Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.726
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31433144314531463147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ustad ellerine saglik!
    Sadece kucuk bir ekleme vakif'da da kazan kampanyasi basladi dun

http://www.vakifkart.com.tr/kampanyalar/228-vakifbank-worldcarddan-50tl-worldpuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • normal world kartımla kampanyaya katılıp 2 alışverişi tamamladıktan sonra kartımı adiosa çevirdim. (daha önce adiosa çevirebildiğimi bilmiyordum) acaba 6 işlemi tamamladığımda puan süreli mi süresiz olarak mı yüklenir? teşekkürler
  • Süresiz olarak yüklenir hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericbey

Süresiz olarak yüklenir hocam

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericbey

Süresiz olarak yüklenir hocam

teşekkürler
  • Arkadaşlar, 20 şubat tarihine kadar kapatmam gereken -100 puan var, anında yüklenen puanlar var mıdır acaba
  • Anında yüklenen puan Adios ta yok hocam yüklenme tarihini bekliyorsunuz,alışveriş esnasinda verilen ve 1-2 lirayı pek geçmeyen puanlar var.
  • iyi günler, uzunca araştırmama rağmen aşağıdaki sorunumuna forumlarda tam yanıt bulamadım. miles and simles sitesi oranları çok net veriyor ama world de bulmak ne mümkün.

ayda 30.000 tl lik yapıkredi pos world üyesi bir işyerinden sadece akaryakıt harcaması yapmaktayım. her ay sabit bir giderim bu.
    kampanya vs olmadığını varsayarsak en yüksek mil veya puan kazanımı hangi kartla elde edebilirim.

mevcut durumda miles smiles kart kullanıyorum. bu da her nerede olursa olsun akaryakıt sektörüne çekilen tutarın yarısı kadar
    örn: 30.000/%50=15.000 mil veriyor. bu da aşağı yukarı shop and miles da 15.000*0,15=225 tl lik hediye çekine tekabül ediyor.

benim için uçak bileti de alışveriş çekide aynı değerde.

adios veya world yeva kartta bu oran ne olur? yada diğer kartlar için daha avantajlı bir öneriniz olur mu?
    bu şekilde akaryakıt oranını bilen arkadar var mıdır? yoksa kart çıkratttırıp denemem gerekecek.
    teşekkürler,

• silinecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korncu21 -- 4 Şubat 2016; 2:04:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korncu21

iyi günler, uzunca araştırmama rağmen aşağıdaki sorunumuna forumlarda tam yanıt bulamadım. miles and simles sitesi oranları çok net veriyor ama world de bulmak ne mümkün.

ayda 30.000 tl lik yapıkredi pos world üyesi bir işyerinden sadece akaryakıt harcaması yapmaktayım. her ay sabit bir giderim bu.
    kampanya vs olmadığını varsayarsak en yüksek mil veya puan kazanımı hangi kartla elde edebilirim.

mevcut durumda miles smiles kart kullanıyorum. bu da her nerede olursa olsun akaryakıt sektörüne çekilen tutarın yarısı kadar
    örn: 30.000/%50=15.000 mil veriyor. bu da aşağı yukarı shop and miles da 15.000*0,15=225 tl lik hediye çekine tekabül ediyor.

benim için uçak bileti de alışveriş çekide aynı değerde.

adios veya world yeva kartta bu oran ne olur? yada diğer kartlar için daha avantajlı bir öneriniz olur mu?
    bu şekilde akaryakıt oranını bilen arkadar var mıdır? yoksa kart çıkratttırıp denemem gerekecek.
    teşekkürler,

Hocam herhangi bir kampanya olmaması durumunda ve kartınız bireysel olursa 30.000 liralık akaryakıta 75 lira gelecektir. 100 liraya 50 worldpuan yani 25 kuruş vermiş üye iş yerinde. En azından bana gelen bu şekilde, oran orantı yaptım. Kampanya harici zamanlarda kazanılan puanlar komik rakamlar oluyor. Gectiğimiz ay 4x100 liralık akaryakıta 30 tl vardı. Bu ay 6x100 market giyim vs alışverişine 75 tl var. Adiosta tüm kazandığınız puanları seyahat harcamalarında daha değerli kullanıyorsunuz. Örneğin 200 lira puan, yurtdışı uçak bileti alırken 350-450 tl civarında bir değere çıkıyor. Ben de yeniyim bu konularda, yanlışım varsa arkadaşlar düzeltirler

• Hocam herhangi bir kampanya olmaması durumunda ve kartınız bireysel olursa 30.000 liralık akaryakıta 75 lira gelecektir. 100 liraya 50 worldpuan yani 25 kuruş vermiş üye iş yerinde. En azından bana gelen bu şekilde, oran orantı yaptım. Kampanya harici zamanlarda kazanılan puanlar komik rakamlar oluyor. Gectiğimiz ay 4x100 liralık akaryakıta 30 tl vardı. Bu ay 6x100 market giyim vs alışverişine 75 tl var. Adiosta tüm kazandığınız puanları seyahat harcamalarında daha değerli kullanıyorsunuz. Örneğin 200 lira puan, yurtdışı uçak bileti alırken 350-450 tl civarında bir değere çıkıyor. Ben de yeniyim bu konularda, yanlışım varsa arkadaşlar düzeltirler
  • quote:

Orijinalden alinti: LaMidas

quote:

Orijinalden alinti: korncu21

iyi günler, uzunca arastirmama ragmen asagidaki sorunumuna forumlarda tam yanit bulamadim. miles and simles sitesi oranlari çok net veriyor ama world de bulmak ne mümkün.

ayda 30.000 tl lik yapikredi pos world üyesi bir isyerinden sadece akaryakit harcamasi yapmaktayim. her ay sabit bir giderim bu.
    kampanya vs olmadigini varsayarsak en yüksek mil veya puan kazanimi hangi kartla elde edebilirim.

mevcut durumda miles smiles kart kullaniyorum. bu da her nerede olursa olsun akaryakit sektörüne çekilen tutarin yarisi kadar
    örn: 30.000/%50=15.000 mil veriyor. bu da asagi yukari shop and miles da 15.000*0,15=225 tl lik hediye çekine tekabül ediyor.

benim için uçak bileti de alisveris çekide ayni degerde.

adios veya world yeva kartta bu oran ne olur? yada diger kartlar için daha avantajli bir öneriniz olur mu?
    bu sekilde akaryakit oranini bilen arkadar var midir? yoksa kart çikratttirip denemem gerekecek.
    tesekkürler,

Hocam herhangi bir kampanya olmamasi durumunda ve kartiniz bireysel olursa 30.000 liralik akaryakita 75 lira gelecektir. 100 liraya 50 worldpuan yani 25 kurus vermis üye is yerinde. En azindan bana gelen bu sekilde, oran oranti yaptim. Kampanya harici zamanlarda kazanilan puanlar komik rakamlar oluyor. Gectigimiz ay 4x100 liralik akaryakita 30 tl vardi. Bu ay 6x100 market giyim vs alisverisine 75 tl var. Adiosta tüm kazandiginiz puanlari seyahat harcamalarinda daha degerli kullaniyorsunuz. Örnegin 200 lira puan, yurtdisi uçak bileti alirken 350-450 tl civarinda bir degere çikiyor. Ben de yeniyim bu konularda, yanlisim varsa arkadaslar düzeltirler

çok sağol aslında aradığım yanıt buydu.

oransal olarak miles and smiles hala daha avantajlı görünüyor o zaman.

• geçen ay 13 bin tlelik alışveriş yaptım 0 puan vermiş banka arkadaşlar normalmidir acaba?
  • biraz önce müşteri hizmetleri temsilcisi hanımefendiyle görüştüm bana dediği; world üye işyerinde harcama yapmadınızdan dolayı puan vermiyoruz.ne yani başka postan alışveriş yaptığımızda puan vermiyeceklermi 13bin liralık harcamaya?
  • World ün en kötü tarafı denilebilir hocam,maalesef world üye iş yeri dışına puan vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biembo

World ün en kötü tarafı denilebilir hocam,maalesef world üye iş yeri dışına puan vermiyor.

hocam miles&smiles aldım ticari kart onlar 10 tl harcamaya 1 mil veriyor onlara kızdım adios premium harcadım oda world üye iyeri kuralı varmış.2 karttan 22bin tl harcadım geçen ay hiçbirş mil puan kazanamadık ne şans ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

quote:

Orijinalden alıntı: biembo

World ün en kötü tarafı denilebilir hocam,maalesef world üye iş yeri dışına puan vermiyor.

hocam miles&smiles aldım ticari kart onlar 10 tl harcamaya 1 mil veriyor onlara kızdım adios premium harcadım oda world üye iyeri kuralı varmış.2 karttan 22bin tl harcadım geçen ay hiçbirş mil puan kazanamadık ne şans ama

Hocam o yüzden en iyisi farklı alışveriş tipleri için farklı kartlar kullanmak. Üye işyeri olmasada puan veren Maximiles yada parafly kullanabilirsin. Worldün olayı kampanyaları. Ben sadece kampanyaları takip edip, kampanyaları birleştirerek 3.000 TL harcamaya bir paris gidiş dönüş uşak bileti aldığım oldu.(249 Wp kampanyasından)

• korncu21 kullanıcısına yanıt
    Forumdan epey bilgi edindim ve bir çok da olay okudum. Bir bankanın bireysel müşterisi bireysel kredi kartını sürekli aynı sektörlerden ve sürekli yüksek tutarlı kullanması durumunda, banka kredi kartını belli bir zamandan sonra incelemeye alır, bu sürede müşteri kartında oluşan puan veya mil gibi bakiyesini değerli olarak bir hizmet satın alması durumunda bankanın müşterisini kredi kartını ticari amaçlı statüsüne sokup yargı yoluyla o meblayı alma hakkına sahiptir. Bu şekilde akbank, finans , halk bankasından yüklü miktarda ceza alan arkadaşlar var. Bu tür durumları araştırarak kredi kartından harcama yapmak gerekir ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mat34

Forumdan epey bilgi edindim ve bir çok da olay okudum. Bir bankanın bireysel müşterisi bireysel kredi kartını sürekli aynı sektörlerden ve sürekli yüksek tutarlı kullanması durumunda, banka kredi kartını belli bir zamandan sonra incelemeye alır, bu sürede müşteri kartında oluşan puan veya mil gibi bakiyesini değerli olarak bir hizmet satın alması durumunda bankanın müşterisini kredi kartını ticari amaçlı statüsüne sokup yargı yoluyla o meblayı alma hakkına sahiptir. Bu şekilde akbank, finans , halk bankasından yüklü miktarda ceza alan arkadaşlar var. Bu tür durumları araştırarak kredi kartından harcama yapmak gerekir ...

Somut bir kaç örnek, link vb. verebilir misiniz?
    Çok mantıklı gelmedi bana yazı zira tam da şu an içerisinde bulunduğumuz konu bunun en güzel örneği.

• dickinson kullanıcısına yanıt
    Forumda wings card, finansbankın uçuş kartı ve parafly kartı plan arkadaşlar forumda paylaştılar. Bu arkadaşlardan dava açıp kaybedenlerde oldu. Forumda araştırmanız gerekir ve kredi kartı sözleşmelerinde olmalıki banka yasal hakkını arıyor. Wings kartın mil kazanım ve kullanım kurallarını rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bankalar bu tür faydalarda farklı şekilde kullanımlardan dolayı puan,mil kazanım ve kullanımlarında gün geçtikçe değiştiriyor.Somut örnekleri yaşandığından belirtmek istedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 31433144314531463147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.