Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3070. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.613
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30683069307030713072
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ibrahimira

Yurtdisi kampanyalarinda puanla bilet alimunda 2 kisi ile bilet sinirli diyor. Bu 2 kisi cocuk da mi dahil? Ben esim ve cocugumla 3 kisi bilet alabiliyormuyum.

Yoksa cocuk icin esimin uzerinede adios cikartip puan mi aktarmam gerekli? Bilen arkadaskar yardimci olabilir mi?

Çocuk 2 yaşından büyük ise alamazsınız o zaman dediğiniz gibi eşiniz kendi adına ayrı müşteri nosu ile kart çıkarmalı sizin üzerimizden ek kart değil

O durumda sizin 2 eşinizin 2 bilet alma hakkı olur ama çocuk 2 yaşından ufaksa zaten sorun yok onu adamdan saymıyorlar 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • www.bookinturkey.com sitesinden otel seçip, çağrı merkezi ile görüştüm ancak oradaki otellerin çoğunun kendi listelerinde olmadığını söyledir, listelerinde olan oteller ise sitede görülenden çok daha pahalıydı. Setur'un listesini anlık görebileceğim bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flexi_

www.bookinturkey.com sitesinden otel seçip, çağrı merkezi ile görüştüm ancak oradaki otellerin çoğunun kendi listelerinde olmadığını söyledir, listelerinde olan oteller ise sitede görülenden çok daha pahalıydı. Setur'un listesini anlık görebileceğim bir yer var mı?

yurtiçi oteller için yok ama yurtdışı için kalacağınız bölgeyi belirtirseniz size anlaşmalı oldukları oteller listesini atıyorlar
  • Kasım tüm dünya gelir inşallah

• obiwanpazzini kullanıcısına yanıt
    Zaten gelmezse kampanya birdaha da gelmez birşey

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendisgsm

quote:

Orijinalden alıntı: Flexi_

www.bookinturkey.com sitesinden otel seçip, çağrı merkezi ile görüştüm ancak oradaki otellerin çoğunun kendi listelerinde olmadığını söyledir, listelerinde olan oteller ise sitede görülenden çok daha pahalıydı. Setur'un listesini anlık görebileceğim bir yer var mı?

yurtiçi oteller için yok ama yurtdışı için kalacağınız bölgeyi belirtirseniz size anlaşmalı oldukları oteller listesini atıyorlar

Teşekkürler hocam, yurtdışı için sormuştum, son seyahatimde yurtdışı otel fiyatları çok yüksek çıktı, nakit vermektense yine aldık tabi puanla.

• Kampanya bekleyen arkadaşlara yılbaşı kampanyası adios👍
    http://www.adiospremium.com.tr/iphone/kampanyalarimiz/yeni-yila-en-guzel-sehirlerde-giriyorum/i-2258.aspx#campdetail

• Yılbaşı için müthiş bir kampanya olmuş. Seçtikleri ülkeler de yılbaşına uygun ülkeler.
  • Türk lirasını yerin dibine soktular, kampanyalar %5 de düştü birde üstüne yetmezmiş gibi katsayılar sürekli azaldı.
    Türkiye çıkışlı tüm biletlerde aşırı pahalı, avrupadan da ucuz biletle asya'ya da gidemiyoruz pasaportumuz çünkü piece of shit.
    Bu gidişle uçamayacağız artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Simit -- 1 Eylül 2015; 1:24:55 >
  • Kıbrıs'a bana özel ayrıcalıklarla uçuyorum.
    adios Premium ile Kıbrıs otel rezervasyonlarınızı Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden yaptırarak, hafta içi 175 TL puanla, hafta içi gidiş - hafta sonu dönüş 235 TL puanla, hafta sonu gidiş-dönüş uçak biletlerini ise 295 TL puanla alma ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

http://www.adiospremium.com.tr/kampanyalar/kibrisa-bana-ozel-ayricaliklarla-ucuyorum/a-2252.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigidoumit -- 1 Eylül 2015; 11:20:31 >
  • yigidoumit Y kullanıcısına yanıt
    İzmiden hafta sonu gidiş dönüş alsam puansız o paraya alırım, cazip değil.
  • Erdem Dengel kullanıcısına yanıt
    Arayıp kayıt açtırın, sonradan yüklüyorlar. Aynısı migrosda yaptığım pp işlemlerinden benim başıma geldi.
  • fatihlaw kullanıcısına yanıt
    gözün aydın. başladı kampanya. mesaj atayım da mail ile haberin olsun.
  • bir de tayland ya da güney amerika olaydı...
  • Arkadaşlar az önce seyahat hattını aradık. normalde baktığımızda uçak bileti 350 tl tutuyordu. seyahat hattındakiler 900 tl tutuyor dediler. çok yüksek olduğu için almadık kapattık size de fahiş fiyat çıkardıkları oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xman54

Arkadaşlar az önce seyahat hattını aradık. normalde baktığımızda uçak bileti 350 tl tutuyordu. seyahat hattındakiler 900 tl tutuyor dediler. çok yüksek olduğu için almadık kapattık size de fahiş fiyat çıkardıkları oldu mu?

Bangkok - Phuket uçağı 250 TL idi, 600 TL fiyat çıkarmışlardı.
  • Seradonin kullanıcısına yanıt
    oldu tabi ki banada 350tl kil uçak 650 dediler
  • arkadaşlar şu d&r kampanyası kafamı karıştırdı ya site dr.com.tr diyor d&r site mağazalarda dahil diyor..Birde d&r sitesinde aynı işlemi temassz yaparsanız 5 tl worldpuan diyor ama 50 tl üstü temassz işlem oluyormu ki anlamadım ben
  • sametbaggio kullanıcısına yanıt
    ayrı ayrı kampanyalar temassız ayrıca kazanıyorsun toplamda 15 tl kazanabiliyorsun yada yazarken benim de aklım karıştı:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigidoumit -- 1 Eylül 2015; 14:08:58 >
  • eylul+ekime 2450 ye 40 lira, 4150 ye 85 tl puan
  • 
Sayfa: önceki 30683069307030713072
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.