Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3061. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.518
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30593060306130623063
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adios ile kampanya dahilinde Bangkok gidiş dönüş uçak bileti aldım, ama dönüş uçuşunu Şangay'dan yapma durumu var.Ödül biletlerde dönüş tarihi ve yeri değişikliği yapılabiliyor mu? Bilgi sahibi olan varsa acil yanıt bekliyorum.
  • World kredi kartı sahipleri Media Markt online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr adresinden yapacakları 500 TL üzeri alışverişlerde 25, 1000 TL üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya 15 Ağustos-15 Eylül 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Maalesef yine world yine 50 TL sınırda kalıyoruz
  • biembo kullanıcısına yanıt
    50 tl iyidir en sonunda elektrik süpürgesinin alacam :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_olfactorius

arkadaşlar merhaba,

yaklaşık dört yıldır adios kullanıcısıyım ama kişiye özel kampanya tanımlandığını hiç hatırlamıyroum. Talepte de bulundum bir iki sefer ama maalesef bir güzellik yapmadılar şu vakte kadar. Ne tavsiye ediyorsunuz bu kişiye özeller için. Ne yapmalıyım. Karı nadasa almaktan bahsetmiş bazı arkadaşlar ama bu mudur yapılacak olan. MH ile başkaca konuşanınız kişiye özel tanımlatabileniniz oldu mu kendisine.. Esenlikle..

Ben de ilk sene çok istedim vermediler.

Sonra yurtdışına gittiğim bir dönem nakit ve shop&miles kullanınca kendileri tanımladılar (4500-->150) . Tam aralık zamanıydı, arabanın servisi, sigortası, hanıma iPad derken süper bi 3 lü kombo yapmıştım.

Daha sonra sürekli gönderdiler, yılda iki kere. Geçen sene yine limitler düşünce, kartı yanımda taşımamaya başladım. Bu sefer ING Pegasus karta dadandım. Bu sefer de güzel bir teklif geldi. (5500->150)

Son 2 aydır yine nadasdayım, 10 gündür sürekli gönderiyorlar 3700'e 60 TL WP diye ama cevap bile vermedim. 60 WP'ı zaten marketten kazanıyorduk. Bu ay harcamam da yok ekstra.

Tek yapacağınız önce bir PegasusKart almak ücretsiz, kampanya dışı tüm alışverişlerinizi onunla yapın. Zaten kampanya da yok. 1-2 ay içinde güzel bir teklif gelir.

• hknyet H kullanıcısına yanıt
    Seyahat hattını arayıp sorabilirsiniz, bilete göre değişiklik olabiliyor bazen
  • Havayolu firmaları ile anlaşmalarını yenilemişler. Artık pek çok havayolu ile anlaşmaları yok. Sky airlines ile bilet kesmediler, Güney Amerika'da sadece Bolivia airlines ile anlaşmamız görünüyor dedi.
    İşime yaramadıktan sonra napiim ben adios'u..
    Halbuki sky ile Şubat'ta bilet almıştım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 günlük bir İspanya turu

madrid barcelona ibiza valencia mallorca(belki) - kaç liraya patlar

vize - yol - konaklama vs. dahil.. yenilecek içilecek, ne kadar gereklidir?
  • 2,5 lira avans puan açığım olduğu için bilet alamıyorum.
    1tıkla2kazan sitesindeki normal worldpuan oranını bilen var mı?
    müşteri hizmetlerini aradım bilmiyoruz dediler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamsar1İ

2,5 lira avans puan açığım olduğu için bilet alamıyorum.
    1tıkla2kazan sitesindeki normal worldpuan oranını bilen var mı?
    müşteri hizmetlerini aradım bilmiyoruz dediler?

Aygaz kampanyasını deneyin,
    Anında karta yansıyor 10 tl

• dr_olfactorius D kullanıcısına yanıt
    Adana'dayım geçen ay ev tüpü aldım, Adios'la ödeme yaptık, 5-10 dk sonra sms geldi 10 WP kazandınız, kartınıza yüklenmiştir diye. Kampanya bitene kadar 2 kez puan kazanabiliyorsunuz, yani toplam 20 WP.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denondj

11 günlük bir İspanya turu

madrid barcelona ibiza valencia mallorca(belki) - kaç liraya patlar

vize - yol - konaklama vs. dahil.. yenilecek içilecek, ne kadar gereklidir?

ibiza tur için biraz sapa hocam o işe girceklerini pek sanmıyorum. gemiyle 6 saat filan sürüyo yataklı filan günde iki sefer var. ama ben eylülde gidiyorum tur değil. kendim ayarladım herşeyi önce 3 gün barcelona sonra 3 gün de madrid. uçak+otel 4000 tuttu. oteller tam merkezde 4 yıldızlı o yüzden az tuzlu oldu iki kişi için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizfeneri -- 13 Ağustos 2015; 23:30:36 >
  • yigidoumit Y kullanıcısına yanıt
    hadi gözün aydın. hanım kızıyo diyosun...

geçen evde yiyecek içecek de kalmadı diyodun. tl card ile yap alışverişleri.
  • polodepolo kullanıcısına yanıt
  • Adios wp leri yüklenip yüklenmediğini mavili bankacılıktan göremiyoruz, başka bakabileceğimiz yer var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: optimachicago

Vakif platiniumla ucak bileti aldim. thy nin sitesinde 490lira olan bilete 690 lira fiyat verip sonra 3 e bolduler.oldu katsayi 2.1😤 o kasar da mukemmel degil yani ama adios tan yine de yuksek katsayisi

Avrupa bileti aldıysanız yanılmıyorsam 249 tl puan kampamyasi vardi

• quote:

Orijinalden alıntı: musdincer

Adios wp leri yüklenip yüklenmediğini mavili bankacılıktan göremiyoruz, başka bakabileceğimiz yer var mı

İnternet bankacılığından toplam puanı görebiliyorsunuz. Ama hangi puan olduğunu, ne kadar puan yattığı gibi detayları göremiyorsunuz
  • Adios puanların geçerli olduğu acente setur muydu? Setur' daki fiyatlar üzerinden mi hesaplama yapıyorduk?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Setur.com.tr ve bookinturkey.com

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000liralık bilet almak için 500lira puan gerekiyor. İyi çok güzel de 500lira puanı ben nası biriktiricem? Bunu cevabını verecek olan varsa hemen şimdi kart başvurusu yapacam valla.
  • Arkadaşlar Setur puan kampanyasından yararlananınız oldu mu? Kampanyanın şartları çok katı tutulmuş gibi geldi. Ne dersiniz seturdan 100 TL kazanmak için 2500 TL lik bir seyahat harcaması mantıklı bir harcama mıdır dersiniz? Yakında bir tatil planımız var ama yeri yurdu henüz netleştirmedik. Yardımcı olabilecek pm'den de yazabilir.
  • 
Sayfa: önceki 30593060306130623063
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.