Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3055. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Pardayyan , Pardayyan Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
84.752
Cevap
1.077
Favori
5.538.404
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30533054305530563057
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var. Ben 9 ağustosta prag,a gideceğim ve ayın 13 ünde de viyanaya geçeceğim. Şimdi beni aradılar da nasıl gideceğime dair belge istiyorlar. Bende tren bileti alacağım da nereden alacağım yani hangi siteden çünkü google da arattığımda bir sürü site çıkıyor hangisi güvenilir bilemiyorum. Acil yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir telefonla 150 TL kart üyelik ücreti iade edildi. Yapı krediyi bu konuda seviyorum.

• Konsolosluktanmi aradılar?almanya schengen vizesi için basvurmustum geçen hafta sali günü idata aracılığıyla.programım 13 gunluktu ve ilk avrupa vizem olmasına rağmen 3 aylık vermisler.(buda benim merak ettiğim bir konu)ben münih ,salzburg viyana,prag ve hamburg gezecegim icin oralardan otel rezerve etmiştim ve rezervasyon belgelerini verdim.kimse bana viyana-prag nasıl gidicen diye sormadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bedfellow

Konsolosluktanmi aradılar?almanya schengen vizesi için basvurmustum geçen hafta sali günü idata aracılığıyla.programım 13 gunluktu ve ilk avrupa vizem olmasına rağmen 3 aylık vermisler.(buda benim merak ettiğim bir konu)ben münih ,salzburg viyana,prag ve hamburg gezecegim icin oralardan otel rezerve etmiştim ve rezervasyon belgelerini verdim.kimse bana viyana-prag nasıl gidicen diye sormadi.

Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu epey cins, bilseydim ilk Avusturya'ya giderdim ve böylece Avusturya Büyükelçiliğinden alırdım. Şimdi tren bileti alacağım ama bir sürü site var hangisinden alacağım bulamadım fiyatlarda epey yüksek :(
  • Linkte ulaşımla alakalı faydalı bilgiler var bence işini görür
    http://gezipgordum.com/prag-ulasim-rehberi/

• quote:

Orijinalden alıntı: bedfellow

Linkte ulaşımla alakalı faydalı bilgiler var bence işini görür
    http://gezipgordum.com/prag-ulasim-rehberi/

Çok teşekkür ederim şimdi inceliyorum hemen :)
  • Adios premium otel bilgisidir.

İberotel palm garden 12 eylül sonrası için 5 gece 2 yetiskin 2593 lira.

237000 puan yani 1185 lira. Oran 2.19

• Prag 'dan Viyana' ya Student Agency veya Eurolines(bizim metroturizm gubi:)) otobüs firmaları var. 4-5 saat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • www.studentagency.cz/
    www.eurolines.com/

• Tren pahalı olur bence eurolines ile otobüsle geçin viyana ya
  • İki hafta önce viyanadan praga studentagencyle geçtim, otobüsleri gayet rahat, fiyatı da uygun. Yalnız viyanada otobüs beklerken 50-60 yaşlarında bir kadın arkadaşımın çantasını çaldı, sonradan fark ettik çantanın gittiğini. Otobüs durağında dikkatli ol yani.

• Arkadaşlar hallettim hepinize çok teşekkür ederim.
  • puan kampanyası gelmiş sonunda. 169 tl yurtiçi her yöne gidiş geliş.

bunun yurtdışısı da var ama kontenjan bitmiş.
  • Akbank wings ' de değerli kullanımda 27.08.2015 de artış yapacakmış.

bütün bankalar sanki sözleşmişçesine hepsi artış yapıyorlar...

27 Ağustos 2015 tarihinden itibaren Mil Puan kullanım değerlerinde artış yapılacak ve destinasyon bazında yeni Mil Puan değerleriwww.wingscard.com.tr 'de
    bu tarih itibarıyla yayınlanmaya başlanacaktır.
  • gestapho G kullanıcısına yanıt
    O kampanya aylar öncesinin

• quote:

Orijinalden alıntı: muhendizz

web fiyatı 152 TL
    setur fiyatı 161 TL
    istenen puan 120 TL
    katsayı:1.34
    yurtici ucak

Yurtiçi uçak almak gerçekten çok mantıksız.
    Önceden Vakıfbankı kullanıyorum 3 çarpanı vardı ama oda artık değiştirdi.
    Milplus kart almak lazım şimdiden.
  • 18 Eylül 26 Eylül ist-Münih THY gidis Geliş kisi bası sitede 743 tl seturda 776 tl iki kisi gidis donus 710 tl puana denk gelmekte oran yaklaşık 2.1
    Bu ay tum dünya kampanyası gelmediği katsayıların düşeceği bilgisi yayılırken elimdeki 1069 tl puanı değerli kullanmak adına bayramda boyle bir plan yaptım asıl beklediğim mevcut puanlarım ile Kasım'da Uzakdoğu yapmaktı ama bu ay gelmedi bir Kısım yorumlara gore de gelmez denilmekte bu puanları kullanırsam 625 tl avans puan kullansam bile
    Tum dünya iki kisi bilet alamıyorum bana ne tavsiye edersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

18 Eylül 26 Eylül ist-Münih THY gidis Geliş kisi bası sitede 743 tl seturda 776 tl iki kisi gidis donus 710 tl puana denk gelmekte oran yaklaşık 2.1
    Bu ay tum dünya kampanyası gelmediği katsayıların düşeceği bilgisi yayılırken elimdeki 1069 tl puanı değerli kullanmak adına bayramda boyle bir plan yaptım asıl beklediğim mevcut puanlarım ile Kasım'da Uzakdoğu yapmaktı ama bu ay gelmedi bir Kısım yorumlara gore de gelmez denilmekte bu puanları kullanırsam 625 tl avans puan kullansam bile
    Tum dünya iki kisi bilet alamıyorum bana ne tavsiye edersiniz

Valla ben de Kasım Ayı Egzotik Yerler Kampanyası'nı bekliyorum, arkadaşlar komplo teorileri mi üretiyorlar, yoksa gerçekten bildikleri bir şey mi var bilemiyorum, ama kampanya Eylül ayında duyurulur diye düşünüyorum, benim gibi düşünen var mı?

• Bende cok kararsız kaldım Ekim ayındada Katsayılar düşeceğini banka haber verince artık arada derede Kaldım tecrübeli arkadaslar ne derler

• Kişiye özeller bu kadar erken yatmış olabilir mi ? 100 TL fazlalık var

• 
Sayfa: önceki 30533054305530563057
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.