Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (730. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.913
Cevap
100
Favori
1.364.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2014 model ix 35 kısa far ampulü hangisi oluyor acaba? 2013 modele kadar h7 sanırım? Ama 2014 modelden itibaren değişmiş.bir de uzun kısa aynı ampul mü? İki farklı ampul mü var?
  • mvpekoz M kullanıcısına yanıt
    bagajın içindeki zemin kapağını diyorsanız sanmıyorum,üzerine oturdum seyir halinde bagajda sesi tespit etmek için bagaj kapağından geliyor ses..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 18 Haziran 2016; 15:56:37 >
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Tamam o zaman servise gidin bagaj kapağından ses geliyor deyin, hallediyorlar, bagaj kapağını kapatmak için biraz daha bastırmanız gerekiyor, sert kapanıyor yani, ama ses kesiliyor, bir de bagaj kilidini sıvı gres yağı ile yağlayın ya da serviste yağlatın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvpekoz

Merhaba
    2014 model ix 35 kısa far ampulü hangisi oluyor acaba? 2013 modele kadar h7 sanırım? Ama 2014 modelden itibaren değişmiş.bir de uzun kısa aynı ampul mü? İki farklı ampul mü var?

Kendi soruma kendim cevap buldum, ampul tipi HIR2, tek flamanlı tek ampul var, farlar bi halojen, yani uzun-kısayı mercek yapıyor.
    Yalnız Koreliler neden bu ampulü kullanmış anlamıyorum, çok nadir bulunuyor, osram night breaker almak istedim bu tipte yok, zaten bu tipte performans ampulü yok, xenon ya da led yapmak lazım

•  DH  HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ

bagaj kilidi arac sarsildikca menteseye vuruyor seklinde teşhiste bulunup o metal kisimda iz yapmis olan surtunme yerlerini kaplayacak sekilde bez bant ile tek tur sarip yagladim.sanirim ses kesildi.. resim temsilidir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 21 Haziran 2016; 1:15:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: flydini

Aynen... Clean Air dedikleri özellikten dolayı içeri hava giriyor. Amaç içerideki havayı (oksijeni) temiz tutup sürücünün uykusunun gelmemesini sağlamak. Bu arada, klima en son hangi ayarda ise kapattıktan sonra da aynı ısıda geliyor bu üfleme. Kesmenin tek yolu üst mesajda bahsedilen butona basmak. Ama buna dikkat edin kışın bu düğmeye basılınca camlar buğulanıyor.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar slmlar
    2014 x35'e hız sabitleyici, Epp yaya güvenlik, şerit takibi gibi ek donanımlar sonradan takılabiliyor mu ?

9012 HiR2 Led ampul 9600 Lümen 40 dolar Aliexpresste haberinizi olsun. Hem selektör haddinden çooook hızlı olur hemde önünüzü mükemmel görürsünüz
  • YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, bu Çinli sitelerden hiç alışveriş yapmadım, ne bileyim ısınamadım bir türlü ya da zor geliyor. Üç dört hafta beklemek de kötü. Yurtiçinde bulabileceğim bir yer yok mudur?
    En fazla 20 gün beklersiniz. Alacaksınız unutacaksınız ara ara PTT den takibini yapacaksınız :) Ben Mersindeyim bana 18 günde gelmişti. Türkiyede dediğim ürün 380 lira :D

http://tr.aliexpress.com/item/Super-Bright-R3-9600lm-9012-HIR2-Xenon-White-6000K-Carr-LED-Headlight-Conversion-Kit-Cree-XHP/32617411237.html?spm=2114.010208.3.78.m6yRqI&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_4_10037_10017_405_507_10033_406_10032,searchweb201603_2&btsid=baac2f36-a885-4edf-81ff-5291cac04288

114 lira şuan direk beleş yani :) Taktığınız iyi beklemişim iyiki takmışım diyeceksiniz. Hele şimşek gibi olan selektörleri görünce aşık olucaksınız :)

• Lütfen tarafsız olarak cevap verelim, araç değiştirme aşamasındayım, mitsubishi asx intense mi, yoksa ix35 elite veya Style plus mi?
  • antireis A kullanıcısına yanıt
    Bende Sportage var. İx35 le kardeş araçlar. ASX tam yükseltilmiş hb araç. Dikkatli bakın arkadan anlayacaksınız. İx35 ise SUV sınıfına girer. Elite modeli makyajlı kasa olduğu için elite alın. Style Plusda sadece hız sabitliyeci var
  • quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Lütfen tarafsız olarak cevap verelim, araç değiştirme aşamasındayım, mitsubishi asx intense mi, yoksa ix35 elite veya Style plus mi?

2014 ix35 elit kullanıyorum çok memnunum. 2016 Tucson kullanacağım için satlığa çıkardım.
    Şimdi olsa yine alırdım
    Konforlu, geniş ve güvenli bir aile arabası arıyorsanız hemen alın.

135 hp motor
    Yokuş kalkış ve iniş desteği.
    4 cam + sunroof elektirikli.
    Kendi kendine akıllı park asistanı...
    Geri Görüş kamerası ve sensorleri ile daha güvenli park ...
    Farklı bölgelere farklı soğutma, çift bölgeli digital klima.
    3 farklı sürüş modu,
    Anahtar cepde Start/stop düğmesi
    AUX, iPod ve USB bağlantısı ,
    SOĞUTMALI TORPİDO GÖZÜ
    OTOMATİK YANAN FARLAR
    YAĞMUR SENSÖRÜ
    UZAKTAN KUMANDALI MERKEZİ KİLİT VE ALARM
    ışığa göre KARARAN İÇ DİKİZ AYNASI.
    zatenhttp://www.hyundai.com/tr/tr/Showroom/SUV/ix35/PIP/index.html linkinde özelliklerini saymı
    Şimdiden alan arkadaşa hayırlı olsun,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wipe98 -- 13 Temmuz 2016; 10:03:42 >

• ARKADAŞLAR MERHABA
    201E IX 35 STYLE PLUS IM VAR.
    ON TARAFTA SAG GOGUSTEKI HAVA YASTIGI CIZGISI ÇATLAMAYA VE ACILMAYA BASLADI.
    BU PROBLEMI YASAYAN VARMI.
    NE YAPILABILIR. GOGUS DEGISIMI YAPARLARMI.
    LUTFEN BILGI PAYLASIMI VE YARDIM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aygordu

ARKADAŞLAR MERHABA
    201E IX 35 STYLE PLUS IM VAR.
    ON TARAFTA SAG GOGUSTEKI HAVA YASTIGI CIZGISI ÇATLAMAYA VE ACILMAYA BASLADI.
    BU PROBLEMI YASAYAN VARMI.
    NE YAPILABILIR. GOGUS DEGISIMI YAPARLARMI.
    LUTFEN BILGI PAYLASIMI VE YARDIM.
    arkadaşlar merhaba,
    2013 ix35 kullanıcısıyım araçtan çok memnunum yakıt haricinde :) onun içinde lpg araştırmalarım devam ediyor.
    sormak istediğim ve merak ettiğim konulardan biri yol bilgisayarındaki veriler aracımın menzilli 50 km altına düşünce gidilecek menzili artık göstermiyor (KM ---) bu şekilde bir ibare çıkıyor. Bu durum canımı sıkmaya başladı bu Km dolaylarında turuncu yakıt deposu ışığı yanmaya başlıyor artık ortalama ne kadar yol katedicem bilmiyorum
    Birde bu araçlarda benzin bittiğinde ortalama 7 km lik bir benzin kalıyormuş petrole gidebilmek için yedek tank falan mı
    kısacası aracımın verilerinin tamamına sahip olmak istiyorum kardeşim geçen yolda kalmış bu durum yüzünden şu (KM ---) yazan ibareden dolayı ne kadar gideceğini bilmiyor ama sadece turuncu yakıt deposu ışığı yanıyor.
    fikirlerinizi bekliyorum
    saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahdd4

arkadaşlar merhaba,
    2013 ix35 kullanıcısıyım araçtan çok memnunum yakıt haricinde :) onun içinde lpg araştırmalarım devam ediyor.
    sormak istediğim ve merak ettiğim konulardan biri yol bilgisayarındaki veriler aracımın menzilli 50 km altına düşünce gidilecek menzili artık göstermiyor (KM ---) bu şekilde bir ibare çıkıyor. Bu durum canımı sıkmaya başladı bu Km dolaylarında turuncu yakıt deposu ışığı yanmaya başlıyor artık ortalama ne kadar yol katedicem bilmiyorum
    Birde bu araçlarda benzin bittiğinde ortalama 7 km lik bir benzin kalıyormuş petrole gidebilmek için yedek tank falan mı
    kısacası aracımın verilerinin tamamına sahip olmak istiyorum kardeşim geçen yolda kalmış bu durum yüzünden şu (KM ---) yazan ibareden dolayı ne kadar gideceğini bilmiyor ama sadece turuncu yakıt deposu ışığı yanıyor.
    fikirlerinizi bekliyorum
    saygılar

Alıntıları Göster
    evet 50 km altında -- ibaresi çıkar. sizi aynı hızda okadar götürür.
    Tüm veriye sahip olabiliyormusunuz bilemiyorum.
    Araç aynı tipdeki araçlardan daha az ve ekonomik

• Merhaba arkadaşlar, 2014 ix35 elite otomatik kullanmaktayım. Aracı ilk çalıştırdığımda müziğin sesi birden çok yüksek açılıyor birkaç saniye sonra düşüyor. Tabi ben sonra sesi açmak zorunda kalıyorum. Bu şekilde stop edip tekrar çalıştırdığımda tekrar yüksek açılıyor. Bu hangi ayarla ilgilidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvpekoz

Merhaba arkadaşlar, 2014 ix35 elite otomatik kullanmaktayım. Aracı ilk çalıştırdığımda müziğin sesi birden çok yüksek açılıyor birkaç saniye sonra düşüyor. Tabi ben sonra sesi açmak zorunda kalıyorum. Bu şekilde stop edip tekrar çalıştırdığımda tekrar yüksek açılıyor. Bu hangi ayarla ilgilidir?

benimde aynı..
  • Hocam o halde kaç km gideceğimizi pratik olarak o anki KM nin üzerine 50 km ekleyerek hesaplayabiliriz. En mantıklı olanı bu şu an farklı öneriniz var ise dikkate alabilirim.
    ayrıca depo göstergesindeki yakıt gösterge ibresi tek cubuk olunca yanıp sonmeye başlıyor sanırım yarı yarıya bi km kaldığını gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahdd4

Hocam o halde kaç km gideceğimizi pratik olarak o anki KM nin üzerine 50 km ekleyerek hesaplayabiliriz. En mantıklı olanı bu şu an farklı öneriniz var ise dikkate alabilirim.
    ayrıca depo göstergesindeki yakıt gösterge ibresi tek cubuk olunca yanıp sonmeye başlıyor sanırım yarı yarıya bi km kaldığını gösteriyor.
    51 km kaldığında 51km diye yazar. ancak 1 km sonra -- olur. Yani siz 50 km daha gidersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: wipe98

51 km kaldığında 51km diye yazar. ancak 1 km sonra -- olur. Yani siz 50 km daha gidersiniz

Alıntıları Göster
    iyi akşamlar.bende 2013 model ix35 veya sportage almak istiyorum.fakat tam bir bilgi sahibi değilim.ix 35le alakalı olarak 2013 modellerinin en full hangisidir.ayrıca apa nedir.ve 2013un kasasının hepsi aynımıdır.öneri ve bilgilerinizi bekliyorum teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.