Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.713
Cevap
1.078
Favori
5.532.344
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32303231323232333234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende adioslu oldum bugunden itibaren puanlar silinmediği icin
  • optimachicago O kullanıcısına yanıt
    Peki seturdan tatil alırken bu iki karttaki puanları aynı tatil için kullanabiliyor muyuz. Cevaplar için teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VATAN34 kullanıcısına yanıt
    cevep için tşk ler..
  • Bir Üye kullanıcısına yanıt
    bizde o kampanyadan delta ile bilet almıştık. Delta eylül ayına kadar direk uçuşları iptal etmiş.(delta havayolları müşteri hizm bilgisidir.)
    bize de klm ve air france ya da puan iadesi teklifinde bulundu. ne yapacağımıza daha karar vermedik
  • Ggden 50 puan yatmış. Ama benim hesap ekside olduğu için internet bankacılığından göremiyorum. Bunu görmenin bir yolu var mı? Puanım tl olarak sürekli 0 görünüyor

• fieryboys F kullanıcısına yanıt
    Bizim aldığımız biletler San Francisco gidiş New York dönüştü ve San Francisco uçuşu da New York aktarmalıydı.

Seyahat hattından arayan bayan iptal yerine yeni bilet alacaksanız acele edin yer problemi yaşanabilir dedi.

Söylediğini çok önemsememiştim ama dün akşam 16 Temmuz tarihli KLM ile Amsterdam aktarmalı San Francisco uçuşumuz için koltuk seçimi yapmak istedim koca Beoing 747-400 uçakta 14 boş koltuk vardı ve eşim ile önlü arkalı koltuk seçebildik sadece. Aynı uçuşun ilk bacağı olan İstanbul - Amsterdam uçusunda uçak 737-800 olmasına rağmen 100 civarı boş koltuk vardı.

Dönüşte de 29 Temmuz tarihli Air France ile Paris aktarmalı New York uçağında 130 boş koltuk görünüyor ki uçak devasa A380.

Karar vermek için çok oyalanmamakta fayda var gibi
  • anvil kullanıcısına yanıt
    mh aramanız gerekiyor.

bu arada hem gg hem de d&r cuzdan bakiyeleri yatmış. Bilginiz olsun.
  • Arkadaşlar 20 tl wordpuan eksik kaldı otel rezervasyonu için ve bu ay sonuna kadar indirim kampanyası var seturun..Bir günü kartınızla ödemelisiniz diyorlar.Benzer durum yaşayan arkadaşlar Varmıdır bi çaresi sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cracker71 -- 28 Nisan 2016; 19:06:29 >
  • cracker71 kullanıcısına yanıt
    Seyehat hatti uzerinden otel alinca gecelik konaklama uzerinden islem yapiliyor.
    Ben de tatil alirken gecelik konaklama uzerinden avans puan kullanmistim

• herdemasivemavi H kullanıcısına yanıt
    Avanspuanıda sonuna kadar kullandım halen 20 wp açık var maalesef ve o 20 wp için 450 tl civarında 1 günlük ücret talep ediyorlar

• nadir gold tek çekim ile yapı kredi posundan geçti ama hediyelik eşya yazıyor detayda
    maygold tek çekim finansbank posundan world kampanya şartına uymuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimachicago

ykb ye faks cekerek mumkun. Puan aktarma istegi dilekcesi, evlilik cuzdani fotokopisi, nufus cuzdanlarinizin fotokopisi ni istiyorlar. Numarayi ykb yi arayip ogrenin.3 is gunu suruyor.

banka şubesine hazır evraklarla gittiğinizde faxı kendileri çekiyor, br iş günü sonra işlem gerçekleşti.
  • yok mu hâlâ paypal karta bir alternatif bulan?
  • darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    Bulan varsa bile buradan söyleyeceğini sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: serginho1912

Bulan varsa bile buradan söyleyeceğini sanmıyorum

bi özel mesaj atsınlar diye yazıyorum zaten ben de
  • darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    O zaman bana da atsınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: serginho1912

O zaman bana da atsınlar

Bari bana da atsınlar :)

• Biletix 23 TL (22-23 Nisan kampanyası) puanlar mi yatmış bugün? Vakıfbank için bugündü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loremipsum -- 29 Nisan 2016; 9:27:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cracker71

Avanspuanıda sonuna kadar kullandım halen 20 wp açık var maalesef ve o 20 wp için 450 tl civarında 1 günlük ücret talep ediyorlar

Limitin müsaitse %1 veren e ticaret sitesinden 20 wp gelecek kadar alışveriş yap seyahat hattından işini hallet siparişi iptal et :)

• Biletix in 23 tl puan ve cüzdanın(gittigidiyordandı sanırım) kalan 50 tl puanı bugün yatmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 32303231323232333234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.