Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.746
Cevap
1.077
Favori
5.537.326
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31043105310631073108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aralık 1 oldu sanırım yeni yurtdışı uçak bileti kampanyası yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• CİMRİ VUDAA kayyum olarak atanmış (bonkör vadaa'nın kardeşi)

AKTİF PUAN KAMPANYALARI
    --------------------------------

* 14 Aralık 2015
    -Kliksa.com'dan tek seferde yapılacak 500 tl ve üstü işlemlere 25 TL, 1000 tlye 50 TL

31 Aralık 2015
    -Gittigidiyor.com'dan tek seferde yapılacak 500 tl ve üstü işlemlere 25 TL, 1000 tlye 50 TL
    -1tikla2kazan.com'dan tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 25 TL
    -D&R mağazaları vewww.dr.com.tr’de tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişe %10 (en fazla 20 tl)
    -Idefix'ten tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişe %10 (en fazla 20 tl)
    -Real'den yapılacak toplam 250 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 25 TL
    -1v1y.com'dan tek seferde yapılacak 175 TL ve üzeri alışverişe %10 (en fazla 30 tl)

* 5 Ocak 2016
    -Şok marketlerden yapılacak 4 adet 25 tl ve üstü tek çekim alışverişe 10 tl

* 7 Ocak 2016
    -Metro Toptancı Marketler'den tek seferde ve farklı günlerde yapılan 3 adet 500 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 50 TL

* 20 Ocak 2016
    -Özdilek Süpermarketleri'nde toplam 300 TL ve üzeri tek çekim alışverişlerde 30 TL

-Yeni ek kart ile yapılan ilk alışverişe 10 TL
    -Her bir otomatik fatura ödeme talimatlarınıza 10 TL, toplam 60 TL

PUAN YÜKLENME TARİHLERİ(Vakıf VE TEB 1 gün sonra yatar)
    ----------------------------------

* 10 Aralık -Metro,Bakım 21 Aralık,20 Aralık
    * 11 Aralık -1tıkla 22 Aralık
    * 15 Aralık -Sekiz,Deko,Ekimfatura 26 Aralık
    * 16 Aralık -Shop90 27 Aralık
    * 17 Aralık -Ereyon 28 Aralık
    * 29 Aralık -Kliksa 9 Ocak
    * 12 Ocak -Idefix,Real 23 Ocak
    * 13 Ocak -1tıkla,-D&R 24 Ocak
    * 14 Ocak -1v1y 25 Ocak
    * 15 Ocak -GG,Kasımfatura,Vakıffatura 26 Ocak,-,-
    * 19 Ocak -Metromega 30 Ocak
    * 2 Şubat -Ozdilek 13 Şubat

YÜKLENENLER
    * 23 Ekim -Yakıt 1 Kasım
    * 26 Ekim -Asistan,Eylül 6 Kasım
    * 28 Ekim -Kipa,Tatil 8 Kasım
    * 29 Ekim -Pera,Toshiba 9 Kasım
    * 30 Ekim -Biletix 10 Kasım
    * 3 Kasım -Bilkom 14 Kasım
    * 5 Kasım -Carrefour 16 Kasım
    * 10 Kasım -Gıda 20 Kasım
    * 11 Kasım -Migros 22 Kasım
    * 15 Kasım Eylülfatura
    * 17 Kasım -Evmanya/Atıncıcadde 28 Kasım
    * 18 Kasım TLekim
    * 19 Kasım -HB 1 Aralık

http://forum.donanimhaber.com/m_76171154/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 1 Aralık 2015; 22:37:46 >

• Norma adios yurtiçi güncel puan katsayısı 1,86
  • 1-31 Aralık 2015 tarihleri arasında World ile Real'de yapılacak toplam 250 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 25 TL Worldpuan hediye edilecektir. Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.

arkadaslar selam. 250 tl yi bir seferde mi harcamak gerekiyor. yoksa atıyorum 1 ay içinde 3 seferde toplam 250 harcarsak yine kabul oluyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: airport34

1-31 Aralık 2015 tarihleri arasında World ile Real'de yapılacak toplam 250 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 25 TL Worldpuan hediye edilecektir. Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.

arkadaslar selam. 250 tl yi bir seferde mi harcamak gerekiyor. yoksa atıyorum 1 ay içinde 3 seferde toplam 250 harcarsak yine kabul oluyormu ?

Benim anladığım ayrı ayrı (farklı günlerde olması şartı ile) oluyor, toplam demiş çünkü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kişiye özel harcama hedefi karşılığı world puan'da gelmez oldu. telefon açıp talepte bulunuyorum yine gelmiyor.
  • Yavaş yavaş adios a adios demek gerek. Kazara bilet alsak avansları kapatamayiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeus_Ferre

Ykb hedefi tutturduğu için puan kampanyalarını savsakladı.
    Kartı kenara koyup biraz dinlendirmek lazım
    Biraz nadasa bırakmak iyidir

• Yeni yıl ile puan kampanyalarının daha iyi seviyede olacağını düşünüyorum. %5 kampanyalarına Bonus da takmış durumda.
  • Premium kartım ve ek kart Toplam 225 tl yıllık ücret kesmisler iptali için nasıl bi yol izlemeliyim

• Lacin2007 L kullanıcısına yanıt
    PM den sorun yanıtlarım. 29 Ekim'de Berlin'e gezmeye gitmiştik.

Kısaca : Hayvanat bahçesini yarım gün gezin, Potsdam'a yarım gün gidin, Pergamom Müzesini görün. Branderburg kapısı, Parlemento binası, Yahudi Soykırım Müzesi diğer görülebilecek yerler.
    Nehirde 2 saatlik turlara katılın. 5 günlük tüm metro+otobüslere binebileceğiniz (havaalanı-şehir dahil) bilet kişi başı 38 euro. Biz Kufursdam sokağının sonlarına doğru bir otelde kalmıştık. Kurfur 101 diye bir otel. Tam önünden heryere rahatlıkla gidebileceğiniz otobüsler geçiyordu. Bu otel metro ya da yakındı.
  • soulfly_br S kullanıcısına yanıt
    444 ü arayın iptal etmelerini isteyin. Yoğun kullanıyorsanız direk iptal ediyorlar. az kullanıyorsanız harcama hedefi koyuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Parafly'ın puan katsayılarındaki sert geri adımı diğer kartları ve bizleri de olumsuz etkiledi.
    Son birkaç aydır puan kampanyalarının boş geçtiği doğru ama Aralık ayında bir hareket olabilir.
    Aralık ilk haftasında genel puan kampanyası ve mesajla kişisel harcama hedefleri bekliyorum.
    Beklentimi güçlendiren ise bankaların kredi kartı cirolarında 4.çeyrek ve yıl sonu hedefleri.

Tam tahmin ettigim gibi oldu
    Az önce bana hedef harcama mesajı geldi
    EVET yaz 3160 a gönder puan kazan şeklinde
    Hedef harcama 3-31 Aralık tarihleri arası

• 3000'e 100 harcama sözü geldi. Evet yazıp gönderdim ancak cevap mesajı gelmedi. Gelmesi gerekiyor mu?
  • Bana da hedef geldi. 2.000 TL'ye 50 TL puan gayet başarılı oldu.. Bu arada mesaj attım katılımınız alındı diye mesaj gelmedi. Mesaj atıp da cevap gelen var mı..
  • Cevap geliyor.

• 7000 boş limit varken 400 e 20 geldi banada :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da az önce kişiye özel kampanya katılım mesajı geldi. 1900TL^ye 50TL WP diye teklif geldi. biraz daha yüksek gelse iyi olurdu ama buna da şükür :) NOT: katılım alındı mesajı biraz geç geliyor.
  • 1.800TL'ye 50TL WP mesajı geldi.
  • Bana aylardır ne gelen var, ne giden. World bana havadan puan kaptırmak istemiyor sanırım?
  • 
Sayfa: önceki 31043105310631073108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.