Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Fatih KARAHAN Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.875
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adiosta yatmadi puanlar somestir. Playe gecelimmi simdi

Birde playe gecince puanlarda silinme olmaz umarim sureli puanlar adiosta silinmiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frtn -- 21 Şubat 2012; 13:36:14 >
  • Adiosta bekliyordum ben de ancak bugun play'e gectim bende. Bakalım yatacak mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playe gectikten sonra mh arayip puani yuklettiren varmi
  • http://www.adiospremium.com.tr/kampanyalar/singapur-havayollari-ile-tatilin-tadini-cikariyorum/a-178.aspx#

Singapur havayolları otel konaklamalı kampanyası başlamış. Bir arkadaşımız zaten başlayacağını belirtmişti.
    Benim plan geniş tarihli ama şayet kabul ederlerse 4 gece Bali 1 Gece Singapur paketi alacağım fakat uçuş tarihlerini geniş tutacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugi

http://www.adiospremium.com.tr/kampanyalar/singapur-havayollari-ile-tatilin-tadini-cikariyorum/a-178.aspx#

Singapur havayolları otel konaklamalı kampanyası başlamış. Bir arkadaşımız zaten başlayacağını belirtmişti.
    Benim plan geniş tarihli ama şayet kabul ederlerse 4 gece Bali 1 Gece Singapur paketi alacağım fakat uçuş tarihlerini geniş tutacağım.

Bu sefer daha çok alternatif yapmışlar ama puanlar biraz yükselmiş.

• Güzele benziyor. İncelemek lazım. 2 farklı paket te fena olmaz. Tarih aralığı geniş. Bu arada singapur vize durumu nasıldır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkncal -- 21 Şubat 2012; 15:15:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srkncal

Güzele benziyor. İncelemek lazım. 2 farklı paket te fena olmaz. Tarih aralığı geniş. Bu arada singapur vize durumu nasıldır?

Sigapur bizden vize istemiyor.
  • quote:

quote:

Güzele benziyor. İncelemek lazım. 2 farklı paket te fena olmaz. Tarih aralığı geniş. Bu arada singapur vize durumu nasıldır?

Cevap için teşekkürler. Sanırım bu kampanya geçen senede olmuş.Katılan varsa ve izlenimlerini paylaşırsa sevinirim.
  • yeni singapur kampanyası süper olmuş. eminim birçok kişi değerlendirecektir.
    duducoya danışmak lazım

2 Gece Bangkok
    4 Gece Phuket
    1 Gece Singapur 699 tl/puan iyi gibi duruyor.
  • quote:

quote:

quote:

Cevap için teşekkürler. Sanırım bu kampanya geçen senede olmuş.Katılan varsa ve izlenimlerini paylaşırsa sevinirim.

İlk sayfaya bakın hocam
  • Benim içinde bir alternatif oldu. Kabul ederlermi emin değilim. Etmezlerse sadece 590 TL puana Sinpagur Havayollarından biletimi alacağım.
    Kabul ederlerse 4 gece Bali 1 gece Singapur paketini alacağım.

Aslında isteğim şöyle.

Benim planım zaten
    13 Ekim İstanbul - Bali gidiş

29 Ekim Bali - Singapur uçuş

30 Ekim Singapur - İstanbul dönüş.

Benim normalde uzun konaklama ama 4 gece Bali ve 1 gece Singapuru serpiştirmeme izin verirlerse bu paketi alacağım. Mantıken hiç bir engel gözükmesede sağlarıu solları belli olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

quote:

quote:

quote:

İlk sayfaya bakın hocam

Maalesef ilk sayfada gezi notu yada bilgilendirme tarzı bir yazı göremedim (Singapur diye aratınca)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cartok

quote:

quote:

quote:

İlk sayfaya bakın hocam

Maalesef ilk sayfada gezi notu yada bilgilendirme tarzı bir yazı göremedim (Singapur diye aratınca)

Konu sahibi arkadaş sanırım incelemeleri başka konuya taşımış. Bu konuya bakın hocam.

http://resim.donanimhaber.com/m_55830653/mpage_1//tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: thekoch

Adiosta bekliyordum ben de ancak bugun play'e gectim bende. Bakalım yatacak mı

Şimdi MH ile görüştüm. Play kartın Sömestre %10 ek puan kampanyasından yaralandığımı ancak puanlarımın hala yatırılmadığını belirttim. Agent, işlemlerimi kontrol ettikten sonra puanımın yatması gerektiğini soyledi. Puanların yatması için işlem kaydı actığını ve 3 iş günü içerisinde sonuçlanacağından bahsetti.

Bu arada çok değişik bir bilgi öğrendim. Doğruluğu bir kaç kişi tarafından daha teyit edildikten sonra birinci sayfaya eklenebilir:

Kart tipi değişikliklerinde bir üst segmentteki karta geçilirse yeni kart basımının yapıldığı, alt segmentteki kart tipine geçilirse yeni kart basılmadığı bilgisini aldım. Örneğin Adios, Playe gore üst segmentteki bir kart türü imiş. Bu nedenle adios kartı olanlar kart tiplerini playe cevirirse yeni kart basılıp müşteriye gönderilmiyormuş. Ancak play kartı olan birisi adios tipini secerse adios kartı adresine geliyormuş.

Bu durumda kartı adios olanlar için playe geçişlerde bir sıkıntı yok bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: meier

Örneğin Adios, Playe gore üst segmentteki bir kart türü imiş. Bu nedenle adios kartı olanlar kart tiplerini playe cevirirse yeni kart basılıp müşteriye gönderilmiyormuş. Ancak play kartı olan birisi adios tipini secerse adios kartı adresine geliyormuş.

bana hep gönderiyorlar.
  • arkadaşlar,

bilenlerden bir sorum olacaktı, ben şimdi adiosun bu uzak doğu turunu satın alırsam, bunun dönüş uçak biletini 1 hafta sonra ya kestirmem mümkünmü yoksatur bitimine otamatik mi kesiyorlar. kısacası tatilimi uzatmak istiyorum mümkün mü?

saygılarımla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kAr_gA

quote:

Örneğin Adios, Playe gore üst segmentteki bir kart türü imiş. Bu nedenle adios kartı olanlar kart tiplerini playe cevirirse yeni kart basılıp müşteriye gönderilmiyormuş. Ancak play kartı olan birisi adios tipini secerse adios kartı adresine geliyormuş.

bana hep gönderiyorlar.

sizin kartınız esasesn play mi yoksa adios mu?. Play ise ve adiosa geciyor iseniz ve adios kartı fiziken hiç kullanmyorsanız sürekli adios gönderiyor olabilirler. Ama yok oyle değil diyorsanız demek MH saçmalamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: geremi23

arkadaşlar,

bilenlerden bir sorum olacaktı, ben şimdi adiosun bu uzak doğu turunu satın alırsam, bunun dönüş uçak biletini 1 hafta sonra ya kestirmem mümkünmü yoksatur bitimine otamatik mi kesiyorlar. kısacası tatilimi uzatmak istiyorum mümkün mü?

saygılarımla..

Aynı konuyu bende merak ediyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kAr_gA

quote:

bana hep gönderiyorlar.

sizin kartınız esasesn play mi yoksa adios mu?. Play ise ve adiosa geciyor iseniz ve adios kartı fiziken hiç kullanmyorsanız sürekli adios gönderiyor olabilirler. Ama yok oyle değil diyorsanız demek MH saçmalamış.

ben de bir basvuru yaptim guya ama YKB sacmasalak isler yapti:

1. irtibat kurulacak kisi bilgilerinde verdigim kisiye ek kart cikartti

2. adios card basvurusu yapmama ragmen taksitci kart gonderdi.

3. "isteginiz uzerine faturaniz adresinize gelmeyecektir" sms'i gonderdi

4. simdi de adios cardiniz gonddrilmistir mji geldi.

var bir sacmalik ya hadi bakalim hayirlisi

• Ben adios'taydım. Sabah play'e geçtim. Puanlarım yatmış. Eşim için de aynı işlemi yaptık ama puanlar yatmadı henüz. Bu arada Sömestre kampanyasında world üye işyeri şartı aranmıyordu. En azından öyle bir şey yazmıyordu. Ben o tarihlerde geçerli alışverişlerimi toplayıp ona göre itiraz edeceğim gerekirse.
  • 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.