Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.077
Favori
5.538.235
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33083309331033113312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: flyinginbluesky

Yurtdışı puan kampanyasından internet alışverişini kaldırmışlar (artık dahil değil), zaten kaç kişi ayda 3 defa ve daha fazla yurtdışı alışverişi yapacak ki, saçma olmuş, nereden kırpacaklarını şaşırdılar

Aynen hocam görünce sevinmiştim ama internet alışverişinin kaldırılması çok saçma olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahtsızpistole kullanıcısına yanıt
    10temmuza kadar 40 lira yakıt aldığınızda temmuz ekstrenizde indirim yansıyacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar,

geçen ay PLAY ile internetten 100TL harcamaya 15TL wp' nin 28.06' da gelmesi gerekmiyor muydu? Sanki bana yatmamış... (PLAY' e yatar diye düşünüyorum...)
    bu kampanyayı yapanlar kontrol etti mi durumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: recruit1

teslime göre keser faturayı. teslim 20'si miydi?

Yok hocam 19 u. Market siparsler kismndanda baktim. Iyi niyet falan diyop yazdi bisiler. Volkswagen iui niyet aklima geldi

• YKB , yeni puan kampanyalarında artık "başka kampanyalarla birleştirilemez" ifadesini yazıyor. Benim gibi sürekli kombo arayanlar dikkat etsinler . Örnek hepsiburada , e-bebek v.s.
    özellikle ramazan kampanyasıyla birleşmeyecek yeni kampanyalar , öyle görünüyor.
  • Bu ay seyahat kampanyası gelmemis mi ben mi göremedim sitede sadece nisanda başlayan yurtiçi temmuz kampanyası var onuda bu tarihe kadar talep olmadıgı icin bitiremediler sanirim

• Dün iki aylık kişiye özel geldi ama telefonu güncelledim mesaj silindi,dun mesaj gelen var mı nereye ne yazip yolluyorduk

• umacar U kullanıcısına yanıt
    Bana 21-30 Haziran icin gelmisti.
    DAHIL 4454 e gondermisim.

• e-bebek hangi sektörde yer almaktadır acaba? Daha önceki genel kampanyalara ( 6x100 gibi ) katılanlara puan yüklenip yüklenmediğini yazan olursa sevinirim. Ramazan kampanyasında seçili internet sitelerinde gözükmekle beraber, mağaza fiziki alışverişinde de kampanya ya dahil midir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengos07 -- 2 Temmuz 2016; 13:40:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • A101 yapı kredi posundan 100 üstü alışveriş yaptım ama 6x100 için geçerli mi arkadaşlar boşa aramayayım

• Hani yeni seyahat kampanyasi..?

• World eko kullanıyorum, 7800 limitim var, ek olarak adios premium da alabilir miyim?

Edit: çok saçma bir durum var, nuvolu olduğum için ikinci bir kart çıkartamıyorlarmış, normal yapı kredili olun diyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day_dreamer -- 2 Temmuz 2016; 15:38:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben kartı yeni kullanmaya basladım. ornegin ben ucak bileti alırken skyscanner,aero baya arastırıp en ucuzu alıyorum. seyahat hattını aradıgımda bana 60 tllik bilet yerine 300 lüklerimi sayıyorlar. internetten check edip adios ile avantajlı nasil alabilirim ? ya da seyehat hattında alıyorsak nasil yapıyoruz
  • cenko77 C kullanıcısına yanıt
    Haziran ayında gerçekleştirilen play kampanyasının ödülü 27 temmuz da yatacak..

• THY nın kendi sitesinde (99 usd) 285 tl. sına sattığı istanbul SAW- Roma gidiş dönüş uçak biletini , adios premium ile seyahat hattından 35000 puan karşılığı 175 tl ye aldım. 65 tl servis ücreti alıyor, böyle olunca reel katsayı yerlerde sürünüyor. Şahsi görüşüm puanlarla uçak bileti yerine otel almak daha avantajlı. Bu arada Roma için otel tavsiye edebilecekler yazarsa sevinirim. (şubat ayı için 4 gece çift kişi konaklama)
  • Harcama hedefi puanlari nezaman yatiyor bilen varmi.

• alvarez kullanıcısına yanıt
    kampanya zamanını bekliyoruz..
    bekleyemiyorsak, başka kart kullanıyoruz..
  • denizjack kullanıcısına yanıt
    Marcella Royal Hotel'de geçen hafta kaldık. Roma şehir merkezine 10 dakika yürüyerek. Kahvaltısı muhteşem, sınırsız espresso, latte içebiliyorsunuz, çok başarılıydı. Kahvaltı terasta, Vatikan Sistine Şapeli görüyor. Odalar epey küçük ama çok temiz, sorunsuz bi otel. Fiyat, konum ve küçük odalar nedeniyle tam merkezdeki otellere göre daha uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: cengos07

e-bebek hangi sektörde yer almaktadır acaba? Daha önceki genel kampanyalara ( 6x100 gibi ) katılanlara puan yüklenip yüklenmediğini yazan olursa sevinirim. Ramazan kampanyasında seçili internet sitelerinde gözükmekle beraber, mağaza fiziki alışverişinde de kampanya ya dahil midir acaba?

e-bebek giyim sektöründe. Teyit ettim MH ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fato65 -- 2 Temmuz 2016; 22:32:57 >
  • Hem nuvolu olup hem aynı anda iki farklı kredi kartı kullanabilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 33083309331033113312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.