Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (712. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.913
Cevap
100
Favori
1.364.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2012-otomatik-2.0 motor/Benzin 4x2 on denceker bi arac almak uzereyim 60000 Km de.pekbir arastirma yapmadim. ama cok begendim, razilastik, Nasip olursa yarin devir islemlerimiz var.

Sizlerden Ricam, Pozitif Ve Negatif yonlerini hakkinda beni bilgilendire bilirmisiniz.
  • Hyundai resmi sitesinde Elite otomatik benzinli fiyatı 78 bine düştü. 2. el yerine kesinlikle sıfır almak daha mantıklı görünüyor. Bayilerden pazarlıkla 74-75'e rahat alınır.
  • Harun.Ozdemir H kullanıcısına yanıt
    harun bey 2012 model olan otomatik araç sadece 4x4 2000cc hacimli dizel ünite olabilir ... benzinli 4x2 olamaz, otomatik secenegi sadece 4x4 olan bu bahsettigim ünitede mevcut...

bahsettigimiz bu araç 10 numara 5 yıldız bir araç .. performans düsünüldüğünde ondan daha güclü başka bir c suv zaten yok .. 4x4 olması da harika bir teknoloji .. bizim kullandıgımız 4x2 1,6lt benzinliler onun yanında evin şımarık bebesi olarak kalmakta :D)))

hayırlı ugurlu olsun ...
  • Dogrudur (soundofthesea). Arkadaşa yanlış bilgi vermişler sanırım.
    2.0 motor sadece dizel ve otomatik. TR'den farklı olarak; mesela İngiltere'de de 1.7 dizel 4x2 manual var.
  • yurt dışında yaşayan ve orada olan bir durumsa yalnız biz ters köşe olacagız hocam galiba yalnız :)) 2,0 benzinli motor var ancak 4x4 diye düsünüyorum yine ama bilemiyorum tam emin degilim yani :))
  • soundofthesea kullanıcısına yanıt
    Ben İngiltere'de satılanlara internetten baktığımda öyleydi gibi hatırlıyorum. Hani araç Güney Kore'den alınıyorsa orada 2.0, 2.4 hem benzinli hem dizel var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler burda bilgi sahibi olan arkadaşların tecrübelerinden faydalanmak istiyorum. 2014 model ix35 elite modelini almak üzereyim ama benzinle kullanmam mümkün değildi. Lpg taktıracağım ne önerirsiniz aracı alayım mı ne önerirsiniz
  • İx35 1.6 benzinlilerin orjinal iridyum ngk bujilerinin kodunu bilen var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyla alakasız olacak belki ama, aşağıdaki video Hankook marka geçtiğinden ilgimi çekti.

https://www.youtube.com/watch?v=YErcYtiaxuA
  • Bahsettiğiniz lastikler ne zaman gelir bilemem ama yakın zamanda aşağıdaki videodaki lastikleri kullanabilirmişiz gibi geliyor. (en azından öyle umuyorum)

http://youtu.be/13nZKynpeGo
  • Şerit takip sistemi uyarmak için iyi de Türkiye'de ona bırakılmaz bence, defalarca şerit çizgilerinin bariyerlere gittiğini gördüm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar, bende dün aranıza katılmış oldum. 2013 1.6GDİ Style paket aldım. Sormak istediğim bir iki şey olacak, yardımcı olursanız memnun olurum.

1. Aracıma metal basamak takımı uygun fiyat nasıl bulurum, nereye bakmalıyım.

ALiexpress.com'da uygun fiyata bulabilirsiniz.Yalnız kargonun ulaşması 1 ayı bulabiliyor.
  • arkadaşlar İx35'in aynalarında kör nokta var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygunhan

arkadaşlar İx35'in aynalarında kör nokta var mı?

Yok.yeni çıkacak kasada kesin olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygunhan

siz aldınız mı burdan kaliteli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uninvited75 -- 14 Şubat 2015; 18:03:34 >
  • evet ben alışveriş yaptım daha önce.
    zaten buradaki birçok üründe çin'den geliyor.
    iyi ve güvenilir bir satıcı bulduktan sonra servisin fiyatının nerdeyse 4'te 1 fiyatına piyasa fiyatının 3'te 1 fiyatına her türlü ürün var.
    hatta Türkiye'de bulamayacağınız birçok üründe mevcut.
    tek kusuru geç teslimat.1 ayı bulabiliyor gelişi.
  • uygunhan U kullanıcısına yanıt
    siteden alışverş güvenli diyosunuz yani...
  • aracımın ilk bakımını yaptıracağım fiyat ne olur bilen var mı...
  • 
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.