşya alış verişinde çok hesaplı diye duymuştum ..

131 Mesaj
22 Ekim 2013; 21:41:30 

quote:

Orijinalden alıntı: britony

Umre programı yapabilecekler detayını paylaşırsa sevinirim

buyrun hocam umre rehberi :)
http://forum.donanimhaber.com/m_77087928/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the-maintain -- 23 Ekim 2013; 0:16:54 >

1872 Mesaj
22 Ekim 2013; 22:04:35 

Arkadaşlar Multinetimi Makromarkette kullanmak istedim. Ancak %7 komisyon alacaklarını söylediler..
Yeni bir uygulama mı var acaba?

Lanet olsun! Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok. Ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş. En büyük buhranımız hayatlarımız...
T.D.

26 Mesaj
22 Ekim 2013; 22:08:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Paranya

[font="Trebuchet MS"]Bugün iş çıkışı Zorlu Center D&R'a gittim. Hediye çeki kalmamıştı. Benle beraber 4-5 arkadaş daha vardı. Bazıları oyun vs. alıp sonrasında iade yöntemiyle hediye çekine çevirme yöntemini kullanacaklarmış. Neyse, bu hafta için hediye çeki gelecekmiş. Alışverişimizi yapıp, 60 WP attık cebe. Hadi bakalım, darısı yeni kampanyalara...[/font]

60 TL WP nasıl attınız? zorlu center avm alışveriş asistanında var mı ki?

0 Mesaj
22 Ekim 2013; 22:54:19 

Hocam 2 ay sonra o puanları silerler,klasik HB şark kurnazlığı

Bu mesajda bahsedilenler: boran729

61 Mesaj
22 Ekim 2013; 23:08:35 

Teşekkürler bilgilendirme için. Aslında 5s'in 'unlocked' modelinin farklı ülkelerde farklı tarihlerde piyasaya çıkması kafamı karıştırdı. Kamboçya'da öyle ya da böyle bir fiyat verildiyse orda var demektir. Orda varsa HongKong'ta da vardır sanırım. Acaba arkadaşınız applestore'dan mı fiyat aldı yoksa bir teknoloji mağazasından mı?

50 Mesaj
22 Ekim 2013; 23:14:05 

quote:

Teşekkürler bilgilendirme için. Aslında 5s'in 'unlocked' modelinin farklı ülkelerde farklı tarihlerde piyasaya çıkması kafamı karıştırdı. Kamboçya'da öyle ya da böyle bir fiyat verildiyse orda var demektir. Orda varsa HongKong'ta da vardır sanırım. Acaba arkadaşınız applestore'dan mı fiyat aldı yoksa bir teknoloji mağazasından mı?

onu sormalıyım... bir de şunu paylaşmak isterim : Iphone u USA'dan alacaklar varsa: mutlaka bu telefonu amerika da değil yurt dışında kullanacaklarını söylemeleri gerekir.. ABD içinde kullanılan IPhone farklıymış ve sim kartsızmış

61 Mesaj
22 Ekim 2013; 23:21:03 

Evet Amerika'da 2-3 farklı seçenek var. Bunlar operatöre göre, kullanacağınız ülkeye göre (Kanada gibi) değişmekle birlikte, telefonun kullandığı iletişim teknolojisi de buna göre farklıdır. Yani Türkiye'de olmayan bir teknolojiyle donatılmış iphone'u, Türkiye'de hiçbir şekilde kullanamazsınız.

Bu mesajda bahsedilenler: sularslan

147 Mesaj
22 Ekim 2013; 23:31:54 

quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

quote:

ve sipariş toplamı 500 TL.' nin altına düştü. Halbuki daha önceki uygulamalarında olduğu gibi (kendi sitelerinde yazan kurallar da hala böyle ) alacak dekontu düzenlemeleri gerekmekteydi. Böylece alışveriş karşılığı verilen 100 TL. worldpuan YKB tarafından geri alındı. Adios forum sayfasında benim durumumda olan başka mağdur arkadaşlar da var. Ben bu şark kurnazlığı sonrasında hepsiburada ile olan dostluğuma son veriyorum. Bundan sonraki hepsiburada alışverişlerinizde benzer mağduri

amerikada 2 farklı iphone var verizona göre ve bizim kullandığım simlere göre.
verizonları kullanmamız zaten imkansız ayrıca diğer operatorler içinde aynı şeyi diyebiliriz çünkü cihazlar sim kilitli. yani sadece att t-mobile ve sprint sim kartları ile kullanılır.
1 Kasım'da türkiyede iphone 5s çıkacak aynı anda amerikada sim free yani bize uygun cihazlarında satışları yapılacak. Kısaca 1 kasımdan sonra amerikadan sim free olarak aldığınız cihazları türkiyede kullanabileceksiniz. Fiyatıda 649$ olacak.

50 Mesaj
22 Ekim 2013; 23:35:34 

Ben Tayland'da bir kaç şehirde cep telefonu, tablet ve laptop gibi eletronik eşyalara baktım. Bana hiç de ucuz gelmedi ...

0 Mesaj
22 Ekim 2013; 23:39:49 

[font="Trebuchet MS"]Bugün yarın eklerler, Alışveriş Asistanı'nın puanları 15 Kasım'da yatacağı için, buradan da 10 WP geleceğini düşünüyorum. Geçen ay Maltepe Park D&R alışveriş asistanında yoktu -ki hala yok- buradan yaptığım alışverişten 10 WP kazandım. Sıkıntı olmaz diye tahmin ediyorum.[/font]

Bu mesajda bahsedilenler: poster2010

885 Mesaj
23 Ekim 2013; 0:32:41 

quote:

Wan Chai Computer Centre a gidin hocam metro ile Wan Chai de inin A4 çıkışıydı sanırım direkt olarak oraya çıkıyor. Güvenilir ve en ucuz fiyatları orada buluyorum ben genelde

1163 Mesaj
23 Ekim 2013; 0:40:52 

quote:

Orijinalden alıntı: the-maintain

buyrun hocam umre rehberi :)
http://forum.donanimhaber.com/m_77087928/tm.htm

keşke uçak biletinizi ve hangi otelde kaldığınızı

adios kullandınız mı

o konulara da değinseymişsiniz :)

2 Mesaj
23 Ekim 2013; 10:59:31 

kasımda cratosa gideyim diyorum.. daha önce kalmış olup tavsiye verebilecek olan, transfer vb. konularında önerisi olan, denize girilir mi bilen arkadaşlar mesaj atarsa sevinirim.

0 Mesaj
23 Ekim 2013; 11:40:09 

yeni adiosçu olarak hepinize merhaba arkadaşlar.

sayın bilgisayars,
daha önceki bir mesajınızda izmir bornovada bir bp istasyonunun %4 wp verdiğini yazmıştınız. Hangisi olduğunu tarif edebilirseniz çok sevinirim .Şimdiden teşekkür ederim .

129 Mesaj
23 Ekim 2013; 11:42:19 

Arkadaşlar pattaya da otel tavsiyesinde bulunabilir misini? Daha önce gittim ama kaldığım otel sadece yatmak içindi. Havuzu olan , walking streete yürüme mesafinde ayrıca dışarıdan gelen konuğa bişey demiyen bir otel tavsiyesi verebilir misiniz? Page 10 hotel hakkında bilgisi olan var mı?

erooo

407 Mesaj
23 Ekim 2013; 11:45:55 

quote:

Orijinalden alıntı: GEZGİN-35

yeni adiosçu olarak hepinize merhaba arkadaşlar.

sayın bilgisayars,
daha önceki bir mesajınızda izmir bornovada bir bp istasyonunun %4 wp verdiğini yazmıştınız. Hangisi olduğunu tarif edebilirseniz çok sevinirim .Şimdiden teşekkür ederim .

Bornovadan manavkuyu yönüne giderken migrosu geçtikten 2km sonra yolun solunda yer alan BP, 125 tl üzerine % 4 veriyordu yanılmıyorsam.

Psn: Aklionnge

1398 Mesaj
23 Ekim 2013; 11:49:18 

quote:

Orijinalden alıntı: lvnt38

Bornovadan manavkuyu yönüne giderken migrosu geçtikten 2km sonra yolun solunda yer alan BP, 125 tl üzerine % 4 veriyordu yanılmıyorsam.

Aynen dostum

0 Mesaj
23 Ekim 2013; 11:53:44 

quote:

Orijinalden alıntı: lvnt38

Evim balçova iş alsancak tarafında ama o yöne gittiğimde kullanacağım orayı.
bunun gibi puan toplayabileceğim standarttan daha fazla noktaları , geçmiş sayfaları okuyarak not almaya çalışıyorum.
yardımlarınız ve bilgileriniz için teşekkürler

26 Mesaj
23 Ekim 2013; 12:12:23 

istanbul için %0.25den fazla verdiği bilinen bir yer var mı acaba?

588 Mesaj
23 Ekim 2013; 13:14:44 

quote:

Orijinalden alıntı: erdinc104

Arkadaşlar pattaya da otel tavsiyesinde bulunabilir misini? Daha önce gittim ama kaldığım otel sadece yatmak içindi. Havuzu olan , walking streete yürüme mesafinde ayrıca dışarıdan gelen konuğa bişey demiyen bir otel tavsiyesi verebilir misiniz? Page 10 hotel hakkında bilgisi olan var mı?

Amari olabilir ucuz ama guzel walking streete 3 km ama dolmuslar biliyorsunuz daire ciziyor 30 baht her saniye ibis pattaya ama yaninda insaat var cok gurultulu sheraton iyidir birde bu gemi konsepti olan otelde kalan arkadaslarim var cok begendiler

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Ekim 2013; 13:16:40 

İlk sayfada yurtdışında ucuz telefon görüşmesi ile ilgili bir takım bilgiler olmasına rağmen bu konuda üstadlara bir sorum olacak. Bu arada hemen belirteyim nonoh uygulamasınında türkiyeye yapılan aramalar ücretlendirilmeye başlanmış. Yurtdışında iken Türkiyedeki sabit hat ve cep telefonlarını aramanın en makul yolu nedir? İnternet kullanımını otel cafe vb. yerlerden wifi ile sağladığımızı düşünürsek skype, wirofon tarzı programların kullanımı nasıldır? Üstadlar bu konuda yol gösterici bilgilerinize ihtiyaç duyulmakta.

1398 Mesaj
23 Ekim 2013; 13:28:09 

quote:

Orijinalden alıntı: poster2010

istanbul için %0.25den fazla verdiği bilinen bir yer var mı acaba?

İstanbulu bilmiyorum ama diğer arkadaşlar yardımcı olacaktır

1398 Mesaj
23 Ekim 2013; 13:33:45 

Navigasyon için koordinatlar:

Enlem: K38.45683 Boylam:D27.18552

Bu mesajda bahsedilenler: GEZGİN-35

2835 Mesaj
23 Ekim 2013; 13:39:09