Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.913
Cevap
100
Favori
1.364.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okanbak

Merhaba ,

Isim geregi Hyundai'nin nakliyesini yapan firma ile iliskilerim mevcut ve aldigim bilgiye gore ayin 25 i gibi bekledikleri bir parti var... hava muhalefetinden dolayi gecikme olmus. Bu durumda araclarin gelmesi ve gumruklenmesi yeni yili bulur gibi gorunuyor. Sanirim bu bahsedilen parti 15 inde gelmesi beklenen araclar.
    Bilgilerinize sunulur...

BU arada aksesuarlarla ilgili arastirma yapiyormusunuz. Mesela ben camurluk cercevelerini merak ediyorum ne zaman gelicek. birde yan basamak olarak ne onerirsiniz? Son bir soruda, Hyundi'nin kullandigi orijinal navigasyon cihaznn markasi ne? cunki piyasada 1500 - 2000 TL arasi birkac marka var ama onemli olan orijinalini kullanmak bence.

Saygilarimla,
    Okan

Bilgilendirme için teşekkürler,
    Ben de yakında aranıza katılacağım, 3 aralıkta siparişimi verdim, aslında 15 inde gelecek parti için söz almıştım ancak en son çarşamba günü hala araçların gelmediğini, geliş zamanının belli olmadığını söyledi bayii. Şu durumda yeni yılı bekleyeceğiz anlaşılan.
    Aslında ben o gün gri plus alabiliyordum ama beyaz plus ile deneme sürüşü yaptım ve araca hayran kaldım, beyaz renk te gerçekten araca çok yakışıyor, o nedenle griyi almak istemedim, takas için vereceğim araç incelenirken yarım saat içerisinde gri araç satıldı. Sonrasında acaba alsa mıydım diye düşünmedim değil ama henüz beklemekten pişman olmadım, umarım olmam.

• Aracınızı teslim alınca beklediğinize pişman olmayacağınıza, aksine beklediğinize değdiğini düşüneceğinize eminim. Bence de style plusda beyaz renk en yakışanı... Döşeme rengi olarak da siyahı tercih etmenizi öneririm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noveche -- 17 Aralık 2010; 19:37:31 >
  • Lütfen... Style'a da en yakışanı beyaz... İç döşeme tabii ki siyah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslan666

merhaba
    mevcut lastiklerle karlı ve buzlu yollardaki perfomansı nasıl.?

Aracınızın 1,6 veya 2,0 olduğunu belirtirseniz sevinirim.

yılbaşında doğuda bir ili ziyarete gideceğim. malum karlı ve buzlu yollar.

Aracım IX35-SP-2,0

İstanbul'da henüz doğru düzgün kar görmediğimiz için deneme şansımız olmadı tabii ki. Ancak dün ben o berbat havada Taksim'den Darıca'ya gittim geldim. Yağmurdaki durum mevcut lastiklerle oldukça başarılıydı. Araç hem dayanıklılık testinden başarıyla geçti, hem de güvenimi kazandı. Ayrıca aracın yol tutuşundan da oldukça memnunum. Yoğun yağışa rağmen ESP'ye hiç gerek olmadığı gibi ivmelenme ve frenler çok başarılı diyebilirim. Özellikle hava sıcaklığı 3 dereceyi gösterdiğinde devreye giren buzlanma ışığı da çok şık

Tabi karlı havada kullanan varsa deneyimlerinizi okumak isteriz...

• Affınıza sığınarak şu üye listemizi bir güncellemek istedim. Foruma dahil olma sırasına göre ve eldeki veriler neticesinde;

Kulübümüzün Üyeleri:

1-Aslan666 //2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // ?

2-BY KING //2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // ?

3-besadam //2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // ?

4-threek // 1.6 GDI StylePlus // 2011 // Gri

5-neurofuzzy // 1.6 GDI Style // 2011 // Beyaz Kuğu

6-noveche // 1.6 GDI StylePlus // 2011 // ?

7- blueli_24 // 1.6 GDI Style // 2011 // ?

8-ix35 stıyl plus // 2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neurofuzzy
    Lütfen... Style'a da en yakışanı beyaz... İç döşeme tabii ki siyah...

Tabii ki ;) style de alacak olsaydım, bu araca en çok yakışan rengin beyaz olduğunu düşünmem nedeniyle ilk tercihim yine beyaz olurdu ama o an beyazın olmaması ve beklemek istememem durumunda diğer renk alternatiflerini de düşünebilirdim sanırım...
    Ancak panaromik cam tavan ile en uyumlu rengin de yine beyaz olduğunu düşündüğümden style plusda beyaz olmazsa olmazdı benim için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noveche -- 18 Aralık 2010; 0:47:52 >
  • Elinize sağlık... Renk ve şehir ekledim.

quote:

Affınıza sığınarak şu üye listemizi bir güncellemek istedim. Foruma dahil olma sırasına göre ve eldeki veriler neticesinde;

Kulübümüzün Üyeleri:

6-noveche // 1.6 GDI StylePlus // 2011 // Beyaz // Adana

• Elinize sağlık, renk ekledim, ancak şehir ekleyemiyorum, yakın zamanda taşınıyoruz mecburi hizmetle beraber.
    Geçenlerde kar yağdığında Kurtköy'de hafif tutar gibi oldu, yollar buzlu olmasına rağmen kış lastikleri takılı bir araç gibi rahat gittim gideceğim yere. Bakalım 15 gün kadar sonra Afyon'a gidiyorum, oralarda nasıl olacak performans esas o zaman göreceğiz. Henüz kış lastiklerini almadım, muhtemelen gitmeden evvel almış olurum, dener öyle yazarım.

quote:

Affınıza sığınarak şu üye listemizi bir güncellemek istedim. Foruma dahil olma sırasına göre ve eldeki veriler neticesinde;

Kulübümüzün Üyeleri:

3-besadam //2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // Siyah

• quote:

Kulübümüzün Üyeleri:

9-haydar01//1.6 GDI Style // 2011// Kara Panter

• 1-Aslan666 //2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // BEYAZ
  • 10. Oymaci64//1.6 GDI Style// 2011// Siyah
    listeye eklerseniz sevinirim
  • Selam ix35 de kullanılan navigasyon cihazının markası Cyclon sanırım. Servislerde 1500-2000 TL arası monte edebildiklerini söylüyorlar. Türkiye 81 il haritası mevcutmuş. Ancak araçtaki mevcut bluetooth ile çakışması - uyumu konusunda bilgi verilmemiş. Arka görüş kamerası ilave edilebiliyormu sormak lazım.
  • yusay//1,6 GDI Style Plus//buz beyazı
  • Katılımlarınız için teşekkürler... Kritik kütleyi geçtik, kulübe üyeliğe devam lütfen...

Kulübümüzün Üyeleri:

01 - Aslan666 //2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // Beyaz

02 - BY KING //2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // ?

03 - besadam //2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // Siyah //

04 - threek // 1.6 GDI StylePlus // 2011 // Gri

05 - neurofuzzy // 1.6 GDI Style // 2011 // Beyaz Kuğu/Siyah Döşeme // İstanbul

06 - noveche // 1.6 GDI StylePlus // 2011 // Beyaz/Siyah Döşeme // Adana

07- blueli_24 // 1.6 GDI StylePlus // 2011 // Siyah // Eskişehir

08 - ix35 stıyl plus // 2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // ?

09 - haydar01 // 1.6 GDI Style // 2011// Kara Panter

10 - Oymaci64 // 1.6 GDI Style // 2011 // Siyah

11 – yusay // 1,6 GDI Style Plus // Buz Beyazı

12- vegastar // 1.6 GDI Style Plus // Buz Beyazı/Siyah Döşeme // Kocaeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neurofuzzy -- 19 Aralık 2010; 17:25:25 >

• Bizim araçlarda otomatik kapı kilitleme varmı?
    Mesela QQ de kilit tuşuna 10 sn basılı tutunca bip sesi geliyormuş ve araç belirli bir hıza gelince otomatik olarak kilitleniyormuş.
    Birde aracın anti-patinaj sistemini deneyeniniz oldumu?Otomatikmi devreye giriyor.
  • 12-vegastar //1.6 GDI Style Plus //Buz Beyazı/ Siyah döşeme Kocaeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: vegastar

12-vegastar //1.6 GDI Style Plus //Buz Beyazı/ Siyah döşeme Kocaeli

Yukarıdaki listeye sizi de ekledim. Aracınızı güle güle kullanmanızı dilerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydar01

Bizim araçlarda otomatik kapı kilitleme varmı?
    Mesela QQ de kilit tuşuna 10 sn basılı tutunca bip sesi geliyormuş ve araç belirli bir hıza gelince otomatik olarak kilitleniyormuş.
    Birde aracın anti-patinaj sistemini deneyeniniz oldumu?Otomatikmi devreye giriyor.

Anti-patinaj sistemi otomatik olarak devreye giriyor. Bizim buradaki yokuşta ben 2 kez karşılaştım, gaza yüklenince patinajla birlikte panelde turuncu renkli ESP ışığı devreye girdi ve patinaj kesildi. Takır tukur bir sesle birlikte çekiş düzeldi. Bu sistem Renault Scenic-II aracımla beni yola döndürmüştü. Sisli yolda dökülen yağ sebebiyle bariyerlere doğru giderken gaza yüklenip, yine takır tukur yolun ortasına dönmüştüm.

Otomatik kapı kilitlemeyi ben de merak ediyorum. Yine Scenic'te ilk aldığımda devrede değildi, serviste devreye aldırmıştım. Verso'da ilk günden beri açıktı. Bu konuda bilgi alırsanız, bizimle paylaşımınızı bekliyoruz... Ben de hemen incelemeye başlıyorum...

• quote:

Kulübümüzün Üyeleri:

01 - Aslan666 //2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // Beyaz

02 - BY KING //2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // ?

03 - besadam //2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // Siyah //

04 - threek // 1.6 GDI StylePlus // 2011 // Gri

05 - neurofuzzy // 1.6 GDI Style // 2011 // Beyaz Kuğu/Siyah Döşeme // İstanbul

06 - noveche // 1.6 GDI StylePlus // 2011 // Beyaz/Siyah Döşeme // Adana

07 - blueli_24 // 1.6 GDI Style // 2011 // ?

08 - ix35 stıyl plus // 2.0 CRDi-R StylePlus // 2011 // ?

09 - haydar01 // 1.6 GDI Style // 2011// Kara Panter

10 - Oymaci64 // 1.6 GDI Style // 2011 // Siyah

11 � yusay // 1,6 GDI Style Plus // Buz Beyazı

12- vegastar // 1.6 GDI Style Plus // Buz Beyazı/Siyah Döşeme // Kocaeli

07- blueli_24 // 1.6 GDI Styleplus // 2011 // Siyah // Eskişehir

• @blueli_24
    Bilgileri listede düzelttim. Kazasız sürüşler...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.