Şimdi Ara

ACER ASPIRE ONE D255 / D260 / HAPPY KULLANICILARI || GENEL BAŞLIK || (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
4
Favori
86.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferisss

Arkadaslar bende 2gb ramlik model var fakat 720p leri oynatirken donma oluyor. Cozumu varmi? Daha dogrusu bu aletler 720p oynatabilirlermi?

işlemci n450 mi n550mi
  • N450
  • arkadaşalr bimeksten 555 tl ye acer d255 2gb siyah modeli aldım.pazar günü sipariş vermiştim 30dk önce geldi.ürünü iyiki hafta sonu almışım fiyat 620 tl ye fırlamışürün gayet güzel.yarın daha ayrıntılı bakıcam bu benim 2.acer ım oldu evde hala acer aspire 4820tg modeli duruyor.bişey sorcam malum netbook starter ile geldiği için işletim sistemi yüklemek gerekir.daha önce usb den yüklemedim.nasıl yükleyeceğimi bana anlatabilirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 5 Nisan 2011; 20:07:43 >
  • signalup özelliği ne işe yarıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium 

arkadaşalr bimeksten 555 tl ye acer d255 2gb siyah modeli aldım.pazar günü sipariş vermiştim 30dk önce geldi.ürünü iyiki hafta sonu almışım fiyat 620 tl ye fırlamışürün gayet güzel.yarın daha ayrıntılı bakıcam bu benim 2.acer ım oldu evde hala acer aspire 4820tg modeli duruyor.bişey sorcam malum netbook starter ile geldiği için işletim sistemi yüklemek gerekir.daha önce usb den yüklemedim.nasıl yükleyeceğimi bana anlatabilirmisiniz?

Anytime Upgrade ile gerekli ilacı bulduktan sonra herhangi bir kurulum yapmadan direk yükseltebilirsin Windows'u.

Yada diğer bir yol, ben sıfırdan kurmak istiyorum dersen,

http://forum.donanimhaber.com/m_45892475/tm.htm

quote:

Orijinalden alıntı: g.a.d.d.a.r

signalup özelliği ne işe yarıyor?

Adı üzerinde Sinyal Gücünü Arttırma.Yeni çıkan bütün Acer'larda var genellikle.

1 çizgi çeken yeri 4-5 çizgiye çıkartamaz ama yine de işe yaradığını söyleyebilirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: AND1

quote:

Orijinalden alıntı: g.a.d.d.a.r
    ses drivrlerini kontrol et güncelle. olmadı başka medya playerlerde dene. yine olmadıysa götür. ama hepsini dene

Driver'lar en güncel sürüme sahip. 4 farklı playerda denedim sonuç aynı.

winampdan sesi sağa-sola alınca da ses sadece sol taraftan geliyor. Normalde sesi sağa verince sesin komple kesilmesi gerek. (normal durumda sağ taraftan hiç ses gelmediği için) .

Eğer normali böyleyse tamam ama bi sorun varsa iade sürem dolmadan götürmem gerek geri. O yüzden aynı modeli kullanan arkadaslar lütfen cevap verin; kasanın hem sağ alt hem de sol alt tarafından ses geliyor mu?.

Senin cihazında sorun var gibi gözüküyor çift hoparlör var iade edebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yns 
    Senin cihazında sorun var gibi gözüküyor çift hoparlör var iade edebilirsin.

Geri götürdüm ama sorun olmadığını söylediler. Teşhirdeki ürünlerde iki hoparlörden de ses geliyor bu nasl iştir dediğimde onun stereo hoparlöre sahip olduğunu söylediler. Benimki gibi 1gb ram'li modeller mono hoparlöre sahipmiş o yüzden ses böyle geliyormuş. İsterseniz servise gönderelim ama sonuç değişmez dediler, ben de gerek yok dedim aldım geldim artık.
  • arkadaşlar sizde de media playerde srs ve ekolayzeri açınca mp3 çalarken takılma oluyor mu
  • merhaba arkadaşlar bende de d255 modeli var..

ram 1 gb

yükseltmek istiyorum acaba max. nekadar destekler yardımcı olursanız sevinirim

teşekkürler..
  • @gokhan8280 bildiğim kadarıyla max. 2 GB destekliyor. 2 GB dan daha yüksek ramli netbook görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet 1905 -- 23 Nisan 2011; 15:18:55 >
  • arkadaşlar zg5 var elimde win7 kurucam kaldırır mı tekrar xp dönmek istersem erecovery promgramını nerden bulabilirim ?
  • merhabalar bende compaq mini adında bi netbook var 1,66 ghz 250gb harddisc fln ve içinde windowws7 starter var sizce buna windows7 home mu yükleyim yoksa xp mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlhefe

merhabalar bende compaq mini adında bi netbook var 1,66 ghz 250gb harddisc fln ve içinde windowws7 starter var sizce buna windows7 home mu yükleyim yoksa xp mi ?

ram 2gb ise win7 kurun
  • 2 gb ama arkadaşlarım fln öğretmenlerde xp kurun fln dedi (okul verdide erken kayıt yapanlara) yani kursam yinede dahamı hızlı olur
  • xp daha hızlı çalışacaktır, ancak bence win7 home premium yada ultimate kullanmak daha mantıklı gibi geliyor.
  • neden peki , yanlış anlamayın bu gibi konularda pek iyi değilim , benim için önemli olan hızlı ve akıcı çalışması zaten netbooka counter veya ageof tan başka popüler bir oyun yüklemiceğim için xp yeterli olur tek merakım hangisinde daha hızlı olur , bide ne gibi dezavantajı olur
  • Eski programlar bana yetiyor, en son çıkan programları kullanmasam da olur diyorsanız windows xp ye geçmeniz daha yerinde olcaktır. Daha hızlı çalışır xp, win7 ye göre. Ancak artık bazı programlar xp de çalışmamaya başladı, gün geçtikçe de windows 98 e olduğu gibi destek de yavaş yavaş kalkacak. bana göre görsellik ve kullanım kolaylığı win7 de kalmamın nedeni. biraz yavaş olsun win7 olsun diyenlerdenim. Zaten masaüstünde diğer işlerimi yapıyorum, netbook ile belli başlı işler ve win7 bana yetiyor.. Varsın biraz yavaş çalışsın
  • 2ay önce xp kurdum evet gayet hızlı çalışıyor fakat bazı programlar çalışmadı hem uzun zamandır win7 kullancısı olarak xp nin basit görüntüsü sıktı tekrar win7e döndüm
  • Acer AOD255E-138KK modeli Vatan Notebook larda 399 lira sanırım.
    Bazı yerlerde android ve win 7 çift işletim sistemli olduğunu yazıyorlar doğru mu cidden bu model için?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.