Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: namebaris , tbskvk55 , tbskvk55 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
84.751
Cevap
1.077
Favori
5.538.098
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgisayars

quote:

Orijinalden alıntı: tengin78

quote:

Aynen dostum aynen. Olayın suyunu çıkarmış kliksa bilgisayarlarda. Biraz dolaştım nette hiçbir fırsatta yok malesef şu anda. Bakalım artık bekleyeceğiz gibi görünüyor. Bilgisayar bakarken aklının bir köşesinde olursam sevinirim :)

Zaten birsey bulursam ilk buraya yazacağım

Ben de DSLR fotograf makinesi bakıyorum..yok yok yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tengin78

quote:

Aynen dostum aynen. Olayın suyunu çıkarmış kliksa bilgisayarlarda. Biraz dolaştım nette hiçbir fırsatta yok malesef şu anda. Bakalım artık bekleyeceğiz gibi görünüyor. Bilgisayar bakarken aklının bir köşesinde olursam sevinirim :)

Zaten birsey bulursam ilk buraya yazacağım

Ben de DSLR fotograf makinesi bakıyorum..yok yok yok..

Adamlar benim bulduğum 1100 kusurluk b960 islemcili asus cihazıda bugun kampanya olarak göndermişler, milleti iyice keriz yerine koymaya başladılar, 1 kisi almismidir cihazı çok merak ediyorum
    Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 2 Ağustos 2012; 23:26:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sabri ustad senin uzmanlık alanından bir soru sorayım; Eylül ayında 2 gece İzmir bölgesi otel tavsiyesine ihtiyacım. Anneyi getircem senin önceki yorumlarına istinaden Radisson Blu Resort & Spa Çeşme oteli değerlendirmeye aldım. şöyle bir yüzeysel bookinturkey araştırmasında da gözüme Solto Alaçatı Hotel takıldı. Senden ricam tavsiye edebileceğin başka otel varmı ? 2 otel arasında hangisi daha iyidir. otelden merkeze ulaşımında rahat olacagı bir otel tavsiyeni benden esirgeme
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

Sabri ustad senin uzmanlık alanından bir soru sorayım; Eylül ayında 2 gece İzmir bölgesi otel tavsiyesine ihtiyacım. Anneyi getircem senin önceki yorumlarına istinaden Radisson Blu Resort & Spa Çeşme oteli değerlendirmeye aldım. şöyle bir yüzeysel bookinturkey araştırmasında da gözüme Solto Alaçatı Hotel takıldı. Senden ricam tavsiye edebileceğin başka otel varmı ? 2 otel arasında hangisi daha iyidir. otelden merkeze ulaşımında rahat olacagı bir otel tavsiyeni benden esirgeme

Üstad radisson Blue veya Ilıca otel Tavsiye ederim, soltoyu görmedim ama fotolara bakarım radisson un daha iyi oldugu izlenimi çıkıyor., cocuk yoksa sheratonda düşünebilirsiniz ,
    Bahsettigim otellerin termalleri cok iyidir radisson spa ve termalde çeşmede tek gecerim
    Spasının Ortadoğu'nun en büyüğü oldugu söyleniyor

Radisson:
    T r i p advisor de çeşmede dördüncü sırada Beş yıldızlılarda birinci:
    http://www.tripadvisor.com.tr/HACSearch?geo=298004#02,1343953504590,style:Szff_12,sponsors:A,rad:S0

Solto sadece alacatı otellerinde 18 otelden onuncu.

http://www.tripadvisor.com.tr/Hotels-g1024116-Alacati_Izmir_Province_Turkish_Aegean_Coast-Hotels.html

Babaylon küçüktür ama fiyatı uygundur yemekler idare eder

Sheratonda biraz eskidi artık cocukları termale sokmazlar

Altinyunus cok eskidi yaklaşma

Ayrıca radisson kart çıkarırsan Dubai dahil dunyanın pek cok ülkesinde ücretsiz oda upgrade vs gibi promosyonlardanda yararlanırsın, cok uluslu ve misafire profesyonel yaklaşan bir Oteldir, yemek çeşidi cok fazla değil ama, eminim sheratonda çeşmenin su an yemek çeşidi daha fazladır, radissonda tek eksik yemek çeşidi .
    Ilıca Otel de hemen yankıda cok lüks ve yeni bir otel sayılır, kapalı havuzu deniz suyudur, zaten bu mevsimde kapalı havuzum tercih edilmez,
    Çocuk varsa Ilıca da kaydırakta var.

Booking.com dada 5 yıldızlılarda Ilıca ve radisson başabaş

http://www.booking.com/searchresults.tr.html?label=gog235jc-hotel-tr-tr-radisson_blu_resort_spa_cesme-nobrand;sid=2189fa5ad4affdcafd3efcae617dc64e;dcid=1;city=-743111;class_interval=1;inac=0;redirected_from_city=0;redirected_from_landmark=0;review_score_group=empty;score_min=0;ss_all=0;ssb=empty;radius=0;order=score

Ilıca ve radissonda ; spa ve termal icin ek ücret isteyebilir, sadece kapalı havuz kullanacağım diyerek atlatilir, içerde istenildigi gibi at kosturulur, ben radissonda 2 senedir böyle yapıyorum. Birde spa ya sürekli gelen misafir izlenimi verirseniz , masaj ve kesede cok iyi indirimler alabilirsiniz. Fiyatlarda gercekten pahalılar, radissonda bir masaj normalde 180 tl idi 3-4 ay evvel. Ama inanılmazdir.

Şu ana kadar Türkiye de yaptırdıgım en iyi masaj Limak Lara Deluxe de Watı adlı Balili kızın yaptıgı masajdı , ikincisi sueno beach te xantia isimli Balili kız yapmıştı ona yaklaşan bir masaj diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 3 Ağustos 2012; 4:03:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• paylaşıldımı göremedim
    shopistica.com da %10 wp hediye

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/shophisticacom/s-25/c-995.aspx
  • Merhaba arkadaşlar, Bali ile ilgili tecrübesi olan var mıdır? Sanırım herkes bu yıl gidecek benim gibi.
    Bir de bu adios'un Singapur Havayolları ile yaptığı uçak + otel kampanyasından yararlanıyorum, sigorta yaptırabilir miyim acaba adios'tan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: realstory

Merhaba arkadaşlar, Bali ile ilgili tecrübesi olan var mıdır? Sanırım herkes bu yıl gidecek benim gibi.
    Bir de bu adios'un Singapur Havayolları ile yaptığı uçak + otel kampanyasından yararlanıyorum, sigorta yaptırabilir miyim acaba adios'tan?

Singapur kampanyası yeni bir kampanya mı yoksa eski kampanyadan mı faydalanıyorsunuz?
  • Yılbaşını dünyanın en güzel şehirlerinde kutluyorum!

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

*Kampanya kapsamında puan ile alınan biletlerin iadesi veya değişikliği gerçekleştirilemez.

*Kampanya biletleri 2 Ocak 2013 tarihine kadar alınmalı, 1 Aralık 2012 - 2 Ocak 2013 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarihler dışında alınacak ve kullanılacak biletler kampanya dışında kalacaktır.

*Yakın yerler kampanya koşulları: Kampanyaya sadece Türkiye çıkışlı - Paris/Londra/Roma/Barselona/Berlin/Dubai/Beyrut/Moskova varışlı ve Paris/Londra/Roma/Barselona/Berlin/Dubai/Beyrut/Moskova çıkışlı - Türkiye varışlı direkt ya da aktarmalı, gidiş - dönüş uçak biletleri için geçerlidir. Diğer destinasyonlara alınan uçak biletleri ile tur, otel, gemi, otobüs biletleri ve araç kiralama harcamaları kampanya dışındadır. Kampanyada ödeme gidiş - dönüş biletleri için 249 TL karşılığı olan 49.800 tutarındaki puan kullanımıyla gerçekleşecektir. (Nakit veya kredi kartı ile ödemeler kampanyaya dahil değildir.)

*Uzak yerler kampanya koşulları: Kampanyaya sadece Türkiye çıkışlı - Sidney/New York/Şangay/Rio varışlı ve Sidney/New York/Şangay/Rio çıkışlı - Türkiye varışlı direkt ya da aktarmalı, gidiş - dönüş uçak biletleri için geçerlidir. Diğer destinasyonlara alınan uçak biletleri ile tur, otel, gemi, otobüs biletleri ve araç kiralama harcamaları kampanya dışındadır. Kampanyada ödeme gidiş - dönüş biletleri için 449 TL karşılığı olan 89.800 tutarındaki puan kullanımıyla gerçekleşecektir. (Nakit veya kredi kartı ile ödemeler kampanyaya dahil değildir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mendoglu -- 3 Ağustos 2012; 12:10:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozer45
    Singapur kampanyası yeni bir kampanya mı yoksa eski kampanyadan mı faydalanıyorsunuz?

Mart ayındaki kampanyadan almıştım.
  • quote:

quote:

Bir anda yeni kampanya var diye sevinmiştim.Size iyi tatiller ve eğlenceler.Bende singapur hava yolarından kişiye özel fiyatlandırma talep edeceğim , makul bir fiyat gelirse paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozer45 -- 3 Ağustos 2012; 12:10:14 >
  • Arkadaşlar ben işe başladım, aslında kredi kartlarına çok hoş bakmıyorum ama bu kartın çok avantajlı olduğunu duydum gezi için. Ben de özellikle farklı ülkeleri gezmeyi çok seven biriyim. Nedir bu kartın artıları ve eksileri arkadaşlar?
  • quote:

quote:

quote:

Bir anda yeni kampanya var diye sevinmiştim.Size iyi tatiller ve eğlenceler.Bende singapur hava yolarından kişiye özel fiyatlandırma talep edeceğim , makul bir fiyat gelirse paylaşırım.

Hocam kişiye özel fiyatlandırma nasıl oluyor açıklayabilirmisiniz?
  • Kampanya zamanında sormuştum , uçak biletini kendim alıp(wings - adios veya nakit ile) otel ve transferler ne tutar diye ; 7 gece için (4 gece phuket - 3 gece singapur -transferler) 720 euro olarak belirtilmişti.Adiostan yine bir singapur kampanyası bekliyorum.Kampanya olmaz ise tekrar bir teklif isteyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahibitanıdık

quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

Sabri ustad senin uzmanlık alanından bir soru sorayım; Eylül ayında 2 gece İzmir bölgesi otel tavsiyesine ihtiyacım. Anneyi getircem senin önceki yorumlarına istinaden Radisson Blu Resort & Spa Çeşme oteli değerlendirmeye aldım. şöyle bir yüzeysel bookinturkey araştırmasında da gözüme Solto Alaçatı Hotel takıldı. Senden ricam tavsiye edebileceğin başka otel varmı ? 2 otel arasında hangisi daha iyidir. otelden merkeze ulaşımında rahat olacagı bir otel tavsiyeni benden esirgeme

Üstad radisson Blue veya Ilıca otel Tavsiye ederim, soltoyu görmedim ama fotolara bakarım radisson un daha iyi oldugu izlenimi çıkıyor., cocuk yoksa sheratonda düşünebilirsiniz ,
    Bahsettigim otellerin termalleri cok iyidir radisson spa ve termalde çeşmede tek gecerim

Radisson:
    T r i p advisor de çeşmede dördüncü sırada Beş yıldızlılarda birinci:
    http://www.tripadvisor.com.tr/HACSearch?geo=298004#02,1343953504590,style:Szff_12,sponsors:A,rad:S0

Solto sadece alacatı otellerinde 18 otelden onuncu.

http://www.tripadvisor.com.tr/Hotels-g1024116-Alacati_Izmir_Province_Turkish_Aegean_Coast-Hotels.html

Babaylon küçüktür ama fiyatı uygundur yemekler idare eder

Sheratonda biraz eskidi artık cocukları termale sokmazlar

Altinyunus cok eskidi yaklaşma

Ayrıca radisson kart çıkarırsan Dubai dahil dunyanın pek cok ülkesinde ücretsiz oda upgrade vs gibi promosyonlardanda yararlanırsın, cok uluslu ve misafire profesyonel yaklaşan bir Oteldir, yemek çeşidi cok fazla değil ama, eminim sheratonda çeşmenin su an yemek çeşidi daha fazladır, radissonda tek eksik yemek çeşidi .
    Ilıca Otel de hemen yankıda cok lüks ve yeni bir otel sayılır, kapalı havuzu deniz suyudur, zaten bu mevsimde kapalı havuzum tercih edilmez,
    Çocuk varsa Ilıca da kaydırakta var.

Booking.com dada 5 yıldızlılarda Ilıca ve radisson başabaş

http://www.booking.com/searchresults.tr.html?label=gog235jc-hotel-tr-tr-radisson_blu_resort_spa_cesme-nobrand;sid=2189fa5ad4affdcafd3efcae617dc64e;dcid=1;city=-743111;class_interval=1;inac=0;redirected_from_city=0;redirected_from_landmark=0;review_score_group=empty;score_min=0;ss_all=0;ssb=empty;radius=0;order=score

Ilıca ve radissonda ; spa ve termal icin ek ücret isteyebilir, sadece kapalı havuz kullanacağım diyerek atlatilir, içerde istenildigi gibi at kosturulur, ben radissonda 2 senedir böyle yapıyorum. Birde spa ya sürekli gelen misafir izlenimi verirseniz , masaj ve kesede cok iyi indirimler alabilirsiniz. Fiyatlarda gercekten pahalılar, radissonda bir masaj normalde 180 tl idi 3-4 ay evvel. Ama inanılmazdir.

Şu ana kadar Türkiye de yaptırdıgım en iyi masaj Limak Lara Deluxe de Watı adlı Balili kızın yaptıgı masajdı , ikincisi sueno beach te xantia isimli Balili kız yapmıştı ona yaklaşan bir masaj diyebilirim.

Alıntıları Göster
    Sabri Hocam, bende bir soru sorayım.
    Eşimle Alaçatıya gitmek istiyoruz.
    Bunun için Alaçatıda bir otelde kalmak mantıklı yoksa Çeşmede kalıp arabayla Alaçatıya gitmek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arunsal -- 3 Ağustos 2012; 12:53:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mthan

Arkadaşlar ben işe başladım, aslında kredi kartlarına çok hoş bakmıyorum ama bu kartın çok avantajlı olduğunu duydum gezi için. Ben de özellikle farklı ülkeleri gezmeyi çok seven biriyim. Nedir bu kartın artıları ve eksileri arkadaşlar?

Hocam ilk sayfayı oku herşey yazıyor detaylı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: arunsal

Bunun için Alaçatıda bir otelde kalmak mantıklı yoksa Çeşmede kalıp arabayla Alaçatıya gitmek mi?

Çeşme Alaçatı arası mesafe oldukça az, arabanız varsa hiçbir sıkıntı çekmezsiniz. Bu seçimi otellerin durumuna bakarak yapın derim.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar, Bali ile ilgili tecrübesi olan var mıdır? Sanırım herkes bu yıl gidecek benim gibi.

Bali'ye giden arkadaşlara tek tavsiyem şu olacak (ben de gitmedim; fakat bir turizm şirketinin facebook sayfası için hazırladığım yazıyı yazarken araştırmıştım.) zaten oldukça meşhur olan Tanah Lot'ta gün batımını izlemeden dönmeyin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colin Kazim-Richards

Çeşme Alaçatı arası mesafe oldukça az, arabanız varsa hiçbir sıkıntı çekmezsiniz. Bu seçimi otellerin durumuna bakarak yapın derim.

Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colin Kazim-Richards

quote:

Orijinalden alıntı: arunsal

Alaçatı çok pahalı, yemek, konaklama herşey biraz fazla sosyetik ... Otel denilen yerler genelde eski taş evlerin pansiyon haline getirilmiş hali. Ayrıca Alaçatı denize uzak, ya arabanızla ya da dolmuşla bir plaja gitmeniz gerekir. Çeşme'de kalıp Alaçatıya akşam gezmesine gitmenizi tavsiye ederim (arabyla 15 dakika), bence yeterli olur. Ilıca plajı güzel ve fiyatlar uygundur, orda da denize girebilirsiniz..

• quote:

Üstad açıklayıcı bilgiler için sağol, konaklama 2 kişi olacak annem ve ben, yanı çocuk yok. Anne çeşme ve alaçatı'yı görmedim diyince 2 gece için bir ziyarette bulunalım dedim. Pegasusun uç uç günlerinden bileti ucuza getirdim, şimdide 11 Ağustosa kadar yatacak puanlarla + puana geçip adios sponsorluğunda otel ayarlamak düşüncesindeyim.

Annem için deniz 1. öncelik değil, SPA olursa iyi olur ama gidilecek bölge alaçatı veya çeşme farketmez fakat otelde ilçenin merkezine ulaşım kolay olsun çıkıp çevreyi gezebilelim.

Tavsiye ettiğin babaylon otelde 4 gece konaklama zorunluluğu olduğundan seçeneklerden çıkardım. Geriye radisson, sheraton, ılıca kaldı. Bu bilgiler ışığında başka bir tavsiyen varmı, mesala seturdan alınabilecek butuk tarzı bir otelde olabilir merkezde. Maksat çevreyi gezmek gidipte otelde açık büfe standart yemekler yemektense gerçek bir kıyı balıkçısında orjinal lezzetler tatmak benim açımdan daha iyi olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.