Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.753
Cevap
1.076
Favori
5.538.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31403141314231433144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

AKTİF PUAN KAMPANYALARI
    --------------------------------

* 31 Ocak 2016
    -Akaryakıt sektöründen tek seferde yapılacak olan ilk 100 TL’den sonraki her 100 TL alışverişinize 10 TL (en fazla 30 tl)
    -Sahibinden.com'dan tek seferde yapılacak 500 tl ve üstü GET işlemlerine 25 TL, 1000 tlye 75 TL
    -Ereyon.com.tr'den tek seferde yapılacak 500 tl ve üstü işlemlere 25 TL, 1000 tlye 75 TL
    -Tchibo.com.tr’den tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri işlemlerden 30 TL
    -Marka Park mağazalarıdan tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri işlemlerden 20 TL
    -Kitapyurdu.com'dan tek seferde yapılacak 200 tl ve üstü işlemlere 20 TL
    -Dekorazon.com'dan tek seferde yapılacak 50 tl ve üstü işlemlere 10 TL, 100 tlye 20 TL
    -Sekiz.com'dan tek seferde yapılacak 50 tl ve üstü işlemlere 10 TL, 100 tlye 20 TL
    -Shop90.com'dan tek seferde yapılacak 50 tl ve üstü işlemlere 10 TL, 100 tlye 20 TL
    -Banana Republic mağazalarından tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri işlemlerde 15 TL
    -Gap'te tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri işlemlerde 15 TL
    -Aeropostale’da tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri işlemlerde 15 TL
    -FLO mağazalarıdan tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri işlemlerden 10 TL
    -LC Waikiki mağazalarıdan tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri işlemlerden 10 TL
    -Mango mağazalarıdan tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri işlemlerden 10
    -Trendyol'dan tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri işlemlerden 10 TL

* 10 Şubat 2016
    -Otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL (en fazla 50 tl)

* 16 Şubat 2016
    -Real’den toplamda yapılacak tek çekim 200 TL ve üzeri işleme 25 TL

* 29 Şubat 2016
    -Beko bayilerinden tek seferde yapılacak 2000 TL ve üzeri işlemlerden 100 TL
    -Arçelik bayilerinden tek seferde yapılacak 2000 TL ve üzeri işlemlerden 100 TL
    -Biletix.com.tr’den tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri işlemlerden harcamanın %10 (en fazla 50 tl)
    -Ereyon.com.tr'den tek seferde yapılacak 500 tl ve üstü işlemlere 25 TL, 1000 tlye 50 TL
    -Bimeks mağazalarından ya da bimeks.com.tr’den tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri işlemlerden 25 TL
    -Kiğılı’da tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri işlemlerde 25 TL
    -D&R mağazaları ya da dr.com.tr’den tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri işlemlerden 10 TL
    Playcard

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

-Nuvo TLcard ile Online Alışveriş, Giyim, Kafe-Restaurant, Kültür-Sanat ve diğer sektörlerde yapılacak harcamalara 25 TL

-Farklı günlerde yapacağınız her 150 TL ve üzeri TAKSİTLİ alışverişinize 10 TL, en fazla 40 TL
    -Yeni ek kart ile yapılan ilk alışverişe 10 TL

PUAN YÜKLENME TARİHLERİ(Vakıf VE TEB 1 gün sonra yatar)
    ----------------------------------

* 28 Ocak -Biletix,Lcw,MM,Bimeks,Ayakkabı,Kiğılı 8 Ocak
    * 29 Ocak -cHızlıal,cGG,cHB,cD&R 9 Şubat

* 2 Şubat -Ozdilek,kliksa 13 Şubat
    * 11 Şubat -Kitap,deko,shop 22 Şubat
    * 12 Şubat -Sahibinden,Ereyon,Sekiz 23 Şubat
    * 15 Şubat -Aralıkfatura
    * 25 Şubat -cAkaryakıt,cMarkapark,cFlo,clcw,ctrendyol,ctchibo,cmango,cReal,cAero 7 Mart
    * 26 Şubat -cSahibinden,ckliksa,cereyon 8 Mart
    * 29 Şubat -cBanana,cGap 7 Mart
    * 11 Mart -Ereyon 22 Mart
    * 29 Mart -cD&r,cBeko,CArçelik,cBiletix,cKiğılı,cBimeks 9 Nisan

YÜKLENENLER
    * 29 Aralık -Kliksa 9 Ocak
    * 6 Ocak -Kazan 17 Ocak
    * 11 Ocak -Aralık 21 Ocak
    * 12 Ocak -Idefix,Real,Yılbaşı 23 Ocak
    * 13 Ocak -1tıkla,-D&R 24 Ocak
    * 14 Ocak -1v1y,E-bebek 25 Ocak
    * 15 Ocak -cKazan,GG,HB,Kasımfatura,Vakıffatura 26 Ocak,-,-
    * 16 Ocak -Evmanya/Altincicadde 27 Ocak
    * 19 Ocak -Metromega,Taze 30 Ocak
    * 20 Ocak -Şok,Bonvagon 31 Ocak
    * 21 Ocak -DekoSekiz 1 Şubat
    * 22 Ocak -hızlıal,Shop90 2 Şubat

http://forum.donanimhaber.com/m_76171154/f_//tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 23 Ocak 2016; 8:44:37 >

• Arkadaşlar merhaba, adios kartımı kullanmaya yeni başladım. Cüzdan uygulamasını indirdim ve giriş yaptım ancak kampanyalarda bana özel kısmındaki kampanyalara katıl dediğimde hata oluştu şeklinde uyarı veriyor ve katılım sağlayamıyorum. Örneğin real veya akaryakıt kampanyası için. Müşteri hizmetlerini aradım ancak bulamayıp kayıt açtılar. Hem apple hem androidde denedim. Konuyla ilgili bilgisi olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaMidas

Arkadaşlar merhaba, adios kartımı kullanmaya yeni başladım. Cüzdan uygulamasını indirdim ve giriş yaptım ancak kampanyalarda bana özel kısmındaki kampanyalara katıl dediğimde hata oluştu şeklinde uyarı veriyor ve katılım sağlayamıyorum. Örneğin real veya akaryakıt kampanyası için. Müşteri hizmetlerini aradım ancak bulamayıp kayıt açtılar. Hem apple hem androidde denedim. Konuyla ilgili bilgisi olan var mı acaba?

Uygulamayi bugun yukledim. Ben hic giris yapamiyorum. Hata olustu diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aile bireylerinin adios kartlarındaki puanlar kendi adios kartıma aktarılabiliyor,kendi nuvo'mdaki puanlar da adios'uma aktarılıyor.Peki aile bireylerinin nuvo kartlarındaki puanları kendi adios'uma aktarma gibi bir şansım var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

quote:

Orijinalden alıntı: grun

Langkawi musluman ulke olan Malezya'ya ait oldugu icin Araplarin tercih noktasi oluyor. Otellerde sahillerde heryerde. Acikcasi bizim Singapur-Bali-Jogjakarta-Langkawi-Phuket-Bangkok gezimizde tek begenmedigimiz yer Langkawi oldu. Denizde de ilginc birsey var surekli bir bocek isiriyor gibi. Keyifle yuzmek mumkun degil. Acikcasi Langkawiyi pek onereneyecegim

Similan'da da böcek ısırıyor tarzı durumu yaşadık ilginçtir.Ama Similan'ı beğenmeyeni döverler:)

patongda da vardı aynı olay öğrendiğim kadarıyla deniz anası parçaları jetski ler ve sürat teknelerinin parçaladığı minik parçalardan kaynaklıymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Excaliburr

Arkadaşlar aile bireylerinin adios kartlarındaki puanlar kendi adios kartıma aktarılabiliyor,kendi nuvo'mdaki puanlar da adios'uma aktarılıyor.Peki aile bireylerinin nuvo kartlarındaki puanları kendi adios'uma aktarma gibi bir şansım var mı?

Bu konuyu (eşimin nuvosundaki puanları benim adiosa aktarabilmeyi) mail ile sordum. Gelen cevap: sadece 1. derece akrabalar arasında ve kredi kartından kredi kartına puan transferi oluyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suat_simsek

quote:

Arkadaşlar aile bireylerinin adios kartlarındaki puanlar kendi adios kartıma aktarılabiliyor,kendi nuvo'mdaki puanlar da adios'uma aktarılıyor.Peki aile bireylerinin nuvo kartlarındaki puanları kendi adios'uma aktarma gibi bir şansım var mı?

Bu konuyu (eşimin nuvosundaki puanları benim adiosa aktarabilmeyi) mail ile sordum. Gelen cevap: sadece 1. derece akrabalar arasında ve kredi kartından kredi kartına puan transferi oluyormuş.

Abimin tlcard tan benim tlcarda aktarım olur mu acaba müşteri hizmetlerine sormuştum fax çekmeniz gerekli dediler ama olur veya olmaz demediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Oğlumu 3 günlüğüne Kayseri ye uçakla göndermek istiyorum. Bana ait adios kartımda bulunan puanlarla en ekonomik uçak bileti alma yolu nedir. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onat

Merhaba,

Oğlumu 3 günlüğüne Kayseri ye uçakla göndermek istiyorum. Bana ait adios kartımda bulunan puanlarla en ekonomik uçak bileti alma yolu nedir. Teşekkür ederim.

seyahat hattını arıycaksınız hocam.. "Yurt içi Uçak alt sınır 1,10-üst sınır 1,60" dır oran olarak
  • Arkadaslar yanlis bilmiyorsam bir donem adios kart ile sadece birinci derece yakinlarimiza bilet alabiliyorduk. Acaba bu kuralda bir farklilik olustu mu ?

• MAldivlerden yeni döndüm. mükemmel bir yer. ufak tefek seyahat etmişliğim var. Dünya üzerindeki cennet diyebilirim. sıkılırım diye gittim, dönmek istemedim. bu kadar berrak, tertemiz deniz, bem beyaz kumsal, deniz altı, balıklar, lagünler mükemmel. Resort oteller çok pahalı Maldivlerde. Yerel adalara gitmek gerekiyor. 100e yakın böyle yerleşim yeri olan ada var. şeçim yapmak zor. her yeri bu kadar güzel midir bilmem. ancak benim gittiğim yer mükemmeldi. kaldığımız otel de iyiydi. hepsi 4 odalı guest house zaten, yeni yapılmış, gayet güzel, ada çok sakin. çok az insan vardı. kedi köpek bile yok. sadece kuşlar. en fazla 100 kiş vardı adada. polis felan yok. Araba zaten yok, motosiklette yoktu. Kaldığımız adada hiç denize girmedim. etrafında 4 tane lagün ada vardı. hergün birine götürüyorlardı. kahvaltıdan sonra bin tekneye, yarım saatte adada. sonra akşam 5e kadar orda. öğle yemeğini bırakıp gidiyordu, görevli arkadaş.hergün farklı bir ada. bazen kimse olmuyordu. sadece ben ve benim hatun. fantazinin sonu yok :) normalde bir adayı tamamen kapatmak 1000 dolarmış. ama bize denk geldi, kimse yoktu. bu adaları devlet 49 yıllığına kiralıyormuş, alan adam da kafa başı 10 dolar ayak bastı parası alıyormuş. en fazla 3-4 şemsiye oldu koca adada. bir gün de Kum adasına gittik. oda sabah su altında, öğleden sonra çıkıyor ortaya, orda da kimse yoktu. zaten ufacık bir yerdi , okyanusun ortasında.
    velhasıl gitmek isteyenlere tavsiye ederim. Maldivler. gitmek isteyenler olursa planlama konusunda yardımcı olurum. zira internette pek bilgi yok. ben bu turu da orda rast gele aldım. 8 gece, yemekler dahil, 6 tane ada turu, akşam balık turu, transferler dahil 1050 dolar verdim. normalde ada turlarını kişi başı 50 dolara satıyorlar, düşünün artık.

• şimdi bu senenin tatil planları üzerinde çalışıyorum. yazık ki Katar indirimini kaçırdık. zira Vakıf Mil ile Adios Avansta henüz. PArafly ve Wings kartla da gözüm yemedi almaya. Wingsi kapatırım da, şu anki durumda Parafly kapatmak zor. kampanya yapmıyor. yuvarlama kampanyalarına döndüler. 109u 100e yuvarla vs.
    bunlar tabi biz milcilerin işine gelmiyor.
    bir şekil ayarlayacağız biletleri. bu sene kararsız kaldım. Maldivler o kadar güzeldi ki, başka yerlere gitmek risk gibi geliyor. ama başka yerler de görmek istiyor insan. aklımda ZANZIBAR var. ve Şeyşeller. MAldivlere yakın , tropik...zanzibarda tanzanya'da safari yapma imkanı da var. gerçi çok pahalı. 1 gün adam başı 180-200 dolar gibi.... Zanzibar - Seyşeller giden gören tavsiye eden var mı? Seyşeller biletleri çok pahalı.
  • gokhan1500 G kullanıcısına yanıt
    Alabilirsiniz.
  • onat kullanıcısına yanıt
    Bence forumda ki sıcak fırsatlardan pegasus indirim kodu alın daha hesaplıya gelebilir belki size.
  • yasintekgoz Y kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Geçen temmuz ayında pek bilgi olmadan gittim, praslin adasında kaldık ama Ladigue adası gerçekten efsaneymiş çok pişmanım orda kalmadığıma.
    https://gezimanya.com/GeziNotlari/cocukla-gezi-seyseller burda yazmıştım kafanıza takılan birşeyler olursa sorabilirsiniz. Uzakdoğu 1 numara ama şeysellerde görülmesi gereken bi yer. Deniz kum güneş ve huzur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

quote:

Orijinalden alıntı: suat_simsek

quote:

Bana da bu şekilde dendi sonrasında aktarımı yaptılar Nuvo müşterisiyim adiosun yok eşime aktardık

Yanlış anlamama adına soruyorum hocam: Sizin nuvo kartınızdan eşinizin adiosuna aktarım yapıldı, öyle mi?

• Evet benim nuvo'dan eşimin adiosuna ilk basta kredi kartınız yok vs dediler sonra aktarılmış puan Nuvo Müş hız bu şekilde puan sorgulamasında bilgi verdi
    Eşim eksi bakiyeydi bakmadım gitmiştir hesabına herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoserdar -- 25 Ocak 2016; 15:15:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cupidx

MAldivlerden yeni döndüm. mükemmel bir yer. ufak tefek seyahat etmişliğim var. Dünya üzerindeki cennet diyebilirim. sıkılırım diye gittim, dönmek istemedim. bu kadar berrak, tertemiz deniz, bem beyaz kumsal, deniz altı, balıklar, lagünler mükemmel. Resort oteller çok pahalı Maldivlerde. Yerel adalara gitmek gerekiyor. 100e yakın böyle yerleşim yeri olan ada var. şeçim yapmak zor. her yeri bu kadar güzel midir bilmem. ancak benim gittiğim yer mükemmeldi. kaldığımız otel de iyiydi. hepsi 4 odalı guest house zaten, yeni yapılmış, gayet güzel, ada çok sakin. çok az insan vardı. kedi köpek bile yok. sadece kuşlar. en fazla 100 kiş vardı adada. polis felan yok. Araba zaten yok, motosiklette yoktu. Kaldığımız adada hiç denize girmedim. etrafında 4 tane lagün ada vardı. hergün birine götürüyorlardı. kahvaltıdan sonra bin tekneye, yarım saatte adada. sonra akşam 5e kadar orda. öğle yemeğini bırakıp gidiyordu, görevli arkadaş.hergün farklı bir ada. bazen kimse olmuyordu. sadece ben ve benim hatun. fantazinin sonu yok :) normalde bir adayı tamamen kapatmak 1000 dolarmış. ama bize denk geldi, kimse yoktu. bu adaları devlet 49 yıllığına kiralıyormuş, alan adam da kafa başı 10 dolar ayak bastı parası alıyormuş. en fazla 3-4 şemsiye oldu koca adada. bir gün de Kum adasına gittik. oda sabah su altında, öğleden sonra çıkıyor ortaya, orda da kimse yoktu. zaten ufacık bir yerdi , okyanusun ortasında.
    velhasıl gitmek isteyenlere tavsiye ederim. Maldivler. gitmek isteyenler olursa planlama konusunda yardımcı olurum. zira internette pek bilgi yok. ben bu turu da orda rast gele aldım. 8 gece, yemekler dahil, 6 tane ada turu, akşam balık turu, transferler dahil 1050 dolar verdim. normalde ada turlarını kişi başı 50 dolara satıyorlar, düşünün artık.

müdür valla akşiam detaylı bilgi alıcam. hatta sorayım şimdiden. temmuz 10 gibi balayına gidicez. 2500 wp van suan adios normal ama premium a cevirmeyi düşünüyorum yakın zamanda. yeterli olur mu. soyledıgın gıbıyse katsayıya baglı olarak belkı bıraz avansla halledilir gibi geldi

• Oğlumun play kredi kartındaki puanları aktarmadılar ? Yok artı puanmış, yok tl kart kampanyalarından kazanılmış puanları aktaramıyorlarmış gibi bahaneler ürettiler. Tekrar denesemmi acaba puan aktarımını ??
  • Gectigimiz yillarda 249 tl avrupa 349 tl asya 549 amerika vardi yanlis hatirlamiyorsam bu sene boyle bir kampanya yokmu arkadaslar?yine ne varsa adios premiumda var garanti miles&smiles kart kullaniyordum 2 aydir aylik 8 10 bin tl harciyorum ama cok az puan veriyor hesaplarima gore 5 sene ayda 10 bin tl harcasam bir amerika bileti aliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kağnıcıoğluteknoloji38 -- 25 Ocak 2016; 17:21:09 >
  • 
Sayfa: önceki 31403141314231433144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.