Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.653
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33023303330433053306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjkali

quote:

Orijinalden alıntı: denizjack

Adios premium yurtiçi otel güncel katsayı 1,98. 1037 tl otel 106000 puan karşılğı 530 tl ile gerçekleşti.

Katsayı düşmüş. Ben yurtiçi oteli 2 ay önce 2.12 ile, 1 ay önce 2,24 ile aldım.

yurt dışı uçak bileti 1238 tl lik bileti 625 puana aldım. katsayı 1.98 bendede
  • geçen hafta otel rezervasyonu yaptırdım. düz adios ile 2 katsayı. premiumda daha da yüksektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekim ayında yurtdışı bilet almayı planlıyordum tüm dünya kampanyası olurmu arkadaşlar bilgisi olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu bkm express 15 tl puan kampanyasında anlayamadığım bir nokta var.

1- BKM express hesabı üzerinden ilk alışveriş olmamasına rağmen wordcard kredi kartı ile ilk alışveriş yaptığımızda mı bu puanı veriyor yoksa BKM exress üzerinden direkt ilk alışverişe mi veriyor. Daha önce aynı kampanyadan faydalanıp tecrübe edinen arkadaşlar cevaplarsa çok memnun olurum.
  • sevdayeli kullanıcısına yanıt
    Bkm ile ilk alışveriş olması gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevdayeli kullanıcısına yanıt
    Bkm den15 tl kampanyasını alabilmen için word kartınla bkm üzerinden alışverişi ilk defa yapmış olman lazım.
  • ana18 kullanıcısına yanıt
    Olur. Hatta TL Card varsa onunla da olur. Puanlar öncelikli tanımladığınız kart hangisi ise ona yüklenir. Telefonla kartlarınız arası puan transferi yapabilirsiniz.
  • dostlar, mobil ödeme %25 (max 25tl) geri ödeme kampanyasına katılan oldu mu? Haftasonu migrosta okuttum. Geri yatma işlemi ne zaman oluyor bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Bkm ile ilk alışveriş olması gerekiyor.

Kartin ilk alisverisimi yoksa sahsin mi ilk alisverisi olmali

• makelonur kullanıcısına yanıt
    Şahsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mayis ayi hepsiburada kampanyasinin cuzdan ek puani yatan var mi, bugun yatacakti..

• Bu ay harcama tahhüdü geldi ve ben ne olur ne diyip olmaz gidip fon aldım, daha sonra da hesapta olmayan ödemelerim çıktı,

ödemeleri ertelemek için hesap kesim tarihini değiştirsem, acaba sorun olur mu? Hiç deneyen var mı aramızda?

Verecekleri puan da fena değil, 100 TL
  • kutay2455 kullanıcısına yanıt
    28 diye not almışım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

Mayis ayi hepsiburada kampanyasinin cuzdan ek puani yatan var mi, bugun yatacakti..

28 haziran
  • quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

Mayis ayi hepsiburada kampanyasinin cuzdan ek puani yatan var mi, bugun yatacakti..

28 haziran

27 haziranda yatacak diye not almisim, neyse bekleriz 1 gun daha,,

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

28 haziran

27 haziranda yatacak diye not almisim, neyse bekleriz 1 gun daha,,

Kazanılan Worldpuan 3 Haziran 2016 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan'ın son kullanma tarihi 14 Haziran 2016'dır. Kullanılmayan Worldpuan 15 Haziran 2016'da geri alınacaktır. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden yapılan katılımlardan kazanılacak ek 50 TL Worldpuan 28 Haziran 2016 tarihinde kartlara yüklenecek, kullanılmayan Worldpuan 10 Temmuz 2016'da geri alınacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

dostlar, mobil ödeme %25 (max 25tl) geri ödeme kampanyasına katılan oldu mu? Haftasonu migrosta okuttum. Geri yatma işlemi ne zaman oluyor bilginiz var mı?

migrosta okutmayı nasıl başardınız. 2 aydır en az 10 kere denedim hiçbir migrosta başaramadım en sonunda bıraktım peşini.
  • İphone'da olmuyor değilmi bu temazsız ödeme
  • biembo kullanıcısına yanıt
    Malasef olmuyor.
  • Bayram üzeri bilet fiyatları uçmuş. Bu arada adiosun web sayfasında yok ama temmuz kampanyası devam ediyormuş. 169 Tl puanla yurtiçi gidiş dönüş biletlerini satın alınabiliyor. Ben aradım müşteri hizmetlerini bilet fiyatı sordum puanla ödemek için sadece gidiş bileti istanbul antalya 250 tl puanla 220 tl dediler kampanya var mı deyince devam ettiğini sölediler çok şükür aldık. gidiş dönüş 169 puana geldi. Puanla uçak bileti almak isteyen varsa iyi olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 33023303330433053306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.