Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sarveniko Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.557
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32423243324432453246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: denizfeneri

peki hocam siz ne kadar limit düşürdüyseniz onlar o kadar limit mi çıkardı yani düşürdüğünüz limit ile yeniden tanımlanan limit eşit mi? ben paraf ve cardfinansımın limitini indirip axess i ve wolrd ü yükseltmek istiyorum ancak ben 5000 birinden 5000 birinden düşürüp diğerlerini 5000 er bin artıramamaktan korkuyorum zamanında bol kesden atarlarken yükselttik limitleri ama şimdi hakettiğim sahip olduğumdan çok düşüktür, sonuçta limit kaybına uğramaktan korkuyorum böyle bir durum başıma gelir mi? onu nasıl öğrenirim.

Ben bu limit işlerinden hiçbir şey anlamadım, limiti 6000 parafly, 3000 maximum kart kapattım, 2000de diğer kartımdan düşürdüm. Toplam 11000 edior, Vakıfbankdan limit artışı istedim 4 defa başvurdum hepsinde de reddetti. 1000 TL bile arttırmadı. Sonra Adiosa başvurdum 4600 limitli kart geldi premium için talepte bulundum, sonuçtan pek de umudum yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnimaL.

quote:

Orijinalden alıntı: conss

Adim adim yaziyorum :) cok sanslisin
    1-isbankasindaki hem kredi karti limitin, hem musteri limitin dustu zaten sorun yok.
    2-sorun kkb kayitlarinda maximum kart limitin hala eskisi gibi duruyor. Guncelleme 1ayi buluyor cunku.
    3-bu guncelleme olmadan adios kartin cikmaz.
    4-kkb guncellemesini hizlandirmak icin, findeks sitesine girip risk raporu alman lazim. Eger findekste, maximum kartinin yeni limitini goruntuleyemiyorsan, risk raporu numarasiyla kkb'ye itiraz edip, findeks bilgileriyle guncel kart limit bilgilerin tutmadigini belirtmelisin.
    5-findekste, maximum kartina ait guncel limit bilgilerini goruntuleyebildigin anda, yapikredi telefon bankaciligindan basvurunu yenile. Ekstra evrak istemiyor, gelir belgesi disinda.
    6-akabinde onaylanacaktir kartin ama sana gelen mesajdaki limitle cikmayabilir.

Gectigimiz ay basindan itibaren esim icin ayni islemleri yaptim. Ordan biliyorum.

Bol sans.

Tekrar teşekkür ediyorum :)

Adım adım uyguladım dediklerinizi ve bugun 7700 tl limitli kartım onaylandı.

Arkadaşa 7980 tl limitle geldi kaç kez şikayet etti artırım için sistem izin vermiyor dediler 12.350 tl onaylı ama boşluk olmadığından artırım yapılamıyor dediler oda sinir oldu iptal etti preimium adios onlar daha vermek istiyor aidat olayından ama sistem işde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Orijinalden alıntı: AnimaL.

quote:

Orijinalden alıntı: conss

Adim adim yaziyorum :) cok sanslisin
    1-isbankasindaki hem kredi karti limitin, hem musteri limitin dustu zaten sorun yok.
    2-sorun kkb kayitlarinda maximum kart limitin hala eskisi gibi duruyor. Guncelleme 1ayi buluyor cunku.
    3-bu guncelleme olmadan adios kartin cikmaz.
    4-kkb guncellemesini hizlandirmak icin, findeks sitesine girip risk raporu alman lazim. Eger findekste, maximum kartinin yeni limitini goruntuleyemiyorsan, risk raporu numarasiyla kkb'ye itiraz edip, findeks bilgileriyle guncel kart limit bilgilerin tutmadigini belirtmelisin.
    5-findekste, maximum kartina ait guncel limit bilgilerini goruntuleyebildigin anda, yapikredi telefon bankaciligindan basvurunu yenile. Ekstra evrak istemiyor, gelir belgesi disinda.
    6-akabinde onaylanacaktir kartin ama sana gelen mesajdaki limitle cikmayabilir.

Gectigimiz ay basindan itibaren esim icin ayni islemleri yaptim. Ordan biliyorum.

Bol sans.

Tekrar teşekkür ediyorum :)

Adım adım uyguladım dediklerinizi ve bugun 7700 tl limitli kartım onaylandı.

Arkadaşa 7980 tl limitle geldi kaç kez şikayet etti artırım için sistem izin vermiyor dediler 12.350 tl onaylı ama boşluk olmadığından artırım yapılamıyor dediler oda sinir oldu iptal etti preimium adios onlar daha vermek istiyor aidat olayından ama sistem işde

Ben YKB'ye ilk başvurduğumda bana 9200 tl'lik kart çıktı ama diğer kartlarınızı kapatın öyle verelim şuanda limit boşluğunuz olmadığı için veremiyoruz dediler. Sonra 10.500 tl'lik maximum kartı 1500e indirdim, bunlarda 7700 verdi. Yani 1500 yerine 1200 yapmış olsaydım maximumu, bunlar 8000 verecekmiş. Geç uyandım olaya ne kadar indirirsem o kadar limit verirler sanmıştım, ykb'nin belirlediği rakam üzerinden işliyormuş meğersem. Diğer bankalarda 30.000 limitli kartımızda olsa nafile yani..

• quote:

Orijinalden alıntı: world67

quote:

peki hocam siz ne kadar limit düşürdüyseniz onlar o kadar limit mi çıkardı yani düşürdüğünüz limit ile yeniden tanımlanan limit eşit mi? ben paraf ve cardfinansımın limitini indirip axess i ve wolrd ü yükseltmek istiyorum ancak ben 5000 birinden 5000 birinden düşürüp diğerlerini 5000 er bin artıramamaktan korkuyorum zamanında bol kesden atarlarken yükselttik limitleri ama şimdi hakettiğim sahip olduğumdan çok düşüktür, sonuçta limit kaybına uğramaktan korkuyorum böyle bir durum başıma gelir mi? onu nasıl öğrenirim.

Ben bu limit işlerinden hiçbir şey anlamadım, limiti 6000 parafly, 3000 maximum kart kapattım, 2000de diğer kartımdan düşürdüm. Toplam 11000 edior, Vakıfbankdan limit artışı istedim 4 defa başvurdum hepsinde de reddetti. 1000 TL bile arttırmadı. Sonra Adiosa başvurdum 4600 limitli kart geldi premium için talepte bulundum, sonuçtan pek de umudum yok.

Hocam bana da tam tersi oldu adios için başvurdum çıkmayacağını söylediler diğer bankalardaki limit yüzünden, maximum ve paraftan toplam 5000 tl düşürdüm adios 11500 limitli geldi neye göre nasıl yaptıkları belli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: LaMidas

quote:

Orijinalden alıntı: world67

quote:

Hocam bana da tam tersi oldu adios için başvurdum çıkmayacağını söylediler diğer bankalardaki limit yüzünden, maximum ve paraftan toplam 5000 tl düşürdüm adios 11500 limitli geldi neye göre nasıl yaptıkları belli değil.

Bendede farklı oldu 19.550 tl onaylandı kartınız ama klasik diğer banka limitlerini indirin dedi ykb adios için neyse kızdım ne indirecem sonuçda maximiles başvurdum 10.950 tl limitle maximiles select kart geldi haydaa molla tam indirme yapmadığım halde bence bunlar inceden yasayı deliyorlar evrak falan vermedim internetten başvurdum sadece düşün ama tam leş kart birde özel bankacılık olanı göndermişler select serisi iyi hoşda 200 tl alışverişe 1 tl uçak puanı kazanma tam skaldal leşşiş 20.000 tl alışveriş yapacaksında 100 tl puan olacak bilet alacan da 19 tlde acente hizmet bedeli alıyor tam skandal havadan gelmese kart iptal ederdim de kalsın şimdilik dedik

• Mayıs otel kampanyası otel alan yokmu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

Mayıs otel kampanyası otel alan yokmu ?

hocam al da bi rahatlayalım..
    selamlar..
  • Geçen ay aktarmalı amerika bileti aldım gidiş alitalia dönüş airfrance.
    bagaj hakkı 1 verdiler,bir de şöyle bir durum varmış ;sonradan öğrenmiş olduk.
    aktarmalı veya çoklu uçuşlarda ilk uçuş için kaç bagaj hakkı veriliyorsa, diğer uçuşlarda da aynı bagaj hakkı veriliyormuş mecburen.

• quote:

Orijinalden alıntı: obiwanpazzini

Geçen ay aktarmalı amerika bileti aldım gidiş alitalia dönüş airfrance.
    bagaj hakkı 1 verdiler,bir de şöyle bir durum varmış ;sonradan öğrenmiş olduk.
    aktarmalı veya çoklu uçuşlarda ilk uçuş için kaç bagaj hakkı veriliyorsa, diğer uçuşlarda da aynı bagaj hakkı veriliyormuş mecburen.

Selamlar acaba aktarmali ucuslarda transit vize gerekiyor mu?mesela frankfurt için bilginiz var mi?

• arkadaşlar su elektrk ve doğalgazı otomatik ödemeye verecem de abone no veya tesisat no veya referans no yazan kısımlardaki rakamları girmem yeterlidir dimi
  • Abilerim ablalarim ben işe yeni başladim. Adios almaya karar verdim ilk maasimi almadigim icin kredi karti basvurusu yapmadim. Net maasim 3000TL. Baska kredi kartim olmayacak kapatcam digerini. Ne kadar limit verirler bana tahminen? Premium olma ihtimali hic yok degil mi?

• sametbaggio kullanıcısına yanıt
    Abone nolari yeterli..

• quote:

Orijinalden alıntı: ana18

Abilerim ablalarim ben işe yeni başladim. Adios almaya karar verdim ilk maasimi almadigim icin kredi karti basvurusu yapmadim. Net maasim 3000TL. Baska kredi kartim olmayacak kapatcam digerini. Ne kadar limit verirler bana tahminen? Premium olma ihtimali hic yok degil mi?

Kartları iptal et 1 ay bekle kkb raporu al bak iptal ettiğin lartlar sistemde iptal gözüküyormu ondan sonra bodro alarak ykb şubesine git adios premium girdir sisteme

• ana18 kullanıcısına yanıt
    Olur hocam neden olmasin. Diger bankalarda kartin varsa limitleri dusur ya da kapat. Sonra basvur.

• Ukrayna havayollarindan bilet aliniyor mu adiosla arkadadlar?abd ye en ucuz o cikiyor sky da

• quote:

Orijinalden alıntı: tr37tr

Ukrayna havayollarindan bilet aliniyor mu adiosla arkadadlar?abd ye en ucuz o cikiyor sky da

Hocam bookinturkey den bakmanız daha iyi olacaktır

• tr37tr T kullanıcısına yanıt
    ben var diye biliyodum ama bi arkadas onceki sayfalarda olmadıgını yazmıstı klm ile ucacakmış almanya da durum nasıl bilmiyorum biraz geriye dogru kurcalarsan benim cevabımı ve o arkadaşı bulup ondan daha detaylı bilgi alabilirsin
  • LaMidas kullanıcısına yanıt
    Tesekkur eerim

• boran729 B kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• tr37tr T kullanıcısına yanıt
    gümrük kontrolüne girmeden transfer olabiliyorsanız sorun yok. frankfurt'ta bu açıdan abd uçuşları için problem yaşamazsınız. ancak uçağı kaçırırsanız ve vizeniz/gri, yeşil ya da kırmızı pasaportunuz yoksa terminalden ayrılmanıza izin vermezler. yalnız abd'den önce avrupa içi bir uçuşunuz daha varsa (ist-fra-ams-lax gibi) vizeye ihtiyacınız olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recruit1 -- 7 Mayıs 2016; 13:05:38 >
  • 
Sayfa: önceki 32423243324432453246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.