Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3028. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.589
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30263027302830293030
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Acil New york rehberine ihtiyacım var.Özellikle her yerde bulamayacağım tüyolar gerekli.Yardımcı olan çıkabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: free_nco

Arkadaşlar çok acil doğru bilgiye ihtiyacım var Fransa'da araç kiralayıp Belçika Hollanda Almanya İsviçre tatil planım var fakat bizim ehliyetli kabul etmeme durumu varmı 2015 yılında bizim mavi beyaz ehliyet ile araç kiralayan oldu mu? İlla Turing e 500 tl verip uluslar arası sürücü belgesi almamiz lazım mı? Ayrıca Seyahat tavsiyelerinizi beklerim şimdiden teşekkürler

2 yıl önce aynı güzergahta arkadaşa araba kiraladık ehliyette sorun olmadı

bremenden başlamıştı bizim tur ama
  • free_nco F kullanıcısına yanıt
    2014 ekimde almanya da kiraladim, sorun olmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • temmuz kampanyaları çok değişik olmuş.
    Amerika'ya airfrance ve ekürileri; doğu için ise ethiadla %10-20 indirim demişler.
    3-4 kat değerli kullanamayağız :/0

• free_nco F kullanıcısına yanıt
    bu ay almanya, amsterdam ve pragta gezeledim, araçları almanyadan aldım, rentacar hariç ehliyet falan soranolmadı. sorunda yok ehliyette ama kendinize sürüş anlamında güvenmiyorsanız kiralama işine girmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkans.

temmuz kampanyaları çok değişik olmuş.
    Amerika'ya airfrance ve ekürileri; doğu için ise ethiadla %10-20 indirim demişler.
    3-4 kat değerli kullanamayağız :/0

1 ağustosta kasım kampanyası başlayacak sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklegend

Bana 20 puan yatmis, real olabilirmi

eğer özdilek market kampanyasını yapmadıysan ,yatan real 20 dir hocam ..
  • memmet77 kullanıcısına yanıt
    Sürüş anlamında çok şükür sorun yok hocam da avis müşteri hizmetleri uluslararası ehliyet istenebilir dedi kafamı karıştırdı

• AKTİF PUAN KAMPANYALARI
    --------------------------------

* 15 Temmuz
    -Hepsiburada.com'dan tek seferde yapılacak 500 tl ve üstü işlemlere 25 TL, 1000 tlye 50 TL
    -Evmanya/Altincicadde.com'dan tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri işlemlere 20 TL
    -D&R Kids Suadiye Mağazası'ndan tek seferde yapılacak 75 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL

* 19 Temmuz
    -Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, kafe, restoran, fast-food sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde yapılacak ilk 100 TL’lik alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL’lik alışverişe 10 TL (RAMAZAN xxxxxx 3160)

* 31 Temmuz 2015
    -World Alışveriş Asistanı uygulamasında yer alan alışveriş merkezlerindeki Hugo Boss, Calvin Klein, D&R, Arçelik ve Beko mağazalarından tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamaya 10 TL (en fazla 30 tl)
    -1tiklakazan.com'dan tek seferde yapılacak 250 tl ve üstü işlemlere %10 (en fazla 50 tl) (vakıf hariç)
    -Kilksa.com'dan tek seferde yapılacak 500 tl ve üstü işlemlere 25 TL, 1000 tlye 50 TL
    -Dekorazon.com'dan tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde %10 (en fazla 20 tl)
    -Sekiz.com'dan tek seferde yapılacak 50 tl ve üstü işlemlere 10 TL, 100 tlye 20 TL
    -Shop90.com'dan tek seferde yapılacak 50 tl ve üstü işlemlere 10 TL, 100 tlye 20 TL
    -BKM Express üzerinden yapılacak 75 TL ve üzeri ilk internet alışverişine 15 TL
    -Otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL (en fazla 50 tl) TALIMAT tckimlikno 4470)

* 30 Eylül 2015
    -Setur.com.tr'dan ve Setur acentelerinden tek seferde yapılacak
    2.500 TL ve üzeri yurt içi otel ve tur rezervasyonlarına 100 TL (SETUR müşno 4454)

- BKM Express ödeme seçeneği ile World Üye İşyerleri’nden tek seferde yapılan 50 TL ve üzeri internet alışverişlerine 5 tl (en fazla 10 tl)

-Mobilya, kuyum, elektronik eşya, yapı malzemesi, konaklama sektöründeki iş yerlerinde yapılacak 3.500 TL ve üzerindeki alışverişinize 50 TL, 6.000 TLye 100 TL (EV xxxxxx 6635)
    -VakıfBank İnternet Bankacılığı üzerinden ilk defa Kredi Kartı başvurusu yapan ve başvurusu onaylanan ilk 100 müşteriye Kabin içi valiz, sonraki 2000 müşteriye 25 TL
    -Vakıf Emeklilik BES katkı payı ödemelerini yapanlara 25 ve 50 TL
    -Yeni ek kart ile yapılan ilk alışverişe 10 TL

PUAN YÜKLENME TARİHLERİ(Vakıf VE TEB 1 gün sonra yatar)
    ----------------------------------

* 2 Temmuz -Real 13 Temmuz
    * 7 Temmuz -Taze 18 Temmuz
    * 8 Temmuz -Özdilek,Lezzetli 19 Temmuz,19 Temmuz
    * 9 Temmuz -,Ereyon,Gratis,Teknosa 20 Temmuz
    * 10 Temmuz -Modacruz 21 Temmuz
    * 14 temmuz -BKM,Bilkom 25 Temmuz
    * 15 Temmuz -Asistan,Deko,1tıkla 26 Temmuz
    * 16 Temmuz -Sekiz 27 Temmuz
    * 17 Temmuz -TLhaftaici,TLbkm
    * 21 Temmuz -Kliksa 1 Ağustos
    * 29 Temmuz -Evmanya,Altincicadde 9 Ağustos
    * 30 Temmuz -Ramazan,HB,D&Rkids 10 Ağustos
    * 12 Ağustos -Sekiz,1tikla 23 Ağustos
    * 13 Ağustos -BKM,Shop90,Deko 24 Ağustos
    * 14 Ağustos -Ev,TLbkm 24 Ağustos
    * 19 Ağustos -Asistan 31 Ağustos
    * 20 Ağustos -Kliksa 31 Ağustos
    * 14 Ekim -Setur 25 Ekim

YÜKLENENLER
    YÜKLENENLER
    * 2 Haziran -Kundo 13 Haziran
    * 3 Haziran -Vatan 14 Haziran
    * 9 Haziran -Deko 20 Haziran
    * 10 Haziran -Ofix,Bizim,Tekin 21 Haziran,21 Haziran,21 Haziran
    * 11 Haziran -Asistan,Sekiz,1tıkla -,22 Haziran,22 Haziran
    * 12 Haziran -Shop90 23 Haziran
    * 13 Haziran -Cicek 23 Haziran
    * 15 Haziran -Talimat -
    * 16 Haziran -TLlcw
    * 17 Haziran -Şok 28 Haziran
    * 18 Haziran -Carrefour,Ereyon,Kliksa 28 Haziran,29 Haziran
    * 19 Haziran -Metro,TLHaftaici,Hızlıal,GG 30 Haziran
    * 25 Haziran -Tatil 6 Temmuz
    * 26 Haziran -Mayıs,D&R 7 Temmuz,7 Temmuz
    * 30 Haziran -Can,Hızlıal 11 Temmuz,11 Temmuz

• quote:

Orijinalden alıntı: drhiro

Kurban bayrami kampanyasindan st petersburg gidis moskova donus bilet aldim.Toplam 5 gece.Oneriniz var mi kac gun st petersburg ,kac gun moskovada kalinmali ve otel onerilerinizi bekliyorum.Simdiden tesekkur ederim.

ben olsam hepsini st petersburg da geçirirdim.

st petersburgda nevsky prospekt dışında bir yerde kalmanı pek önermem, gerçi her yer metro ve güvenli bir şehir.
    nevsky aster hotel diye bir yere kalmıştım, oldukça temiz ve ucuz bir yerdi. Nevsky caddesi üzerinde harika konumu vardı. Erkek erkeğe gidecekseniz hostel de olabilir , oldukça iyi hosteller var.
  • xblacksonx X kullanıcısına yanıt
    Yok ozdilek yapmadim.ozaman real yatmis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: free_nco

Sürüş anlamında çok şükür sorun yok hocam da avis müşteri hizmetleri uluslararası ehliyet istenebilir dedi kafamı karıştırdı

Cekinmeden kirala hocam.ben gecen sene avis italyadan kiraladim bizim ehliyetler gecerli.touring belgesi sadece yunan sinirinda kendi aracinla cikarken isteniyor.
    Birde unutmadan avisten kiralarsan hangi ulkeden kiralayacaksan o ulkenin web sitesine bak daha ucuz olabiliyor.birde thy miles and smiles indirim kodunu kullanirsan extra indirimde alirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacklegend -- 1 Temmuz 2015; 10:35:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temmuz kampanyasını çok bekledim, uzakdoğu olur mu diye, Etihad ile yüzdelik indirim işime gelmedi.
    Ben de daha önceden planladığım Qatar ile 4/10/15 - 13/10/15 İst - Bangkok gidiş dönüş 2 kişi biletimi normal katsayılar ile aldım.

İlginç olan da şu; qatar sitesinde 4437 TL olan rakam, Setur'da 3928 TL idi. Puan ile 1480 TL karşılığında 2.65 gibi bir oranla bilet aldım.
    Aktarmalar, saatler vs. birebir aynı. Qatar'ın sitesindeki rezervasyonda doları tlye çevirince kur farkından kaynaklandı sanıyorum. Ama kampanyasız bir zamanda oranlar yakın zamanda düşecekken 2,65'i yakalamak bir hayli sevindirdi beni.

Qatar rezervasyonunda koltuk seçimi yaparken hata alıyorum. Rezervasyona girip koltukları seçip son sayfaya gelince ''birincil seyahat belgesi için zorunlu alanlar henüz doldurulmadı ve sigorta fiyatlandırma bilgileri alınamadı'' hatası veriyor. Nasıl çözebilirim?
    Bir de koltuk seçimi ücreti yok değil mi :) uzak doğuda bir pegasus beni beklemiyordur umarım. :D

Ayrıca katar ve tayland vizesi yok biliyorum.
    Herhangi bir sigorta yaptıracak mıyız? Katar için transit vize, tayland için herhangi bir şey almam yapmam gerekiyor mu?

İlginç bir noktada şu:
    Qatar İzmir-İst-Doha-Bangkok u atlasjetle birlikte veriyor kendi sitesinde ama Setur bu bağlantıyı sağlayamıyor. Bilginiz olsun.
    İstanbul'da valiz ve terminaller arasında boğuşacağız bir süre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkans. -- 1 Temmuz 2015; 18:55:39 >

• Hocam Tayland vizesiz olarak gidebileceğiniz bir ülke. Harika bir seçim olmuş. Unutulmaz bir tatil yaşayacağınızı garanti edebilirim.
  • serkans. S kullanıcısına yanıt
    Dostum hayırlı olsun güzel bir seçim Koltuk seçimindeki hata hakkında +90 212 465 4347 nolu Qatar Airways Atatürk Havalimanı ofisinden bilgi alabilirsin.

İyi tatiller, fotoğrafları bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkans.

Temmuz kampanyasını çok bekledim, uzakdoğu olur mu diye, Etihad ile yüzdelik indirim işime gelmedi.
    Ben de daha önceden planladığım Qatar ile 4/10/15 - 13/10/15 İst - Bangkok gidiş dönüş 2 kişi biletimi normal katsayılar ile aldım.

İlginç olan da şu; qatar sitesinde 4437 TL olan rakam, Setur'da 3928 TL idi. Puan ile 1480 TL karşılığında 2.65 gibi bir oranla bilet aldım.
    Aktarmalar, saatler vs. birebir aynı. Qatar'ın sitesindeki rezervasyonda doları tlye çevirince kur farkından kaynaklandı sanıyorum. Ama kampanyasız bir zamanda oranlar yakın zamanda düşecekken 2,65'i yakalamak bir hayli sevindirdi beni.

Qatar rezervasyonunda koltuk seçimi yaparken hata alıyorum. Rezervasyona girip koltukları seçip son sayfaya gelince ''birincil seyahat belgesi için zorunlu alanlar henüz doldurulmadı ve sigorta fiyatlandırma bilgileri alınamadı'' hatası veriyor. Nasıl çözebilirim?
    Bir de koltuk seçimi ücreti yok değil mi :) uzak doğuda bir pegasus beni beklemiyordur umarım. :D

Ayrıca katar ve tayland vizesi yok biliyorum.
    Herhangi bir sigorta yaptıracak mıyız? Katar için transit vize, tayland için herhangi bir şey almam yapmam gerekiyor mu?

İlginç bir noktada şu:
    Qatar İzmir-İst-Doha-Bangkok u atlasjetle birlikte veriyor kendi sitesinde ama Setur bu bağlantıyı sağlayamıyor. Bilginiz olsun.
    İstanbul'da valiz ve terminaller arasında boğuşacağız bir süre.

hayırlı olsun

bende şubat tatili için düşünüyorum

qatar iyi bi firma aktarma 8 saatten uzunsa ücretsiz otel konaklaması veya şehir turu veriyor

biz şehir turunu seçik ama bişeyde yokmuş katarda

• düşen katsayı oranları protesto etmek ,
    kampanyasız ayları protesto etmek ,
    kampanya diye çıkarttıkları pek kimseye hitap etmeyen kampanyaları protesto etmek ,
    kişiye özel harcama sözüne verilen saçma puanları protesto etmek ,
    1000 tl üstü harcamada 100 wp yerine 50 worldpuanı protesto etmek için ,
    müşteri hizmetlerini aradım kart limitimi 8000 tl den 3000 tl ye çektim.
    müşteri temsilcisi sebebini sordu :yukarıdaki nedenleri söyledim artı
    PARAFLY kartımı daha aktif kullanıcamı söyledim.
    sizlerde m.hizmetlerini arayıp yukarıdaki nedenleri sayıp limit düşürmeyi deneyelim.
    yapı krediye baskı kuralım ADİOS KART kendine biraz çeki düzen versin...............
  • nihat11705 N kullanıcısına yanıt
    kredi kartı limitinizin yanında müşteri limitinizide düşürtmeyi unutmayınız.
  • Amerika bati yakasi seyahatinden bugun dondum. Sorusu olan arkadaslara yardimci olabilirim.

Amerika: Los Angeles - San Diego - Las Vegas - San Francisco

Meksika : Tijuana

Yukaridaki sehirleri gezdim. Otel-Ulasim-Alisveris hakkinda sorusu olanlar ozelden ya da buradan yazabilir.
  • Hocam harika bir konuya değindiniz. Geçen gün Bangkok - Phuket ara destinasyon için 800 TL fiyat çıkardılar. Bilet fiyatı internette 256 TL idi. Cidden şok oldum. Bu ay yine 50 TL puanlar çıktı. Her ay Adios'u mutlaka kullanan biriyim. Bu ay protesto için çok cüzi bir miktarda kullanacağım. Böyle %5 puan kampanyalarında bol bol alışveriş yaparsak daimi olur. O sebeple, bu tarz sönük kampanya olan dönemlerde en azından minimum harcama yapmak da bir protestodur.
  • 
Sayfa: önceki 30263027302830293030
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.