Şimdi Ara

Gigabyte EASY SAVER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gigabyte GA-890FXA-UD5 AMD 890FX DDR3 1866 anakartım bu EASY SAVER tam olarak ne işe yarar yükledim win 764 sistemi ON 'a basınca power saving başlıyor ve çalışıyor OFFa basın pasif oluyor sadece cpu power her ikisindede pek birşey farketmedim win 7 64 bitde ama win xp de aktif olunca (on) işlemcim 2.800 den 780 düşüyor off olunca eskisi gibi 2,800 ama win64 de pek gözle görülür birşeye rastlamadım bu program yararlımıdr saygılar

• gereksiz bişey bence kullanmaya gerek yok
  • peki enerji tasarrufu bu proğramlamı alakalı yoksa anakart kendi yapıyormu tümünü kaldırsam gerekli ses ve lan harici yazılımları
  • İşlemci kullanımı olmadığı zamanlarda frekansı düşürerek enerji verimliliği sağlıyor. Bunun için o programa gerek yok.

Zaten, Cool'n Quiet yapıyor bu işi. Bios'dan açacaksın, bir de yazılımı var sanırsam. O'nu da kurdun mu OK+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 30 Eylül 2010; 19:53:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

İşlemci kullanımı olmadığı zamanlarda frekansı düşürerek enerji verimliliği sağlıyor. Bunun için o programa gerek yok.

Zaten, Cool'n Quiet yapıyor bu işi. Bios'dan açacaksın, bir de yazılımı var sanırsam. O'nu da kurdun mu OK+

o program EASY ENERG SAVER bumu ? ayrıca biosum default ayarında bahsettigin cool quiet diyemi geçiyor bios da rastlamadımda (eneble dısable) edeyim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdinec -- 30 Eylül 2010; 20:07:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.