Şimdi Ara

H.A.W.X. 2 Artılar Eksiler Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
15.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      Ubisoft, H.A.W.X. 2 ile bizleri bir kez daha gökyüzüne davet ediyor.

• İzleyim editleyip yazarım.

İzledim,

-Uçak iniş-kalkışları, uçağın dönüşleri felan kötü
    -Patlama ve blur efektleri dandik
    -Kokpit bölümü çok sade
    -Çevre detayları dandik

Bu oyun yerine Battlefield 2'de ki uçağı kullansam daha çok zevk alırım.

Tek serbest bir çevrede geçiyor olması güzel bu oyunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PETTIBONE -- 30 Eylül 2010; 18:31:14 >
  • arkadaşa katılıyorum bu kadarda kötü olamazdı grafikleri battlefield 2 bile gerçekçi kalıyor nerdeyse
  • oyun kötü bence hem grafik olarak hemde oynanış olarak resmen uçak oyuncak gibi şak şak dönüyo hiç bir animasyon yok.
  • camera olayı çok saçma olmuş hakkaten
  • İncelemede neden genel olarak başarılı deniyor ki, bildiğimiz hüsran sonuç ve kontrollerde oyunun kesinlikle artı kısmına girmez, nerdeyse rüzgarda savrulacak gibi uçak gerçekçilik hissi vermiyor ve takipler de kamera açıları yüzünden baya zor oluyor...Zaten grafiklere arkadaşlar cevap vermiş değinmeye bile gerek yok..

Herhangi bir oyun fanatiği değilim ama ace combat 3'den itibaren o serinin tüm oyunlarını severek oynamıştım ve ps3 için yeni gelecek olan ace combat'ı bekliyordum umarım bu Hawx-2 gibi kötü bir oyun olmaz

Beğenen arkadaşlar olabilir tabiki oyunu ama benim kesinlikle uzak duracağım

• ace combat'ın tüm oyunlarını oynadım,hawx 1 ve 2'yi de oynadım.Elbetteki AC daha başarılı fakat Hawx hakkında bu kadar olumsuz yorum okumak beni üzdü.Ben uçağın iniş kalkışını da dönüşlerinide çok başarılı buldum,elbetteki bu oyundan FS gibi bir iniş kalkış beklemek olmaz.Bir arkadaşda kokpit'i çok sade bulmuş,ekstradan daha ne olması gerekiyordu onu düşünmüyor değilim.Grafik konusunda her hangi bir gelişim gösterememiş.Benim oyuna puanım 10/7
  • bir de böyle oyunlara simülasyon demiyorlar mı gıcık oluyorum
  • Yanilmiyorsam gene oyuna g basincini koymamislar donebildigin kadar don.
  • Open Falcon ile 1000 saatin üstünde uçuşu olan biri olarak söylüyorum tam bir fiyasko! Uçağı indirirken çıkan hologram çok saçma. Düz gidiyorsunuz bir anda burnu aşağı veriyorsunuz ve iniyorsunuz. Yok böyle bir şey! Oyunun yardımcı asistanı bile böyleyken çok fazla bir şey beklememek gerek. Uçaklar sürekli AB de yani Afterburner ile ilerliyor. Bu şekilde ilerleyen uçak aşırı hız kazanır. Bu hızlarda düzgün ve keskin dönüşler mümkün değildir ki her uçağın kendine has köşe süratleri vardır. F-16'nun 330-440 Knot arasıdır. En iyi dönüşü yapabilmek için bu sürat aralığında olmak gerekir. Fakat H.A.W.X 2 de böyle bir şey de yok. Her uçak her hız da aynı keskin dönüşleri yapabiliyor. Zaten normal şartlarda sürekli AB de giden uçağın yakıtı kısa sürede biter. Uçak havada yakıt alırken bile AB de ilerliyor. O süratlerde uçaklar refuel yapmaz. Ki zaten tanker o hızlara ulaşamaz :) Uçak pozitif (+) G ile aynı şekilde negatif (-) G cekebiliyor. İmkansız! Zaten pilotlar o kadar fazla negatif G ye dayanamazlar. Bir de A-G yani Air to Ground (Hava-Kara) mühimmatlar yüklüyken uçaklar çok keskin dönüşler yapabiliyorlar. O tür mühimmatlar yüklüyken uçaklar belli hızlara bile çıkamazlarken H.A.W.X 2 de uçaklar o hızlarda ciddi G ler çekiyorlar. Tamam simulasyon beklemiyorum ama en azından biraz mantıklı yapılabilirdi! Biraz bu işler araştırılıp öyle yapsalarmış daha tatminkar olabilirdi. Bence ellerine yüzlerine bulaştırmışlar. O kadar çok eksisi var ki artı yönünü göremedim oyunun. Oynamadan videolardan böyleyse oynayınca daha ne eksiler çıkacak kim bilir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

ace combat serisi şart oldu ps3 için......Ne kral oyundu o ace combat......PS1 den sonra sanırım PS2 içinde yapıldı ama ps3 için yok

Olmaz olur mu hocam Ace Combat 6 PS3 ve Xbox için mevcut ki sim olmadığı halde HAWX denilen oyuna 10 basar
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak08

Open Falcon ile 1000 saatin üstünde uçuşu olan biri olarak söylüyorum tam bir fiyasko! Uçağı indirirken çıkan hologram çok saçma. Düz gidiyorsunuz bir anda burnu aşağı veriyorsunuz ve iniyorsunuz. Yok böyle bir şey! Oyunun yardımcı asistanı bile böyleyken çok fazla bir şey beklememek gerek. Uçaklar sürekli AB de yani Afterburner ile ilerliyor. Bu şekilde ilerleyen uçak aşırı hız kazanır. Bu hızlarda düzgün ve keskin dönüşler mümkün değildir ki her uçağın kendine has köşe süratleri vardır. F-16'nun 330-440 Knot arasıdır. En iyi dönüşü yapabilmek için bu sürat aralığında olmak gerekir. Fakat H.A.W.X 2 de böyle bir şey de yok. Her uçak her hız da aynı keskin dönüşleri yapabiliyor. Zaten normal şartlarda sürekli AB de giden uçağın yakıtı kısa sürede biter. Uçak havada yakıt alırken bile AB de ilerliyor. O süratlerde uçaklar refuel yapmaz. Ki zaten tanker o hızlara ulaşamaz :) Uçak pozitif (+) G ile aynı şekilde negatif (-) G cekebiliyor. İmkansız! Zaten pilotlar o kadar fazla negatif G ye dayanamazlar. Bir de A-G yani Air to Ground (Hava-Kara) mühimmatlar yüklüyken uçaklar çok keskin dönüşler yapabiliyorlar. O tür mühimmatlar yüklüyken uçaklar belli hızlara bile çıkamazlarken H.A.W.X 2 de uçaklar o hızlarda ciddi G ler çekiyorlar. Tamam simulasyon beklemiyorum ama en azından biraz mantıklı yapılabilirdi! Biraz bu işler araştırılıp öyle yapsalarmış daha tatminkar olabilirdi. Bence ellerine yüzlerine bulaştırmışlar. O kadar çok eksisi var ki artı yönünü göremedim oyunun. Oynamadan videolardan böyleyse oynayınca daha ne eksiler çıkacak kim bilir :)

Arcade tarzı sevenler için, oynanabilir bir oyun. Ama gelelim simcilere, o hologramı görür görmez nedense bende bi gülümseme meydana geldi.

Edit : İmlâ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobo. -- 1 Ekim 2010; 3:13:59 >

• @aQua~MaDooR` bu arcadeden de öte saçma sapan bir şey olmuş :)
  • http://acecombatsix.com/

sanırım buradan oyunun siparişini verebiliyorsunuz.Siteyi biraz inceledim,adamlar turnuva falan düzenlemiş :) fakat sadece xbox 360 için sürülmüş piyasaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpheratz86 -- 1 Ekim 2010; 9:49:34 >
  • Oyun çıktımı 1 Ekimde çıkıcak denmişti bilgisi olan varmı arkadaşlar ?
  • dead rising 2 inceleme :`(
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak08

@aQua~MaDooR` bu arcadeden de öte saçma sapan bir şey olmuş :)

Düşündüm de galiba biraz öyle olmuş.
  • İnceleme güzel olmuş ellerinize emeğinize sağlık ama oyun çöp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincourt

[html]<div><strong>Platform :</strong> PC, PS3, Xbox 360</div><div> </div>Ubisoft, <strong>H.A.W.X. 2</strong> ile bizleri bir kez daha gökyüzüne davet ediyor.<p>[bscvp=1592]</p><br/><br/>[Kunye=794-5][/html]

video gözükmüyor.
  • Oyunu az önce bitirdim, almak isteyenler düşünmeden alsınlar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.