Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • neistesenvar.com sitesinden alışveriş yapıp puanları yatan oldu mu acaba?
    30 Aralıkta bir alışveriş yapmıştım ama internet bankacılığından baktığımda işlemin 1 Ocak'ta çekildiğini görüyorum. Büyük ihtimalle bu yüzden bir sorun olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahiraygun

quote:

Orijinalden alıntı: Samsung-İstanbul

quote:

Orijinalden alıntı: thekoch

Benim kipa yatmamış, ben alısverişlerimi 2 seferde yapmıstım 150-50 tl olarak acaba ondan mı yatmadı?

tek seferde 200 tl ve üzeri olması gerekiyordu.

tek seferde değil hocam toplamda tek çekim harcama diyor;

''02 Aralık – 31 Aralık 2011 tarihleri arasında Tesco Kipa’larda toplam 200,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20,00 TL değerinde World Puan hediye''

peki size yattı mı puanlar,ben bu sekilde yapmama ragmen yatmamıs

• Şimdi hesap ettiğim kadarıyla HB ve bir 20 TL yatmış ama Kipa'mı yoksa 31 Aralık mı bilmiyorum. Bu arada Kipa'dan tek çekim yapmıştım garanti olsun diye
  • quote:

quote:

quote:

Benim kipa yatmamış, ben alısverişlerimi 2 seferde yapmıstım 150-50 tl olarak acaba ondan mı yatmadı?

''02 Aralık � 31 Aralık 2011 tarihleri arasında Tesco Kipa�larda toplam 200,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20,00 TL değerinde World Puan hediye''

Tek sefer ile tek çekim herzaman karıştırılıyor nedense. Bir ve/veya birden fazla ve harcama toplamı 200 tl yi geçmişse sorun olmaz ,karta yansıması ancak yarın olur. Bugün yatan veya yatacak olan puanları ancak bir sonraki gün görebiliyoruz. 06 ocak -a kadar- denilen tarih bankanın puanı yatıracağı son günü , bize yansıması 07 ocak -a kadar- olarak kastediliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: xraytr

quote:

quote:

quote:

''02 Aralık � 31 Aralık 2011 tarihleri arasında Tesco Kipa�larda toplam 200,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20,00 TL değerinde World Puan hediye''

Tek sefer ile tek çekim herzaman karıştırılıyor nedense. Bir ve/veya birden fazla ve harcama toplamı 200 tl yi geçmişse sorun olmaz ,karta yansıması ancak yarın olur. Bugün yatan veya yatacak olan puanları ancak bir sonraki gün görebiliyoruz. 06 ocak -a kadar- denilen tarih bankanın puanı yatıracağı son günü , bize yansıması 07 ocak -a kadar- olarak kastediliyor.

Yok hocam internetten hemen görebiliyorsunuz hatta postan deneyebilirsiniz de. Anında işleme konuyor bir sonraki güne kalmaz.

• cevap yazmış olduğum için tekrar cevaplıyorum illa benim yazdığım doğru diye inat ettiğimden değil
    orada toplamda 200 tl üzeri derken ayrı ayrı alışverişlerin toplamını değil tek alışverişin toplamını yazıyor
    ben defalarca aynı ibarelere rastladım bu tip kampanyalarda
    rutin bir şekilde aynı metinler tarih değiştirilip şart olarak belirtiliyor.
    ayrı ayrı alışverişlerin toplamı 200 tl olsun istenseydi bunuda belirtirlerdi zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samsung-İstanbul -- 6 Ocak 2012; 10:32:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridest

Yapı Kredi İnternet Şubesine girince Ana Sayfa ekranında "Tüm İhtiyaçlarınız İçin Limitiniz Hazır" reklamı çıkıyorsa tıklamadan geçmeyin :)

Kredi kartı için ekstra 7500 TL limit ayarlamışlar, hangi karta uygulamak istediğinizi seçiyorsunuz, direk kart limiti 7500 TL arttı.

Kardeş çok teşekkürler, sayende uzun zamandır istediğim play kredi kartına başvurabildim. Adiosum vardı ve yanında play almak istiyordum vermiyorlardı, bu limiti sizin gibi eski kredi kartın üzerine arttırım olarak değil, yeni kredi kartı olarak istedim ben ve 8600 tl lik play kartım için başvuruyu yaptım, en kısa zamanda göndereceklermiş. artık adios ile play arasında gidip gelmekten kurtuldum.
  • İnatdan değil ama, boşuna panik yapılmasına gerek yok diye yazıyoruz bizde. Tek seferin ne toplamı olacak ki ?. Toplam olması için birden fazla alışveriş olması gerekmez mi?. Sadece 1 alışveriş kastediliyor olsa "200 tl ve üzeri tek çekim alışverişe" demesi yeterli olurdu.

Belki bazıları Kipa puanlarını bugün görüyor olabilir ama bir kısmıda yarın görecektir. Provizyonda bekleyen işlem gibi , bugün yatar (işlem) yarın görürüz (muhasebeleşir).
  • quote:

Orijinalden alıntı: duduco

quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

quote:

Orijinalden alıntı: xmutti

quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

MH lerinden aradılar. Ancak mesaj gelirse kampanyaya dahil oluyorsunuz dediler. Başka arkadaşa mesaj gelmediği halde dahil olmuş. Anlamadım ben bu işi. Ayın 9 unda kendi pos cihazımdan kontrol edeceğim

walla bana msj bugün gelir. 72 saat doluyor bekliyorum. 1500-2000 tl lik harcama yapacaktım..

incir ağacı dikti yapı kredi:)

inşallah size msj gelirde dahil olursunuz!!

bu arada dün şubeden meşe paketine geçtim. nette yazdığı gibi 79 tl ücret yokmuş şubede 20 tl ücret dedi. 2 talimat aldı. 20 tl puan gelecek. esnek hesapta açtırdım 10 tl de ona puan gelecek.

karşılığında vadesiz hesabımdan ve altın hesabımdan işletim ücreti almayacak, karttanda kart ücreti almayacak!

Çok iyi dostum yarn bend geçeyim mese paketine

Valla ben bugün hem mh ne hem şubeye mail attım ama 20 tl demedi kimse, iyi ki isim vardı da gitmedim. Yarına bıraktım sorun olmazsa hangi şube yazabilir mısınız acaba? Sabri üstad size de uğrayayım müsait olursanız şubeye baskı yaparız:))))

kurtköy şubesinde. (istanbul)

ben özellikle sordum nette 79 yazıyor dedim. siz onu dikkate almayın dedi bireysel mt. 20 tl ücret kesilecek dedi. bende canıma minnet 20 tl de puan gelecek diye yaptırdım. onuda hemen kestiler sanırım. birazdan hesap hareketlerini kopyalarım buraya (eğer işlenmişse tabi)

esnek hesaptanda haberim yoktu. onuda yaparsan 10 tl puan dedi. önce yok dedim sonra telefonla istedim bilmiyorum o ne oldu :)

• arkadaşlar adiosa, turkcell avea vodafone gibi komisyon alınmaksızın geçerli olan otomatik ödeme talimatı versek sürekli puan vermiyor mu? diğer kartların verdiği gibi. netten araştırdım da bir şey bulamadım. deneyen oldu mu hiç?
  • walla ben kipada asılı reklamlara baktım, taksit yapacaktım, emin olamadım o yüzden tek çekim yaptırdım.. çok ucu açık bir yazı çünkü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: meier

arkadaşlar adiosa, turkcell avea vodafone gibi komisyon alınmaksızın geçerli olan otomatik ödeme talimatı versek sürekli puan vermiyor mu? diğer kartların verdiği gibi. netten araştırdım da bir şey bulamadım. deneyen oldu mu hiç?

Veriyor ama çok az bir işe yaramaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

quote:

arkadaşlar adiosa, turkcell avea vodafone gibi komisyon alınmaksızın geçerli olan otomatik ödeme talimatı versek sürekli puan vermiyor mu? diğer kartların verdiği gibi. netten araştırdım da bir şey bulamadım. deneyen oldu mu hiç?

aslında sürekli puandan kastım 40-50 lira gibi tek seferlik verilen puan. yani fatura alışverişine verdiği puan değil. mesela cardfinans ve axess 5 otomatik ödeme talimaetı verene 6 ay boyunca iptal etmemeleri koşulunda ara ara tek seferlik 50 lira falan puan veriyor. YKB neden yapmıyor acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cartok

quote:

aslında sürekli puandan kastım 40-50 lira gibi tek seferlik verilen puan. yani fatura alışverişine verdiği puan değil. mesela cardfinans ve axess 5 otomatik ödeme talimaetı verene 6 ay boyunca iptal etmemeleri koşulunda ara ara tek seferlik 50 lira falan puan veriyor. YKB neden yapmıyor acaba?

YKB de veriyor ama yılda 1 ya da 2 kez denk geliyorum anca..

• yılbaşı öncesindeki kampanların puan yatırma süreleri başlıyor, hangi kampanyadan be kadar yatmış vs. ayrıntısını görebiliyor muyuz?

internet sitesinde bu ay kazanılan 12261 puan yazıyor ama toplam olduğu için nelerin toplamı bu kadar onu anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: valhalax

yılbaşı öncesindeki kampanların puan yatırma süreleri başlıyor, hangi kampanyadan be kadar yatmış vs. ayrıntısını görebiliyor muyuz?

internet sitesinde bu ay kazanılan 12261 puan yazıyor ama toplam olduğu için nelerin toplamı bu kadar onu anlayamadım.

Ayrıntı sadece ektrede gözüküyor, internet şubesinden de göremiyoruz:((
  • quote:

Orijinalden alıntı: realstory

neistesenvar.com sitesinden alışveriş yapıp puanları yatan oldu mu acaba?
    30 Aralıkta bir alışveriş yapmıştım ama internet bankacılığından baktığımda işlemin 1 Ocak'ta çekildiğini görüyorum. Büyük ihtimalle bu yüzden bir sorun olacak.

Ben yapmıştım, bugün puanı yattı.
  • @valhalax

Benim bildiğim hangi kampanyadan ne kadar kazanıldığı aysonu ekstresinde gözüküyor ama genelde süreli puanların harcama süresi kısa olduğundan oradaki detayı göremeden harcıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realstory

neistesenvar.com sitesinden alışveriş yapıp puanları yatan oldu mu acaba?

Ben yaptım. Puanda bugün yatmış.
    Alışverişi 30 Aralıkta yaptım. Bir kaç gün provizyonda bekledi fakat 30 Aralıkta çekildi gözüküyor.
    Bence itiraz edin.
  • Benim HB yatmış Kipa yatmamış henüz Kipa dan tek 200 tl geçmiştim
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.