Şimdi Ara

HYUNDAİ H100 ORJİNAL TEYP TORPİDO SÖKÜMÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
11.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar internette bir çözüm bulamadıgım için kendim söktüm ihtiyacı olana yardım amaçlı paylaşımımdır.
    2006 model hyundai h100 kamyonetimin kasetcaları bozuldugu için sd kartlı bir teyp takmak için elektronikçiye gittim 100 tl fiyat istedi 1 gün sürecegini söyledi nette aradım her hangi bir bilgi yoktu yazmaya karar verdim çok basit çözümü var elime ince çelik bir bıcak geçti ve tornavida ile göstergelerin üst tarafında 2 adet vida var onları söktüm bıçak ile ince olmalıkı plastige zarar vermemeli kalorifer anahtarlarının solt üst köşesinden siyah kısımla gri kısmın arasından sokarak hafifçe kanırttım tırnaklar va yaylı sırayla çerçevenın etrafındaki butun tırnakları aynı yöntemle attırdım ve kaloriferin sıcak soguk ayrımı yapan anahtarı telini ve sırayla elektrik soketlerini çıkardım sonrasında plastigi oradan aldım teybi tutan 4 adetcivatayı sökünce teyp boşta kalıyor ve yenisinin tutucu ayakları ayarlayıp yerine taktrım inşaallah yazdıklarım yardımcı olmuştur iyi paylaşımlar

• Güzel bir paylaşım olmuş, eline sağlık hyundainin birçok modelinde stil aynıdır, ama milenyum kasa ile admire kasasınınki biraz uğraştırıyor, bardaklık var çünkü... :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.