Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (703. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.913
Cevap
100
Favori
1.364.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üstad direksiyonun sağ altında bir düğme var start stop yazıyor. O düğmeye bir defa dokunman yeterli. Ben denedim, hemen motorunun durduruyor. Çok ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: commonwealth

Üstad direksiyonun sağ altında bir düğme var start stop yazıyor. O düğmeye bir defa dokunman yeterli. Ben denedim, hemen motorunun durduruyor. Çok ilginç

Yapması çok zor ve vakit alır. Burada arabayı kötülemek daha kolay. Lütfen mantıklı isteklerde bulunun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esatgelmedi

quote:

Üstad direksiyonun sağ altında bir düğme var start stop yazıyor. O düğmeye bir defa dokunman yeterli. Ben denedim, hemen motorunun durduruyor. Çok ilginç

Yapması çok zor ve vakit alır. Burada arabayı kötülemek daha kolay. Lütfen mantıklı isteklerde bulunun.

Aracı kötülemek ? o zaman forumda hiçbir eleştiri ve öneride bulunmayalım.
  • quote:

Benim demek istediğim şu ki ;
    sağ koltukda oturan kişiyi takip edip, emniyet kemerini tak diye bağıran araba,
    benim sol koltukda oturmadığımı anında anlayıp bir önlem alması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: behcet98

quote:

Orijinalden alıntı: esatgelmedi

quote:

Aracı kötülemek ? o zaman forumda hiçbir eleştiri ve öneride bulunmayalım.

Estağfurullah, sadece alınabilecek önlemin ne kadar basit olduğunu vurgulamaya çalıştım. Dilediğiniz gibi eleştirmek sizin tasarrufunuzdur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Günümüz araçlarında hangi marka ya da model olursa olsun, yolcu koltuğunda sensor bulunur fakat aracın sürücüsüz gidemeyeceği mantığından hareketle sürücü koltuğuna sensor konulmaz. Hıza duyarlı olarak otomatik olarak emniyet kemer ikazı çalışır. İstediğiniz markada deneyebilirsiniz. Oturun sağ koltuğa ve belli bir sürati geçin bütün araçlar otomatik olarak emniyet kemer ikazını devreye sokar. İx 35 lerde eleştirilecek daha önemli ayrıntılar var, ancak eleştirilecek ayrıntıları olmayan araçlar da 3 ix35 fiyatına satılıyor, ve en az üç kat daha fazla vergi ödetiyor. Bizim araçların müşterisi ise alır almaz yakıtı düşünüp lpg taktırıyor. Yani F/P açısından düşünürsek kusur bulma şansı bırakmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commonwealth -- 10 Kasım 2014; 14:04:42 >
  • quote:

Günümüz araçlarında hangi marka ya da model olursa olsun, yolcu koltuğunda sensor bulunur fakat aracın sürücüsüz gidemeyeceği mantığından hareketle sürücü koltuğuna sensor konulmaz. Hıza duyarlı olarak otomatik olarak emniyet kemer ikazı çalışır. İstediğiniz markada deneyebilirsiniz. Oturun sağ koltuğa ve belli bir sürati geçin bütün araçlar otomatik olarak emniyet kemer ikazını devreye sokar. İx 35 lerde eleştirilecek daha önemli ayrıntılar var, ancak eleştirilecek ayrıntıları olmayan araçlar da 3 ix35 fiyatına satılıyor, ve en az üç kat daha fazla vergi ödetiyor. Bizim araçların müşterisi ise alır almaz yakıtı düşünüp lpg taktırıyor. Yani F/P açısından düşünürsek kusur bulma şansı bırakmıyor.

+1

Fiyat performans olarak bence bu sınıfta rakibi olmayan bir araç.

Ne demişler: O kadar kusur kadı kızında da olur.

• Güzel tespitler. Kadı kızından iyisini isteyen varsa, mesela Cherokee gibi +200bin verip alabilir. Maalesef ülkemiz şartları F/P açısından SUV olarak bence daha iyisi yok.
  • Merhabalar.
    Ben 4 gün önce sıfır ix35 style paket aldım. Ekstradan aracı teslim almadan önce xenon taktılar. Bu sabah aracın farlarının buğulandığını gördüm. Sizce normalmidir yoksa servise götürmelimiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: velheru

Merhabalar.
    Ben 4 gün önce sıfır ix35 style paket aldım. Ekstradan aracı teslim almadan önce xenon taktılar. Bu sabah aracın farlarının buğulandığını gördüm. Sizce normalmidir yoksa servise götürmelimiyim

Servise götürmenizi öneriyorum. 2012 yılında 0 olarak aldım aracı buğulanma vs olmadı bugüne kadar..

• velheru V kullanıcısına yanıt
    hayırlı ugurlu olsun herşeyden önce yeni aracınız ve aramıza hoşgeldiniz .. xenon taktılar derken açar mısınız? marka ve modeli nedir?
  • velheru V kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Yeni araçta farın nemlenmesi normal değil bence de.
  • Değerli ix35 kullanıcıları kulübü arkadaşlarım, sıfır alıp 3 yıl boyunca kullandığım 2011 plus aracımı satarak üzülürek de olsa kulübe veda ediyorum. Eski arkadaşlar bilir forumun ilk sayfalarında 4 ay boyunca arabayı beklerkenki heyecanımı paylaştığım, araç geldikten sonra deneyimlerimizi, öğrendiklerimizi buralarda yazıp almak isteyenlere yardımcı olmaya calıştığım güzel dostluklar edindiğim zamanlar geçirdim burada. Her ne kadar son 1.5 yıl hiç paylaşım yapmasak da( çeşitli nedenlerden ötürü) hep takip ediyordum.

Aracımı çok seviyordum ama hem model yükseltmek hem de dizel bir araca geçmek için 1,6 dizel limited jeep renegade aracın siparişini verdim.
    İyi forumlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ken_618

Değerli ix35 kullanıcıları kulübü arkadaşlarım, sıfır alıp 3 yıl boyunca kullandığım 2011 plus aracımı satarak üzülürek de olsa kulübe veda ediyorum. Eski arkadaşlar bilir forumun ilk sayfalarında 4 ay boyunca arabayı beklerkenki heyecanımı paylaştığım, araç geldikten sonra deneyimlerimizi, öğrendiklerimizi buralarda yazıp almak isteyenlere yardımcı olmaya calıştığım güzel dostluklar edindiğim zamanlar geçirdim burada. Her ne kadar son 1.5 yıl hiç paylaşım yapmasak da( çeşitli nedenlerden ötürü) hep takip ediyordum.

Aracımı çok seviyordum ama hem model yükseltmek hem de dizel bir araca geçmek için 1,6 dizel limited jeep renegade aracın siparişini verdim.
    İyi forumlar...

Hocam hayırlı olsun, ilk olarak aracınızı kaç liraya sattınız? Jeep i kaç liraya alıyorsunuz? İkinci el piyasasını göremedim Dediğiniz modelin. Kendi sitesinden baktım da Şahane bayıldım! :) Aklımı çeldi gibi.

• quote:

Değerli ix35 kullanıcıları kulübü arkadaşlarım, sıfır alıp 3 yıl boyunca kullandığım 2011 plus aracımı satarak üzülürek de olsa kulübe veda ediyorum. Eski arkadaşlar bilir forumun ilk sayfalarında 4 ay boyunca arabayı beklerkenki heyecanımı paylaştığım, araç geldikten sonra deneyimlerimizi, öğrendiklerimizi buralarda yazıp almak isteyenlere yardımcı olmaya calıştığım güzel dostluklar edindiğim zamanlar geçirdim burada. Her ne kadar son 1.5 yıl hiç paylaşım yapmasak da( çeşitli nedenlerden ötürü) hep takip ediyordum.

İyi forumlar...

eskiler birbirini tanır, zamanında bu forumları biz doldurduk sayfa sayfa

benimde 3 yıl oldu 5 aralıkta 3. yıl muayenesine girecem. şuan bende yavaş yavaş bıkmaya başladım aracımdan. ama net olarak söyleyim 3 yıldır aracımdan çok memnun kaldım ve piyasaya bakınca başka alıcak araç göremiyorum. eğer mercedes, bmw gibi premium bir araç alamazsam ix 35 imi satmam. şuan yeni c serisini inceliyorum,takip ediyorum ama eğer yeni c alırsam ix 35 in bir çok özelliğini arayacağım. adamlarda bizim yıllardır kullandığımız donanımlar ancak opsiyonlarla alınıyor hatta bazı donanımlar opsiyon olarak bile yok. birde suv a alıştık sedan nasıl olur bilmiyorum pişmanlık duyarmıyım. neyse zaten acelem yok en az 1-2 yıl daha ix 35 le devam edicem en azından yeni kasa ix 35 i görmeden araç değişmek hyundaiye saygısızlık olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dermeister01 -- 22 Kasım 2014; 22:44:27 >

• Aracımı, ona çok iyi bakacağını bildiğim bir aile üyesine verdiğim için fiyat yanıltıcı olur ama piyasa 54-53 civarı. Yeni araç en dolu versiyonu ile 93-94 (kuru tahmin edemediğimiz için) civarı bir fiyat ile almış olacağım herhalde,aralık ilk hafta teslim.undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ken_618 -- 22 Kasım 2014; 22:49:45 >
  • quote:

Aracımı, ona çok iyi bakacağını bildiğim bir aile üyesine verdiğim için fiyat yanıltıcı olur ama piyasa 54-53 civarı. Yeni araç en dolu versiyonu ile 93-94 (kuru tahmin edemediğimiz için) civarı bir fiyat ile almış olacağım herhalde,aralık ilk hafta teslim.undefined

Hayırlı olsun üstad. Aracı Alınca özelden yada konuya mesaj olarak fotoğraf çeker misiniz? Detaylı fotoğraf bulamadım hiç bir yerde. Ön ve arka dış Görüntüsü çok Hoşuma gitti. Bende araç değiştirmeyi düşünüyorum :)

• Üstadım sizi burada görmek çok mutlu etti. Ağırbaşlılığınız ve mantıklı cevaplarınızla çoğu arkadaşa yol gösterdiniz bilen bilir.

Ben açıkcası ayrılırken çok zorlandım hatta yeni aracımda ix 35 imde arayacağım bir iki özellik yok, arka koltuk ısıtma ve geri görüş kamerası gibi, ama işte şerit takip asistanı, kışın inanılmaz yokluğunu hissettiğim direksiyon ısıtma gibi, otomatik olarak uzun-kısa far değişimi özellikleri gibi bazı donanımlar,dizel motoru ve bana göre inanılmaz yakışıklı dış görünüşü aklımı çelmeye yetti. Umarım pişman olmayız.
    Sizin seçiminize gelince, en uygununu elbet bulacaksınızdır ama bir kere yerden yükseldiniz mi sedan araç bir garip hissettiriyor işte bildiğiniz gibi^^undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ken_618 -- 22 Kasım 2014; 23:01:59 >
  • Playstop P kullanıcısına yanıt
    Tabiki size de seçiminizde yardımcı olmak adına paylaşımda bulunurum. Forumda konusu mevcut, orada da aracını alan bir arkadaşımız paylaşımlarda bulunuyor.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=88709720

• quote:

Tabiki size de seçiminizde yardımcı olmak adına paylaşımda bulunurum. Forumda konusu mevcut, orada da aracını alan bir arkadaşımız paylaşımlarda bulunuyor.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=88709720

Oooo teşekkür ederim hocam hemen göz gezdiriyorum

• 
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.