Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.895
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32993300330133023303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normal hocam. Bookingde 2140 olan otele de bazen setur 1250 fiyat verebiliyor.
  • aeaksoy A kullanıcısına yanıt
    kesinlikle birleşmıyor, pegasus bırlestırdı dıen arkadas da yanlıs bılıyor sadece valızlerı bırlestırıyorlar. biz malta ucagını kacırdık bu sekılde bızı baglamaz dedıler ıstanbuldan ızmıre gerı dondum kıcıma baka baka.. o yuzden eger cok yakınsa saatler , 2 ucak arasında mutlaka en az 3 saat zaman olması tavsıyem....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ADIOWINGS -- 24 Haziran 2016; 3:01:14 >
  • arkadaşlar adiosu birkaç aydır kullanıyorum o yüzden pek bi bilgim yok. şuanda adiosta 400 tl gibi puan var ve hepsinin normalde kullanma süreleri doldu. şimde ben opet world kartın e-ticaret kampanyasından faydalanmak için geçiş yapsam adiostaki puanların silinme ihtimali varmı? bilgi verirseniz sevinirim.
  • ByLabTek kullanıcısına yanıt
    Hiç vakit kaybetmeden bir tane daha world iste hocam ortak limitle gelecektir zaten temmuz 15 E kadar kesin yetişir yeni kart yok yere Özelliğini değiştirme adiosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakanmbe kullanıcısına yanıt
    Booking.com o gün için özel indirim vs. yapmıştır, olabilir yani.
  • 15 puan yatmış. Bkm puanları oluyor sanırım.

Edit:cafe restoran harcama kampanyasıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donnie.darko -- 24 Haziran 2016; 14:52:32 >
  • ADIOWINGS kullanıcısına yanıt
    Valla bizimkini birleştirdiler ama haklı olabilirsiniz, valizlari ankara da verip barcelonada aldık, sadece valizleri birleştirmiş olabilirler. (istanbulda aktarma vardı).
  • can33tokat C kullanıcısına yanıt
    iki kartımada yatmış.
  • arkadaşlar tüm dünya kampanyası yeniden siteye gelmiş, dün kaldırılmış demişti arkadaş ama yanlış mı biliyorum
  • Bugün kartıma 10 tl yatmış, neyin puanı bu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Bugün kartıma 10 tl yatmış, neyin puanı bu?

Cüzdan e ticaret kampanyası
  • Cüzdan E Ticaret kampnaysı kaynaklı 10 TL yatmayan var mı? Bu aralar puan yatma konusunda sürekli sıkıntı yaşıyorum..
  • makelonur kullanıcısına yanıt
    Benim de BKM yatmamış..Yatmayan var mı? Beklemeli mi aramalı mı?
  • hacikemal kullanıcısına yanıt
    Hocam ben göremedim sadece Avrupa ve yurtiçi bilet gözüküyor.
  • Arkadaşlar baZı puanlar tlcarda yatıyor galıba bu puanları otomatik aktarıyorlar mı ve silinme tlcard da var mı?

• Nisan ayinda esimin kredi kartindaki talimatlari iptal edip mayis ayinda kendi kredi kartima tanimladim. Bu ay fatura talimat puani yuklenmedi.

Neymis fatura kampanyasi kisi bazinda degil abone numarasi bazinda takip ediliyormus. Kimin uzerine olursa olsun bir abone numarasi bir kere faydalanirmis.
    Varmi boyle birsey basina gelen acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • komikadam kullanıcısına yanıt
    Bende yapmayı düşünüyordum demek ki yatmayacak yaparsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

Nisan ayinda esimin kredi kartindaki talimatlari iptal edip mayis ayinda kendi kredi kartima tanimladim. Bu ay fatura talimat puani yuklenmedi.

Neymis fatura kampanyasi kisi bazinda degil abone numarasi bazinda takip ediliyormus. Kimin uzerine olursa olsun bir abone numarasi bir kere faydalanirmis.
    Varmi boyle birsey basina gelen acaba

bilgiyi önce sizmi paylaştınız yoksa o sistemden görüp mü söyledi ?
  • compiler23 kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde yatmamış arayıp kayıt oluşturdum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuttimiqi

Cüzdan E Ticaret kampnaysı kaynaklı 10 TL yatmayan var mı? Bu aralar puan yatma konusunda sürekli sıkıntı yaşıyorum..

Banada yatmamis

• 
Sayfa: önceki 32993300330133023303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.